Hopp til innhold

Coop Alsvågsamling

  • Når: 15.08.2019
  • Oppstart: 17:00
  • Hvor: ALSVÅG
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 12.08.2019

Annen informasjon

  • Adresse: v/ Tommy Nordeng 8432 ALSVÅG
  • E-post: tommy@nordeng.no
  • Kontonummer: 46480952715

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 15.08.2019 Klasse Kvinner junior Øvelse Samling Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.08.2019 Klasse Kvinner senior Øvelse Samling Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.08.2019 Klasse Menn junior Øvelse Samling Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.08.2019 Klasse Menn senior Øvelse Samling Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

Kvinner junior - Samling

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amundsen, Marie Risvoll Klubb Fauske IL Ski Klasse Kvinner junior Øvelse Samling
Navn Bentsen, Eline Klubb Vinger IL Klasse Kvinner junior Øvelse Samling
Navn Elvenes, Andrine Erika Klubb Sortland og Omegn Skiklubb Klasse Kvinner junior Øvelse Samling
Navn Hansen, Mariell Stavnes Klubb Tverlandet IL Klasse Kvinner junior Øvelse Samling
Navn Nilssen, Henriette Klubb Gjelleråsen IF Klasse Kvinner junior Øvelse Samling

Kvinner senior - Samling

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Jensen, Jensine Vangberg Klubb Innstranda IL Klasse Kvinner senior Øvelse Samling

Menn junior - Samling

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aune, Armand Klubb Innstranda IL Klasse Menn junior Øvelse Samling
Navn Blix, Andreas Richard Klubb Innstranda IL Klasse Menn junior Øvelse Samling
Navn Blix, Henrik August Klubb Innstranda IL Klasse Menn junior Øvelse Samling
Navn Fjellheim, Birk Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse Menn junior Øvelse Samling
Navn Gjertsen, Emil Lenasønn Klubb Sortland og Omegn Skiklubb Klasse Menn junior Øvelse Samling
Navn Grønvik, Kristoffer Klubb Mosjøen IL Klasse Menn junior Øvelse Samling
Navn Irgum, Eirik Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse Menn junior Øvelse Samling
Navn Knutsen, Elias Mathiesen Klubb Innstranda IL Klasse Menn junior Øvelse Samling
Navn Larsen, Tobias Sahachai Klubb Splint, IL Klasse Menn junior Øvelse Samling
Navn Nordeng, Sivert Klubb Alsvåg IL Klasse Menn junior Øvelse Samling
Navn Nordeng, Johan Lien Klubb Alsvåg IL Klasse Menn junior Øvelse Samling
Navn Olsen, Asbjørn Megård Klubb Fauske IL Ski Klasse Menn junior Øvelse Samling
Navn Pareli, Adrian Gundersen Klubb Sortland og Omegn Skiklubb Klasse Menn junior Øvelse Samling
Navn Støvset, Chris Aleksander Klubb Skjerstad IL Klasse Menn junior Øvelse Samling
Navn Wangberg, Petter Grahn Klubb Fauske IL Ski Klasse Menn junior Øvelse Samling

Menn senior - Samling

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Arntsen, Mikkel Klubb Sortland og Omegn Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse Samling
Navn Fjellheim, Egil Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse Menn senior Øvelse Samling
Navn Lange, Sondre Halvor Klubb Sortland og Omegn Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse Samling
Navn Moen, Sivert Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse Menn senior Øvelse Samling
Navn Nordeng, August Klubb Sortland og Omegn Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse Samling
Navn Solheim-Johnsen, Vegard Klubb Ankenes Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse Samling
Navn Valnes, Erik Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse Menn senior Øvelse Samling
Navn Winther, Arnt Gunnar Klubb KS Ski Lofoten Klasse Menn senior Øvelse Samling
NIF-EPI03, 03
NTB scanpix