Hopp til innhold

Misværrennet

Fristil

  • Når: 19.01.2019
  • Oppstart: 12:00
  • Hvor: Vestvatn
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 17.01.2019

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 19.01.2019 Klasse Felles 5-7 år 700 m Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.01.2019 Klasse FH Kvinner senior sittende Øvelse 4 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.01.2019 Klasse Foreldre-veteranklasse Øvelse 3 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.01.2019 Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.01.2019 Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.01.2019 Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.01.2019 Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.01.2019 Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.01.2019 Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 0
Start 19.01.2019 Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.01.2019 Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.01.2019 Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.01.2019 Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.01.2019 Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.01.2019 Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.01.2019 Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.01.2019 Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.01.2019 Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.01.2019 Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.01.2019 Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.01.2019 Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.01.2019 Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.01.2019 Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 0
Start 19.01.2019 Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 0
Start 19.01.2019 Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri Startkontingent 0
Start 19.01.2019 Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 0
Start 19.01.2019 Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.01.2019 Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 19.01.2019 Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

Felles 5-7 år 700 m - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Ingvaldsen, Mathilde Børø Klubb Vinger IL Klasse Felles 5-7 år 700 m Øvelse 1 km fri
Navn Klette, Vetle Andre Klubb Misvær IL Klasse Felles 5-7 år 700 m Øvelse 1 km fri
Navn Klette-Johansen, Thea Klubb Heimhug IL/UL Klasse Felles 5-7 år 700 m Øvelse 1 km fri
Navn Megård, Marius Klubb Fauske IL Ski Klasse Felles 5-7 år 700 m Øvelse 1 km fri
Navn Nystadbakk, Sander Klubb Innstranda IL Klasse Felles 5-7 år 700 m Øvelse 1 km fri
Navn Seivåg, Hanna Jenssen Klubb Innstranda IL Klasse Felles 5-7 år 700 m Øvelse 1 km fri
Navn Skogstad, Jonas Emil Klubb Innstranda IL Klasse Felles 5-7 år 700 m Øvelse 1 km fri

FH Kvinner senior sittende - 4 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Valen, Isabell Katharina Klubb Innstranda IL Klasse FH Kvinner senior sittende Øvelse 4 km fri

Foreldre-veteranklasse - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gjertsen, Anne Marit Thorset Klubb Nordstranda IL - ski Klasse Foreldre-veteranklasse Øvelse 3 km fri

G 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alm, Jonas Bardal Klubb Vinger IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Alm, Max Odin Klubb Vinger IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Berntsen, Thor Breimo Klubb Fauske IL Ski Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Berntsen, Trym Breimo Klubb Fauske IL Ski Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Gjertsen, Emil Thorset Klubb Nordstranda IL - ski Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Godø, Peder Risvoll Klubb Fauske IL Ski Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Hüttepohl, Karl Martin Klubb Vinger IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Ingvaldsen, Sigurd Børø Klubb Vinger IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Leite, Johan Bertnes Klubb Innstranda IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri

G 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Anbakk, Matheo Nicolai Klubb Tverlandet IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Bjørnstad, Iver Klubb Fauske IL Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Djupvik, Magnus Klubb Valnesfjord IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Kilen, Jakob Klubb Innstranda IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Leite, Eyvind Bertnes Klubb Innstranda IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Liljedal, Sivert Gamme Klubb Innstranda IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Nystadbakk, Tobias Klubb Innstranda IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Strøm, Peder Mathias Klubb Heimhug IL/UL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Veisetaune, Håvard Klubb Tverlandet IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri

G 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Blind, Olov Johannes Klubb Vinger IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Gjertsen, Magnus Thorset Klubb Nordstranda IL - ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Hagen, Aksel Kvarum Klubb Valnesfjord IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Hagenes, Tobias Klubb Valnesfjord IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Skogstad, Elias Klubb Innstranda IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Solbakk, Sander Ørnes Klubb Fauske IL Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri

G 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Haugli, Åsmund Ulvestad Klubb Valnesfjord IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Ingvaldsen, Sivert Børø Klubb Vinger IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Olsen, Edvard Megård Klubb Fauske IL Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri

G 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Botten, Theodor Klubb Tverlandet IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Jakobsen, Jakob Andreas Svaleng Klubb Tverlandet IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Leite, David Bertnes Klubb Innstranda IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Pinnerød, Magne Klubb Tverlandet IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Strøm, Pål Simon Klubb Heimhug IL/UL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Valberg, Joachim Stensland Klubb Innstranda IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Veisetaune, Vegard Klubb Tverlandet IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri

G 16 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aune, Armand Klubb Innstranda IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Blix, Andreas Richard Klubb Innstranda IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Olsen, Asbjørn Megård Klubb Fauske IL Ski Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Støvset, Chris Aleksander Klubb Skjerstad IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri

G 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørnstad, Elias Olai Klubb Fauske IL Ski Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Godø, Aslak Hermod Risvoll Klubb Fauske IL Ski Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Pinnerød, Vegard Klubb Tverlandet IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri

G 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bentsen, Emil Staupåmo Klubb Vinger IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Djupvik, Emil Klubb Valnesfjord IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Djupvik, Elias Klubb Valnesfjord IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Megård, Morten Klubb Fauske IL Ski Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Mikalsen, Lukas Klubb Fauske IL Ski Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Nystadbakk, Sebastian Klubb Innstranda IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Tande, Gustav Klubb Fauske IL Ski Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri

J 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gjertsen, Johanne Thorset Klubb Nordstranda IL - ski Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri

J 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Botten, Bertine Klubb Tverlandet IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Pinnerød, Sigrid Klubb Tverlandet IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri

J 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amundsen, Kaja Risvoll Klubb Fauske IL Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Hammerfall, Malin Klubb Fauske IL Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Haukland, Hedda Utne Klubb Innstranda IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Sigvartsen, Malin Veronica Wemberg Klubb Fauske IL Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Tande, Sigrid Klubb Fauske IL Ski Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri

J 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Sofia Mari Klubb Tverlandet IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Solbakken, Sofia Klubb Innstranda IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Stenseth, Elisabeth Klubb Innstranda IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri

J 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alm, Mia Aurora Klubb Vinger IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Amundsen, Pernille Oline Pedersen Klubb Fauske IL Ski Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Bentsen, Ingrid Klubb Vinger IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Haugland, Frida Elisabeth Klubb Innstranda IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Selnes, Nora Kristine Finstad Klubb Innstranda IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri

J 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alstad-Larsen, Marte Klubb Fauske IL Ski Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Kjelstrup, Lena Martine Elveos Klubb Innstranda IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Kristiansen, Maria Hopen Klubb Innstranda IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Strøm, Emilie Klubb Tverlandet IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri

J 16 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amundsen, Marie Risvoll Klubb Fauske IL Ski Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Bentsen, Eline Klubb Vinger IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Hunstad, Johanna Lovise Klubb Innstranda IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri

J 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bentsen, Mathea Klubb Vinger IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Bredesen, Amalie Elise Klubb Heimhug IL/UL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri

J 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Haukland, Oda Utne Klubb Innstranda IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Klette, Tina Mari Klubb Misvær IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Klette-Johansen, Maja Klubb Heimhug IL/UL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Martinussen, Frida Josefine Klubb Misvær IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Vorren, Marta Linnea Klubb Fauske IL Ski Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri

K 17 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Blind, Christina Elise Klubb Vinger IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Hansen, Mariell Stavnes Klubb Tverlandet IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri

M 18 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Wangberg, Petter Grahn Klubb Fauske IL Ski Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri

M 19/20 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakke, Oskar Pareli Klubb Innstranda IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Blix, Henrik August Klubb Innstranda IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Larsen, Tobias Sahachai Klubb Splint, IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri

Menn senior - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hardang, Audun Klubb Konnerud IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Larsen, Tom Emil Klubb Stormfjell IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Olsen, Gøran Klubb Siso, IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Richter, Dirk Klubb Byåsen IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
NIF-EPI03, 03
NTB scanpix