Hopp til innhold

Alsvågrennet 2019

OBS! Forhåndspåmeldinga stenger i dag klokka 15:00! Etterpåmelding skjer deretter ved å kontakte Tommy Nordeng på tommy@nordeng.no eller 97975785 Alsvågrennet er et tradisjonsrikt klassiskrenn som foregår i lysløypetraseen i Alsvåg. Start vil foregå øverst i Laksraveien, mens etterpåmelding/utdeling av startnumre og premieutdeling vil foregå på Alsvåg Samfunnshus. Deltakere kan benytte Alsvåg skole til dusjing etter løpet. Parkering kan skje ved Samfunnshuset, skolen, på Laksraet eller langs Laksraveien, og det vil være oppkjørte spor fram til startområdet. Etter løpet arrangeres det åpen kafé på Samfunnshuset, og premieutdeling vil kunne skje nokså umiddelbart etter at rennet er avslutta. For at alle skal få tid til å dusje gjør vi det sånn at premieutdelinga starter når alle er ferdigdusja og seinest klokka 14:00.

  • Når: 09.02.2019
  • Oppstart: 12:00
  • Hvor: ALSVÅG
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 07.02.2019

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 09.02.2019 Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.02.2019 Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.02.2019 Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.02.2019 Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.02.2019 Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.02.2019 Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.02.2019 Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.02.2019 Klasse G 3-7 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.02.2019 Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.02.2019 Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.02.2019 Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.02.2019 Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0
Start 09.02.2019 Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.02.2019 Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 0
Start 09.02.2019 Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.02.2019 Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.02.2019 Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.02.2019 Klasse J 3-7 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0
Start 09.02.2019 Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.02.2019 Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.02.2019 Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.02.2019 Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0
Start 09.02.2019 Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.02.2019 Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0
Start 09.02.2019 Klasse Kvinner veteran Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 0
Start 09.02.2019 Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.02.2019 Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.02.2019 Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 0
Start 09.02.2019 Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 09.02.2019 Klasse Menn veteran Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Nordeng, Sondre Lien Wessel Klubb Alsvåg IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Normark, Lukas Melkersen Klubb Narvik Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk

G 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Borgersen, Karl-Henrik Klubb If Kilkameratene Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Borgersen, Leif-Andreas Klubb If Kilkameratene Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hessen, Eirik Ole Klubb Stokmarknes IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Langlete, Oliver Klubb KS Ski Lofoten Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk

G 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Arntsen, Tobias Stordahl Klubb Stokmarknes IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Myklestad, Olav Sørdahl Klubb Alsvåg IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Paulsen, Henrik Viken Klubb Sortland og Omegn Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk

G 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fredly, Eivind Bokalrud Klubb KS Ski Lofoten Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Knudsen-Larsen, John Håvard Klubb Alsvåg IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk

G 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bråthen, Vegard Klubb Alsvåg IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Olsen, Simon Elias Klubb KS Ski Lofoten Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Ulriksen, William Fjellheim Klubb KS Ski Lofoten Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk

G 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gjertsen, Emil Lenasønn Klubb Sortland og Omegn Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Holm, Rikard Oliver Klubb Alsvåg IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Pareli, Adrian Gundersen Klubb Sortland og Omegn Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Ramsland, William Klubb Narvik Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk

G 16 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hansen, Sebastian Klubb Melbo IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Nordeng, Johan Lien Klubb Alsvåg IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Nordeng, Sivert Klubb Alsvåg IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Tønseth, Håkon Klubb KS Ski Lofoten Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk

G 3-7 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Myklestad, Isak Sørdahl Klubb Alsvåg IL Klasse G 3-7 år Øvelse 1 km klassisk

G 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Nygård, Christian Elias Klubb Sortland og Omegn Skiklubb Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk

G 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bertheussen, Amund Klubb Sortland og Omegn Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Haughom, Isak Klubb Alsvåg IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Ramsland, Johan Klubb Narvik Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk

J 10 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bertheussen, Aurora Klubb Sortland og Omegn Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Kjærvik, Hedda Klubb Stokmarknes IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk

J 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Nygård-Karlsen, Emma Kristine Klubb Sortland og Omegn Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk

J 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Tønseth, Karoline Klubb KS Ski Lofoten Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk

J 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fredly, Julie Bokalrud Klubb KS Ski Lofoten Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Johansen, Henriette Madelen Klubb Sortland og Omegn Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk

J 16 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Mortensen, Ella Ellingsen Klubb KS Ski Lofoten Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Pettersen, Tuva Katrine Klubb Melbo IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk

J 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Myklestad, Anna Sørdahl Klubb Alsvåg IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Normark, Lea Elisabeth Melkersen Klubb Narvik Skiklubb Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk

J 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Larsen, Elisa Knudsen Klubb Alsvåg IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Viken-Paulsen, Ingrid Klubb Sortland og Omegn Skiklubb Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk

K 17 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Markussen, Marthe Klubb Melbo IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk

K 19/20 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Sørensen, Ingrid Klubb Stokmarknes IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk

M 17 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Markussen, Andreas Klubb Melbo IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Nilsen, Jonatan Klubb Stålbrott IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Tetlie, Martin Klubb Åse IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk

M 18 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Holst, Bastian Klubb Melbo IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk

Menn senior - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gjertsen, Freddy Klubb Sortland og Omegn Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Nordeng, August Klubb Sortland og Omegn Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk

Menn veteran - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Mortensen, Stig Erik Klubb KS Ski Lofoten Klasse Menn veteran Øvelse 10 km klassisk
Navn Myhra, Bjørn Ivan Klubb Grytting IL Klasse Menn veteran Øvelse 10 km klassisk
Navn Nilsen, Ronny Klubb Høken SK Klasse Menn veteran Øvelse 10 km klassisk
Navn Nilsen, Kjell Klubb Stålbrott IL Klasse Menn veteran Øvelse 10 km klassisk
Navn Vatndal, Villy Klubb Stokmarknes IL Klasse Menn veteran Øvelse 10 km klassisk
Navn Ødegaard, Rolf Klubb KS Ski Lofoten Klasse Menn veteran Øvelse 10 km klassisk
NIF-EPI03, 03
NTB