Hopp til innhold

Tverlandsrennet

Skigruppa i Tverlandet IL ønsker velkommen til Tverlandsrennet. Tverlandsrennet har intervallstart og stilarten er klassisk. Det er egen rekruttklasse for klasse 5-7 år.

  • Når: 15.02.2020
  • Oppstart: 11:30
  • Hvor: Tverlandet, Hopen
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 13.02.2020

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 15.02.2020 Klasse Felles 5 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 50 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.02.2020 Klasse Felles 6 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 50 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.02.2020 Klasse Felles 7 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 50 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.02.2020 Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 120 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.02.2020 Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 120 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.02.2020 Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 120 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.02.2020 Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 120 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.02.2020 Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 120 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.02.2020 Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 120 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.02.2020 Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 120
Start 15.02.2020 Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 120 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.02.2020 Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 120 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.02.2020 Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 120 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.02.2020 Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 120 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.02.2020 Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 120 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.02.2020 Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 120 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.02.2020 Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 120 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.02.2020 Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 120 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.02.2020 Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 120 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.02.2020 Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 120 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.02.2020 Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 120 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.02.2020 Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 120
Start 15.02.2020 Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 120
Start 15.02.2020 Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 120
Start 15.02.2020 Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 120
Start 15.02.2020 Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 120
Start 15.02.2020 Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 120 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.02.2020 Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 120 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

Felles 5 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Grønli, Mikkel Andreas Klubb Tverlandet IL Klasse Felles 5 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Hansen, Emrik Duranspahic Klubb Innstranda IL Klasse Felles 5 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Higraff, Vilja Sophie Klubb Tverlandet IL Klasse Felles 5 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Ingebrigtsen, Sonja Klubb Tverlandet IL Klasse Felles 5 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Isaksen, Vegar Sindresønn Klubb Tverlandet IL Klasse Felles 5 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Lundal, Sanna Luise Klubb Skjerstad IL Klasse Felles 5 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Pettersen, Tuva Lovise Klubb Tverlandet IL Klasse Felles 5 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Skoglund, Lukas Løkås Klubb Valnesfjord IL Klasse Felles 5 år Øvelse 1 km klassisk

Felles 6 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Angelsen, Guro Anne Klubb Tverlandet IL Klasse Felles 6 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Brekke, Sunniva Vrybloed Klubb Tverlandet IL Klasse Felles 6 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Eiterjord, Johan Klubb Innstranda IL Klasse Felles 6 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Fløttkjær, Ida Lovise Svela Klubb Tverlandet IL Klasse Felles 6 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Furnes, Lilia-Adelen Klubb Fauske IL Langrenn Klasse Felles 6 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Helskog, Oscar Fretheim Klubb Tverlandet IL Klasse Felles 6 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Jeremiassen, Sonja Kjærstad Klubb Tverlandet IL Klasse Felles 6 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Nicolaisen, Leah Vrybloed Klubb Tverlandet IL Klasse Felles 6 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Opsahl, Leah Sofia Hanssen Klubb Tverlandet IL Klasse Felles 6 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sevatdal, Agnes Stensland Klubb Innstranda IL Klasse Felles 6 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Stokvik, Eila Elvine Konstanse Klubb Tverlandet IL Klasse Felles 6 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sørfjord, Teodor Folkestad Klubb Fauske IL Langrenn Klasse Felles 6 år Øvelse 1 km klassisk

Felles 7 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Botten, Vilma Klubb Tverlandet IL Klasse Felles 7 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Eliassen, Edvard Klubb Innstranda IL Klasse Felles 7 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Estensen, Håkon Klubb Tverlandet IL Klasse Felles 7 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Grønli, Aurora Kristine Klubb Tverlandet IL Klasse Felles 7 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Ingebrigtsen, Oliva Klubb Tverlandet IL Klasse Felles 7 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Kaspersen, Ella Klubb Tverlandet IL Klasse Felles 7 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Kosmo, Emil Johan Klubb Valnesfjord IL Klasse Felles 7 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Opheim, Emil Øren Klubb Fauske IL Langrenn Klasse Felles 7 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Pettersen, Emilie Sofie Klubb Tverlandet IL Klasse Felles 7 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Skoglund, Tobias Løkås Klubb Valnesfjord IL Klasse Felles 7 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Skålbones, Sarah Solli Klubb Tverlandet IL Klasse Felles 7 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Williams-Haugen, Sander Klubb Valnesfjord IL Klasse Felles 7 år Øvelse 1 km klassisk

G 10 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjerke-Hansen, Julian Klubb Tverlandet IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Dybvad, Oscar Holm Klubb Tverlandet IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Engholm-Holmeslet, Olav Klubb Tverlandet IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Halvorsli, Håkon-Andreas Klubb Tverlandet IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Ingebrigtsen, Adam Klubb Tverlandet IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk

G 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjerkenes, William Klubb Innstranda IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Eliassen, Erling Klubb Innstranda IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Leite, Johan Bertnes Klubb Innstranda IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Opheim, Max Øren Klubb Fauske IL Langrenn Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Strand, Mikkel Hagemoen Klubb Fauske IL Langrenn Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sørfjord, Tobias Folkestad Klubb Fauske IL Langrenn Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk

G 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Anbakk, Matheo Nicolai Klubb Tverlandet IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Djupvik, Magnus Klubb Valnesfjord IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Ingebrigtsen, Lucas Klubb Tverlandet IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Leite, Eyvind Bertnes Klubb Innstranda IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lundal, Theodor Amadeus Klubb Skjerstad IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Råheim, Sigurd Bertnes Klubb Innstranda IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Veisetaune, Håvard Klubb Tverlandet IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Wikerøy, Lucas Kibsgaard Klubb Tverlandet IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk

G 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hagen, Aksel Kvarum Klubb Valnesfjord IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hagenes, Tobias Klubb Valnesfjord IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk

G 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Haugli, Åsmund Ulvestad Klubb Valnesfjord IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk

G 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Botten, Theodor Klubb Tverlandet IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Leite, David Bertnes Klubb Innstranda IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Pinnerød, Magne Klubb Tverlandet IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Valberg, Joachim Stensland Klubb Innstranda IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Veisetaune, Vegard Klubb Tverlandet IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk

G 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjerke-Hansen, Jesper Klubb Tverlandet IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Bjerkenes, David Klubb Innstranda IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Dragsten, Mathias Kleven Klubb Innstranda IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Eiterjord, Trygve Klubb Innstranda IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Klaudiussen, Ole Kristian Klubb Innstranda IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Kristiansen, Martin Klubb Tverlandet IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Nordby, Leander Kristigonus Markussen Klubb Innstranda IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Ottermo, Ask Skogstad Klubb Tverlandet IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Overaa, Lukas Raanes Klubb Tverlandet IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk

G 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fløttkjær, Robin André Svela Klubb Tverlandet IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Hansen, Birk Duranspahic Klubb Innstranda IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Ingebrigtsen, Jakob Klubb Tverlandet IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Nicolaisen, Noah Vrybloed Klubb Tverlandet IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Olsen-Stormo, Aslak Johan Klubb Tverlandet IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Pinnerød, Vegard Klubb Tverlandet IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sevatdal, Aksel Stensland Klubb Innstranda IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Svendsgård, Jonatan Nordnes Klubb Tverlandet IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk

J 10 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Haukland, Oda Utne Klubb Innstranda IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Ottermo, Ida-Emilie Skogstad Klubb Tverlandet IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Wikerøy, Marthe Kibsgaard Klubb Tverlandet IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk

J 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Irgens, Jenny Krykken Klubb Valnesfjord IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kosmo, Vilde Linnéa Klubb Valnesfjord IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lundal, Linnea Klubb Skjerstad IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk

J 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Pinnerød, Sigrid Klubb Tverlandet IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk

J 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Haukland, Hedda Utne Klubb Innstranda IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk

J 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Sofia Mari Klubb Tverlandet IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Solbakken, Sofia Klubb Innstranda IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk

J 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amundsen, Pernille Oline Pedersen Klubb Fauske IL Langrenn Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Haugland, Frida Elisabeth Klubb Innstranda IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Selnes, Nora Kristine Finstad Klubb Innstranda IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Strøm, Matilde Klubb Tverlandet IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk

J 16 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Kjelstrup, Lena Martine Elveos Klubb Innstranda IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sande, Lisa Otterlei Klubb Innstranda IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Strøm, Emilie Klubb Tverlandet IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk

J 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Haukland, Signe Utne Klubb Innstranda IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Higraff, Elise Petrine Klubb Tverlandet IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Mørkved, Oda Klubb Innstranda IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Seivåg, Hanna Jenssen Klubb Innstranda IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Tyldum, Synne Langseth Klubb Innstranda IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk

J 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Eliassen, Selma Klubb Innstranda IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Furnes, Tara-Michelle Klubb Fauske IL Langrenn Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Hetzler, Sarah Adine Klubb Tverlandet IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Pettersen, Andrine Klubb Innstranda IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Veisetaune, Kristin Klubb Tverlandet IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk

M 19/20 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hagenes, Kristoffer Klubb Valnesfjord IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk

Menn senior - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hagenes, Marcus Klubb Valnesfjord IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Hansen, Geir Terje Klubb Tverlandet IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Higraff, Vidar Klubb Salangen IF Ski Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Jeremiassen, Thomas Klubb Tverlandet IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Jeremiassen, Håvard Klubb Tverlandet IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Limstrand, Ståle Klubb Innstranda IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Olsen, Gøran Klubb Siso, IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Seivåg, Trond Vegard Klubb Innstranda IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Steindal, Frank Are Klubb Politihøgskolens Idrettslag Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Valvik, Vidar Klubb Siso, IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Veisetaune, Tore Klubb Tverlandet IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
NIF-EPI03, 03