Hopp til innhold

Stormfjellrennet

Stormfjellrennet går i klassisk stil. Premieutdeling foregår rett etter rennet på stadion i Larsoslia Det er tidtaking med Emit tidtakerbrikker. Brikker kan leies for de som ikke har personlig brikke.

  • Når: 30.11.2019
  • Oppstart: 12:00
  • Hvor: Larsoslia
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 28.11.2019

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 30.11.2019 Klasse Felles 5 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0
Start 30.11.2019 Klasse Felles 6 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.11.2019 Klasse Felles 7 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.11.2019 Klasse FH Kvinner junior sittende Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 0
Start 30.11.2019 Klasse FH Kvinner senior sittende Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0
Start 30.11.2019 Klasse FH Menn junior sittende Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0
Start 30.11.2019 Klasse FH Menn senior sittende Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0
Start 30.11.2019 Klasse G 10 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.11.2019 Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.11.2019 Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.11.2019 Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.11.2019 Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.11.2019 Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.11.2019 Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0
Start 30.11.2019 Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.11.2019 Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.11.2019 Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.11.2019 Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0
Start 30.11.2019 Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0
Start 30.11.2019 Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.11.2019 Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.11.2019 Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.11.2019 Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.11.2019 Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0
Start 30.11.2019 Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.11.2019 Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.11.2019 Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.11.2019 Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0
Start 30.11.2019 Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0
Start 30.11.2019 Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.11.2019 Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 0
Start 30.11.2019 Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 30.11.2019 Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

Felles 6 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bentsen, Ida Staupåmo Klubb Vinger IL Klasse Felles 6 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Johannessen, Linus Klubb Tverlandet IL Klasse Felles 6 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Troli, Håvard Klubb Stormfjell IL Klasse Felles 6 år Øvelse 1 km klassisk

Felles 7 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Strøm, Isak Klubb Fauske IL Langrenn Klasse Felles 7 år Øvelse 1 km klassisk

G 10 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bentsen, Emil Staupåmo Klubb Vinger IL Klasse G 10 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Djupvik, Emil Klubb Valnesfjord IL Klasse G 10 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Dybvad, Oscar Holm Klubb Tverlandet IL Klasse G 10 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Kilen, Oskar Klubb Innstranda IL Klasse G 10 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Megård, Morten Klubb Fauske IL Langrenn Klasse G 10 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Nystadbakk, Sebastian Klubb Innstranda IL Klasse G 10 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Opheim, Max Øren Klubb Fauske IL Langrenn Klasse G 10 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Sveinssønn, Runar Benoni Klubb Fauske IL Langrenn Klasse G 10 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Tande, Gustav Klubb Fauske IL Langrenn Klasse G 10 år Øvelse 10 km klassisk

G 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alm, Jonas Bardal Klubb Vinger IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Alm, Max Odin Klubb Vinger IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bjerkenes, William Klubb Innstranda IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Godø, Peder Risvoll Klubb Fauske IL Langrenn Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hüttepohl, Karl Martin Klubb Vinger IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Ingvaldsen, Sigurd Børø Klubb Vinger IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Leite, Johan Bertnes Klubb Innstranda IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Olsen, Noah Lyng Klubb Fauske IL Langrenn Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Råheim, Sigurd Bertnes Klubb Innstranda IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Steen, Henrik Olai Klubb Stormfjell IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk

G 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørnstad, Iver Klubb Fauske IL Langrenn Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Djupvik, Magnus Klubb Valnesfjord IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Holand, Emil Olai Klubb Innstranda IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kilen, Jakob Klubb Innstranda IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Leite, Eyvind Bertnes Klubb Innstranda IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Liljedal, Sivert Gamme Klubb Innstranda IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Nystadbakk, Tobias Klubb Innstranda IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Ramstad, Oliver Finstad Klubb Innstranda IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Råheim, Sigurd Bertnes Klubb Innstranda IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Strøm, Peder Mathias Klubb Heimhug IL/UL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Veisetaune, Håvard Klubb Tverlandet IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk

G 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hagenes, Tobias Klubb Valnesfjord IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kristensen, Aksel Grauer Klubb Heimhug IL/UL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Skogstad, Elias Klubb Innstranda IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk

G 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Ingvaldsen, Sivert Børø Klubb Vinger IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk

G 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Botten, Theodor Klubb Tverlandet IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Leite, David Bertnes Klubb Innstranda IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Pinnerød, Magne Klubb Tverlandet IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Strøm, Pål Simon Klubb Heimhug IL/UL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Veisetaune, Vegard Klubb Tverlandet IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk

G 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjerkenes, David Klubb Innstranda IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Godø, Aslak Hermod Risvoll Klubb Fauske IL Langrenn Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Holand, Adrian Johan Klubb Innstranda IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Kristensen, Joar Grauer Klubb Heimhug IL/UL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Megård, Marius Klubb Fauske IL Langrenn Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Nystadbakk, Sander Klubb Innstranda IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Overaa, Lukas Raanes Klubb Tverlandet IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk

G 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørnstad, Elias Olai Klubb Fauske IL Langrenn Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Dybvad, Oscar Holm Klubb Tverlandet IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Martinussen, Lukas Benoni Klubb Fauske IL Langrenn Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Pinnerød, Vegard Klubb Tverlandet IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Strøm, Johannes Klubb Fauske IL Langrenn Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Troli, Eivind Klubb Stormfjell IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk

J 10 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Råheim, Åsne Elene Bertnes Klubb Innstranda IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk

J 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amundsen, Kaja Risvoll Klubb Fauske IL Langrenn Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hammerfall, Malin Klubb Fauske IL Langrenn Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Haukland, Hedda Utne Klubb Innstranda IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Miller, Arja Marie Eggesvik Klubb Vinger IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sigvartsen, Malin Veronica Wemberg Klubb Fauske IL Langrenn Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Tande, Sigrid Klubb Fauske IL Langrenn Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk

J 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Solbakken, Sofia Klubb Innstranda IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk

J 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amundsen, Pernille Oline Pedersen Klubb Fauske IL Langrenn Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bentsen, Ingrid Klubb Vinger IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Haugland, Frida Elisabeth Klubb Innstranda IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Strøm, Matilde Klubb Tverlandet IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk

J 16 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Strøm, Emilie Klubb Tverlandet IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk

J 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bentsen, Mathea Klubb Vinger IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Råheim, Åsne Elene Bertnes Klubb Innstranda IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk

K 17 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amundsen, Marie Risvoll Klubb Fauske IL Langrenn Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bentsen, Eline Klubb Vinger IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Jensen, Jensine Vangberg Klubb Innstranda IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk

K 18 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hansen, Mariell Stavnes Klubb Tverlandet IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk

M 17 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Blix, Andreas Richard Klubb Innstranda IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Olsen, Asbjørn Megård Klubb Fauske IL Langrenn Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Støvset, Chris Aleksander Klubb Skjerstad IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk

M 19/20 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Blix, Henrik August Klubb Innstranda IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Larsen, Tobias Sahachai Klubb Splint, IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Wangberg, Petter Grahn Klubb Fauske IL Langrenn Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk

Menn senior - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Larsen, Tom Emil Klubb Stormfjell IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
nif-epi04, 04