Hopp til innhold

Valnesfjordrennet

Velkommen til Valnesfjordrennet 2019. Stilart Fristil. Rekruttklasser fra 5-7 år, med start kl 11:30.

  • Når: 07.12.2019
  • Oppstart: 12:00
  • Hvor: Valnesfjord
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 05.12.2019
Meld meg på

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 07.12.2019 Klasse Felles 5 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 50 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.12.2019 Klasse Felles 6 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 50 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.12.2019 Klasse Felles 7 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 50 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.12.2019 Klasse FH Kvinner junior sittende Øvelse 5 km fri Startkontingent 150
Start 07.12.2019 Klasse FH Kvinner junior stående Øvelse 5 km fri Startkontingent 150
Start 07.12.2019 Klasse FH Kvinner senior sittende Øvelse 5 km fri Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.12.2019 Klasse FH Kvinner senior stående Øvelse 5 km fri Startkontingent 170
Start 07.12.2019 Klasse FH Menn junior sittende Øvelse 5 km fri Startkontingent 150
Start 07.12.2019 Klasse FH Menn junior stående Øvelse 5 km fri Startkontingent 150
Start 07.12.2019 Klasse FH Menn senior sittende Øvelse 5 km fri Startkontingent 170
Start 07.12.2019 Klasse FH Menn senior stående Øvelse 5 km fri Startkontingent 170
Start 07.12.2019 Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.12.2019 Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.12.2019 Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.12.2019 Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.12.2019 Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130
Start 07.12.2019 Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.12.2019 Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.12.2019 Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.12.2019 Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.12.2019 Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.12.2019 Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.12.2019 Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.12.2019 Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.12.2019 Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.12.2019 Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.12.2019 Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.12.2019 Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.12.2019 Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.12.2019 Klasse K 17 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.12.2019 Klasse K 18 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.12.2019 Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.12.2019 Klasse Kvinner junior Øvelse 10 km fri Startkontingent 150
Start 07.12.2019 Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km fri Startkontingent 170
Start 07.12.2019 Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.12.2019 Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 150
Start 07.12.2019 Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.12.2019 Klasse Menn junior Øvelse 10 km fri Startkontingent 150
Start 07.12.2019 Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

Felles 5 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hegge, Eirild Dypaune Klubb Tverlandet IL Klasse Felles 5 år Øvelse 1 km fri

Felles 6 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bentsen, Ida Staupåmo Klubb Vinger IL Klasse Felles 6 år Øvelse 1 km fri
Navn Ingebrigtsen, Oliva Klubb Tverlandet IL Klasse Felles 6 år Øvelse 1 km fri
Navn Johannessen, Linus Klubb Tverlandet IL Klasse Felles 6 år Øvelse 1 km fri
Navn Kildal, Even-Nikolai Klubb Valnesfjord IL Klasse Felles 6 år Øvelse 1 km fri
Navn Skoglund, Tobias Løkås Klubb Valnesfjord IL Klasse Felles 6 år Øvelse 1 km fri

Felles 7 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Eliassen, Edvard Klubb Innstranda IL Klasse Felles 7 år Øvelse 1 km fri
Navn Hartz-Ressem, Eugen Klubb Tverlandet IL Klasse Felles 7 år Øvelse 1 km fri
Navn Ingebrigtsen, Oliva Klubb Tverlandet IL Klasse Felles 7 år Øvelse 1 km fri
Navn Johannessen, Linus Klubb Tverlandet IL Klasse Felles 7 år Øvelse 1 km fri
Navn Kaspersen, Ella Klubb Tverlandet IL Klasse Felles 7 år Øvelse 1 km fri
Navn Kildal, Even-Nikolai Klubb Valnesfjord IL Klasse Felles 7 år Øvelse 1 km fri
Navn Kosmo, Emil Johan Klubb Valnesfjord IL Klasse Felles 7 år Øvelse 1 km fri
Navn Lundli, Alva Klubb Innstranda IL Klasse Felles 7 år Øvelse 1 km fri
Navn Opheim, Emil Øren Klubb Fauske IL Langrenn Klasse Felles 7 år Øvelse 1 km fri
Navn Strøm, Isak Klubb Fauske IL Langrenn Klasse Felles 7 år Øvelse 1 km fri
Navn Støvset, Noah Emilian Henriksen Klubb Skjerstad IL Klasse Felles 7 år Øvelse 1 km fri

FH Kvinner senior sittende - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Valen, Isabell Katharina Klubb Innstranda IL Klasse FH Kvinner senior sittende Øvelse 5 km fri

G 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bentsen, Emil Staupåmo Klubb Vinger IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Djupvik, Emil Klubb Valnesfjord IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Djupvik, Lucas Klubb Valnesfjord IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Djupvik, Elias Klubb Valnesfjord IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Djupvik, Kasper Klubb Halsøy IL - Ski Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Hagen, Amund Kvarum Klubb Valnesfjord IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Halvorsli, Håkon-Andreas Klubb Tverlandet IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Hegge, Sverre Dypaune Klubb Tverlandet IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Hegge, Eystein Dypaune Klubb Tverlandet IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Ingebrigtsen, Adam Klubb Tverlandet IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Kilen, Oskar Klubb Innstranda IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Knutsen, Iver Mathias Mathiesen Klubb Innstranda IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Megård, Morten Klubb Fauske IL Langrenn Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Nystadbakk, Sebastian Klubb Innstranda IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Sveinssønn, Runar Benoni Klubb Fauske IL Langrenn Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Tande, Gustav Klubb Fauske IL Langrenn Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri

G 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjerkenes, William Klubb Innstranda IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Eliassen, Erling Klubb Innstranda IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Godø, Peder Risvoll Klubb Fauske IL Langrenn Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Hegge, Sverre Dypaune Klubb Tverlandet IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Hjemås, Øyvind Helle Klubb Valnesfjord IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Ingebrigtsen, Lucas Klubb Tverlandet IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Leite, Johan Bertnes Klubb Innstranda IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Mordal, Eskil Klubb Fauske IL Langrenn Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Olsen, Noah Lyng Klubb Fauske IL Langrenn Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Opheim, Max Øren Klubb Fauske IL Langrenn Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Strand, Mikkel Hagemoen Klubb Fauske IL Langrenn Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri

G 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Anbakk, Matheo Nicolai Klubb Tverlandet IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Bjørnstad, Iver Klubb Fauske IL Langrenn Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Djupvik, Sivert Klubb Halsøy IL - Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Djupvik, Magnus Klubb Valnesfjord IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Holand, Emil Olai Klubb Innstranda IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Ingebrigtsen, Lucas Klubb Tverlandet IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Kilen, Jakob Klubb Innstranda IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Leite, Eyvind Bertnes Klubb Innstranda IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Liljedal, Sivert Gamme Klubb Innstranda IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Nystadbakk, Tobias Klubb Innstranda IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Ramstad, Oliver Finstad Klubb Innstranda IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Råheim, Sigurd Bertnes Klubb Innstranda IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Veisetaune, Håvard Klubb Tverlandet IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Wikerøy, Lucas Kibsgaard Klubb Tverlandet IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri

G 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hagen, Aksel Kvarum Klubb Valnesfjord IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Hagenes, Tobias Klubb Valnesfjord IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri

G 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Botten, Theodor Klubb Tverlandet IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Leite, David Bertnes Klubb Innstranda IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Pinnerød, Magne Klubb Tverlandet IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Valberg, Joachim Stensland Klubb Innstranda IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Veisetaune, Vegard Klubb Tverlandet IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri

G 16 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Knutsen, Vetle Mathiesen Klubb Innstranda IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri

G 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjerkenes, David Klubb Innstranda IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Godø, Aslak Hermod Risvoll Klubb Fauske IL Langrenn Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Holand, Adrian Johan Klubb Innstranda IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Ingebrigtsen, Jakob Klubb Tverlandet IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Megård, Marius Klubb Fauske IL Langrenn Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Nystadbakk, Sander Klubb Innstranda IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Overaa, Lukas Raanes Klubb Tverlandet IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Sollund, Sondre Romness Klubb Fauske IL Langrenn Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri

G 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørnstad, Elias Olai Klubb Fauske IL Langrenn Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Hegge, Eystein Dypaune Klubb Tverlandet IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Ingebrigtsen, Adam Klubb Tverlandet IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Ingebrigtsen, Jakob Klubb Tverlandet IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Kibsgård, Trygve Klubb Innstranda IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Kibsgård, Johannes Klubb Innstranda IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Martinussen, Lukas Benoni Klubb Fauske IL Langrenn Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Olsen-Nybakk, Noah Klubb Innstranda IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Pinnerød, Vegard Klubb Tverlandet IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Sevatdal, Aksel Stensland Klubb Innstranda IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Strøm, Johannes Klubb Fauske IL Langrenn Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri

J 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Haukland, Oda Utne Klubb Innstranda IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Råheim, Åsne Elene Bertnes Klubb Innstranda IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Wikerøy, Marthe Kibsgaard Klubb Tverlandet IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri

J 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Irgens, Jenny Krykken Klubb Valnesfjord IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Jakobsen, Aurora Norheim Klubb Valnesfjord IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri

J 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Jakobsen, Aurora Norheim Klubb Valnesfjord IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Kosmo, Vilde Linnéa Klubb Valnesfjord IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Pinnerød, Sigrid Klubb Tverlandet IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri

J 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amundsen, Kaja Risvoll Klubb Fauske IL Langrenn Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Hammerfall, Malin Klubb Fauske IL Langrenn Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Haukland, Hedda Utne Klubb Innstranda IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Sigvartsen, Malin Veronica Wemberg Klubb Fauske IL Langrenn Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Tande, Sigrid Klubb Fauske IL Langrenn Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri

J 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Sofia Mari Klubb Tverlandet IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Solbakken, Sofia Klubb Innstranda IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri

J 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amundsen, Pernille Oline Pedersen Klubb Fauske IL Langrenn Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Bentsen, Ingrid Klubb Vinger IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Haugland, Frida Elisabeth Klubb Innstranda IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Kjelstrup, Lena Martine Elveos Klubb Innstranda IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Strøm, Matilde Klubb Tverlandet IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri

J 16 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alstad-Larsen, Marte Klubb Fauske IL Langrenn Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Kjelstrup, Lena Martine Elveos Klubb Innstranda IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Sande, Lisa Otterlei Klubb Innstranda IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Strøm, Emilie Klubb Tverlandet IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri

J 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Haukland, Signe Utne Klubb Innstranda IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Knutsen, Oda Marie Mathiesen Klubb Innstranda IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Seivåg, Hanna Jenssen Klubb Innstranda IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Tyldum, Synne Langseth Klubb Innstranda IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri

J 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bentsen, Mathea Klubb Vinger IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Eliassen, Selma Klubb Innstranda IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Lundli, Mie Klubb Innstranda IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Veisetaune, Kristin Klubb Tverlandet IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri

K 17 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amundsen, Marie Risvoll Klubb Fauske IL Langrenn Klasse K 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Bentsen, Eline Klubb Vinger IL Klasse K 17 år Øvelse 10 km fri

K 18 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hansen, Mariell Stavnes Klubb Tverlandet IL Klasse K 18 år Øvelse 10 km fri

K 19/20 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Elvenes, Andrine Erika Klubb Sortland og Omegn Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km fri

M 17 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Blix, Andreas Richard Klubb Innstranda IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Olsen, Asbjørn Megård Klubb Fauske IL Langrenn Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Støvset, Chris Aleksander Klubb Skjerstad IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri

M 19/20 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Blix, Henrik August Klubb Innstranda IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Hagenes, Kristoffer Klubb Valnesfjord IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Knutsen, Elias Mathiesen Klubb Innstranda IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Larsen, Tobias Sahachai Klubb Splint, IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Wangberg, Petter Grahn Klubb Fauske IL Langrenn Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri

Menn senior - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Larsen, Tom Emil Klubb Stormfjell IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
NIF-EPI02, 02