Hopp til innhold

Åpningsrennet Bestemorenga Rulleskianlegg

Rulleskirenn ifm med den offisielle åpninga av rulleskianlegget på Bestemorenga. Arrangører: Innstranda IL og Tverlandet IL. Klasser fra 11år (født 2009) til senior. 11-14 år fri teknikk, 15 år og eldre klassisk. Distanserenn, fellesstart fra 13 år og eldre. Arrangementet starter med den offisielle åpninga av rulleskitraseen ved ordfører kl 13:00. Utstyrskrav som ivaretar sikkerheten til løperne: Alle startende må bruke hjelm og briller

  • Når: 25.08.2019
  • Oppstart: 13:00
  • Hvor: Bodø
  • Gren: Rulleski
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 23.08.2019

Annen informasjon

  • Adresse: Postboks 6280 8031 BODØ
  • Telefon: 75551650
  • E-post: adm@iil.no
  • Kontonummer: 15034092114
  • Dokumenter: invit 2019 ny.jpg
  • Hjemmeside: http://www.iil.no
  • Koordinator: Mads Pinnerød
  • Rennleder: Ron Walter Knutsen
  • TD: André Emil Støvset

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 25.08.2019 Klasse FH K senior Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 0
Start 25.08.2019 Klasse FH M senior Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 0
Start 25.08.2019 Klasse Foreldreklasse Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 0
Start 25.08.2019 Klasse G11 Øvelse 3 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.08.2019 Klasse G12 Øvelse 3 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.08.2019 Klasse G13 Øvelse 3 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.08.2019 Klasse G14 Øvelse 3 km fri Startkontingent 0
Start 25.08.2019 Klasse G15 Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.08.2019 Klasse G16 Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.08.2019 Klasse J11 Øvelse 3 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.08.2019 Klasse J12 Øvelse 3 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.08.2019 Klasse J13 Øvelse 3 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.08.2019 Klasse J14 Øvelse 3 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.08.2019 Klasse J15 Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.08.2019 Klasse J16 Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.08.2019 Klasse K 17 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.08.2019 Klasse K 18 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.08.2019 Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 0
Start 25.08.2019 Klasse Kvinne senior Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 0
Start 25.08.2019 Klasse Langløpsklassse Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.08.2019 Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.08.2019 Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 0
Start 25.08.2019 Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.08.2019 Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G11 - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andreassen, Jens Meyer Klubb Innstranda IL Klasse G11 Øvelse 3 km fri
Navn Djupvik, Magnus Klubb Valnesfjord IL Klasse G11 Øvelse 3 km fri
Navn Leite, Johan Bertnes Klubb Innstranda IL Klasse G11 Øvelse 3 km fri

G12 - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Holand, Emil Olai Klubb Innstranda IL Klasse G12 Øvelse 3 km fri
Navn Leite, Eyvind Bertnes Klubb Innstranda IL Klasse G12 Øvelse 3 km fri
Navn Liljedal, Sivert Gamme Klubb Innstranda IL Klasse G12 Øvelse 3 km fri
Navn Nystadbakk, Tobias Klubb Innstranda IL Klasse G12 Øvelse 3 km fri
Navn Veisetaune, Håvard Klubb Tverlandet IL Klasse G12 Øvelse 3 km fri
Navn Wikerøy, Lucas Kibsgaard Klubb Tverlandet IL Klasse G12 Øvelse 3 km fri

G13 - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hagenes, Tobias Klubb Valnesfjord IL Klasse G13 Øvelse 3 km fri
Navn Karlsen, Sander Klubb Innstranda IL Klasse G13 Øvelse 3 km fri
Navn Skogstad, Elias Klubb Innstranda IL Klasse G13 Øvelse 3 km fri

G15 - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Leite, David Bertnes Klubb Innstranda IL Klasse G15 Øvelse 5 km klassisk
Navn Pinnerød, Magne Klubb Tverlandet IL Klasse G15 Øvelse 5 km klassisk
Navn Strøm, Matilde Klubb Tverlandet IL Klasse G15 Øvelse 5 km klassisk
Navn Valberg, Joachim Stensland Klubb Innstranda IL Klasse G15 Øvelse 5 km klassisk
Navn Veisetaune, Vegard Klubb Tverlandet IL Klasse G15 Øvelse 5 km klassisk

G16 - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brumoen, Bastian Rødfjell Klubb Åga IL Klasse G16 Øvelse 5 km klassisk
Navn Finjord, Simen Klubb Alta IF Klasse G16 Øvelse 5 km klassisk
Navn Knutsen, Vetle Mathiesen Klubb Innstranda IL Klasse G16 Øvelse 5 km klassisk

J11 - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Sande, Lisa Otterlei Klubb Innstranda IL Klasse J11 Øvelse 3 km fri

J12 - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Pinnerød, Sigrid Klubb Tverlandet IL Klasse J12 Øvelse 3 km fri

J13 - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hammerfall, Malin Klubb Fauske IL Ski Klasse J13 Øvelse 3 km fri
Navn Haukland, Hedda Utne Klubb Innstranda IL Klasse J13 Øvelse 3 km fri

J14 - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarthun, Astrid Klubb Åga IL Klasse J14 Øvelse 3 km fri

J15 - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Tuva Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse J15 Øvelse 5 km klassisk
Navn Bentsen, Ingrid Klubb Vinger IL Klasse J15 Øvelse 5 km klassisk
Navn Finjord, Ida Klubb Alta IF Klasse J15 Øvelse 5 km klassisk
Navn Haugland, Frida Elisabeth Klubb Innstranda IL Klasse J15 Øvelse 5 km klassisk
Navn Sjonbotn, Benedikte Kristine Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse J15 Øvelse 5 km klassisk

J16 - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Kjelstrup, Lena Martine Elveos Klubb Innstranda IL Klasse J16 Øvelse 5 km klassisk
Navn Sande, Lisa Otterlei Klubb Innstranda IL Klasse J16 Øvelse 5 km klassisk
Navn Strøm, Emilie Klubb Tverlandet IL Klasse J16 Øvelse 5 km klassisk

K 17 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bentsen, Eline Klubb Vinger IL Klasse K 17 år Øvelse 10 km klassisk

K 18 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Blind, Christina Elise Klubb Vinger IL Klasse K 18 år Øvelse 10 km klassisk

Langløpsklassse - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Kringhaug, Richard Johan Klubb Valnesfjord IL Klasse Langløpsklassse Øvelse 10 km klassisk

M 17 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarthun, Håvard Klubb Åga IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Aune, Armand Klubb Innstranda IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Blix, Andreas Richard Klubb Innstranda IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Nordeng, Sivert Klubb Alsvåg IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Nordeng, Johan Lien Klubb Alsvåg IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Olsen, Asbjørn Megård Klubb Fauske IL Ski Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Støvset, Chris Aleksander Klubb Skjerstad IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk

M 19/20 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Blix, Henrik August Klubb Innstranda IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Knutsen, Elias Mathiesen Klubb Innstranda IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Larsen, Tobias Sahachai Klubb Splint, IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Wangberg, Petter Grahn Klubb Fauske IL Ski Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk

Menn senior - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarthun, Sigurd Klubb Åga IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Hagenes, Marcus Klubb Valnesfjord IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Holmstrøm, Brian Nymo Klubb Valnesfjord IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Larsen, Tom Emil Klubb Stormfjell IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Moen, Ivar Klubb Tverlandet IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Murbræch, Sander Klubb Innstranda IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Vareide, Daniel Klubb Selfors Ungdomslag Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
NIF-EPI01, 01