Hopp til innhold

Barnas World Cup 2018

Narvik Slalåmklubb inviterer til Barnas World Cup 2018, vinterens vakreste alpinfest i Narvikfjellet! Rennet omfatter aldersgrupper fra U8 og yngre til og med Junior 2. Følg oss gjerne på Facebook: https://www.facebook.com/NarvikSlalamklubb/

  • Når: 16.3 - 18.03.2018
  • Oppstart: 15:00
  • Hvor: Narvik
  • Gren: Alpint
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 11.03.2018

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 18.03.2018 Klasse G 10 år Øvelse Slalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.03.2018 Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.03.2018 Klasse G 11 år Øvelse Slalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.03.2018 Klasse G 11 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.03.2018 Klasse G 11 år Øvelse Super-G Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.03.2018 Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.03.2018 Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.03.2018 Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.03.2018 Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.03.2018 Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.03.2018 Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.03.2018 Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.03.2018 Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.03.2018 Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.03.2018 Klasse G 8 år og yngre Øvelse Slalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.03.2018 Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.03.2018 Klasse G 9 år Øvelse Slalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.03.2018 Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.03.2018 Klasse J 10 år Øvelse Slalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.03.2018 Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.03.2018 Klasse J 11 år Øvelse Slalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.03.2018 Klasse J 11 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.03.2018 Klasse J 11 år Øvelse Super-G Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.03.2018 Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.03.2018 Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.03.2018 Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.03.2018 Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.03.2018 Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.03.2018 Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.03.2018 Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.03.2018 Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.03.2018 Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.03.2018 Klasse J 8 år og yngre Øvelse Slalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.03.2018 Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.03.2018 Klasse J 9 år Øvelse Slalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.03.2018 Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.03.2018 Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.03.2018 Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.03.2018 Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Super-G Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.03.2018 Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150
Start 17.03.2018 Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150
Start 16.03.2018 Klasse Junior I M 17-18 år Øvelse Super-G Startkontingent 150
Start 18.03.2018 Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150
Start 17.03.2018 Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150
Start 16.03.2018 Klasse Junior II K 19-21 år Øvelse Super-G Startkontingent 150
Start 18.03.2018 Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.03.2018 Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.03.2018 Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Super-G Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bowitz, Storm Klubb Sortland Alpinklubb Klasse G 10 år Øvelse Slalåm
Navn Dahl, Morten Wollan Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G 10 år Øvelse Slalåm
Navn Edvardsen, Oliver Rørvik Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse G 10 år Øvelse Slalåm
Navn Eidstø-Nilsson, Simen Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G 10 år Øvelse Slalåm
Navn Johansen, Teodor Sørensen Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G 10 år Øvelse Slalåm
Navn Johansen, Marelius Lind Klubb Sortland Alpinklubb Klasse G 10 år Øvelse Slalåm
Navn Jørgensen, Kristjan Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse G 10 år Øvelse Slalåm
Navn Kjølmoen, Casper Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G 10 år Øvelse Slalåm
Navn Lunde, Trygve Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G 10 år Øvelse Slalåm
Navn Nilsen-Dybfest, Erik Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse G 10 år Øvelse Slalåm
Navn Okonesnikovs, Arsenijs Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G 10 år Øvelse Slalåm
Navn Olderøy, August Andreassen Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G 10 år Øvelse Slalåm
Navn Remen, Johan Klubb Sortland Alpinklubb Klasse G 10 år Øvelse Slalåm
Navn Svartsund, William Alexander Klubb Sortland Alpinklubb Klasse G 10 år Øvelse Slalåm
Navn Svartsund, William Alexander Klubb Sortland Alpinklubb Klasse G 10 år Øvelse Slalåm
Navn Syltebø, Torje Vannebo Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse G 10 år Øvelse Slalåm

G 10 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bowitz, Storm Klubb Sortland Alpinklubb Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Dahl, Morten Wollan Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Edvardsen, Oliver Rørvik Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Eidstø-Nilsson, Simen Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Johansen, Teodor Sørensen Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Johansen, Marelius Lind Klubb Sortland Alpinklubb Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Jørgensen, Kristjan Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Kjølmoen, Casper Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Lunde, Trygve Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Nilsen-Dybfest, Erik Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Okonesnikovs, Arsenijs Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Olderøy, August Andreassen Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Remen, Johan Klubb Sortland Alpinklubb Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Svartsund, William Alexander Klubb Sortland Alpinklubb Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Svartsund, William Alexander Klubb Sortland Alpinklubb Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Syltebø, Torje Vannebo Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse G 10 år Øvelse Storslalåm

G 11 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Marius Aleksander Netland Klubb Bardu Alpinklubb Klasse G 11 år Øvelse Slalåm
Navn Bølgen, Adrian Klubb Harstad Alpinklubb Klasse G 11 år Øvelse Slalåm
Navn Laupstad, Andreas Solvoll Klubb Sortland Alpinklubb Klasse G 11 år Øvelse Slalåm
Navn Nedrekild, Oskar Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse G 11 år Øvelse Slalåm
Navn Rabben, Theo Klubb Rana Slalåmklubb Klasse G 11 år Øvelse Slalåm
Navn Repstad, Markus Klubb Sortland Alpinklubb Klasse G 11 år Øvelse Slalåm
Navn Strøm, Felix Eilertsen Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse G 11 år Øvelse Slalåm

G 11 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Marius Aleksander Netland Klubb Bardu Alpinklubb Klasse G 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Bølgen, Adrian Klubb Harstad Alpinklubb Klasse G 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Laupstad, Andreas Solvoll Klubb Sortland Alpinklubb Klasse G 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Nedrekild, Oskar Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse G 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Rabben, Theo Klubb Rana Slalåmklubb Klasse G 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Repstad, Markus Klubb Sortland Alpinklubb Klasse G 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Strøm, Felix Eilertsen Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse G 11 år Øvelse Storslalåm

G 11 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bølgen, Adrian Klubb Harstad Alpinklubb Klasse G 11 år Øvelse Super-G
Navn Laupstad, Andreas Solvoll Klubb Sortland Alpinklubb Klasse G 11 år Øvelse Super-G
Navn Rabben, Theo Klubb Rana Slalåmklubb Klasse G 11 år Øvelse Super-G
Navn Strøm, Felix Eilertsen Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse G 11 år Øvelse Super-G

G 11-12 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakkejord, Ailo Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Bang, Odin Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Bjørgaas, Linus Skomakerstuen Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Bølgen, Adrian Klubb Harstad Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Dahlberg, Emil Sebastian Naustvik Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Espeland, Tinius Sørensen Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Evju, Sondre Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Holen, Jakob Dreyer Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Larssen, Petter Horrigmoe Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Lunde, Vebjørn Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Melvær, Magnus Vang Klubb Tromsø Slalåmklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Mikaelsen, Samuel Augustin Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Pedersen, Mikkel Engdahl Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Pedersen, Amund Kristoffer Klubb Tromsø Slalåmklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Tønsager, Sigurd Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Slalåm

G 11-12 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakkejord, Ailo Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Bang, Odin Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Bjørgaas, Linus Skomakerstuen Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Bølgen, Adrian Klubb Harstad Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Dahlberg, Emil Sebastian Naustvik Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Espeland, Tinius Sørensen Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Evju, Sondre Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Holen, Jakob Dreyer Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Larssen, Petter Horrigmoe Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Lunde, Vebjørn Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Melvær, Magnus Vang Klubb Tromsø Slalåmklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Mikaelsen, Samuel Augustin Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Pedersen, Mikkel Engdahl Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Pedersen, Amund Kristoffer Klubb Tromsø Slalåmklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Tønsager, Sigurd Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Storslalåm

G 11-12 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakkejord, Ailo Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Bjørgaas, Linus Skomakerstuen Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Bølgen, Adrian Klubb Harstad Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Evju, Sondre Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Holen, Jakob Dreyer Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Larssen, Petter Horrigmoe Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Lunde, Vebjørn Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Melvær, Magnus Vang Klubb Tromsø Slalåmklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Mikaelsen, Samuel Augustin Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Pedersen, Mikkel Engdahl Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Pedersen, Amund Kristoffer Klubb Tromsø Slalåmklubb Klasse G 11-12 år Øvelse Super-G

G 13-14 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dahl, Markus Kaspersen Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Espeland, Theodor Sørensen Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Fieler, Jens Klubb Tromsø Slalåmklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Giæver, Amund Kornelius Berge Klubb Tromsø Slalåmklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Hågbo, Trym Klubb Harstad Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Kaarigstad, Henry Sakarias Klubb Bardu Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Klefstad, Asbjørn Tevik Klubb Harstad Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Kvernberg, Håkon Marin Hardy Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Luneborg, Thomas Kveldro Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Mikaelsen, Noah Alexander Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Olaussen, Tor-Erik Iversen Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Steinsvik, Julian André Andersen Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Sælnes, Stian Overvåg Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Tollefsen, Sander Elias Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Tønsager, Brage Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Slalåm

G 13-14 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dahl, Markus Kaspersen Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Espeland, Theodor Sørensen Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Fieler, Jens Klubb Tromsø Slalåmklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Frantzen, Trym Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Giæver, Amund Kornelius Berge Klubb Tromsø Slalåmklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Hågbo, Trym Klubb Harstad Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Kaarigstad, Henry Sakarias Klubb Bardu Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Klefstad, Asbjørn Tevik Klubb Harstad Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Kristensen, Kristoffer Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Kvernberg, Håkon Marin Hardy Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Luneborg, Thomas Kveldro Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Mikaelsen, Noah Alexander Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Olaussen, Tor-Erik Iversen Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Steinsvik, Julian André Andersen Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Sælnes, Stian Overvåg Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Tollefsen, Sander Elias Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Tønsager, Brage Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Storslalåm

G 13-14 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dahl, Markus Kaspersen Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Fieler, Jens Klubb Tromsø Slalåmklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Frantzen, Trym Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Giæver, Amund Kornelius Berge Klubb Tromsø Slalåmklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Hågbo, Trym Klubb Harstad Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Kaarigstad, Henry Sakarias Klubb Bardu Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Kristensen, Kristoffer Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Luneborg, Thomas Kveldro Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Mikaelsen, Noah Alexander Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Olaussen, Tor-Erik Iversen Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Steinsvik, Julian André Andersen Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Sælnes, Stian Overvåg Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Tollefsen, Sander Elias Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Super-G

G 15-16 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Devold, Bjørn Are Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Eliassen-Nergård, Tobias Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Hjellbakk, Oddbjørn Klubb Sortland Alpinklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Håkonsen, Fredrik Arctander Kraknes Klubb Tromsø Slalåmklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Isaksen, Emil Meier Klubb Tromsø Slalåmklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Johansen, Daniel Klubb Tromsø Slalåmklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Kirkhaug, Kasper Johan Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Kolstad, Adrian Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Kristiansen, Ansgar Nikolai Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Lange, Sverre Andreas Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Larsen, Karstein Johan Klubb Sortland Alpinklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Nilsen, Vegard Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Wikmark, Noah Mathias Klubb Tromsø Slalåmklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Slalåm

G 15-16 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Devold, Bjørn Are Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Eliassen-Nergård, Tobias Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Hjellbakk, Oddbjørn Klubb Sortland Alpinklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Håkonsen, Fredrik Arctander Kraknes Klubb Tromsø Slalåmklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Isaksen, Emil Meier Klubb Tromsø Slalåmklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Johansen, Daniel Klubb Tromsø Slalåmklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Kirkhaug, Kasper Johan Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Kolstad, Adrian Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Kristiansen, Ansgar Nikolai Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Lange, Sverre Andreas Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Larsen, Karstein Johan Klubb Sortland Alpinklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Nilsen, Vegard Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Wikmark, Noah Mathias Klubb Tromsø Slalåmklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Storslalåm

G 15-16 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Eliassen-Nergård, Tobias Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Hjellbakk, Oddbjørn Klubb Sortland Alpinklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Håkonsen, Fredrik Arctander Kraknes Klubb Tromsø Slalåmklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Isaksen, Emil Meier Klubb Tromsø Slalåmklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Johansen, Daniel Klubb Tromsø Slalåmklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Kirkhaug, Kasper Johan Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Kristiansen, Ansgar Nikolai Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Lange, Sverre Andreas Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Larsen, Karstein Johan Klubb Sortland Alpinklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Nilsen, Vegard Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Wikmark, Noah Mathias Klubb Tromsø Slalåmklubb Klasse G 15-16 år Øvelse Super-G

G 8 år og yngre - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Allport, Miliam Aronsen Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Bakkejord, Theo Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Dagsvold, Ivar Wang Klubb Bardu Alpinklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Dahl, Henrik Kaspersen Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Erdal, Eivind Friis Klubb Tromsø Slalåmklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Frønum, Henrik Kvam Klubb Harstad Alpinklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Hall, Emil Moen Klubb Tromsø Slalåmklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Heitmann, Andreas Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Hornig, Sebastian Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Johnsen, Henrik Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Johnsen, Marius Roll Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Johnsen, Simon Winnem Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Jørgensen, Magnus Langbakk Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Krogstad, Henning Langli Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Laupstad, Kristoffer Solvoll Klubb Sortland Alpinklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Lind Johansen, Trygve Klubb Sortland Alpinklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Lunde, Børge Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Nilsen, Albert Cornelius Berg Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Nygårdsvoll, Johannes Elias Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Rande, Tobias Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Remen, Henrik Klubb Sortland Alpinklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Sollund, Elias Sigurd Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Storhaug, Isak Matheo Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Syltebø, Trygve Vannebo Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Syltebø, Heine Vannebo Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Torgnes, Martin Dahl Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Uttakleiv, Olav Hilding Klubb Harstad Alpinklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Vatnfjord, Kasper Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Slalåm

G 8 år og yngre - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Allport, Miliam Aronsen Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Bakkejord, Theo Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Dagsvold, Ivar Wang Klubb Bardu Alpinklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Dahl, Henrik Kaspersen Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Erdal, Eivind Friis Klubb Tromsø Slalåmklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Frønum, Henrik Kvam Klubb Harstad Alpinklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Hall, Emil Moen Klubb Tromsø Slalåmklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Heitmann, Andreas Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Johnsen, Henrik Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Johnsen, Marius Roll Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Johnsen, Simon Winnem Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Krogstad, Henning Langli Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Laupstad, Kristoffer Solvoll Klubb Sortland Alpinklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Lind Johansen, Trygve Klubb Sortland Alpinklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Lunde, Børge Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Nilsen, Albert Cornelius Berg Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Nygårdsvoll, Johannes Elias Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Rande, Tobias Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Remen, Henrik Klubb Sortland Alpinklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Storhaug, Isak Matheo Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Syltebø, Trygve Vannebo Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Syltebø, Heine Vannebo Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Torgnes, Martin Dahl Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Uttakleiv, Olav Hilding Klubb Harstad Alpinklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Vatnfjord, Kasper Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse G 8 år og yngre Øvelse Storslalåm

G 9 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Baustad, Håvar Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G 9 år Øvelse Slalåm
Navn Hall, Abel Moen Klubb Tromsø Slalåmklubb Klasse G 9 år Øvelse Slalåm
Navn Havn, Vetle Bithammer Klubb Tromsø Slalåmklubb Klasse G 9 år Øvelse Slalåm
Navn Heggeli, Karl-Even Klubb Sortland Alpinklubb Klasse G 9 år Øvelse Slalåm
Navn Johansen, Bjørn Linder Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse G 9 år Øvelse Slalåm
Navn Mortensen, Mathias Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse G 9 år Øvelse Slalåm
Navn Raunholm, Ask André Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G 9 år Øvelse Slalåm
Navn Skoglund, Oliver Klubb Sortland Alpinklubb Klasse G 9 år Øvelse Slalåm
Navn Svartsund, Christian Fredrik Klubb Sortland Alpinklubb Klasse G 9 år Øvelse Slalåm
Navn Svartsund, Christian Fredrik Klubb Sortland Alpinklubb Klasse G 9 år Øvelse Slalåm

G 9 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Baustad, Håvar Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Hall, Abel Moen Klubb Tromsø Slalåmklubb Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Hansen, Ulv Nikolai Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Havn, Vetle Bithammer Klubb Tromsø Slalåmklubb Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Heggeli, Karl-Even Klubb Sortland Alpinklubb Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Johansen, Bjørn Linder Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Mortensen, Mathias Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Raunholm, Ask André Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Skoglund, Oliver Klubb Sortland Alpinklubb Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Svartsund, Christian Fredrik Klubb Sortland Alpinklubb Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Svartsund, Christian Fredrik Klubb Sortland Alpinklubb Klasse G 9 år Øvelse Storslalåm

J 10 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørgaas, Lilja Skomakerstuen Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse J 10 år Øvelse Slalåm
Navn Bussoli, Celine Italia Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 10 år Øvelse Slalåm
Navn Evju, Vårin Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 10 år Øvelse Slalåm
Navn Johnsen, Mia Roll Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 10 år Øvelse Slalåm
Navn Karlsen, Amelia Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse J 10 år Øvelse Slalåm
Navn Kellere, Darinna Klubb Harstad Alpinklubb Klasse J 10 år Øvelse Slalåm
Navn Kvernberg, Henriette Helene Hardy Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse J 10 år Øvelse Slalåm
Navn Lindqvist, Frida Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 10 år Øvelse Slalåm
Navn Lorentzen, Frida Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse J 10 år Øvelse Slalåm
Navn Mikkelsen, Ada Kristin Klubb Tromsø Slalåmklubb Klasse J 10 år Øvelse Slalåm
Navn Nergård-Dybfest, Mie Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse J 10 år Øvelse Slalåm
Navn Patraus, Jennifer Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse J 10 år Øvelse Slalåm
Navn Patraus, Jessica Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse J 10 år Øvelse Slalåm
Navn Stokkedal, Mathilda Petrine Carlsen Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 10 år Øvelse Slalåm
Navn Storhaug, Ela Harriet Nur Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 10 år Øvelse Slalåm
Navn Torsteinsen, Thea Marie Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 10 år Øvelse Slalåm

J 10 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørgaas, Lilja Skomakerstuen Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Brattli, Helena Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Bussoli, Celine Italia Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Evju, Vårin Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Johnsen, Mia Roll Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Karlsen, Amelia Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Kellere, Darinna Klubb Harstad Alpinklubb Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Kvernberg, Henriette Helene Hardy Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Lindqvist, Frida Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Lorentzen, Frida Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Mikkelsen, Ada Kristin Klubb Tromsø Slalåmklubb Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Nergård-Dybfest, Mie Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Patraus, Jennifer Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Patraus, Jessica Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Stokkedal, Mathilda Petrine Carlsen Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Storhaug, Ela Harriet Nur Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm
Navn Torsteinsen, Thea Marie Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 10 år Øvelse Storslalåm

J 11 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andreassen, Hanna Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse J 11 år Øvelse Slalåm
Navn Bakkemo, Guro Klubb Tromsø Slalåmklubb Klasse J 11 år Øvelse Slalåm
Navn Dagsvold, Siv-Inger Wang Klubb Bardu Alpinklubb Klasse J 11 år Øvelse Slalåm
Navn Repvik, Vilde Madelen Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 11 år Øvelse Slalåm
Navn Solvin, Lone Amalie Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 11 år Øvelse Slalåm
Navn Wahlgren, Ingrid Synnøve Klubb Tromsø Slalåmklubb Klasse J 11 år Øvelse Slalåm

J 11 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andreassen, Hanna Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse J 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Bakkemo, Guro Klubb Tromsø Slalåmklubb Klasse J 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Dagsvold, Siv-Inger Wang Klubb Bardu Alpinklubb Klasse J 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Repvik, Vilde Madelen Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Solvin, Lone Amalie Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 11 år Øvelse Storslalåm
Navn Wahlgren, Ingrid Synnøve Klubb Tromsø Slalåmklubb Klasse J 11 år Øvelse Storslalåm

J 11 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andreassen, Hanna Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse J 11 år Øvelse Super-G
Navn Repvik, Vilde Madelen Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 11 år Øvelse Super-G

J 11-12 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Eliassen-Nergård, Ida Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Eriksen, Leonora Tuncer Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Håkonsen, Sara Emilie Kraknes Klubb Tromsø Slalåmklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Karlsen, Isabella Mari Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Karstensen, Mia Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Kirkhaug, Matea Johanne Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Klaussen, Marie Klubb Harstad Alpinklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Kolstad, Hanna Eline Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Lorentzen, Ingrid Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Mikkelsen, Pia Mari Klubb Tromsø Slalåmklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Sund, Frida Solback Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Vikholt, Victoria Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm
Navn Visockyte, Kamile Klubb Finnsnes Skiklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Slalåm

J 11-12 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Eliassen-Nergård, Ida Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Håkonsen, Sara Emilie Kraknes Klubb Tromsø Slalåmklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Karlsen, Isabella Mari Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Karstensen, Mia Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Kirkhaug, Matea Johanne Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Klaussen, Marie Klubb Harstad Alpinklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Kolstad, Hanna Eline Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Lorentzen, Ingrid Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Mikkelsen, Pia Mari Klubb Tromsø Slalåmklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Sund, Frida Solback Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Vikholt, Victoria Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm
Navn Visockyte, Kamile Klubb Finnsnes Skiklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Storslalåm

J 11-12 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Eliassen-Nergård, Ida Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Eriksen, Leonora Tuncer Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Håkonsen, Sara Emilie Kraknes Klubb Tromsø Slalåmklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Karlsen, Isabella Mari Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Kirkhaug, Matea Johanne Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Mikkelsen, Pia Mari Klubb Tromsø Slalåmklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Sund, Frida Solback Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G
Navn Vikholt, Victoria Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Super-G

J 13-14 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bergseth, Majen With Klubb Tromsø Slalåmklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Bølgen, Nora Klubb Harstad Alpinklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Båtnes, Maja Klubb Tromsø Slalåmklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Ericsson, Konrad Bang Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Holen, Mia Dreyer Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Hoseth, Ida Sommerbakk Klubb Harstad Alpinklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Johnsen, Helene Winnem Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Kirkhaug, Andrea Klubb Finnsnes Skiklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Mikalsen, Iselin Undal Klubb Tromsø Slalåmklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Mortensen, Mathilde Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Olsen, Mathea Ellisiv Forshaug Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Olsen, Ingeborg Klubb Harstad Alpinklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Rolandsen, Thea Nyborg Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Steinsvik, Adriane Andrea Andersen Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Sundermeier, Nathalie Aspeslett Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm
Navn Uttakleiv, Kajsa Sigfrida Klubb Harstad Alpinklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Slalåm

J 13-14 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bergseth, Majen With Klubb Tromsø Slalåmklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Bølgen, Nora Klubb Harstad Alpinklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Båtnes, Maja Klubb Tromsø Slalåmklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Ericsson, Konrad Bang Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Helstrup, Mia Ugelstad Klubb Tromsø Slalåmklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Holen, Mia Dreyer Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Hoseth, Ida Sommerbakk Klubb Harstad Alpinklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Johnsen, Helene Winnem Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Kirkhaug, Andrea Klubb Finnsnes Skiklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Mikalsen, Iselin Undal Klubb Tromsø Slalåmklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Mortensen, Mathilde Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Olsen, Mathea Ellisiv Forshaug Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Olsen, Ingeborg Klubb Harstad Alpinklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Rolandsen, Thea Nyborg Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Steinsvik, Adriane Andrea Andersen Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Sundermeier, Nathalie Aspeslett Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm
Navn Uttakleiv, Kajsa Sigfrida Klubb Harstad Alpinklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Storslalåm

J 13-14 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bergseth, Majen With Klubb Tromsø Slalåmklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Bølgen, Nora Klubb Harstad Alpinklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Båtnes, Maja Klubb Tromsø Slalåmklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Ericsson, Konrad Bang Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Helstrup, Mia Ugelstad Klubb Tromsø Slalåmklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Holen, Mia Dreyer Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Johnsen, Helene Winnem Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Mikalsen, Iselin Undal Klubb Tromsø Slalåmklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Mortensen, Mathilde Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Olsen, Mathea Ellisiv Forshaug Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Rolandsen, Thea Nyborg Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Steinsvik, Adriane Andrea Andersen Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Sundermeier, Nathalie Aspeslett Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G
Navn Uttakleiv, Kajsa Sigfrida Klubb Harstad Alpinklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Super-G

J 15-16 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Arntzen, Vilde Sofie Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Hall, Nora Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Larssen, Margrethe Horrigmoe Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Olsen, Sigrid Klubb Harstad Alpinklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Olstad, Kari Klubb Bardu Alpinklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Sund, Pernille Solback Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm
Navn Sund, Mathilde Solback Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Slalåm

J 15-16 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Arntzen, Vilde Sofie Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Hall, Nora Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Larssen, Margrethe Horrigmoe Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Olsen, Sigrid Klubb Harstad Alpinklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Olstad, Kari Klubb Bardu Alpinklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Sund, Pernille Solback Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm
Navn Sund, Mathilde Solback Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Storslalåm

J 15-16 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Arntzen, Vilde Sofie Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Hall, Nora Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Larssen, Margrethe Horrigmoe Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Laupstad, Linnéa Solvoll Klubb Sortland Alpinklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Olstad, Kari Klubb Bardu Alpinklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Sund, Pernille Solback Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G
Navn Sund, Mathilde Solback Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 15-16 år Øvelse Super-G

J 8 år og yngre - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakkemo, Marte Klubb Tromsø Slalåmklubb Klasse J 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Berg-Sollund, Leonora Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Blomstrand, Frida Sæthre Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse J 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Braseth, Astrid Alise Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse J 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Bussoli, Isabella Bari Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Bussoli, Philippa Pinina Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Bølgen, Ida Klubb Harstad Alpinklubb Klasse J 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Eidstø-Nilsson, Emine Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Haugen, Lone Kornelia Tveten Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Havn, Åshild Bithammer Klubb Tromsø Slalåmklubb Klasse J 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Hienn, Elise Johanne Skoglund Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Horning, Fiona Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Jacobsen, Sofie Schistad Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Johnsen, Hermine Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse J 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Kleiving, Mathilde Lian Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Krogstad, Andrine Langli Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Laupstad, Johanna Solvoll Klubb Sortland Alpinklubb Klasse J 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Lillehaug, Solveig Elise Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse J 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Melund, Ingeborg Henriette Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Mikkelsen, Victoria Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Nilsen, Frida Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse J 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Olderøy, Mille Andreassen Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Rath, Mira Klara Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Sandbakk, Helle Klubb Narvik Skiklubb Klasse J 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Saveljeva, Jelizaveta Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Solvin, Maja Elise Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Strøm, Olivia Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse J 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Sørås, Frida Hvalryg Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 8 år og yngre Øvelse Slalåm
Navn Torgnes, Anna Dahl Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 8 år og yngre Øvelse Slalåm

J 8 år og yngre - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakkemo, Marte Klubb Tromsø Slalåmklubb Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Berg-Sollund, Leonora Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Blomstrand, Frida Sæthre Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Braseth, Astrid Alise Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Bussoli, Isabella Bari Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Bussoli, Philippa Pinina Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Bølgen, Ida Klubb Harstad Alpinklubb Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Eidstø-Nilsson, Emine Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Haugen, Lone Kornelia Tveten Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Havn, Åshild Bithammer Klubb Tromsø Slalåmklubb Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Helland, Sanne Hammari Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Hienn, Elise Johanne Skoglund Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Jacobsen, Sofie Schistad Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Johnsen, Hermine Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Jæger, Olivia Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Kleiving, Mathilde Lian Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Krogstad, Andrine Langli Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Laupstad, Johanna Solvoll Klubb Sortland Alpinklubb Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Lillehaug, Solveig Elise Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Melund, Ingeborg Henriette Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Mikkelsen, Victoria Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Nilsen, Frida Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Olderøy, Mille Andreassen Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Sandbakk, Helle Klubb Narvik Skiklubb Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Saveljeva, Jelizaveta Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Solvin, Maja Elise Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Strøm, Julianne Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Strøm, Mie Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Strøm, Olivia Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Sørås, Frida Hvalryg Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Torgnes, Anna Dahl Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 8 år og yngre Øvelse Storslalåm

J 9 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Belov, Lea Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 9 år Øvelse Slalåm
Navn Braseth, Johanne Andrea Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse J 9 år Øvelse Slalåm
Navn Frønum, Julie Kvam Klubb Harstad Alpinklubb Klasse J 9 år Øvelse Slalåm
Navn Hjalte, Erika Annie Karlsen Klubb Harstad Alpinklubb Klasse J 9 år Øvelse Slalåm
Navn Karstensen, Kaja Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse J 9 år Øvelse Slalåm
Navn Kjølmoen, Celine Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 9 år Øvelse Slalåm
Navn Klaussen, Stine Klubb Harstad Alpinklubb Klasse J 9 år Øvelse Slalåm
Navn Larsen, Erika Lind Klubb Harstad Alpinklubb Klasse J 9 år Øvelse Slalåm
Navn Nedrekild, Ragna-Mathea Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse J 9 år Øvelse Slalåm
Navn Nilsen, Malin Bertine Berg Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 9 år Øvelse Slalåm
Navn Sørås, Hannah Hvalryg Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 9 år Øvelse Slalåm
Navn Vik, Ada Haukebøe Klubb Harstad Alpinklubb Klasse J 9 år Øvelse Slalåm

J 9 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Belov, Lea Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Braseth, Johanne Andrea Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Frønum, Julie Kvam Klubb Harstad Alpinklubb Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Hjalte, Erika Annie Karlsen Klubb Harstad Alpinklubb Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Karstensen, Kaja Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Kjølmoen, Celine Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Klaussen, Stine Klubb Harstad Alpinklubb Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Larsen, Erika Lind Klubb Harstad Alpinklubb Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Nedrekild, Ragna-Mathea Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Nilsen, Malin Bertine Berg Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Sørås, Hannah Hvalryg Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm
Navn Vik, Ada Haukebøe Klubb Harstad Alpinklubb Klasse J 9 år Øvelse Storslalåm

Junior I K 17-18 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hoseth, Caroline Sommerbakk Klubb Harstad Alpinklubb Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Slalåm

Junior I K 17-18 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hoseth, Caroline Sommerbakk Klubb Harstad Alpinklubb Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Storslalåm

Junior I K 17-18 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hoseth, Caroline Sommerbakk Klubb Harstad Alpinklubb Klasse Junior I K 17-18 år Øvelse Super-G

Junior II M 19-21 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berntsen, Alexander Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Slalåm
Navn Sørensen, Magnus Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Slalåm

Junior II M 19-21 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berntsen, Alexander Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Storslalåm
Navn Sørensen, Magnus Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Storslalåm

Junior II M 19-21 år - Super-G

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berntsen, Alexander Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Super-G
Navn Hansen, Håkon Smith Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Super-G
Navn Sørensen, Magnus Klubb Ankenes Alpinklubb Klasse Junior II M 19-21 år Øvelse Super-G
NIF-EPI02, 02
Lars O. Berge