Hopp til innhold

Stormfjellrennet

Kretsrenn i fristil fom 8 år. Sonerenn for 5 tom 7 år. 10/12 18: Det blir skirenn! Det er ikke mye snø, men nok til å gjennomføre løpet. Kan være noe kvist i løypa, men vi skal gjøre vårt beste for å lage så gode forhold som mulig. Løypelengder på 1 km, 2 km og 2,5 km.

  • Når: 15.12.2018
  • Oppstart: 11:00
  • Hvor: Larsoslia
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 13.12.2018

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 15.12.2018 Klasse Felles 5 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 50 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.12.2018 Klasse Felles 6 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 50 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.12.2018 Klasse Felles 7 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 50 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.12.2018 Klasse Foreldreklasse Øvelse 3 km fri Startkontingent 100
Start 15.12.2018 Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.12.2018 Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.12.2018 Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.12.2018 Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.12.2018 Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.12.2018 Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.12.2018 Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.12.2018 Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.12.2018 Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.12.2018 Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100
Start 15.12.2018 Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.12.2018 Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.12.2018 Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.12.2018 Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.12.2018 Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.12.2018 Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.12.2018 Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.12.2018 Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.12.2018 Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 115
Start 15.12.2018 Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 115
Start 15.12.2018 Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.12.2018 Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 115
Start 15.12.2018 Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.12.2018 Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 15.12.2018 Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

Felles 5 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Skogstad, Jonas Emil Klubb Innstranda IL Klasse Felles 5 år Øvelse 1 km fri
Navn Sørfjord, Teodor Folkestad Klubb Fauske IL Ski Klasse Felles 5 år Øvelse 1 km fri

Felles 6 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Godø, Aslak Hermod Risvoll Klubb Fauske IL Ski Klasse Felles 6 år Øvelse 1 km fri

Felles 7 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Godø, Aslak Hermod Risvoll Klubb Fauske IL Ski Klasse Felles 7 år Øvelse 1 km fri
Navn Ingvaldsen, Mathilde Børø Klubb Vinger IL Klasse Felles 7 år Øvelse 1 km fri
Navn Nystadbakk, Sander Klubb Innstranda IL Klasse Felles 7 år Øvelse 1 km fri
Navn Overaa, Lukas Raanes Klubb Tverlandet IL Klasse Felles 7 år Øvelse 1 km fri

G 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alm, Max Odin Klubb Vinger IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Berntsen, Thor Breimo Klubb Fauske IL Ski Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Berntsen, Trym Breimo Klubb Fauske IL Ski Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Godø, Peder Risvoll Klubb Fauske IL Ski Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Ingvaldsen, Sigurd Børø Klubb Vinger IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Leite, Johan Bertnes Klubb Innstranda IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Sørfjord, Tobias Folkestad Klubb Fauske IL Ski Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri

G 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørnstad, Iver Klubb Fauske IL Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Djupvik, Magnus Klubb Valnesfjord IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Holand, Emil Olai Klubb Innstranda IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Kilen, Jakob Klubb Innstranda IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Leite, Eyvind Bertnes Klubb Innstranda IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Nystadbakk, Tobias Klubb Innstranda IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Råheim, Sigurd Bertnes Klubb Innstranda IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Strøm, Peder Mathias Klubb Heimhug IL/UL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Veisetaune, Håvard Klubb Tverlandet IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri

G 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Blind, Olov Johannes Klubb Vinger IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Hagen, Aksel Kvarum Klubb Valnesfjord IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Hagenes, Tobias Klubb Valnesfjord IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Skogstad, Elias Klubb Innstranda IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Solbakk, Sander Ørnes Klubb Fauske IL Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri

G 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Ingvaldsen, Sivert Børø Klubb Vinger IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Krane, Lars Bolin Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Pinnerød, Magne Klubb Tverlandet IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri

G 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Botten, Theodor Klubb Tverlandet IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Leite, David Bertnes Klubb Innstranda IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Strøm, Pål Simon Klubb Heimhug IL/UL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Valberg, Joachim Stensland Klubb Innstranda IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Veisetaune, Vegard Klubb Tverlandet IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri

G 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Knutsen, Vetle Mathiesen Klubb Innstranda IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri

G 16 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aune, Armand Klubb Innstranda IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Blix, Andreas Richard Klubb Innstranda IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Støvset, Chris Aleksander Klubb Skjerstad IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri

G 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørnstad, Elias Olai Klubb Fauske IL Ski Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Djupvik, Emil Klubb Valnesfjord IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Pinnerød, Vegard Klubb Tverlandet IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri

G 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bentsen, Emil Staupåmo Klubb Vinger IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Djupvik, Lucas Klubb Valnesfjord IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Djupvik, Elias Klubb Valnesfjord IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Hagen, Amund Kvarum Klubb Valnesfjord IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Knutsen, Iver Mathias Mathiesen Klubb Innstranda IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri

J 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Pinnerød, Sigrid Klubb Tverlandet IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri

J 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amundsen, Kaja Risvoll Klubb Fauske IL Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Hammerfall, Malin Klubb Fauske IL Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Sigvartsen, Malin Veronica Wemberg Klubb Fauske IL Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri

J 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Sofia Mari Klubb Tverlandet IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri

J 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alm, Mia Aurora Klubb Vinger IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Bentsen, Ingrid Klubb Vinger IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Kjelstrup, Lena Martine Elveos Klubb Innstranda IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Selnes, Nora Kristine Finstad Klubb Innstranda IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Sjonbotn, Benedikte Kristine Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Strøm, Emilie Klubb Tverlandet IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Strøm, Matilde Klubb Tverlandet IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri

J 16 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amundsen, Marie Risvoll Klubb Fauske IL Ski Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Bentsen, Eline Klubb Vinger IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri

J 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Haraldsvik, Ada Helgesen Klubb Valnesfjord IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Veisetaune, Kristin Klubb Tverlandet IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri

J 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Haraldsvik, Agathe Helgesen Klubb Valnesfjord IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Råheim, Åsne Elene Bertnes Klubb Innstranda IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri

K 17 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Blind, Christina Elise Klubb Vinger IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri

Kvinner senior - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Mathisen, Ingrid Klubb Fauske IL Ski Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri
Navn Robertsen, Marit Katarina Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri

M 18 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hagenes, Kristoffer Klubb Valnesfjord IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri
Navn Wangberg, Petter Grahn Klubb Fauske IL Ski Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri

M 19/20 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakke, Oskar Pareli Klubb Innstranda IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Blix, Henrik August Klubb Innstranda IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Knutsen, Elias Mathiesen Klubb Innstranda IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri

Menn senior - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Larsen, Tom Emil Klubb Stormfjell IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
NIF-EPI02, 02