Hopp til innhold

Skjerstadsprinten

Sprintrenn i fristil med Prolog og finale ! Rennet blir på Skjerstad (Fotballbanen) Vi starter Kl 12.00 med sonerenn og så går vi fortløpende over til kretsrennet. De som går sonerennet går bare en gang, mens de som går kretsrennet får gå 2 ganger.

  • Når: 02.02.2019
  • Oppstart: 12:00
  • Hvor: Skjerstad / Vestvatn
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 31.01.2019

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 02.02.2019 Klasse Felles 5 år Øvelse sprint fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.02.2019 Klasse Felles 6 år Øvelse sprint fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.02.2019 Klasse Felles 7 år Øvelse sprint fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.02.2019 Klasse G 10 år Øvelse sprint fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.02.2019 Klasse G 11 år Øvelse sprint fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.02.2019 Klasse G 12 år Øvelse sprint fri Startkontingent 100
Start 02.02.2019 Klasse G 13 år Øvelse sprint fri Startkontingent 100
Start 02.02.2019 Klasse G 14 år Øvelse sprint fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.02.2019 Klasse G 15 år Øvelse sprint fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.02.2019 Klasse G 16 år Øvelse sprint fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.02.2019 Klasse G 8 år Øvelse sprint fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.02.2019 Klasse G 9 år Øvelse sprint fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.02.2019 Klasse J 10 år Øvelse sprint fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.02.2019 Klasse J 11 år Øvelse sprint fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.02.2019 Klasse J 12 år Øvelse sprint fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.02.2019 Klasse J 13 år Øvelse sprint fri Startkontingent 100
Start 02.02.2019 Klasse J 14 år Øvelse sprint fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.02.2019 Klasse J 15 år Øvelse sprint fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.02.2019 Klasse J 16 år Øvelse sprint fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.02.2019 Klasse J 8 år Øvelse sprint fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.02.2019 Klasse J 9 år Øvelse sprint fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.02.2019 Klasse K 17 år Øvelse sprint fri Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.02.2019 Klasse K 18 år Øvelse sprint fri Startkontingent 115
Start 02.02.2019 Klasse K 19/20 år Øvelse sprint fri Startkontingent 115
Start 02.02.2019 Klasse Kvinner junior Øvelse sprint fri Startkontingent 115
Start 02.02.2019 Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri Startkontingent 130
Start 02.02.2019 Klasse M 17 år Øvelse sprint fri Startkontingent 115
Start 02.02.2019 Klasse M 18 år Øvelse sprint fri Startkontingent 115
Start 02.02.2019 Klasse M 19/20 år Øvelse sprint fri Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.02.2019 Klasse Menn junior Øvelse sprint fri Startkontingent 115
Start 02.02.2019 Klasse Menn senior Øvelse sprint fri Startkontingent 130

Påmeldte deltagere

Felles 5 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bentsen, Ida Staupåmo Klubb Vinger IL Klasse Felles 5 år Øvelse sprint fri

Felles 6 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Eliassen, Edvard Klubb Innstranda IL Klasse Felles 6 år Øvelse sprint fri
Navn Støvset, Noah Emilian Henriksen Klubb Skjerstad IL Klasse Felles 6 år Øvelse sprint fri

Felles 7 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjerkenes, David Klubb Innstranda IL Klasse Felles 7 år Øvelse sprint fri
Navn Hüttepohl, Anton Klubb Vinger IL Klasse Felles 7 år Øvelse sprint fri
Navn Knutsen, Oda Marie Mathiesen Klubb Innstranda IL Klasse Felles 7 år Øvelse sprint fri
Navn Nystadbakk, Sander Klubb Innstranda IL Klasse Felles 7 år Øvelse sprint fri

G 10 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alm, Jonas Bardal Klubb Vinger IL Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Alm, Max Odin Klubb Vinger IL Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Bjerkenes, William Klubb Innstranda IL Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Eliassen, Erling Klubb Innstranda IL Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Henriksen, David Mosti Klubb Innstranda IL Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Hüttepohl, Karl Martin Klubb Vinger IL Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Johansen, Mattis Klubb Skjerstad IL Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Olsen, Noah Lyng Klubb Fauske IL Ski Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Opheim, Max Øren Klubb Fauske IL Ski Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Vilhelmsen, Isak Andre Nyvold Klubb Innstranda IL Klasse G 10 år Øvelse sprint fri

G 11 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørnstad, Iver Klubb Fauske IL Ski Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Djupvik, Magnus Klubb Valnesfjord IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Kilen, Jakob Klubb Innstranda IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Liljedal, Sivert Gamme Klubb Innstranda IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Lundal, Theodor Klubb Skjerstad IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Nystadbakk, Tobias Klubb Innstranda IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Råheim, Sigurd Bertnes Klubb Innstranda IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri

G 14 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Pinnerød, Magne Klubb Tverlandet IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri

G 15 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Knutsen, Vetle Mathiesen Klubb Innstranda IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri

G 16 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aune, Armand Klubb Innstranda IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Blix, Andreas Richard Klubb Innstranda IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Støvset, Chris Aleksander Klubb Skjerstad IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri

G 8 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørnstad, Elias Olai Klubb Fauske IL Ski Klasse G 8 år Øvelse sprint fri
Navn Martinussen, Lukas Benoni Klubb Fauske IL Ski Klasse G 8 år Øvelse sprint fri
Navn Pinnerød, Vegard Klubb Tverlandet IL Klasse G 8 år Øvelse sprint fri

G 9 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bentsen, Emil Staupåmo Klubb Vinger IL Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Djupvik, Emil Klubb Valnesfjord IL Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Djupvik, Lucas Klubb Valnesfjord IL Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Djupvik, Elias Klubb Valnesfjord IL Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Knutsen, Iver Mathias Mathiesen Klubb Innstranda IL Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Nystadbakk, Sebastian Klubb Innstranda IL Klasse G 9 år Øvelse sprint fri

J 10 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Engelien, Karoline Aurora Liland Klubb Skjerstad IL Klasse J 10 år Øvelse sprint fri
Navn Lundal, Linnea Klubb Skjerstad IL Klasse J 10 år Øvelse sprint fri

J 11 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Pinnerød, Sigrid Klubb Tverlandet IL Klasse J 11 år Øvelse sprint fri

J 12 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Haukland, Hedda Utne Klubb Innstranda IL Klasse J 12 år Øvelse sprint fri

J 14 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Selnes, Nora Kristine Finstad Klubb Innstranda IL Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Strøm, Matilde Klubb Tverlandet IL Klasse J 14 år Øvelse sprint fri

J 15 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Kjelstrup, Lena Martine Elveos Klubb Innstranda IL Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Strøm, Emilie Klubb Tverlandet IL Klasse J 15 år Øvelse sprint fri

J 16 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hunstad, Johanna Lovise Klubb Innstranda IL Klasse J 16 år Øvelse sprint fri

J 8 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Eliassen, Selma Klubb Innstranda IL Klasse J 8 år Øvelse sprint fri

J 9 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Haukland, Oda Utne Klubb Innstranda IL Klasse J 9 år Øvelse sprint fri
Navn Råheim, Åsne Elene Bertnes Klubb Innstranda IL Klasse J 9 år Øvelse sprint fri

K 17 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hansen, Mariell Stavnes Klubb Tverlandet IL Klasse K 17 år Øvelse sprint fri

M 19/20 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakke, Oskar Pareli Klubb Innstranda IL Klasse M 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Blix, Henrik August Klubb Innstranda IL Klasse M 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Knutsen, Elias Mathiesen Klubb Innstranda IL Klasse M 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Larsen, Tobias Sahachai Klubb Splint, IL Klasse M 19/20 år Øvelse sprint fri
NIF-EPI03, 03
NTB scanpix