Hopp til innhold

Nord-Norsk Mesterskap, langrenn klassisk fellesstart

Velkommen til NNM 2018! Alle løpere i junior- og seniorklassene MÅ være registrert i FIS registeret. (Behøver ikke FIS-kode i veteranklassene) - Påmelding av MIX stafett lag gjøres til mailadresse: tm@nax.no - Siste frist for påmelding 08.03.2018

  • Når: 17.03.2018
  • Oppstart: 10:00
  • Hvor: Mosjøen
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 08.03.2018

Annen informasjon

  • Adresse: Karle Øvereng 8658 MOSJØEN
  • Telefon: 92821969
  • E-post: karle@advhelg.no
  • Kontonummer: 45302147209
  • Hjemmeside: http://mosjoenil.no/ski/
  • TD: Fridtjof Rannem
  • Ass. TD: Fred Arne Jacobsen
  • Rennleder: Kjell Arne Bekkevold

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 17.03.2018 Klasse FH Kvinner junior sittende Øvelse 2 km klassisk felles Startkontingent 115
Start 17.03.2018 Klasse FH Kvinner junior stående Øvelse 2 km klassisk felles Startkontingent 115
Start 17.03.2018 Klasse FH Kvinner senior sittende Øvelse 2 km klassisk felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.03.2018 Klasse FH Kvinner senior stående Øvelse 2 km klassisk felles Startkontingent 130
Start 17.03.2018 Klasse FH Menn junior sittende Øvelse 2 km klassisk felles Startkontingent 115
Start 17.03.2018 Klasse FH Menn junior stående Øvelse 2 km klassisk felles Startkontingent 115
Start 17.03.2018 Klasse FH Menn senior sittende Øvelse 2 km klassisk felles Startkontingent 130
Start 17.03.2018 Klasse FH Menn senior stående Øvelse 2 km klassisk felles Startkontingent 130
Start 17.03.2018 Klasse G 13 år Øvelse 4 km klassisk felles Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.03.2018 Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk felles Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.03.2018 Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km klassisk felles Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.03.2018 Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk felles Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.03.2018 Klasse J 13 år Øvelse 4 km klassisk felles Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.03.2018 Klasse J 14 år Øvelse 4 km klassisk felles Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.03.2018 Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.03.2018 Klasse J 16 år Øvelse 7,5 km klassisk felles Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.03.2018 Klasse K 17 år Øvelse 10 km klassisk felles Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.03.2018 Klasse K 18 år Øvelse 10 km klassisk felles Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.03.2018 Klasse K 19/20 år Øvelse 15 km klassisk felles Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.03.2018 Klasse K veteran Øvelse 10 km klassisk felles Startkontingent 130
Start 17.03.2018 Klasse Kvinner senior Øvelse 15 km klassisk felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.03.2018 Klasse M 17 år Øvelse 15 km klassisk felles Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.03.2018 Klasse M 18 år Øvelse 15 km klassisk felles Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.03.2018 Klasse M 19/20 år Øvelse 20 km klassisk Fellesstart Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.03.2018 Klasse M veteran Øvelse 20 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.03.2018 Klasse Menn senior Øvelse 30 km klassisk felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

FH Kvinner senior sittende - 2 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Valen, Isabell Katharina Klubb Innstrandens IL Klasse FH Kvinner senior sittende Øvelse 2 km klassisk felles

G 13 år - 4 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakken, Odd Harald Rasmussen Klubb Tverrelvdalen IL Klasse G 13 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Bangstad, Hermod Ingemann Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 13 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Bernhardsen, Marius Andre Klubb Polarstjernen, IL Klasse G 13 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Botten, Theodor Klubb Tverlandet IL Klasse G 13 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Brennhaug, Johannes Klubb Grane IL Klasse G 13 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Brennvik, Elias Thorstensen Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 13 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Bråthen, Vegard Klubb Alsvåg IL Klasse G 13 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Dahle, Jonas Klubb Sømna IL Klasse G 13 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Fossan, Brage Aufles Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Gjerstad, Viljar Henriksbø Klubb Mosjøen IL Klasse G 13 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Hansen, Sigurd Klubb Medkila Skilag Klasse G 13 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Jakobsen, Jakob Andreas Svaleng Klubb Tverlandet IL Klasse G 13 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Jørgensen, Ask Klubb If Kilkameratene Klasse G 13 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Leite, David Bertnes Klubb Innstrandens IL Klasse G 13 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Martinsen, Georg Rydningen Klubb Øverbygd Idrettslag Klasse G 13 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Mikkelsen, Marius Klubb Alta IF Klasse G 13 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Nystu, Peter Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 13 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Nystuen, Eirik Klubb Mosjøen IL Klasse G 13 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Olsen, Kornelius Ordemann Klubb Alta IF Klasse G 13 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Osdal, Gjermund Klubb Medkila Skilag Klasse G 13 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Pinnerød, Magne Klubb Tverlandet IL Klasse G 13 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Reinfjord, August Kleiven Klubb Sømna IL Klasse G 13 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Ryvoll, Gustav Kristian Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 13 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Sagerup, Ottar Andersen Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 13 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Sandvik, Håkon Klubb Drevja IL Klasse G 13 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Simonsen, Isak Klubb Ankenes Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Veisetaune, Vegard Klubb Tverlandet IL Klasse G 13 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Walderhaug-Johnsen, Adrian Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 13 år Øvelse 4 km klassisk felles

G 14 år - 4 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Mathias Vanem Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Aspaker, Trym Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Bekkvik, Henrik Lahdenperä Klubb Alta IF Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Bergland, Anders Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Bergli, Emil Kristoffer Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Bernhardsen, Truls Klubb Polarstjernen, IL Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Bjørnstad, Erling Klubb Alta IF Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Bratsve, Vegar Lægran Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Brumoen, Bastian Rødfjell Klubb Åga IL Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Fagerfjord, Ulrik Johan Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Finjord, Simen Klubb Alta IF Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Gjertsen, Emil Klubb Sortland og Omegn Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Hansen, Tobias Klubb Melbo IL Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Hines, Trygve Mathias Klubb Herringen IL Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Holm, Arne Christian Rasmussen Klubb Alta IF Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Holsbø, Kristian Klubb Alta IF Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Høgbakk, Elias Nikolai Veseth Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Isaksen, Emil Aleksander Klubb Halsøy IL Ski Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Johansen, Rolf-Martin Andersen Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Johansen-Rolland, Johannes Klubb Alta IF Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Korsæth, Sindre Egilson Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Kristoffersen, Brian Wickstrøm Klubb Polarstjernen, IL Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Larsen, Isak Klubb Hattfjelldal IL Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Lillefjell, Marius Lukas Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Lorentsen, Julian Andre Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Mietinen, Alexander Klubb Polarstjernen, IL Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Mietinen, Magnus Klubb Polarstjernen, IL Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Nylund, Noah Christoffer Nielsen Klubb Medkila Skilag Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Olsen, Jardar Klubb Alta IF Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Opgård, Mathias Padøy Klubb Tverrelvdalen IL Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Pareli, Adrian Gundersen Klubb Sortland og Omegn Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Pedersen, Jonas Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Ramsland, William Klubb Narvik Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Sivertsen, Johannes Klubb Leirådal IL Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Skjelle, Andreas Klubb Medkila Skilag Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Skjønsfjell, Henry Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Volden, Kristian Klubb Halsøy IL Ski Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Åkvik, Kristoffer Klubb Mosjøen IL Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk felles

G 15 år - 7,5 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarthun, Håvard Klubb Åga IL Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Blix, Andreas Richard Klubb Innstrandens IL Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Endresen, William Klubb Mosjøen IL Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Fjellheim, Birk Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Frantzen, Henning Berg Klubb Salangen IF Ski Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Fredheim, Leander Moises Klubb Fauske IL Ski Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Fredheim, Ivar Hognestad Klubb Salangen IF Ski Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Gamst, Andreas Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Hansen, Sebastian Klubb Melbo IL Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Hansen, Martin Andersen Klubb Alta IF Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Hansen, Martin Solhaug Klubb Mosjøen IL Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Heimdal, Hågen Klubb Bardu Idrettslag Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Iselvmo, Odin Klubb Mellembygd Idrettslag Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Jakobsen, Petter Elias Svaleng Klubb Tverlandet IL Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Karlsen, Stian Sagnes Klubb Siso, IL Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Kristiansen, Robert Skog Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Lillefjell, Haakon Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Lillefjell, Sigur Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Lind, Per Anders Klubb Ballangen Ski Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Lind-Hansen, Kyrill-Emil Klubb Kirkenes & Omegn Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Megård Olsen, Asbjørn Klubb Fauske IL Ski Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Nervik, Erlend Klubb Mosjøen IL Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Nilsen, Sigurd Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Nordeng, Johan Lien Klubb Alsvåg IL Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Nordeng, Sivert Klubb Alsvåg IL Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Rydningen, Adrian Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Samuelsen, Tobias Sørslett Klubb Ballangen Ski Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Sellevoll, Daniel Klubb Senja Ski Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Skildheim, Vetle Arder Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Støvset, Chris Aleksander Klubb Skjerstad IL Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Tøllefsen, Aleksander Strand Klubb Medkila Skilag Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Tønseth, Håkon Klubb KS Ski Lofoten Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Ullvang-Sønvisen, Mathias Klubb Tverrelvdalen IL Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Vallanger, Sondre Thoresen Klubb Narvik Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Øvereng, Johannes Bredesen Klubb Mosjøen IL Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km klassisk felles

G 16 år - 7,5 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Tom Vegard Klubb Tverrelvdalen IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Antonsen, Hans Fredrik Vestman Klubb Bossekop UL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Astad, Lars-Kristian Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Fredriksen, Eivind Sebastian Klubb KS Ski Lofoten Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Frost, Gard Hammond Klubb Alta IF Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Gjerstad, Trym Henriksbø Klubb Mosjøen IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Grindheim, Fredrik Willumsen Klubb Innstrandens IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Grønvik, Kristoffer Klubb Mosjøen IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Hanssen, Jakob Fredrik Degerstrøm Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Heimdal, Sevat Klubb Bardu Idrettslag Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Hjørnerød, Morten Klubb Mosjøen IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Horven, Preben Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Hågensen, Kristoffer Opgård Klubb Tverrelvdalen IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Iversen, August Helland Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Lenningsvik, Petter Klubb Korgen IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Markussen, Andreas Klubb Melbo IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Martinsen, Toralf Rydningen Klubb Øverbygd Idrettslag Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Mathisen, Erik Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Nordgård, Andreas Klubb Medkila Skilag Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Pettersen, Tim Edvard Mechtchanski Hyld Klubb Bossekop UL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Samuelsen, Sivert Klubb Kirkenes & Omegn Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Skillingstad, Jakob Klubb If Kilkameratene Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Stegavik, Robin Knutsen Klubb Kirkenes & Omegn Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Suhr, Thomas Sandberg Klubb Alta IF Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Tetlie, Martin Klubb Åse IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk felles

J 13 år - 4 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aamo, Carmen Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse J 13 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Alm, Mia Aurora Klubb Vinger IL Klasse J 13 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Amundsen, Pernille Oline Pedersen Klubb Fauske IL Ski Klasse J 13 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Andersen, Elise Hjelset Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse J 13 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Andersen, Hedda Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse J 13 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Bakke, Runa Myrslett Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse J 13 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Bakken, Lea Charlotte Klubb Tverrelvdalen IL Klasse J 13 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Bentsen, Ingrid Klubb Vinger IL Klasse J 13 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Bie, Friederike von Selchow Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse J 13 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Finjord, Ida Klubb Alta IF Klasse J 13 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Føyen, Live Austlid Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse J 13 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Grønvik, Helene Klubb Mosjøen IL Klasse J 13 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Hansen Tuoremaa, Hilma Maria Klubb Manndalen Ungdoms og Idrettslag Klasse J 13 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Haugland, Frida Elisabeth Klubb Innstrandens IL Klasse J 13 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Hildonen, Alida Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse J 13 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Johnsen Arild, Henriette Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Mietinen-Lindbäck, Emma Josefine Klubb Polarstjernen, IL Klasse J 13 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Ness, Ellinor Marie Klubb TUIL Ski Tromsdalen Klasse J 13 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Nilsen, Ingrid Helsvig Klubb Alta IF Klasse J 13 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Rasmussen, Julie Klubb Båtsfjord Sportsklubb Klasse J 13 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Selnes, Nora Kristine Finstad Klubb Innstrandens IL Klasse J 13 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Solberg, Mathea Eline Klubb Manndalen Ungdoms og Idrettslag Klasse J 13 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Storaa, Stine Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse J 13 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Strøm, Matilde Klubb Tverlandet IL Klasse J 13 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Tønseth, Karoline Klubb KS Ski Lofoten Klasse J 13 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Vatne, Silje Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse J 13 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Wara, Karoline Oddny Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse J 13 år Øvelse 4 km klassisk felles

J 14 år - 4 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alstad-Larsen, Marte Klubb Fauske IL Ski Klasse J 14 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Aspenes, Hanna Elisabeth Klubb Øverbygd Idrettslag Klasse J 14 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Bakke, Charlene Renee Ødegaard Klubb Ballangen Ski Klasse J 14 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Bjørnli, Hanna Klubb Halsøy IL Ski Klasse J 14 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Darell, Nora Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Eriksen, Ingrid Alterskjær Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse J 14 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Evensen, Iselin Klubb Sømna IL Klasse J 14 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Evensen, Martine Klubb Sømna IL Klasse J 14 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Fredly, Julie Bokalrud Klubb KS Ski Lofoten Klasse J 14 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Frost, Erle Klubb Alta IF Klasse J 14 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Hagen, Ida-Therese Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse J 14 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Haugsnes, Nora Jacobsen Klubb Båtsfjord Sportsklubb Klasse J 14 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Hillestad, Andrine Klubb Senja Ski Klasse J 14 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Johansen, Henriette Madelen Klubb Sortland og Omegn Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Kjelstrup, Lena Martine Elveos Klubb Innstrandens IL Klasse J 14 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Krane, Maria Bolin Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse J 14 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Kristiansen, Maria Hopen Klubb Innstrandens IL Klasse J 14 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Lunde, Astri Reithe Klubb Røyken UIL Klasse J 14 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Melseth, Erle Nymo Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse J 14 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Mikkelsen, Nora Klubb Medkila Skilag Klasse J 14 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Olsen, Nora Kjær Klubb Siso, IL Klasse J 14 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Olsen, Vårin Klubb Alta IF Klasse J 14 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Olsen, Karoline Somying Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse J 14 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Sande, Lisa Otterlei Klubb Innstrandens IL Klasse J 14 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Sivsdatter-Hermansen, Mathea Klubb Skånland Sportsklubb Klasse J 14 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Skjellberg, Borghild Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse J 14 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Strøm, Emilie Klubb Tverlandet IL Klasse J 14 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Suhr, Ada Sandberg Klubb Alta IF Klasse J 14 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Weis-Fogh, Sofie Kvandal Klubb Kjærstad IL Klasse J 14 år Øvelse 4 km klassisk felles

J 15 år - 5 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amundsen, Marie Risvoll Klubb Fauske IL Ski Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Amundsen, Ida Breivik Klubb Leirfjord IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Andreassen, Anna Sofie Klubb Fjell Skilag Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Bentsen, Eline Klubb Vinger IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Birkely, Regine Angermo Klubb TUIL Ski Tromsdalen Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Brandtzæg, Malin Andrea Nilsen Klubb Båtsfjord Sportsklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Darell, Ingrid Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Eriksen, Ida Loe Klubb Båtsfjord Sportsklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Grovassbakk, Pernille Klubb Siso, IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Hansen Tuoremaa, Tilde Ella Birgitta Klubb Manndalen Ungdoms og Idrettslag Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Hegdahl, Nora Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Holm, Pernille Øvergård Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Hunstad, Johanna Lovise Klubb Innstrandens IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Jensen, Jensine Vangberg Klubb Innstrandens IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Jørgensen, Anette Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Kristoffersen, Inga Jonette Klubb Ballangen Ski Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Lambertsen, Sarah Michelle Klubb Medkila Skilag Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Mortensen, Ella Ellingsen Klubb KS Ski Lofoten Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Nordgård, Emma Emelie Klubb KS Ski Lofoten Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Nystu, Perle Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Pedersen, Tone Lise Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Pettersen, Tuva Katrine Klubb Melbo IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Rasmussen, Anna Ingrid Klubb Båtsfjord Sportsklubb Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Ringberg, Julie Klubb Innstrandens IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Solberg, Sigrid Kvandal Klubb Ballangen Ski Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Stenersen, Ingeborg Andberg Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Tøllefsen, Bertine Strand Klubb Medkila Skilag Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Undheim, Martine Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Valvik, Ingvild Willumstad Klubb Siso, IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles

J 16 år - 7,5 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Dina Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse J 16 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Daleng, Ariane Klubb Salangen IF Ski Klasse J 16 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Hansen, Ingeborg Klubb Medkila Skilag Klasse J 16 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Hansen, Mariell Stavnes Klubb Tverlandet IL Klasse J 16 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Hansen, Eline Henny Klubb Ballangen Ski Klasse J 16 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Helander, Sofia Klubb Båtsfjord Sportsklubb Klasse J 16 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Markussen, Marthe Klubb Melbo IL Klasse J 16 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Nilsen, Kirsten Helsvig Klubb Alta IF Klasse J 16 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Opgård, Synnøve Padøy Klubb Tverrelvdalen IL Klasse J 16 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Overvik, Juni Magdele Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse J 16 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Pettersen, Carina Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse J 16 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Schreiner, Anette Stien Klubb Skonseng UL Klasse J 16 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Undheim, Marlene Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse J 16 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Øhrbom, Oda Klubb Åga IL Klasse J 16 år Øvelse 7,5 km klassisk felles

K 17 år - 10 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Arntsen, Oda Klubb Innstrandens IL Klasse K 17 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Bjørkmo, Andrine Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse K 17 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Elvenes, Andrine Erika Klubb Sortland og Omegn Skiklubb Klasse K 17 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Eriksen, Thea Loe Klubb Båtsfjord Sportsklubb Klasse K 17 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Olsen, Andrine Charlotte Ordemann Klubb Alta IF Klasse K 17 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Skjelle, Herborg Klubb Medkila Skilag Klasse K 17 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Sletten, Alva Klubb Øverbygd Idrettslag Klasse K 17 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Steilbu, Ragnhild Klubb Senja Ski Klasse K 17 år Øvelse 10 km klassisk felles

K 18 år - 10 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andreassen, Oda Johanne Klubb Fjell Skilag Klasse K 18 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Daleng, Andrine Klubb Salangen IF Ski Klasse K 18 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Darell, Amanda Adolfsen Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse K 18 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Eriksen, Ida Christine Kjensli Klubb Kjærstad IL Klasse K 18 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Hoel, Adelie Lian Klubb IL Pioner Ski Klasse K 18 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Høgbakk, Anna Lovise Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse K 18 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Jakobsen, Magni Klevstad Klubb Alta IF Klasse K 18 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Jensen, Jenny Vangberg Klubb Innstrandens IL Klasse K 18 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Schreiner, Benedicte Stien Klubb Skonseng UL Klasse K 18 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Storaa, Silje Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse K 18 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Torbergsen, Linn Elise Winther Klubb Medkila Skilag Klasse K 18 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Valnes, Lisa Amalie Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse K 18 år Øvelse 10 km klassisk felles

K 19/20 år - 15 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Arnesen, Synne Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse K 19/20 år Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Fause, Ida Margrethe Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse K 19/20 år Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Heimdal, Johanne Klubb Bardu Idrettslag Klasse K 19/20 år Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Holsbø, Johanne Klubb Alta IF Klasse K 19/20 år Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Karlsen, Julie Klubb Melbo IL Klasse K 19/20 år Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Kristiansen, Hannah Harila Klubb Polarstjernen, IL Klasse K 19/20 år Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Kroken, Hanne Kristine Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse K 19/20 år Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Nystu, Pia Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse K 19/20 år Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Ofstad, Ingvild Margrete Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse K 19/20 år Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Pedersen, Sara Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse K 19/20 år Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Skånhaug, Marte Agersborg Klubb Fjell Skilag Klasse K 19/20 år Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Waltenberg, Julie Klubb Lyngen/Karnes IL Klasse K 19/20 år Øvelse 15 km klassisk felles

Kvinner senior - 15 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Eliassen, Gunhild Eva Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse Kvinner senior Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Heimdal, Line Elise Klubb Bardu Idrettslag Klasse Kvinner senior Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Karlsen, Marthe Klubb Melbo IL Klasse Kvinner senior Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Kjellbergvik, Anette Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse Kvinner senior Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Kristoffersen, Emilie Klubb Alta IF Klasse Kvinner senior Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Kristoffersen, Julie Frydenlund Klubb Storforshei IF Klasse Kvinner senior Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Kvandal, Amalie Kristin Klubb Leirfjord IL Klasse Kvinner senior Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Mathisen, Ingrid Klubb Fauske IL Ski Klasse Kvinner senior Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Myrseth, Merete Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse Kvinner senior Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Svendsen, Anna Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse Kvinner senior Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Theodorsen, Silje Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse Kvinner senior Øvelse 15 km klassisk felles

M 17 år - 15 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Birkeland, Kristian Norum Klubb Senja Ski Klasse M 17 år Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Bjørnstad, Brage Klubb Alta IF Klasse M 17 år Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Fiksen, Hermann Nordstrand Klubb Bossekop UL Klasse M 17 år Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Hagenes, Kristoffer Klubb Valnesfjord IL Klasse M 17 år Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Haugnes, Oddmund Bårdssønn Klubb Frol IL Klasse M 17 år Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Karlsen, John Ivar Klubb Melbo IL Klasse M 17 år Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Nordtug, Petter Tangstad Klubb Innstrandens IL Klasse M 17 år Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Pettersen, Trym Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse M 17 år Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Pettersen, Jakob Sørlie Klubb Melbo IL Klasse M 17 år Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Rege, Anders Klubb Senja Ski Klasse M 17 år Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Ressem, Marius Klubb Frol IL Klasse M 17 år Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Stenersen, Johannes Andberg Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse M 17 år Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Torbergsen, Jon-Henrik Winther Klubb Medkila Skilag Klasse M 17 år Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Wangberg, Petter Grahn Klubb Fauske IL Ski Klasse M 17 år Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Wilhelmsen, Nikolai Andreas Klubb Alta IF Klasse M 17 år Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Østberg, Sivert Klubb Medkila Skilag Klasse M 17 år Øvelse 15 km klassisk felles

M 18 år - 15 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakke, Oskar Pareli Klubb Innstrandens IL Klasse M 18 år Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Blix, Henrik August Klubb Innstrandens IL Klasse M 18 år Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Eiterjord, Nikolai Solem Klubb Innstrandens IL Klasse M 18 år Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Fjellavli, Martin Fagereng Klubb Skonseng UL Klasse M 18 år Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Hansen, Mathias Andersen Klubb Alta IF Klasse M 18 år Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Holm, Johan Mannvik Klubb Innstrandens IL Klasse M 18 år Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Jenssen, Lars Nikolai Klubb Salangen IF Ski Klasse M 18 år Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Klaussen, Krister Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse M 18 år Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Larsen, Tobias Sahachai Klubb Splint, IL Klasse M 18 år Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Løftingsmo, Kristian Klubb Medkila Skilag Klasse M 18 år Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Nicolaisen, Erik Klubb Senja Ski Klasse M 18 år Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Nilsen, Johannes Helsvig Klubb Alta IF Klasse M 18 år Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Nystu, Preben Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse M 18 år Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Rasmussen, Mathias Båtnes Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse M 18 år Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Rasmussen, Sander Klubb Kirkenes & Omegn Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Rydsaa, Jon Einar Klubb Skonseng UL Klasse M 18 år Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Ryvoll, Trygve André Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse M 18 år Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Sørensen, Teodor Kruse Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse M 18 år Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Sørensen, Arthur Kruse Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse M 18 år Øvelse 15 km klassisk felles

M 19/20 år - 20 km klassisk Fellesstart

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarthun, Sigurd Klubb Åga IL Klasse M 19/20 år Øvelse 20 km klassisk Fellesstart
Navn Andreasen, Jesper Abelsen Klubb Halsøy IL Ski Klasse M 19/20 år Øvelse 20 km klassisk Fellesstart
Navn Andreassen, Einar Mikal Klubb Fjell Skilag Klasse M 19/20 år Øvelse 20 km klassisk Fellesstart
Navn Astad, Carl-Fredrik Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse M 19/20 år Øvelse 20 km klassisk Fellesstart
Navn Dahler, Eirik Skoglund Klubb Bossekop UL Klasse M 19/20 år Øvelse 20 km klassisk Fellesstart
Navn Forsmo, Ole Jacob Klubb Halsøy IL Ski Klasse M 19/20 år Øvelse 20 km klassisk Fellesstart
Navn Godal, Amund Kleist Klubb Innstrandens IL Klasse M 19/20 år Øvelse 20 km klassisk Fellesstart
Navn Hemminghytt, Torbjørn Klubb Nordfjorden IL Klasse M 19/20 år Øvelse 20 km klassisk Fellesstart
Navn Holmer, Markus Danielsen Klubb Bjerkvik IF Klasse M 19/20 år Øvelse 20 km klassisk Fellesstart
Navn Jervidal, Håkon Isaksen Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse M 19/20 år Øvelse 20 km klassisk Fellesstart
Navn Joks, Henrik Arntzen Klubb Forsøk, IL Klasse M 19/20 år Øvelse 20 km klassisk Fellesstart
Navn Lillevoll, Adrian Sandnes Klubb Valnesfjord IL Klasse M 19/20 år Øvelse 20 km klassisk Fellesstart
Navn Melseth, William Nymo Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse M 19/20 år Øvelse 20 km klassisk Fellesstart
Navn Moen, Sivert Klubb Mellembygd Idrettslag Klasse M 19/20 år Øvelse 20 km klassisk Fellesstart
Navn Norøy, Magnus Klubb Frol IL Klasse M 19/20 år Øvelse 20 km klassisk Fellesstart
Navn Nyvold, Henrik Lekang Klubb Innstrandens IL Klasse M 19/20 år Øvelse 20 km klassisk Fellesstart
Navn Slydahl, Aleksander André Klubb Mosjøen IL Klasse M 19/20 år Øvelse 20 km klassisk Fellesstart
Navn Tverå, Ivar Klubb Halsøy IL Ski Klasse M 19/20 år Øvelse 20 km klassisk Fellesstart

M veteran - 20 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørnstad, Per-Erik Klubb Tverrelvdalen IL Klasse M veteran Øvelse 20 km klassisk
Navn Daleng, Kenneth Klubb Salangen IF Ski Klasse M veteran Øvelse 20 km klassisk
Navn Darell, Thomas Eliassen Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse M veteran Øvelse 20 km klassisk
Navn Hansen, Yngvar Alexander Klubb Mosjøen IL Klasse M veteran Øvelse 20 km klassisk
Navn Heimdal, Toralf Klubb Dølaski Klasse M veteran Øvelse 20 km klassisk
Navn Karlsen, John Eirik Klubb Melbo IL Klasse M veteran Øvelse 20 km klassisk
Navn Melseth, Håkon Arild Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse M veteran Øvelse 20 km klassisk
Navn Nordgård, Anders Klubb Medkila Skilag Klasse M veteran Øvelse 20 km klassisk
Navn Opgård, Stig Aksel Klubb Tverrelvdalen IL Klasse M veteran Øvelse 20 km klassisk
Navn Skjønsfjell, Karl-Gunnar Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse M veteran Øvelse 20 km klassisk
Navn Skogstad, Kristian Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse M veteran Øvelse 20 km klassisk
Navn Tøllefsen, Rune André Klubb Medkila Skilag Klasse M veteran Øvelse 20 km klassisk

Menn senior - 30 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Arntsen, Mikkel Klubb Sortland og Omegn Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 30 km klassisk felles
Navn Brattli, Magnus Beyer Klubb Mo Skilag Klasse Menn senior Øvelse 30 km klassisk felles
Navn Frost, Edvin Kristoffer Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse Menn senior Øvelse 30 km klassisk felles
Navn Godal, Ask Kleist Klubb Innstrandens IL Klasse Menn senior Øvelse 30 km klassisk felles
Navn Gundersen, Simon Fredrik Klubb Medkila Skilag Klasse Menn senior Øvelse 30 km klassisk felles
Navn Hauan, Sivert Hansen Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse Menn senior Øvelse 30 km klassisk felles
Navn Holmstrøm, Brian Nymo Klubb Fauske IL Ski Klasse Menn senior Øvelse 30 km klassisk felles
Navn Hovland, Torgeir Sulen Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse Menn senior Øvelse 30 km klassisk felles
Navn Jensen, Rolf Einar Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse Menn senior Øvelse 30 km klassisk felles
Navn Johnsen, Marcus Wilhelm Klubb Sortland og Omegn Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 30 km klassisk felles
Navn Lange, Sondre Halvor Klubb Sortland og Omegn Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 30 km klassisk felles
Navn Mikkelsen, Martin Klubb Medkila Skilag Klasse Menn senior Øvelse 30 km klassisk felles
Navn Mikkelsen, Eirik Klubb Medkila Skilag Klasse Menn senior Øvelse 30 km klassisk felles
Navn Monsen, Thor Eirik Skaret Klubb Alta IF Klasse Menn senior Øvelse 30 km klassisk felles
Navn Murbræch, Sander Klubb Innstrandens IL Klasse Menn senior Øvelse 30 km klassisk felles
Navn Nesvold, Ole Martin Myre Klubb Alta IF Klasse Menn senior Øvelse 30 km klassisk felles
Navn Nordeng, August Klubb Sortland og Omegn Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 30 km klassisk felles
Navn Nygaard, Bjørn-Thomas Klubb Burfjord Idrettslag Klasse Menn senior Øvelse 30 km klassisk felles
Navn Nyhus, Erlend Klubb Bardu Idrettslag Klasse Menn senior Øvelse 30 km klassisk felles
Navn Olsen, Kristian Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse Menn senior Øvelse 30 km klassisk felles
Navn Sundsvik, Espen Klubb Frol IL Klasse Menn senior Øvelse 30 km klassisk felles
Navn Torbergsen, Sindre Andre Winther Klubb Medkila Skilag Klasse Menn senior Øvelse 30 km klassisk felles
Navn Valnes, Erik Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse Menn senior Øvelse 30 km klassisk felles
Navn Vatshaug, Martin Klubb Drevja IL Klasse Menn senior Øvelse 30 km klassisk felles
Navn Winther, Arnt Gunnar Klubb KS Ski Lofoten Klasse Menn senior Øvelse 30 km klassisk felles
NIF-EPI02, 02
Lars O. Berge