Hopp til innhold

Coop Nordlandscup 6 Normaldistanse Klassisk

Coop Nordlandscup 6. - Kjærstad skistadion/Aufles Lørdag er det fristil lang distanse. Søndag klassisk normal distanse. Begge rennene inngår i Coop Nordlandscup for 13 år - junior. Begge dager er det i tillegg sonerenn for aldersgruppa 8-12 år. Rekrutter 0-7 år påmelding SMS med navn, klubb, fødselsår til telf. 92684435 innen torsdag 8 februar kl.1800 Startlister/resultatlister vil bli lagt ut på Halsøy IL sin FB side https//www.facebook.com/halsoyilski/

  • Når: 11.02.2018
  • Oppstart: 11:00
  • Hvor: Mosjøen
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 08.02.2018

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 11.02.2018 Klasse FH Kvinner junior sittende Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 115
Start 11.02.2018 Klasse FH Kvinner junior stående Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 115
Start 11.02.2018 Klasse FH Kvinner senior sittende Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130
Start 11.02.2018 Klasse FH Kvinner senior stående Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130
Start 11.02.2018 Klasse FH Menn junior sittende Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 115
Start 11.02.2018 Klasse FH Menn junior stående Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 115
Start 11.02.2018 Klasse FH Menn senior sittende Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130
Start 11.02.2018 Klasse FH Menn senior stående Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130
Start 11.02.2018 Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.02.2018 Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.02.2018 Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.02.2018 Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.02.2018 Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.02.2018 Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.02.2018 Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.02.2018 Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.02.2018 Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 100
Start 11.02.2018 Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.02.2018 Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.02.2018 Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.02.2018 Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.02.2018 Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.02.2018 Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.02.2018 Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.02.2018 Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 100
Start 11.02.2018 Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 100
Start 11.02.2018 Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 115
Start 11.02.2018 Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 115
Start 11.02.2018 Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 115
Start 11.02.2018 Klasse Kvinne åpen Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130
Start 11.02.2018 Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.02.2018 Klasse M 17 år Øvelse 7,5 km klassisk Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.02.2018 Klasse M 18 år Øvelse 7,5 km klassisk Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.02.2018 Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.02.2018 Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.02.2018 Klasse Menn åpen Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Djupvik, Sivert Klubb Halsøy IL Ski Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Vassvik, Aksel Wikran Klubb Mosjøen IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk

G 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørnli, Oliver Klubb Halsøy IL Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Fjellheim, Viljar Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Gjerstad, Brage Henriksbø Klubb Mosjøen IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kolsvik, Petter Horsberg Klubb Mosjøen IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk

G 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Olsen, Edvard Megård Klubb Fauske IL Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Tverå, Jonas Klubb Korgen IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk

G 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gjerstad, Viljar Henriksbø Klubb Mosjøen IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Nystuen, Eirik Klubb Mosjøen IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk

G 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brumoen, Bastian Rødfjell Klubb Åga IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hines, Trygve Mathias Klubb Herringen IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Isaksen, Emil Aleksander Klubb Halsøy IL Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Knutsen, Vetle Mathiesen Klubb Innstrandens IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Volden, Kristian Klubb Halsøy IL Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Åkvik, Kristoffer Klubb Mosjøen IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk

G 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarthun, Håvard Klubb Åga IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Blix, Andreas Richard Klubb Innstrandens IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Endresen, William Klubb Mosjøen IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Fjellheim, Birk Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Megård Olsen, Asbjørn Klubb Fauske IL Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Nervik, Erlend Klubb Mosjøen IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Nilsen, Sigurd Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Støvset, Chris Aleksander Klubb Skjerstad IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Øvereng, Johannes Bredesen Klubb Mosjøen IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk

G 16 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gjerstad, Trym Henriksbø Klubb Mosjøen IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Grønvik, Kristoffer Klubb Mosjøen IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hjørnerød, Morten Klubb Mosjøen IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Horven, Preben Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Lenningsvik, Petter Klubb Korgen IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk

G 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Byhrø, Jens Lintho Klubb Halsøy IL Ski Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Byhrø, Jonas Klubb Halsøy IL Ski Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Djupvik, Kasper Klubb Halsøy IL Ski Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Skogsaas, William Klubb Kjærstad IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk

J 10 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Haustreis, Signe Hagfors Klubb Mosjøen IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk

J 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amundsen, Kaja Risvoll Klubb Fauske IL Ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Skogsaas, Mina Klubb Kjærstad IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk

J 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarthun, Astrid Klubb Åga IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Laukvik, Signe Klubb Mosjøen IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Øvereng, Elise Bredesen Klubb Mosjøen IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk

J 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alm, Mia Aurora Klubb Vinger IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bentsen, Ingrid Klubb Vinger IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Grønvik, Helene Klubb Mosjøen IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk

J 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alstad-Larsen, Marte Klubb Fauske IL Ski Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bjørnli, Hanna Klubb Halsøy IL Ski Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Evensen, Martine Klubb Sømna IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hagen, Ida-Therese Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk

J 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amundsen, Marie Risvoll Klubb Fauske IL Ski Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Amundsen, Ida Breivik Klubb Leirfjord IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bentsen, Eline Klubb Vinger IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Haustreis, Sofie Hagfors Klubb Mosjøen IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk

J 16 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Lenningsvik, Julie Klubb Korgen IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Schreiner, Anette Stien Klubb Skonseng UL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Øhrbom, Oda Klubb Åga IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk

Kvinner senior - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Kvandal, Amalie Kristin Klubb Leirfjord IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk
Navn Vik, Mona Klubb Hattfjelldal IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk

M 17 år - 7,5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Haustreis, Sander Hagfors Klubb Mosjøen IL Klasse M 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Jacobsen, Håkon Romstad Klubb Mosjøen IL Klasse M 17 år Øvelse 7,5 km klassisk

M 18 år - 7,5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Blix, Henrik August Klubb Innstrandens IL Klasse M 18 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Larsen, Tobias Sahachai Klubb Splint, IL Klasse M 18 år Øvelse 7,5 km klassisk

M 19/20 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Markås, Trygve Deinboll Klubb Skonseng UL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk

Menn senior - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Lenningsvik, André Klubb Korgen IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk

Menn åpen - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Nystuen, Kjell Klubb Mosjøen IL Klasse Menn åpen Øvelse 5 km klassisk
Navn Skogsaas, Stian Klubb Kjærstad IL Klasse Menn åpen Øvelse 5 km klassisk
NIF-EPI03, 03
Lars O. Berge