Hopp til innhold

Åpningsrennet Bestemorenga Rulleskianlegg

Rulleskirenn ifm med den offisielle åpninga av rulleskianlegget på Bestemorenga. Arrangører: Innstranda IL og Tverlandet IL. Klasser fra 11år (født 2009) til senior. 11-14 år fri teknikk, 15 år og eldre klassisk. Distanserenn, fellesstart fra 13 år og eldre. Arrangementet starter med den offisielle åpninga av rulleskitraseen ved ordfører kl 13:00. Utstyrskrav som ivaretar sikkerheten til løperne: Alle startende må bruke hjelm og briller

  • Når: 25.08.2019
  • Oppstart: 13:00
  • Hvor: Bodø
  • Gren: Rulleski
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 23.08.2019
Meld meg på

Annen informasjon

  • Adresse: Postboks 6280 8031 BODØ
  • Telefon: 75551650
  • E-post: adm@iil.no
  • Kontonummer: 15034092114
  • Dokumenter: invit 2019 ny.jpg
  • Hjemmeside: http://www.iil.no
  • Koordinator: Mads Pinnerød
  • Rennleder: Ron Walter Knutsen
  • TD: André Emil Støvset

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 25.08.2019 Klasse FH K senior Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 0
Start 25.08.2019 Klasse FH M senior Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 0
Start 25.08.2019 Klasse Foreldreklasse Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 0
Start 25.08.2019 Klasse G11 Øvelse 3 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.08.2019 Klasse G12 Øvelse 3 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.08.2019 Klasse G13 Øvelse 3 km fri Startkontingent 0
Start 25.08.2019 Klasse G14 Øvelse 3 km fri Startkontingent 0
Start 25.08.2019 Klasse G15 Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.08.2019 Klasse G16 Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.08.2019 Klasse J11 Øvelse 3 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.08.2019 Klasse J12 Øvelse 3 km fri Startkontingent 0
Start 25.08.2019 Klasse J13 Øvelse 3 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.08.2019 Klasse J14 Øvelse 3 km fri Startkontingent 0
Start 25.08.2019 Klasse J15 Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.08.2019 Klasse J16 Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.08.2019 Klasse K 17 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 0
Start 25.08.2019 Klasse K 18 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 0
Start 25.08.2019 Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 0
Start 25.08.2019 Klasse Kvinne senior Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 0
Start 25.08.2019 Klasse Langløpsklassse Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 0
Start 25.08.2019 Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 0
Start 25.08.2019 Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 0
Start 25.08.2019 Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 25.08.2019 Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G11 - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Djupvik, Magnus Klubb Valnesfjord IL Klasse G11 Øvelse 3 km fri

G12 - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Veisetaune, Håvard Klubb Tverlandet IL Klasse G12 Øvelse 3 km fri

G15 - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Strøm, Matilde Klubb Tverlandet IL Klasse G15 Øvelse 5 km klassisk
Navn Valberg, Joachim Stensland Klubb Innstranda IL Klasse G15 Øvelse 5 km klassisk
Navn Veisetaune, Vegard Klubb Tverlandet IL Klasse G15 Øvelse 5 km klassisk

G16 - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Finjord, Simen Klubb Alta IF Klasse G16 Øvelse 5 km klassisk

J11 - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Sande, Lisa Otterlei Klubb Innstranda IL Klasse J11 Øvelse 3 km fri

J13 - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hammerfall, Malin Klubb Fauske IL Ski Klasse J13 Øvelse 3 km fri
Navn Haukland, Hedda Utne Klubb Innstranda IL Klasse J13 Øvelse 3 km fri

J15 - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Finjord, Ida Klubb Alta IF Klasse J15 Øvelse 5 km klassisk
Navn Sjonbotn, Benedikte Kristine Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse J15 Øvelse 5 km klassisk

J16 - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Sande, Lisa Otterlei Klubb Innstranda IL Klasse J16 Øvelse 5 km klassisk
Navn Strøm, Emilie Klubb Tverlandet IL Klasse J16 Øvelse 5 km klassisk

M 19/20 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Wangberg, Petter Grahn Klubb Fauske IL Ski Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk

Menn senior - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Vareide, Daniel Klubb Selfors Ungdomslag Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
NIF-EPI01, 01
NTB scanpix