Hopp til innhold

KM fristil

Kretsmesterskap fristil i ordinære distanser med intervallstart. Åpent også for G/J 11-12 år.

  • Når: 26.01.2020
  • Oppstart: 11:00
  • Hvor: Straumen
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 21.01.2020
Meld meg på

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 26.01.2020 Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2020 Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2020 Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2020 Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 100
Start 26.01.2020 Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2020 Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2020 Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 100
Start 26.01.2020 Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2020 Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2020 Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2020 Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2020 Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2020 Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2020 Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2020 Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2020 Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri Startkontingent 130
Start 26.01.2020 Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2020 Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 115
Start 26.01.2020 Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.01.2020 Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Djupvik, Emil Klubb Valnesfjord IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Djupvik, Elias Klubb Valnesfjord IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Djupvik, Lucas Klubb Valnesfjord IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Djupvik, Kasper Klubb Halsøy IL - Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Godø, Peder Risvoll Klubb Fauske IL Langrenn Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Hagen, Amund Kvarum Klubb Valnesfjord IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Steinmo, Markus Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri

G 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørnstad, Iver Klubb Fauske IL Langrenn Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Djupvik, Magnus Klubb Valnesfjord IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Djupvik, Sivert Klubb Halsøy IL - Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Liljedal, Sivert Gamme Klubb Innstranda IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Veisetaune, Håvard Klubb Tverlandet IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri

G 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hagen, Aksel Kvarum Klubb Valnesfjord IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Hagenes, Tobias Klubb Valnesfjord IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Svaleng, Vegar Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri

G 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bråthen, Vegard Klubb Alsvåg IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Nystuen, Eirik Klubb Mosjøen IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Valberg, Joachim Stensland Klubb Innstranda IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Veisetaune, Vegard Klubb Tverlandet IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri

G 16 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brumoen, Bastian Rødfjell Klubb Åga IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Gjertsen, Emil Lenasønn Klubb Sortland og Omegn Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Larsen, Isak Klubb Hattfjelldal IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Åkvik, Kristoffer Klubb Mosjøen IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri

J 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Jensen, Helene Arneberg Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Steinmo, Mie Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri

J 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amundsen, Kaja Risvoll Klubb Fauske IL Langrenn Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Hammerfall, Malin Klubb Fauske IL Langrenn Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Hansen, Regine Solhaug Klubb Mosjøen IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Haukland, Hedda Utne Klubb Innstranda IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri

J 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarthun, Astrid Klubb Åga IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Solbakken, Sofia Klubb Innstranda IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri

J 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amundsen, Pernille Oline Pedersen Klubb Fauske IL Langrenn Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Bentsen, Ingrid Klubb Vinger IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Grønvik, Helene Klubb Mosjøen IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Haugland, Frida Elisabeth Klubb Innstranda IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Sjonbotn, Benedikte Kristine Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri

J 16 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alstad-Larsen, Marte Klubb Fauske IL Langrenn Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Evensen, Martine Klubb Sømna IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Kjelstrup, Lena Martine Elveos Klubb Innstranda IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Sande, Lisa Otterlei Klubb Innstranda IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri

K 17 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amundsen, Marie Risvoll Klubb Fauske IL Langrenn Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Bentsen, Eline Klubb Vinger IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri

K 18 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hansen, Mariell Stavnes Klubb Tverlandet IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri

K 19/20 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Elvenes, Andrine Erika Klubb Sortland og Omegn Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri

M 17 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarthun, Håvard Klubb Åga IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Blix, Andreas Richard Klubb Innstranda IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Fjellheim, Birk Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Hansen, Martin Solhaug Klubb Mosjøen IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Irgum, Eirik Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Olsen, Asbjørn Megård Klubb Fauske IL Langrenn Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Støvset, Chris Aleksander Klubb Skjerstad IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri
Navn Øvereng, Johannes Bredesen Klubb Mosjøen IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri

M 19/20 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Blix, Henrik August Klubb Innstranda IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Wangberg, Petter Grahn Klubb Fauske IL Langrenn Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri

Menn senior - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hansen, Yngvar Alexander Klubb Mosjøen IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Lillevoll, Adrian Sandnes Klubb Valnesfjord IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
nif-epi04, 04
André Marton Pedersen