Hopp til innhold

KM del 2 CNC8

1. Lørdag: Sprint Klassisk (Skicross for de yngste 10 år og ned) 2. Søndag: Duatlon eller langdistanse klassisk for 12 år og under. Det er sonerenn for de minste i disse meldes på i klasse 7 år.

  • Når: 24.02.2019
  • Oppstart: 12:00
  • Hvor: MO I RANA
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 21.02.2019

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 24.02.2019 Klasse Felles 7 år Øvelse annet Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.02.2019 Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.02.2019 Klasse G 11 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.02.2019 Klasse G 12 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.02.2019 Klasse G 13 år Øvelse 2+2 km Skiathlon Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.02.2019 Klasse G 14 år Øvelse 2+2 km Skiathlon Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.02.2019 Klasse G 15 år Øvelse 3+3 km Skiathlon Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.02.2019 Klasse G 16 år Øvelse 3+3 km Skiathlon Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.02.2019 Klasse G 8 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.02.2019 Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.02.2019 Klasse J 10 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0
Start 24.02.2019 Klasse J 11 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.02.2019 Klasse J 12 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.02.2019 Klasse J 13 år Øvelse 2+2 km Skiathlon Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.02.2019 Klasse J 14 år Øvelse 2+2 km Skiathlon Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.02.2019 Klasse J 15 år Øvelse 3+3 km Skiathlon Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.02.2019 Klasse J 16 år Øvelse 3+3 km Skiathlon Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.02.2019 Klasse J 8 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.02.2019 Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.02.2019 Klasse K 17 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.02.2019 Klasse K 18 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.02.2019 Klasse K 19/20 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon Startkontingent 0
Start 24.02.2019 Klasse Kvinner senior Øvelse 5+ 5 km Skiathlon Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.02.2019 Klasse Kvinner åpen klasse Øvelse 3+3 km Skiathlon Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.02.2019 Klasse M 17 år Øvelse 7,5+7,5 km Skiathlon Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.02.2019 Klasse M 18 år Øvelse 7,5+7,5 km Skiathlon Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.02.2019 Klasse M 19/20 år Øvelse 7,5+7,5 km Skiathlon Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 24.02.2019 Klasse Menn senior Øvelse 7,5+7,5 km Skiathlon Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

Felles 7 år - annet

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hines, Sigrid Solem Klubb Herringen IL Klasse Felles 7 år Øvelse annet

G 10 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fagerdal, Olav Eindride Klubb Leirfjord IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Haldorsen, Halvar Rochmann Klubb Leirfjord IL Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Volden, Magnus Klubb Halsøy IL - Ski Klasse G 10 år Øvelse 2 km klassisk

G 11 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bergli, Iver August Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse G 11 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Djupvik, Sivert Klubb Halsøy IL - Ski Klasse G 11 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Djupvik, Magnus Klubb Valnesfjord IL Klasse G 11 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Fagerli, Julian Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse G 11 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Selnes, Elias Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse G 11 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Vassvik, Aksel Wikran Klubb Mosjøen IL Klasse G 11 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Veisetaune, Håvard Klubb Tverlandet IL Klasse G 11 år Øvelse 3 km klassisk

G 12 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fjellheim, Viljar Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse G 12 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Gjerstad, Brage Henriksbø Klubb Mosjøen IL Klasse G 12 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hagen, Aksel Kvarum Klubb Valnesfjord IL Klasse G 12 år Øvelse 3 km klassisk

G 13 år - 2+2 km Skiathlon

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Krane, Lars Bolin Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse G 13 år Øvelse 2+2 km Skiathlon

G 14 år - 2+2 km Skiathlon

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bråthen, Vegard Klubb Alsvåg IL Klasse G 14 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Gjerstad, Viljar Henriksbø Klubb Mosjøen IL Klasse G 14 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Kalkenberg, Kasper Ågheim Klubb Skonseng UL Klasse G 14 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Leite, David Bertnes Klubb Innstranda IL Klasse G 14 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Nystuen, Eirik Klubb Mosjøen IL Klasse G 14 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Pinnerød, Magne Klubb Tverlandet IL Klasse G 14 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Valberg, Joachim Stensland Klubb Innstranda IL Klasse G 14 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Veisetaune, Vegard Klubb Tverlandet IL Klasse G 14 år Øvelse 2+2 km Skiathlon

G 15 år - 3+3 km Skiathlon

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bergli, Emil Kristoffer Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse G 15 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Brumoen, Bastian Rødfjell Klubb Åga IL Klasse G 15 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Hines, Trygve Mathias Klubb Herringen IL Klasse G 15 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Isaksen, Emil Aleksander Klubb Halsøy IL - Ski Klasse G 15 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Knutsen, Vetle Mathiesen Klubb Innstranda IL Klasse G 15 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Larsen, Oliver Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse G 15 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Larsen, Isak Klubb Hattfjelldal IL Klasse G 15 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Volden, Kristian Klubb Halsøy IL - Ski Klasse G 15 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Åkvik, Kristoffer Klubb Mosjøen IL Klasse G 15 år Øvelse 3+3 km Skiathlon

G 16 år - 3+3 km Skiathlon

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarthun, Håvard Klubb Åga IL Klasse G 16 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Blix, Andreas Richard Klubb Innstranda IL Klasse G 16 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Endresen, William Klubb Mosjøen IL Klasse G 16 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Fjellheim, Birk Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse G 16 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Hagen, Eirik Fjelddahl Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse G 16 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Irgum, Eirik Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse G 16 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Nordeng, Sivert Klubb Alsvåg IL Klasse G 16 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Snefjellå, Johan Olav Sønvisen Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse G 16 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Snefjellå, Eirik Andreas Sønvisen Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse G 16 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Støvset, Chris Aleksander Klubb Skjerstad IL Klasse G 16 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Øvereng, Johannes Bredesen Klubb Mosjøen IL Klasse G 16 år Øvelse 3+3 km Skiathlon

G 8 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fagerli, Viljar Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse G 8 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Pinnerød, Vegard Klubb Tverlandet IL Klasse G 8 år Øvelse 2 km klassisk

G 9 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dahle, Filip Yttervoll Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Djupvik, Emil Klubb Valnesfjord IL Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Djupvik, Kasper Klubb Halsøy IL - Ski Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hagen, Amund Kvarum Klubb Valnesfjord IL Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Steinmo, Markus Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Svendsen, Helmer Fjelddahl Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Vestvold, Sindre Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse G 9 år Øvelse 2 km klassisk

J 11 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Mina Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse J 11 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Irgum, Maria Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse J 11 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Joelsen, Tamara Eline Andreassen Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse J 11 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Pinnerød, Sigrid Klubb Tverlandet IL Klasse J 11 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Steinmo, Mie Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse J 11 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Stormdalshei, Ane Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse J 11 år Øvelse 3 km klassisk

J 12 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amundsen, Kaja Risvoll Klubb Fauske IL Ski Klasse J 12 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Rølvåg, Agnes Sivertsen Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse J 12 år Øvelse 3 km klassisk

J 13 år - 2+2 km Skiathlon

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarthun, Astrid Klubb Åga IL Klasse J 13 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Andersen, Sofia Mari Klubb Tverlandet IL Klasse J 13 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Laukvik, Signe Klubb Mosjøen IL Klasse J 13 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Solbakken, Sofia Klubb Innstranda IL Klasse J 13 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Stenhaug, Marthe Elena Klubb Mosjøen IL Klasse J 13 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Øvereng, Elise Bredesen Klubb Mosjøen IL Klasse J 13 år Øvelse 2+2 km Skiathlon

J 14 år - 2+2 km Skiathlon

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alm, Mia Aurora Klubb Vinger IL Klasse J 14 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Amundsen, Pernille Oline Pedersen Klubb Fauske IL Ski Klasse J 14 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Bentsen, Ingrid Klubb Vinger IL Klasse J 14 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Grønvik, Helene Klubb Mosjøen IL Klasse J 14 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Haugland, Frida Elisabeth Klubb Innstranda IL Klasse J 14 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Kalkenberg, Rikke Bolstad Klubb Skonseng UL Klasse J 14 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Sjonbotn, Benedikte Kristine Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse J 14 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Strøm, Matilde Klubb Tverlandet IL Klasse J 14 år Øvelse 2+2 km Skiathlon

J 15 år - 3+3 km Skiathlon

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alstad-Larsen, Marte Klubb Fauske IL Ski Klasse J 15 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Evensen, Martine Klubb Sømna IL Klasse J 15 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Kjelstrup, Lena Martine Elveos Klubb Innstranda IL Klasse J 15 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Krane, Maria Bolin Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse J 15 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Strøm, Emilie Klubb Tverlandet IL Klasse J 15 år Øvelse 3+3 km Skiathlon

J 16 år - 3+3 km Skiathlon

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amundsen, Marie Risvoll Klubb Fauske IL Ski Klasse J 16 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Amundsen, Ida Breivik Klubb Leirfjord IL Klasse J 16 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Bentsen, Eline Klubb Vinger IL Klasse J 16 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Dahle, Emilie Lindvall Klubb Sømna IL Klasse J 16 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Jensen, Jensine Vangberg Klubb Innstranda IL Klasse J 16 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Leiråmo, Oda Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse J 16 år Øvelse 3+3 km Skiathlon

J 8 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Haldorsen, Vilde Lovise Rochmann Klubb Leirfjord IL Klasse J 8 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Vestvold, Sanne Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse J 8 år Øvelse 2 km klassisk

J 9 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Selnes, Emma Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse J 9 år Øvelse 2 km klassisk

K 17 år - 5+ 5 km Skiathlon

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hansen, Mariell Stavnes Klubb Tverlandet IL Klasse K 17 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Lenningsvik, Julie Petrine Klubb Korgen IL Klasse K 17 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Øhrbom, Oda Klubb Åga IL Klasse K 17 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon

K 18 år - 5+ 5 km Skiathlon

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Elvenes, Andrine Erika Klubb Sortland og Omegn Skiklubb Klasse K 18 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon

Kvinner senior - 5+ 5 km Skiathlon

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Valen, Isabell Katharina Klubb Innstranda IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5+ 5 km Skiathlon

Kvinner åpen klasse - 3+3 km Skiathlon

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Kaspersen, Doris Stien Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse Kvinner åpen klasse Øvelse 3+3 km Skiathlon

M 17 år - 7,5+7,5 km Skiathlon

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gjerstad, Trym Henriksbø Klubb Mosjøen IL Klasse M 17 år Øvelse 7,5+7,5 km Skiathlon
Navn Hjørnerød, Morten Klubb Mosjøen IL Klasse M 17 år Øvelse 7,5+7,5 km Skiathlon
Navn Horven, Preben Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse M 17 år Øvelse 7,5+7,5 km Skiathlon

M 18 år - 7,5+7,5 km Skiathlon

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Wangberg, Petter Grahn Klubb Fauske IL Ski Klasse M 18 år Øvelse 7,5+7,5 km Skiathlon

M 19/20 år - 7,5+7,5 km Skiathlon

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarthun, Sigurd Klubb Åga IL Klasse M 19/20 år Øvelse 7,5+7,5 km Skiathlon
Navn Bakke, Oskar Pareli Klubb Innstranda IL Klasse M 19/20 år Øvelse 7,5+7,5 km Skiathlon
Navn Blix, Henrik August Klubb Innstranda IL Klasse M 19/20 år Øvelse 7,5+7,5 km Skiathlon
Navn Knutsen, Elias Mathiesen Klubb Innstranda IL Klasse M 19/20 år Øvelse 7,5+7,5 km Skiathlon
Navn Larsen, Tobias Sahachai Klubb Splint, IL Klasse M 19/20 år Øvelse 7,5+7,5 km Skiathlon
Navn Markås, Trygve Deinboll Klubb Oksskolten Idrettslag Klasse M 19/20 år Øvelse 7,5+7,5 km Skiathlon

Menn senior - 7,5+7,5 km Skiathlon

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andreasen, Jesper Abelsen Klubb Halsøy IL - Ski Klasse Menn senior Øvelse 7,5+7,5 km Skiathlon
Navn Forsmo, Ole Jacob Klubb Halsøy IL - Ski Klasse Menn senior Øvelse 7,5+7,5 km Skiathlon
Navn Holmstrøm, Brian Nymo Klubb Fauske IL Ski Klasse Menn senior Øvelse 7,5+7,5 km Skiathlon
nif-epi04, 04
NTB scanpix