Hopp til innhold

Ankenes Alpinfestival

Lørdag arrangeres det supercombi for U12 og eldre (super G og slalåm, med skibytte halvveis i løypa). Resultatet er bestemmende for startrekkefølgen på søndagens parallellslalåm. Rennet arrangeres for alle klasser, fra U8 og yngre til seniorer. U10 og yngre kjører slalåm lørdag. Velkommen til sesongens siste renn i nord, og ikke minst det heftigste

  • Når: 24.03.2019
  • Oppstart: 09:00
  • Hvor: Ankenes
  • Gren: Alpint
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 20.03.2019

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 24.03.2019 Klasse G 10 år Øvelse Parallellslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.03.2019 Klasse G 11-12 år Øvelse Parallellslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.03.2019 Klasse G 13-14 år Øvelse Parallellslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.03.2019 Klasse G 15-16 år Øvelse Parallellslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.03.2019 Klasse G 8 år og yngre Øvelse Parallellslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.03.2019 Klasse G 9 år Øvelse Parallellslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.03.2019 Klasse J 10 år Øvelse Parallellslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.03.2019 Klasse J 11-12 år Øvelse Parallellslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.03.2019 Klasse J 13-14 år Øvelse Parallellslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.03.2019 Klasse J 15-16 år Øvelse Parallellslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.03.2019 Klasse J 8 år og yngre Øvelse Parallellslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.03.2019 Klasse J 9 år Øvelse Parallellslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.03.2019 Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Parallellslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.03.2019 Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Parallellslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.03.2019 Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Parallellslalåm Startkontingent 140
Start 24.03.2019 Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Parallellslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.03.2019 Klasse Kvinner A Øvelse Parallellslalåm Startkontingent 140
Start 24.03.2019 Klasse Menn A Øvelse Parallellslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - Parallellslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakkejord, Theo Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse G 10 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Raunholm, Ask André Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G 10 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Santi, Ailo Rasmus Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse G 10 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Svartsund, Christian Fredrik Klubb Sortland Alpinklubb Klasse G 10 år Øvelse Parallellslalåm

G 11-12 år - Parallellslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakkejord, Ailo Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Bølgen, Adrian Klubb Harstad Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Dahlberg, Emil Sebastian Naustvik Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Jørgensen, Kristjan Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Jørgensen, Aksel Langbakk Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Kjølmoen, Casper Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Larssen, Petter Horrigmoe Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Lindrupsen, Fabian Klubb Harstad Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Lunde, Trygve Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Mikaelsen, Samuel Augustin Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Nedrekild, Oskar Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Nilsen-Dybfest, Erik Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Olderøy, August Andreassen Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Pedersen, Mikkel Engdahl Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Remen, Johan Klubb Sortland Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Stenvold, Elias Austgard Klubb Harstad Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Strøm, Felix Eilertsen Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Svartsund, William Alexander Klubb Sortland Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Syltebø, Torje Vannebo Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Parallellslalåm

G 13-14 år - Parallellslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørgaas, Linus Skomakerstuen Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Edbakk, Daniel Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Ericsson, Konrad Bang Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Kristensen, Kristoffer Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Lunde, Vebjørn Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Mikaelsen, Noah Alexander Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Parallellslalåm

G 15-16 år - Parallellslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dahl, Markus Kaspersen Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Devold, Bjørn Are Andorian Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Eliassen-Nergård, Tobias Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Kirkhaug, Kasper Johan Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Kristiansen, Ansgar Nikolai Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Olaussen, Tor-Erik Iversen Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Parallellslalåm

G 8 år og yngre - Parallellslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dahl, Henrik Kaspersen Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Parallellslalåm
Navn Eidstø, Milo Fagerli Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Parallellslalåm
Navn Johnsen, Henrik Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Parallellslalåm
Navn Nilsen, Albert Cornelius Berg Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Parallellslalåm
Navn Remen, Henrik Klubb Sortland Alpinklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Parallellslalåm
Navn Syltebø, Trygve Vannebo Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Parallellslalåm

G 9 år - Parallellslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Indahl, Aron Leander Stokkedal Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse G 9 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Johnsen, Simon Winnem Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G 9 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Jørgensen, Magnus Langbakk Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse G 9 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Rande, Tobias Angell Schøning Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse G 9 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Syltebø, Heine Vannebo Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse G 9 år Øvelse Parallellslalåm

J 10 år - Parallellslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Braseth, Johanne Andrea Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse J 10 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Karstensen, Kaja Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse J 10 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Kjølmoen, Celine Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 10 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Nedrekild, Ragna-Mathea Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse J 10 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Nilsen, Malin Bertine Berg Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 10 år Øvelse Parallellslalåm

J 11-12 år - Parallellslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andreassen, Hanna Louise Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Bussoli, Celine Italia Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Fagerli, Molly Josefine Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Karlsen, Isabella Mari Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Kvernberg, Henriette Helene Hardy Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Lindqvist, Frida Nordgård Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Lorentzen, Ingrid Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Nergård-Dybfest, Mie Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Patraus, Jennifer Gabriela Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Patraus, Jessica Victoria Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Repvik, Vilde Madelen Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Stokkedal, Mathilda Petrine Carlsen Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Torsteinsen, Thea Marie Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Parallellslalåm

J 13-14 år - Parallellslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bølgen, Nora Klubb Harstad Alpinklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Eilertsen, Malin Klubb Harstad Alpinklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Eliassen-Nergård, Ida Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Johnsen, Helene Winnem Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Kirkhaug, Matea Johanne Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Sund, Frida Solback Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Sundermeier, Nathalie Aspeslett Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Vikholt, Victoria Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Parallellslalåm

J 15-16 år - Parallellslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørgaas, Erle Skomakerstuen Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Parallellslalåm

J 8 år og yngre - Parallellslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Braseth, Astrid Alise Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse J 8 år og yngre Øvelse Parallellslalåm
Navn Bussoli, Isabella Bari Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 8 år og yngre Øvelse Parallellslalåm
Navn Bussoli, Philippa Pinina Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 8 år og yngre Øvelse Parallellslalåm
Navn Bølgen, Ida Klubb Harstad Alpinklubb Klasse J 8 år og yngre Øvelse Parallellslalåm
Navn Eidstø, Lykke Helene Fagerli Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 8 år og yngre Øvelse Parallellslalåm
Navn Hagfoss-Brattli, Sofia Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse J 8 år og yngre Øvelse Parallellslalåm
Navn Johnsen, Hermine Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse J 8 år og yngre Øvelse Parallellslalåm
Navn Nilsen-Dybfest, Frida Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse J 8 år og yngre Øvelse Parallellslalåm
Navn Olderøy, Mille Andreassen Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 8 år og yngre Øvelse Parallellslalåm
Navn Robertsen, Sigurd Jektvik Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse J 8 år og yngre Øvelse Parallellslalåm
Navn Robertsen, Isabel Jektvik Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse J 8 år og yngre Øvelse Parallellslalåm
Navn Strøm, Olivia Eilertsen Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse J 8 år og yngre Øvelse Parallellslalåm

J 9 år - Parallellslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Lorentzen, Frida Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse J 9 år Øvelse Parallellslalåm

Junior I K 17-18 år - Parallellslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Arntzen, Vilde Sofie Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Sund, Pernille Solback Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Parallellslalåm
Navn Sund, Mathilde Solback Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Parallellslalåm

Junior I M 17-18 år - Parallellslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Krohn, Oliver Andreas Stokkedal Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Parallellslalåm

Junior II M 19-21 år - Parallellslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hansen, Håkon Smith Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Parallellslalåm

Menn A - Parallellslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berntsen, Alexander Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse Menn A Øvelse Parallellslalåm
Navn Blom, Christer Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse Menn A Øvelse Parallellslalåm
Navn Landsholm, Andreas Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse Menn A Øvelse Parallellslalåm
nif-epi04, 04