Hopp til innhold

KM del 2 CNC 7

1. Lørdag: Sprint Klassisk (Skicross for de yngste) 2. Søndag: Duatlon eller langdistanse klassisk

  • Når: 23.02.2019
  • Oppstart: 12:00
  • Hvor: Mo i Rana
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 21.02.2019
Meld meg på

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 23.02.2019 Klasse FH Kvinner junior sittende Øvelse sprint klassisk Startkontingent 0
Start 23.02.2019 Klasse G 10 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.02.2019 Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.02.2019 Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.02.2019 Klasse G 13 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 0
Start 23.02.2019 Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.02.2019 Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.02.2019 Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.02.2019 Klasse G 8 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.02.2019 Klasse G 9 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.02.2019 Klasse J 10 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 0
Start 23.02.2019 Klasse J 11 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.02.2019 Klasse J 12 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.02.2019 Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.02.2019 Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.02.2019 Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.02.2019 Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.02.2019 Klasse J 8 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.02.2019 Klasse J 9 år Øvelse Langrennscross Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.02.2019 Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.02.2019 Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.02.2019 Klasse K 19/20 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 0
Start 23.02.2019 Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.02.2019 Klasse M 17 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.02.2019 Klasse M 18 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.02.2019 Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.02.2019 Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fagerdal, Olav Eindride Klubb Leirfjord IL Klasse G 10 år Øvelse sprint klassisk
Navn Haldorsen, Halvar Rochmann Klubb Leirfjord IL Klasse G 10 år Øvelse sprint klassisk

G 11 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bergli, Iver August Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Djupvik, Magnus Klubb Valnesfjord IL Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Fagerli, Julian Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Selnes, Elias Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Vassvik, Aksel Wikran Klubb Mosjøen IL Klasse G 11 år Øvelse sprint klassisk

G 12 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fjellheim, Viljar Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hagen, Aksel Kvarum Klubb Valnesfjord IL Klasse G 12 år Øvelse sprint klassisk

G 14 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bråthen, Vegard Klubb Alsvåg IL Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Leite, David Bertnes Klubb Innstranda IL Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Nystuen, Eirik Klubb Mosjøen IL Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Valberg, Joachim Stensland Klubb Innstranda IL Klasse G 14 år Øvelse sprint klassisk

G 15 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bergli, Emil Kristoffer Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Brumoen, Bastian Rødfjell Klubb Åga IL Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hines, Trygve Mathias Klubb Herringen IL Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Isaksen, Emil Aleksander Klubb Halsøy IL - Ski Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Knutsen, Vetle Mathiesen Klubb Innstranda IL Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Larsen, Isak Klubb Hattfjelldal IL Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Larsen, Oliver Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Åkvik, Kristoffer Klubb Mosjøen IL Klasse G 15 år Øvelse sprint klassisk

G 16 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarthun, Håvard Klubb Åga IL Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Blix, Andreas Richard Klubb Innstranda IL Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Endresen, William Klubb Mosjøen IL Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Fjellheim, Birk Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Hagen, Eirik Fjelddahl Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Irgum, Eirik Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Nordeng, Sivert Klubb Alsvåg IL Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Snefjellå, Eirik Andreas Sønvisen Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Snefjellå, Johan Olav Sønvisen Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Støvset, Chris Aleksander Klubb Skjerstad IL Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Øvereng, Johannes Bredesen Klubb Mosjøen IL Klasse G 16 år Øvelse sprint klassisk

G 8 år - Langrennscross

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fagerli, Viljar Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse G 8 år Øvelse Langrennscross

G 9 år - Langrennscross

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dahle, Filip Yttervoll Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse G 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Djupvik, Emil Klubb Valnesfjord IL Klasse G 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Hagen, Amund Kvarum Klubb Valnesfjord IL Klasse G 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Steinmo, Markus Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse G 9 år Øvelse Langrennscross
Navn Vestvold, Sindre Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse G 9 år Øvelse Langrennscross

J 11 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Mina Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse J 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Irgum, Maria Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse J 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Joelsen, Tamara Eline Andreassen Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse J 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Steinmo, Mie Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse J 11 år Øvelse sprint klassisk
Navn Stormdalshei, Ane Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse J 11 år Øvelse sprint klassisk

J 12 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Rølvåg, Agnes Sivertsen Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse J 12 år Øvelse sprint klassisk

J 13 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarthun, Astrid Klubb Åga IL Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Andersen, Sofia Mari Klubb Tverlandet IL Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Laukvik, Signe Klubb Mosjøen IL Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Solbakken, Sofia Klubb Innstranda IL Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk
Navn Øvereng, Elise Bredesen Klubb Mosjøen IL Klasse J 13 år Øvelse sprint klassisk

J 14 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alm, Mia Aurora Klubb Vinger IL Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Andersen, Tuva Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Bentsen, Ingrid Klubb Vinger IL Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Sjonbotn, Benedikte Kristine Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk
Navn Strøm, Matilde Klubb Tverlandet IL Klasse J 14 år Øvelse sprint klassisk

J 15 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Evensen, Martine Klubb Sømna IL Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Kjelstrup, Lena Martine Elveos Klubb Innstranda IL Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk
Navn Strøm, Emilie Klubb Tverlandet IL Klasse J 15 år Øvelse sprint klassisk

J 16 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amundsen, Ida Breivik Klubb Leirfjord IL Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Bentsen, Eline Klubb Vinger IL Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Dahle, Emilie Lindvall Klubb Sømna IL Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk
Navn Leiråmo, Oda Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse J 16 år Øvelse sprint klassisk

J 8 år - Langrennscross

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Haldorsen, Vilde Lovise Rochmann Klubb Leirfjord IL Klasse J 8 år Øvelse Langrennscross
Navn Vestvold, Sanne Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse J 8 år Øvelse Langrennscross

J 9 år - Langrennscross

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Selnes, Emma Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse J 9 år Øvelse Langrennscross

K 17 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hansen, Mariell Stavnes Klubb Tverlandet IL Klasse K 17 år Øvelse sprint klassisk

K 18 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Elvenes, Andrine Erika Klubb Sortland og Omegn Skiklubb Klasse K 18 år Øvelse sprint klassisk

Kvinner senior - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Valen, Isabell Katharina Klubb Innstranda IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint klassisk

M 17 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Horven, Preben Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse M 17 år Øvelse sprint klassisk

M 18 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Wangberg, Petter Grahn Klubb Fauske IL Ski Klasse M 18 år Øvelse sprint klassisk

M 19/20 år - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarthun, Sigurd Klubb Åga IL Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Bakke, Oskar Pareli Klubb Innstranda IL Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Blix, Henrik August Klubb Innstranda IL Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Knutsen, Elias Mathiesen Klubb Innstranda IL Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk
Navn Larsen, Tobias Sahachai Klubb Splint, IL Klasse M 19/20 år Øvelse sprint klassisk

Menn senior - sprint klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andreasen, Jesper Abelsen Klubb Halsøy IL - Ski Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
Navn Holmstrøm, Brian Nymo Klubb Fauske IL Ski Klasse Menn senior Øvelse sprint klassisk
NIF-EPI03, 03