Hopp til innhold

Skjerstadsprinten

Sprintrenn i fristil med Prolog og finale. Det blir også Sonerenn fra 5-7 år Rennet blir i Vestvatn. Løypelengder : 5-7 år - 0,5 Km . 8-12 år - 0,7 Km . 13 år og oppover - 1,2 Km

  • Når: 01.02.2020
  • Oppstart: 12:00
  • Hvor: Skjerstad/Vestvatn
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 31.01.2020

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 01.02.2020 Klasse Felles 5 år Øvelse sprint fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.02.2020 Klasse Felles 6 år Øvelse sprint fri Startkontingent 0
Start 01.02.2020 Klasse Felles 7 år Øvelse sprint fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.02.2020 Klasse G 10 år Øvelse sprint fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.02.2020 Klasse G 11 år Øvelse sprint fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.02.2020 Klasse G 12 år Øvelse sprint fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.02.2020 Klasse G 13 år Øvelse sprint fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.02.2020 Klasse G 14 år Øvelse sprint fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.02.2020 Klasse G 15 år Øvelse sprint fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.02.2020 Klasse G 16 år Øvelse sprint fri Startkontingent 0
Start 01.02.2020 Klasse G 8 år Øvelse sprint fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.02.2020 Klasse G 9 år Øvelse sprint fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.02.2020 Klasse J 10 år Øvelse sprint fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.02.2020 Klasse J 11 år Øvelse sprint fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.02.2020 Klasse J 12 år Øvelse sprint fri Startkontingent 0
Start 01.02.2020 Klasse J 13 år Øvelse sprint fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.02.2020 Klasse J 14 år Øvelse sprint fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.02.2020 Klasse J 15 år Øvelse sprint fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.02.2020 Klasse J 16 år Øvelse sprint fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.02.2020 Klasse J 8 år Øvelse sprint fri Startkontingent 0
Start 01.02.2020 Klasse J 9 år Øvelse sprint fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.02.2020 Klasse K 17 år Øvelse sprint fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.02.2020 Klasse K 18 år Øvelse sprint fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.02.2020 Klasse K 19/20 år Øvelse sprint fri Startkontingent 0
Start 01.02.2020 Klasse M 17 år Øvelse sprint fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 01.02.2020 Klasse M 18 år Øvelse sprint fri Startkontingent 0
Start 01.02.2020 Klasse M 19/20 år Øvelse sprint fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

Felles 5 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bentsen, Ida Staupåmo Klubb Vinger IL Klasse Felles 5 år Øvelse sprint fri

Felles 7 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Eliassen, Edvard Klubb Innstranda IL Klasse Felles 7 år Øvelse sprint fri
Navn Skogstad, Jonas Emil Klubb Innstranda IL Klasse Felles 7 år Øvelse sprint fri
Navn Strøm, Isak Klubb Fauske IL Langrenn Klasse Felles 7 år Øvelse sprint fri

G 10 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bentsen, Emil Staupåmo Klubb Vinger IL Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Djupvik, Emil Klubb Valnesfjord IL Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Djupvik, Elias Klubb Valnesfjord IL Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Hagen, Amund Kvarum Klubb Valnesfjord IL Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Nystadbakk, Sebastian Klubb Innstranda IL Klasse G 10 år Øvelse sprint fri

G 11 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alm, Jonas Bardal Klubb Vinger IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Alm, Max Odin Klubb Vinger IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Bjerkenes, William Klubb Innstranda IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Eliassen, Erling Klubb Innstranda IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Godø, Peder Risvoll Klubb Fauske IL Langrenn Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Hjemås, Øyvind Helle Klubb Valnesfjord IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Leite, Johan Bertnes Klubb Innstranda IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Mordal, Eskil Klubb Fauske IL Langrenn Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Olsen, Noah Lyng Klubb Fauske IL Langrenn Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Strand, Mikkel Hagemoen Klubb Fauske IL Langrenn Klasse G 11 år Øvelse sprint fri

G 12 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørnstad, Iver Klubb Fauske IL Langrenn Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Djupvik, Magnus Klubb Valnesfjord IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Holand, Emil Olai Klubb Innstranda IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Kilen, Jakob Klubb Innstranda IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Leite, Eyvind Bertnes Klubb Innstranda IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Liljedal, Sivert Gamme Klubb Innstranda IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Lundal, Theodor Klubb Skjerstad IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Nystadbakk, Tobias Klubb Innstranda IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Råheim, Sigurd Bertnes Klubb Innstranda IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri

G 13 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Skogstad, Elias Klubb Innstranda IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri

G 14 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Haugli, Åsmund Ulvestad Klubb Valnesfjord IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri

G 15 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Leite, David Bertnes Klubb Innstranda IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Valberg, Joachim Stensland Klubb Innstranda IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri

G 8 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjerkenes, David Klubb Innstranda IL Klasse G 8 år Øvelse sprint fri
Navn Godø, Aslak Hermod Risvoll Klubb Fauske IL Langrenn Klasse G 8 år Øvelse sprint fri
Navn Nystadbakk, Sander Klubb Innstranda IL Klasse G 8 år Øvelse sprint fri

G 9 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørnstad, Elias Olai Klubb Fauske IL Langrenn Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Martinussen, Lukas Benoni Klubb Fauske IL Langrenn Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Olsen-Nybakk, Noah Klubb Innstranda IL Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Sevatdal, Aksel Stensland Klubb Innstranda IL Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Strøm, Johannes Klubb Fauske IL Langrenn Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Øyås, Magnus Klubb Innstranda IL Klasse G 9 år Øvelse sprint fri

J 10 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Råheim, Åsne Elene Bertnes Klubb Innstranda IL Klasse J 10 år Øvelse sprint fri

J 11 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Lundal, Linnea Klubb Skjerstad IL Klasse J 11 år Øvelse sprint fri

J 13 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Haukland, Hedda Utne Klubb Innstranda IL Klasse J 13 år Øvelse sprint fri

J 14 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Sofia Mari Klubb Tverlandet IL Klasse J 14 år Øvelse sprint fri

J 15 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amundsen, Pernille Oline Pedersen Klubb Fauske IL Langrenn Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Bentsen, Ingrid Klubb Vinger IL Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Haugland, Frida Elisabeth Klubb Innstranda IL Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Strøm, Matilde Klubb Tverlandet IL Klasse J 15 år Øvelse sprint fri

J 16 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Kjelstrup, Lena Martine Elveos Klubb Innstranda IL Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Sande, Lisa Otterlei Klubb Innstranda IL Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Strøm, Emilie Klubb Tverlandet IL Klasse J 16 år Øvelse sprint fri

J 9 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bentsen, Mathea Klubb Vinger IL Klasse J 9 år Øvelse sprint fri
Navn Bredesen, Amalie Elise Klubb Heimhug IL/UL Klasse J 9 år Øvelse sprint fri
Navn Eliassen, Selma Klubb Innstranda IL Klasse J 9 år Øvelse sprint fri

K 17 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bentsen, Eline Klubb Vinger IL Klasse K 17 år Øvelse sprint fri

K 18 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hansen, Mariell Stavnes Klubb Tverlandet IL Klasse K 18 år Øvelse sprint fri

M 17 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aune, Armand Klubb Innstranda IL Klasse M 17 år Øvelse sprint fri
Navn Blix, Andreas Richard Klubb Innstranda IL Klasse M 17 år Øvelse sprint fri
Navn Storvoll, Isak Martinsønn Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse M 17 år Øvelse sprint fri
Navn Støvset, Chris Aleksander Klubb Skjerstad IL Klasse M 17 år Øvelse sprint fri

M 19/20 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Blix, Henrik August Klubb Innstranda IL Klasse M 19/20 år Øvelse sprint fri
NIF-EPI03, 03
Pedro Lemos