Hopp til innhold

NNM Alpint 2018 Super-G

  • Når: 04.03.2018
  • Oppstart: 09:00
  • Hvor: Ankenes
  • Gren: Alpint
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 25.02.2018

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 04.03.2018 Klasse G 10 år Øvelse Super-G Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.03.2018 Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.03.2018 Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.03.2018 Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.03.2018 Klasse G 8 år og yngre Øvelse Super-G Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.03.2018 Klasse G 9 år Øvelse Super-G Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.03.2018 Klasse J 10 år Øvelse Super-G Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.03.2018 Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.03.2018 Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.03.2018 Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.03.2018 Klasse J 8 år og yngre Øvelse Super-G Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.03.2018 Klasse J 9 år Øvelse Super-G Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.03.2018 Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Super-G Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.03.2018 Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Super-G Startkontingent 140
Start 04.03.2018 Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Super-G Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.03.2018 Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Super-G Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.03.2018 Klasse Kvinner A Øvelse Super-G Startkontingent 140
Start 04.03.2018 Klasse Menn A Øvelse Super-G Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Johansen, Teodor Sørensen Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G 10 år Øvelse Super-G
Navn Jørgensen, Kristjan Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse G 10 år Øvelse Super-G
Navn Kjølmoen, Casper Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G 10 år Øvelse Super-G
Navn Lunde, Trygve Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G 10 år Øvelse Super-G
Navn Okonesnikovs, Arsenijs Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G 10 år Øvelse Super-G
Navn Olderøy, August Andreassen Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G 10 år Øvelse Super-G

G 11-12 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakkejord, Ailo Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Bjørgaas, Linus Skomakerstuen Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Busch, Brage Tønnessen Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Bølgen, Adrian Klubb Harstad Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Dahl, Janne Klubb Sortland Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Dahlberg, Emil Sebastian Naustvik Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Eilertsen, Felix Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Evju, Sondre Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Holen, Jakob Dreyer Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Johansen, Eirik Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Johnsen, Knut Reodor Bredvold Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Jørgensen, Aksel Langbakk Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Larssen, Petter Horrigmoe Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Laupstad, Andreas Solvoll Klubb Sortland Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Lunde, Vebjørn Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Melvær, Magnus Vang Klubb Tromsø Slalåmklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Mikaelsen, Samuel Augustin Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Nedrekild, Oskar Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Nyre, Frimann Nikolai Klubb Harstad Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Ovesen, Mats Victor Klubb Rana Slalåmklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Pedersen, Marcus Engdahl Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Pedersen, Amund Kristoffer Klubb Tromsø Slalåmklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Rabben, Theo Klubb Rana Slalåmklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Svendsen, Linus Fjelddahl Klubb Rana Slalåmklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G

G 13-14 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bruvold, Brede Klubb Rana Slalåmklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Ericsson, Konrad Bang Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Frantzen, Trym Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Giæver, Amund Kornelius Berge Klubb Tromsø Slalåmklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Kristensen, Hanna Linnea Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Kristensen, Kristoffer Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Luneborg, Thomas Kveldro Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Mikaelsen, Noah Alexander Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Steinsvik, Julian André Andersen Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Strøm, Jonas Eilertsen Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Sælnes, Stian Overvåg Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Teigen, Lucas Iversen Klubb Tromsø Slalåmklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Tessem-Sørensen, Torkel Klubb Tromsø Slalåmklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Tollefsen, Sander Elias Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Vingerhagen, Berger Nilsen Klubb Harstad Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G

G 15-16 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hjellbakk, Oddbjørn Klubb Sortland Alpinklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Håkonsen, Fredrik Arctander Kraknes Klubb Tromsø Slalåmklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Isaksen, Emil Meier Klubb Tromsø Slalåmklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Johansen, Daniel Klubb Tromsø Slalåmklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Karlsen, Simon Klubb Rana Slalåmklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Kirkhaug, Kasper Johan Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Kolstad, Adrian Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Kristiansen, Ansgar Nikolai Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Krohn, Oliver Andreas Stokkedal Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Lange, Sverre Andreas Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Larsen, Karstein Johan Klubb Sortland Alpinklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Nilsen, Vegard Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Olsen, Oliver Klubb Rana Slalåmklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Solheim, Vegard Klubb Sortland Alpinklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Svenøy, Askil Hauknes Klubb Rana Slalåmklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Østvann, Jonas Klubb Rana Slalåmklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G

G 8 år og yngre - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Frønum, Henrik Kvam Klubb Harstad Alpinklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Super-G
Navn Indahl, Aron Leander Stokkedal Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Super-G
Navn Johnsen, Henrik Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Super-G
Navn Johnsen, Marius Roll Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Super-G
Navn Johnsen, Simon Winnem Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Super-G
Navn Jørgensen, Magnus Langbakk Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Super-G
Navn Krogstad, Henning Langli Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Super-G
Navn Lunde, Børge Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Super-G
Navn Nilsen, Albert Cornelius Berg Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Super-G
Navn Rande, Tobias Angell Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Super-G
Navn Svendsen, Helmer Fjelddahl Klubb Rana Slalåmklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Super-G
Navn Svenøy, Imre Hauknes Klubb Rana Slalåmklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Super-G
Navn Torgnes, Martin Dahl Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Super-G

G 9 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakkejord, Theo Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse G 9 år Øvelse Super-G
Navn Baustad, Håvar Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G 9 år Øvelse Super-G
Navn Hall, Abel Moen Klubb Tromsø Slalåmklubb Klasse G 9 år Øvelse Super-G
Navn Havn, Vetle Bithammer Klubb Tromsø Slalåmklubb Klasse G 9 år Øvelse Super-G
Navn Kralicek, Fernando Henriksen Klubb Rana Slalåmklubb Klasse G 9 år Øvelse Super-G
Navn Santi, Ailo Rasmus Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse G 9 år Øvelse Super-G
Navn Øwre, Magnus Klubb Harstad Alpinklubb Klasse G 9 år Øvelse Super-G

J 10 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørgaas, Lilja Skomakerstuen Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse J 10 år Øvelse Super-G
Navn Eliassen, Isa Bjørkmo Klubb Rana Slalåmklubb Klasse J 10 år Øvelse Super-G
Navn Evju, Vårin Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 10 år Øvelse Super-G
Navn Fagerli, Molly Josefine Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 10 år Øvelse Super-G
Navn Johnsen, Mia Roll Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 10 år Øvelse Super-G
Navn Kellere, Darinna Klubb Harstad Alpinklubb Klasse J 10 år Øvelse Super-G
Navn Lindqvist, Frida Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 10 år Øvelse Super-G
Navn Lorentzen, Frida Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse J 10 år Øvelse Super-G
Navn Mikkelsen, Ada Kristin Klubb Tromsø Slalåmklubb Klasse J 10 år Øvelse Super-G
Navn Olsen, Johanna Klubb Harstad Alpinklubb Klasse J 10 år Øvelse Super-G
Navn Stokkedal, Mathilda Petrine Carlsen Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 10 år Øvelse Super-G
Navn Torsteinsen, Thea Marie Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 10 år Øvelse Super-G

J 11-12 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andreassen, Hanna Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Bruvold, Helle Klubb Rana Slalåmklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Eliassen, Ulrikke Bjørkmo Klubb Rana Slalåmklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Hanssen, Isabell Angelica Lunde Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Håkonsen, Sara Emilie Kraknes Klubb Tromsø Slalåmklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Karlsen, Isabella Mari Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Kellere, Dana Klubb Harstad Alpinklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Kirkhaug, Matea Johanne Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Klaussen, Marie Klubb Harstad Alpinklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Kolstad, Hanna Eline Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Kralicek, Zara Henriksen Klubb Rana Slalåmklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Lorentzen, Ingrid Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Mikkelsen, Pia Mari Klubb Tromsø Slalåmklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Repvik, Vilde Madelen Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Solvin, Lone Amalie Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Størmer, Andrea Busch Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Sund, Frida Solback Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Svenning, Stine Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Svenøy, Eira Hauknes Klubb Rana Slalåmklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Vikholt, Victoria Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G

J 13-14 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bergseth, Majen With Klubb Tromsø Slalåmklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Bølgen, Nora Klubb Harstad Alpinklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Eilertsen, Malin Klubb Harstad Alpinklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Helstrup, Mia Ugelstad Klubb Tromsø Slalåmklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Holen, Mia Dreyer Klubb Narvik Skiklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Johnsen, Helene Winnem Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Kirkhaug, Andrea Klubb Finnsnes Skiklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Mikalsen, Iselin Undal Klubb Tromsø Slalåmklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Nyre, Lykke Johanne Klubb Harstad Alpinklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Olsen, Kaja Klubb Rana Slalåmklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Olsen, Mathea Ellisiv Forshaug Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Olsen, Ingeborg Klubb Harstad Alpinklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Rolandsen, Thea Nyborg Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Solheim, Ingvild Klubb Sortland Alpinklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Steinsvik, Adriane Andrea Andersen Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Størmer, Cornelia Busch Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Sundermeier, Nathalie Aspeslett Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Uttakleiv, Kajsa Sigfrida Klubb Harstad Alpinklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G

J 15-16 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Arntzen, Vilde Sofie Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Eilertsen, Johanne Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Hall, Nora Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Larssen, Margrethe Horrigmoe Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Olsen, Sigrid Klubb Harstad Alpinklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Olstad, Kari Klubb Bardu Alpinklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Sund, Pernille Solback Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Sund, Mathilde Solback Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G

J 8 år og yngre - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Braseth, Astrid Alise Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse J 8 år og yngre Øvelse Super-G
Navn Bølgen, Ida Klubb Harstad Alpinklubb Klasse J 8 år og yngre Øvelse Super-G
Navn Devold, Natalie Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse J 8 år og yngre Øvelse Super-G
Navn Havn, Åshild Bithammer Klubb Tromsø Slalåmklubb Klasse J 8 år og yngre Øvelse Super-G
Navn Johnsen, Hermine Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse J 8 år og yngre Øvelse Super-G
Navn Krogstad, Andrine Langli Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 8 år og yngre Øvelse Super-G
Navn Laupstad, Johanna Solvoll Klubb Sortland Alpinklubb Klasse J 8 år og yngre Øvelse Super-G
Navn Olderøy, Mille Andreassen Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 8 år og yngre Øvelse Super-G
Navn Rabben, Thilde Klubb Rana Slalåmklubb Klasse J 8 år og yngre Øvelse Super-G
Navn Solvin, Maja Elise Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 8 år og yngre Øvelse Super-G
Navn Strøm, Olivia Eilertsen Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse J 8 år og yngre Øvelse Super-G
Navn Strøm, Julianne Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse J 8 år og yngre Øvelse Super-G
Navn Strøm, Mie Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse J 8 år og yngre Øvelse Super-G
Navn Svendsen, Milla Fjelddahl Klubb Rana Slalåmklubb Klasse J 8 år og yngre Øvelse Super-G
Navn Sørås, Frida Hvalryg Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 8 år og yngre Øvelse Super-G
Navn Øwre, Karen Klubb Harstad Alpinklubb Klasse J 8 år og yngre Øvelse Super-G

J 9 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Braseth, Johanne Andrea Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse J 9 år Øvelse Super-G
Navn Busch, Frøya Tønnessen Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse J 9 år Øvelse Super-G
Navn Eilertsen, Sofie Klubb Harstad Alpinklubb Klasse J 9 år Øvelse Super-G
Navn Frønum, Julie Kvam Klubb Harstad Alpinklubb Klasse J 9 år Øvelse Super-G
Navn Kjølmoen, Celine Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 9 år Øvelse Super-G
Navn Klaussen, Stine Klubb Harstad Alpinklubb Klasse J 9 år Øvelse Super-G
Navn Nedrekild, Ragna-Mathea Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse J 9 år Øvelse Super-G
Navn Nilsen, Malin Bertine Berg Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 9 år Øvelse Super-G
Navn Sørås, Hannah Hvalryg Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 9 år Øvelse Super-G

Junior I K 17-18 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Grasto Wilhelmsson, Marthe Sofie Klubb Harstad Alpinklubb Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Super-G
Navn Hoseth, Caroline Sommerbakk Klubb Harstad Alpinklubb Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Super-G

Junior II K 19-21 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berntsen, Alexander Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Super-G
Navn Jenssen, Andrine Klubb Tromsø Slalåmklubb Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Super-G

Junior II M 19-21 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Sørensen, Magnus Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Super-G

Menn A - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersson, Fredrik Jonas Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Størmer, Christian Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse Menn A Øvelse Super-G
Navn Øverland, Christian Os Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse Menn A Øvelse Super-G
NIF-EPI02, 02