Hopp til innhold

NNM Alpint 2018 Slalom

  • Når: 02.03.2018
  • Oppstart: 15:00
  • Hvor: Ankenes
  • Gren: Alpint
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 25.02.2018

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 02.03.2018 Klasse G 10 år Øvelse Slalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.03.2018 Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.03.2018 Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.03.2018 Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.03.2018 Klasse J 10 år Øvelse Slalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.03.2018 Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.03.2018 Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.03.2018 Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.03.2018 Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.03.2018 Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm Startkontingent 140
Start 02.03.2018 Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Slalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.03.2018 Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Slalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.03.2018 Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 02.03.2018 Klasse Menn A Øvelse Slalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dahl, Morten Wollan Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G 10 år Øvelse Slalåm
Navn Jørgensen, Kristjan Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse G 10 år Øvelse Slalåm
Navn Kjølmoen, Casper Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G 10 år Øvelse Slalåm
Navn Kralicek, Fernando Henriksen Klubb Rana Slalåmklubb Klasse G 10 år Øvelse Slalåm
Navn Lunde, Trygve Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G 10 år Øvelse Slalåm
Navn Svendsen, Helmer Fjelddahl Klubb Rana Slalåmklubb Klasse G 10 år Øvelse Slalåm
Navn Svenøy, Imre Hauknes Klubb Rana Slalåmklubb Klasse G 10 år Øvelse Slalåm
Navn Uttakleiv, Olav Hilding Klubb Harstad Alpinklubb Klasse G 10 år Øvelse Slalåm

G 11-12 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakkejord, Ailo Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Bjørgaas, Linus Skomakerstuen Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Busch, Brage Tønnessen Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Bølgen, Adrian Klubb Harstad Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Dahl, Janne Klubb Sortland Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Dahlberg, Emil Sebastian Naustvik Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Evju, Sondre Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Holen, Jakob Dreyer Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Johansen, Eirik Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Larssen, Petter Horrigmoe Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Laupstad, Andreas Solvoll Klubb Sortland Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Lindrupsen, Fabian Klubb Harstad Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Lunde, Vebjørn Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Melvær, Magnus Vang Klubb Tromsø Slalåmklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Mikaelsen, Samuel Augustin Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Nedrekild, Oskar Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Nyre, Frimann Nikolai Klubb Harstad Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Ovesen, Mats Victor Klubb Rana Slalåmklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Pedersen, Amund Kristoffer Klubb Tromsø Slalåmklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Rabben, Theo Klubb Rana Slalåmklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Svendsen, Linus Fjelddahl Klubb Rana Slalåmklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm

G 13-14 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bruvold, Brede Klubb Rana Slalåmklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Ericsson, Konrad Bang Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Frantzen, Trym Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Giæver, Amund Kornelius Berge Klubb Tromsø Slalåmklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Kristensen, Kristoffer Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Luneborg, Thomas Kveldro Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Mikaelsen, Noah Alexander Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Steinsvik, Julian André Andersen Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Sælnes, Stian Overvåg Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Teigen, Lucas Iversen Klubb Tromsø Slalåmklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Tessem-Sørensen, Torkel Klubb Tromsø Slalåmklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Tollefsen, Sander Elias Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Vingerhagen, Berger Nilsen Klubb Harstad Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm

G 15-16 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Devold, Bjørn Are Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Hjellbakk, Oddbjørn Klubb Sortland Alpinklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Håkonsen, Fredrik Arctander Kraknes Klubb Tromsø Slalåmklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Isaksen, Emil Meier Klubb Tromsø Slalåmklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Johansen, Daniel Klubb Tromsø Slalåmklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Karlsen, Simon Klubb Rana Slalåmklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Kirkhaug, Kasper Johan Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Kristiansen, Ansgar Nikolai Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Krohn, Oliver Andreas Stokkedal Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Lange, Sverre Andreas Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Larsen, Karstein Johan Klubb Sortland Alpinklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Nilsen, Vegard Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Olsen, Oliver Klubb Rana Slalåmklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Solheim, Vegard Klubb Sortland Alpinklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Svenøy, Askil Hauknes Klubb Rana Slalåmklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Østvann, Jonas Klubb Rana Slalåmklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm

J 10 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørgaas, Lilja Skomakerstuen Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse J 10 år Øvelse Slalåm
Navn Busch, Frøya Tønnessen Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse J 10 år Øvelse Slalåm
Navn Bølgen, Ida Klubb Harstad Alpinklubb Klasse J 10 år Øvelse Slalåm
Navn Eliassen, Isa Bjørkmo Klubb Rana Slalåmklubb Klasse J 10 år Øvelse Slalåm
Navn Evju, Vårin Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 10 år Øvelse Slalåm
Navn Fagerli, Molly Josefine Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 10 år Øvelse Slalåm
Navn Johnsen, Mia Roll Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 10 år Øvelse Slalåm
Navn Kellere, Darinna Klubb Harstad Alpinklubb Klasse J 10 år Øvelse Slalåm
Navn Kjølmoen, Celine Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 10 år Øvelse Slalåm
Navn Laupstad, Johanna Solvoll Klubb Sortland Alpinklubb Klasse J 10 år Øvelse Slalåm
Navn Lindqvist, Frida Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 10 år Øvelse Slalåm
Navn Lorentzen, Frida Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse J 10 år Øvelse Slalåm
Navn Mikkelsen, Ada Kristin Klubb Tromsø Slalåmklubb Klasse J 10 år Øvelse Slalåm
Navn Nilsen, Malin Bertine Berg Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 10 år Øvelse Slalåm
Navn Rabben, Thilde Klubb Rana Slalåmklubb Klasse J 10 år Øvelse Slalåm
Navn Solvin, Maja Elise Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 10 år Øvelse Slalåm
Navn Torsteinsen, Thea Marie Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 10 år Øvelse Slalåm

J 11-12 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bruvold, Helle Klubb Rana Slalåmklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Eliassen, Ulrikke Bjørkmo Klubb Rana Slalåmklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Eriksen, Leonora Tuncer Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Håkonsen, Sara Emilie Kraknes Klubb Tromsø Slalåmklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Karlsen, Isabella Mari Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Kellere, Dana Klubb Harstad Alpinklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Kirkhaug, Matea Johanne Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Klaussen, Marie Klubb Harstad Alpinklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Kralicek, Zara Henriksen Klubb Rana Slalåmklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Lorentzen, Ingrid Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Mikkelsen, Pia Mari Klubb Tromsø Slalåmklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Repvik, Vilde Madelen Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Solvin, Lone Amalie Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Størmer, Andrea Busch Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Sund, Frida Solback Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Svenøy, Eira Hauknes Klubb Rana Slalåmklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Vikholt, Victoria Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm

J 13-14 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bergseth, Majen With Klubb Tromsø Slalåmklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Bølgen, Nora Klubb Harstad Alpinklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Eilertsen, Malin Klubb Harstad Alpinklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Holen, Mia Dreyer Klubb Narvik Skiklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Johnsen, Helene Winnem Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Kirkhaug, Andrea Klubb Finnsnes Skiklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Mikalsen, Iselin Undal Klubb Tromsø Slalåmklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Nyre, Lykke Johanne Klubb Harstad Alpinklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Olsen, Kaja Klubb Rana Slalåmklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Olsen, Mathea Ellisiv Forshaug Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Olsen, Ingeborg Klubb Harstad Alpinklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Rolandsen, Thea Nyborg Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Solheim, Ingvild Klubb Sortland Alpinklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Steinsvik, Adriane Andrea Andersen Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Størmer, Cornelia Busch Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Sundermeier, Nathalie Aspeslett Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Uttakleiv, Kajsa Sigfrida Klubb Harstad Alpinklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm

J 15-16 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Arntzen, Vilde Sofie Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Eilertsen, Johanne Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Hall, Nora Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Larssen, Margrethe Horrigmoe Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Olsen, Sigrid Klubb Harstad Alpinklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Olstad, Kari Klubb Bardu Alpinklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Sund, Pernille Solback Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Sund, Mathilde Solback Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm

Junior I K 17-18 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Grasto Wilhelmsson, Marthe Sofie Klubb Harstad Alpinklubb Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm
Navn Hoseth, Caroline Sommerbakk Klubb Harstad Alpinklubb Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm

Junior II K 19-21 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Jenssen, Andrine Klubb Tromsø Slalåmklubb Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Slalåm
Navn Kristensen, Hanna Linnea Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Slalåm

Junior II M 19-21 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berntsen, Alexander Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Slalåm
Navn Sørensen, Magnus Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Slalåm

Kvinner A - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Baustad, Pernille Kinesdatter Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm
Navn Fjelddahl, Katrine Klubb Rana Slalåmklubb Klasse Kvinner A Øvelse Slalåm

Menn A - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Øverland, Christian Os Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse Menn A Øvelse Slalåm
NIF-EPI03, 03