Hopp til innhold

Misværrennet

Klassisk Merk: Foreldre- og veteranklasse 3km, felles 5-7 år 700m

  • Når: 18.01.2020
  • Hvor: Vestvatn
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 16.01.2020

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 18.01.2020 Klasse Felles 5-7 år 700m Øvelse Klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.01.2020 Klasse FH Kvinner senior sittende Øvelse 4 km klassisk Startkontingent 150
Start 18.01.2020 Klasse FH Menn senior sittende Øvelse 4 km klassisk Startkontingent 150
Start 18.01.2020 Klasse Foreldre og veteran Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 150
Start 18.01.2020 Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.01.2020 Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.01.2020 Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.01.2020 Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.01.2020 Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130
Start 18.01.2020 Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.01.2020 Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.01.2020 Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.01.2020 Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.01.2020 Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.01.2020 Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.01.2020 Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.01.2020 Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.01.2020 Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.01.2020 Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.01.2020 Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.01.2020 Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.01.2020 Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.01.2020 Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.01.2020 Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 150
Start 18.01.2020 Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 150
Start 18.01.2020 Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 150
Start 18.01.2020 Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.01.2020 Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 150
Start 18.01.2020 Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.01.2020 Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

Felles 5-7 år 700m - Klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bentsen, Ida Staupåmo Klubb Vinger IL Klasse Felles 5-7 år 700m Øvelse Klassisk
Navn Eliassen, Edvard Klubb Innstranda IL Klasse Felles 5-7 år 700m Øvelse Klassisk
Navn Hartz-Ressem, Eugen Klubb Tverlandet IL Klasse Felles 5-7 år 700m Øvelse Klassisk
Navn Johannessen, Linus Klubb Tverlandet IL Klasse Felles 5-7 år 700m Øvelse Klassisk
Navn Klette-Johansen, Thea Klubb Heimhug IL/UL Klasse Felles 5-7 år 700m Øvelse Klassisk
Navn Knoph, Noah Klubb Rognan IL Klasse Felles 5-7 år 700m Øvelse Klassisk
Navn Skogstad, Jonas Emil Klubb Innstranda IL Klasse Felles 5-7 år 700m Øvelse Klassisk
Navn Stokvik, Eila Elvine Konstanse Klubb Tverlandet IL Klasse Felles 5-7 år 700m Øvelse Klassisk

G 10 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bentsen, Emil Staupåmo Klubb Vinger IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Djupvik, Emil Klubb Valnesfjord IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Djupvik, Lucas Klubb Valnesfjord IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Djupvik, Elias Klubb Valnesfjord IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Hagen, Amund Kvarum Klubb Valnesfjord IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Kilen, Oskar Klubb Innstranda IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Knutsen, Iver Mathias Mathiesen Klubb Innstranda IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Megård, Morten Klubb Fauske IL Langrenn Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Nystadbakk, Sebastian Klubb Innstranda IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sveinssønn, Runar Benoni Klubb Fauske IL Langrenn Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk

G 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alm, Jonas Bardal Klubb Vinger IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Alm, Max Odin Klubb Vinger IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Andreassen, Jens Meyer Klubb Innstranda IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bjerkenes, William Klubb Innstranda IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Eliassen, Erling Klubb Innstranda IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Godø, Peder Risvoll Klubb Fauske IL Langrenn Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Knoph, Alvin Klubb Rognan IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Leite, Johan Bertnes Klubb Innstranda IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Olsen, Noah Lyng Klubb Fauske IL Langrenn Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Strand, Mikkel Hagemoen Klubb Fauske IL Langrenn Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk

G 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Anbakk, Matheo Nicolai Klubb Tverlandet IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bjørnstad, Iver Klubb Fauske IL Langrenn Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Djupvik, Magnus Klubb Valnesfjord IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Holand, Emil Olai Klubb Innstranda IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kilen, Jakob Klubb Innstranda IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Leite, Eyvind Bertnes Klubb Innstranda IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Liljedal, Sivert Gamme Klubb Innstranda IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lundal, Theodor Klubb Skjerstad IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Nystadbakk, Tobias Klubb Innstranda IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Råheim, Sigurd Bertnes Klubb Innstranda IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Wikerøy, Lucas Kibsgaard Klubb Tverlandet IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk

G 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hagen, Aksel Kvarum Klubb Valnesfjord IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hagenes, Tobias Klubb Valnesfjord IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kristensen, Aksel Grauer Klubb Heimhug IL/UL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Skogstad, Elias Klubb Innstranda IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk

G 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Botten, Theodor Klubb Tverlandet IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Leite, David Bertnes Klubb Innstranda IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Pinnerød, Magne Klubb Tverlandet IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Valberg, Joachim Stensland Klubb Innstranda IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk

G 16 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Knutsen, Vetle Mathiesen Klubb Innstranda IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk

G 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andreassen, Nils Meyer Klubb Innstranda IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Bjerkenes, David Klubb Innstranda IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Godø, Aslak Hermod Risvoll Klubb Fauske IL Langrenn Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Holand, Adrian Johan Klubb Innstranda IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Kristensen, Joar Grauer Klubb Heimhug IL/UL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Nystadbakk, Sander Klubb Innstranda IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Overaa, Lukas Raanes Klubb Tverlandet IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk

G 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørnstad, Elias Olai Klubb Fauske IL Langrenn Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Knoph, Odin Klubb Rognan IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Martinussen, Lukas Benoni Klubb Fauske IL Langrenn Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Olsen-Stormo, Aslak Johan Klubb Tverlandet IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Pinnerød, Vegard Klubb Tverlandet IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Stokvik, Aksel Normann Klubb Tverlandet IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk

J 10 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Haukland, Oda Utne Klubb Innstranda IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Klette-Johansen, Maja Klubb Heimhug IL/UL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Råheim, Åsne Elene Bertnes Klubb Innstranda IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk

J 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hasselbergsen, Guro Muurmans Klubb Heimhug IL/UL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lundal, Linnea Klubb Skjerstad IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk

J 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Pinnerød, Sigrid Klubb Tverlandet IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk

J 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amundsen, Kaja Risvoll Klubb Fauske IL Langrenn Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hammerfall, Malin Klubb Fauske IL Langrenn Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Haukland, Hedda Utne Klubb Innstranda IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk

J 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Sofia Mari Klubb Tverlandet IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hasselbergsen, Sofie Muurmans Klubb Heimhug IL/UL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Solbakken, Sofia Klubb Innstranda IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk

J 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amundsen, Pernille Oline Pedersen Klubb Fauske IL Langrenn Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bentsen, Ingrid Klubb Vinger IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Haugland, Frida Elisabeth Klubb Innstranda IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk

J 16 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Kjelstrup, Lena Martine Elveos Klubb Innstranda IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sande, Lisa Otterlei Klubb Innstranda IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Strøm, Emilie Klubb Tverlandet IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk

J 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Knutsen, Oda Marie Mathiesen Klubb Innstranda IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Seivåg, Hanna Jenssen Klubb Innstranda IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk

J 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bentsen, Mathea Klubb Vinger IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Eliassen, Selma Klubb Innstranda IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Hetzler, Sarah Adine Klubb Tverlandet IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk

K 17 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amundsen, Marie Risvoll Klubb Fauske IL Langrenn Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bentsen, Eline Klubb Vinger IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk

M 17 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aune, Armand Klubb Innstranda IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Blix, Andreas Richard Klubb Innstranda IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Olsen, Asbjørn Megård Klubb Fauske IL Langrenn Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Støvset, Chris Aleksander Klubb Skjerstad IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk

M 19/20 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Blix, Henrik August Klubb Innstranda IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Hagenes, Kristoffer Klubb Valnesfjord IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Larsen, Tobias Sahachai Klubb Splint, IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Wangberg, Petter Grahn Klubb Fauske IL Langrenn Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk

Menn senior - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hagenes, Marcus Klubb Valnesfjord IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Kilen, Morten Klubb Innstranda IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Larsen, Tom Emil Klubb Stormfjell IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Pedersen, Vegar Andre Klubb Fauske IL Langrenn Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Solbakken, Håvard Klubb Innstranda IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
nif-epi04, 04
André Marton Pedersen