Hopp til innhold

Vesterfjellrennet

  • Når: 19.01.2019
  • Oppstart: 11:00
  • Hvor: KORGEN
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 16.01.2019

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 19.01.2019 Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.01.2019 Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.01.2019 Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.01.2019 Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.01.2019 Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.01.2019 Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.01.2019 Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.01.2019 Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.01.2019 Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.01.2019 Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.01.2019 Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.01.2019 Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.01.2019 Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 100
Start 19.01.2019 Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.01.2019 Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.01.2019 Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 100
Start 19.01.2019 Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.01.2019 Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.01.2019 Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.01.2019 Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 115
Start 19.01.2019 Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 115
Start 19.01.2019 Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.01.2019 Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.01.2019 Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 115
Start 19.01.2019 Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.01.2019 Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.01.2019 Klasse Rekrutt 5-7 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.01.2019 Klasse Åpen klasse kvinner Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130
Start 19.01.2019 Klasse Åpen klasse menn Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Kvam, Oliver Liam Dypaune Klubb Drevja IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Olsen, Olav Tangen Klubb Drevja IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Ottermo, Leon Sagmo Klubb Korgen IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk

G 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fagerli, Julian Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Selnes, Elias Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk

G 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fjellheim, Viljar Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Gjerstad, Brage Henriksbø Klubb Mosjøen IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk

G 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Krane, Lars Bolin Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk

G 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gjerstad, Viljar Henriksbø Klubb Mosjøen IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Olsen, Mathias Tangen Klubb Drevja IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sandvik, Håkon Klubb Drevja IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk

G 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hines, Trygve Mathias Klubb Herringen IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Larsen, Isak Klubb Hattfjelldal IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk

G 16 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarthun, Håvard Klubb Åga IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Fjellheim, Birk Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk

G 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fagerli, Viljar Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Tuven, Sondre Fjeldavli Klubb Korgen IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk

G 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Steinmo, Markus Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk

J 10 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Sorsell, Ingrid Lina Solbu Klubb Selfors Ungdomslag Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk

J 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Jensen, Helene Arneberg Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Steinmo, Mie Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk

J 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Tuven, Oda Fjeldavli Klubb Korgen IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk

J 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Sjonbotn, Benedikte Kristine Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk

J 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Krane, Maria Bolin Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk

J 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Jensen, Martine Arneberg Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Larsen, Karen Klubb Hattfjelldal IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Larsen, Marie Klubb Hattfjelldal IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Lenningsvik, Martine Klubb Korgen IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk

J 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Selnes, Emma Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sorsell, Elvira Solbu Klubb Selfors Ungdomslag Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk

K 17 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Lenningsvik, Julie Petrine Klubb Korgen IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk

Kvinner senior - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Kaspersen, Doris Stien Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk
Navn Vik, Mona Klubb Hattfjelldal IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk

M 17 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gjerstad, Trym Henriksbø Klubb Mosjøen IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Horven, Preben Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Lenningsvik, Petter Klubb Korgen IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk

M 19/20 år - 15 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarthun, Sigurd Klubb Åga IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk

Menn senior - 15 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Lenningsvik, Morten Johan Klubb Korgen IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Vatshaug, Martin Klubb Drevja IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk

Rekrutt 5-7 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hines, Sigrid Solem Klubb Herringen IL Klasse Rekrutt 5-7 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Ottermo, Lyder Sagmo Klubb Korgen IL Klasse Rekrutt 5-7 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Vatshaug, Oscar Andreas Dypaune Klubb Drevja IL Klasse Rekrutt 5-7 år Øvelse 1 km klassisk

Åpen klasse menn - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Sorsell, Eivind Myrvang Klubb Selfors Ungdomslag Klasse Åpen klasse menn Øvelse 5 km klassisk
Navn Steinmo, Martin Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse Åpen klasse menn Øvelse 5 km klassisk
NIF-EPI02, 02
Morten V. Eriksen