Hopp til innhold

KM del 1/ Coop Nordlandscup 4

KM del 1 dag 2/ Coop Nordlandscup 4 fristil normale distanser. Sjekk at du er påmeldt i rett klasse. Det vil ikke være mulig med etterpåmelding etter kl. 18.00 på torsdag 25.01.2018!!

  • Når: 28.01.2018
  • Oppstart: 10:30
  • Hvor: Fauske
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 24.01.2018

Annen informasjon

  • Adresse: Boks 240 8201 FAUSKE
  • E-post: post@fauske-il.no
  • Kontonummer: 45552051363
  • Koordinator: Ketil Bjørnstad
  • Rennleder: Kristian Amundsen
  • TD: Svein Erik Johansen

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 28.01.2018 Klasse FH Kvinner junior stående Øvelse 5 km fri Startkontingent 115
Start 28.01.2018 Klasse FH Kvinner senior sittende Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2018 Klasse FH Kvinner senior stående Øvelse 5 km fri Startkontingent 130
Start 28.01.2018 Klasse FH Menn junior stående Øvelse 5 km fri Startkontingent 115
Start 28.01.2018 Klasse FH Menn senior stående Øvelse 5 km fri Startkontingent 130
Start 28.01.2018 Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2018 Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2018 Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2018 Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2018 Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2018 Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2018 Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2018 Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2018 Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2018 Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2018 Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2018 Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2018 Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2018 Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2018 Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2018 Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2018 Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2018 Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2018 Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2018 Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2018 Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2018 Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2018 Klasse M 17 år Øvelse 7,5 km fri Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2018 Klasse M 18 år Øvelse 7,5 km fri Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2018 Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2018 Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

FH Kvinner senior sittende - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Valen, Isabell Katharina Klubb Innstrandens IL Klasse FH Kvinner senior sittende Øvelse 5 km fri

G 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørnstad, Iver Klubb Fauske IL Ski Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Djupvik, Sivert Klubb Halsøy IL Ski Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Djupvik, Magnus Monsen Klubb Valnesfjord IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Kilen, Jakob Klubb Innstrandens IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Leite, Eyvind Bertnes Klubb Innstrandens IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Liljedal, Sivert Gamme Klubb Innstrandens IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Nystadbakk, Tobias Klubb Innstrandens IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Strøm, Peder Mathias Klubb Heimhug IL/UL Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri

G 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørnli, Oliver Klubb Halsøy IL Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Blind, Olov Johannes Klubb Vinger IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Engan, Eirik Haukland Klubb Valnesfjord IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Hagen, Aksel Kvarum Klubb Valnesfjord IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Hagenes, Tobias Klubb Valnesfjord IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Karlsen, Sander Klubb Innstrandens IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Solbakk, Sander Ørnes Klubb Fauske IL Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri

G 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fredly, Eivind Bokalrud Klubb KS Ski Lofoten Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Haugli, Åsmund Ulvestad Klubb Valnesfjord IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Nilssen, Erlend Holter Klubb Innstrandens IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Olsen, Edvard Megård Klubb Fauske IL Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri

G 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bråthen, Vegard Klubb Alsvåg IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Gjerstad, Viljar Henriksbø Klubb Mosjøen IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Leite, David Bertnes Klubb Innstrandens IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Nystuen, Eirik Klubb Mosjøen IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Slettmyr, Ronny Andre Klubb Fauske IL Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Strøm, Pål Simon Klubb Heimhug IL/UL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Veisetaune, Vegard Klubb Tverlandet IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri

G 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brumoen, Bastian Rødfjell Klubb Åga IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Gjertsen, Emil Klubb Sortland og Omegn Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Hansen, Tobias Klubb Melbo IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Hines, Trygve Mathias Klubb Herringen IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Isaksen, Emil Aleksander Klubb Halsøy IL Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Knutsen, Vetle Mathiesen Klubb Innstrandens IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Pareli, Adrian Gundersen Klubb Sortland og Omegn Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Volden, Kristian Klubb Halsøy IL Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Åkvik, Kristoffer Klubb Mosjøen IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri

G 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarthun, Håvard Klubb Åga IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Blix, Andreas Richard Klubb Innstrandens IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Endresen, William Klubb Mosjøen IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Fredheim, Leander Moises Klubb Fauske IL Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Hansen, Sebastian Klubb Melbo IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Hansen, Martin Solhaug Klubb Mosjøen IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Karlsen, Stian Sagnes Klubb Siso, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Megård Olsen, Asbjørn Klubb Fauske IL Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Nervik, Erlend Klubb Mosjøen IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Nilsen, Sigurd Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Nordeng, Johan Lien Klubb Alsvåg IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Nordeng, Sivert Klubb Alsvåg IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Støvset, Chris Aleksander Klubb Skjerstad IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Tønseth, Håkon Klubb KS Ski Lofoten Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Øvereng, Johannes Bredesen Klubb Mosjøen IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri

G 16 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gjerstad, Trym Henriksbø Klubb Mosjøen IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Grindheim, Fredrik Willumsen Klubb Innstrandens IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Grønvik, Kristoffer Klubb Mosjøen IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Hjørnerød, Morten Klubb Mosjøen IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Horven, Preben Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Markussen, Andreas Klubb Melbo IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Nilsen, Jonatan Klubb Stålbrott IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri

G 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bentsen, Emil Staupåmo Klubb Vinger IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Djupvik, Emil Klubb Valnesfjord IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Djupvik, Kasper Klubb Halsøy IL Ski Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Djupvik, Lucas Klubb Valnesfjord IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Djupvik, Elias Klubb Valnesfjord IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Hagen, Amund Kvarum Klubb Valnesfjord IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Knutsen, Iver Mathiesen Klubb Innstrandens IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Løkås, Steinar Nikolai Karlsen Klubb Vinger IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Megård, Morten Klubb Fauske IL Ski Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Nystadbakk, Sebastian Klubb Innstrandens IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Tande, Gustav Klubb Fauske IL Ski Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri

G 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alm, Max Odin Klubb Vinger IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Berntsen, Thor Breimo Klubb Fauske IL Ski Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Berntsen, Trym Breimo Klubb Fauske IL Ski Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Leite, Johan Bertnes Klubb Innstrandens IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Mordal, Eskil Klubb Fauske IL Ski Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Nordeng, Sondre Lien Wessel Klubb Alsvåg IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Opheim, Max Øren Klubb Fauske IL Ski Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Strand, Mikkel Hagemoen Klubb Fauske IL Ski Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri
Navn Sørfjord, Tobias Klubb Fauske IL Ski Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri

J 10 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hansen, Andrea Arntzen Klubb Fauske IL Ski Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Johnsen, Sofia Strømsnes Klubb Fauske IL Ski Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri
Navn Kosmo, Vilde Linnéa Klubb Valnesfjord IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri

J 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amundsen, Kaja Risvoll Klubb Fauske IL Ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Hammerfall, Malin Klubb Fauske IL Ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Hansen, Regine Solhaug Klubb Mosjøen IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Sigvartsen, Malin Veronica Wemberg Klubb Fauske IL Ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Tande, Sigrid Klubb Fauske IL Ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri

J 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Solbakken, Sofia Klubb Innstrandens IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Tønseth, Amalie Hansine Klubb KS Ski Lofoten Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri
Navn Øvereng, Elise Bredesen Klubb Mosjøen IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri

J 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alm, Mia Aurora Klubb Vinger IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Amundsen, Pernille Oline Pedersen Klubb Fauske IL Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Bentsen, Ingrid Klubb Vinger IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Haugland, Frida Elisabeth Klubb Innstrandens IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Selnes, Nora Kristine Finstad Klubb Innstrandens IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Sjø, Maia Timonen Klubb Fauske IL Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Strøm, Matilde Klubb Tverlandet IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Tønseth, Karoline Klubb KS Ski Lofoten Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri

J 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alstad-Larsen, Marte Klubb Fauske IL Ski Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Bjørnli, Hanna Klubb Halsøy IL Ski Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Evensen, Martine Klubb Sømna IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Fredly, Julie Bokalrud Klubb KS Ski Lofoten Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Hagen, Ida-Therese Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Johansen, Henriette Madelen Klubb Sortland og Omegn Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Kjelstrup, Lena Martine Elveos Klubb Innstrandens IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Kristiansen, Maria Hopen Klubb Innstrandens IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Olsen, Nora Kjær Klubb Siso, IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Sande, Lisa Otterlei Klubb Innstrandens IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Strøm, Emilie Klubb Tverlandet IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri

J 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amundsen, Marie Risvoll Klubb Fauske IL Ski Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Bentsen, Eline Klubb Vinger IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Grovassbakk, Pernille Klubb Siso, IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Hunstad, Johanna Lovise Klubb Innstrandens IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Jensen, Jensine Vangberg Klubb Innstrandens IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Mortensen, Ella Ellingsen Klubb KS Ski Lofoten Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Nordgård, Emma Emelie Klubb KS Ski Lofoten Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Pettersen, Tuva Katrine Klubb Melbo IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Ringberg, Julie Klubb Innstrandens IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Valvik, Ingvild Willumstad Klubb Siso, IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri

J 16 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Blind, Christina Elise Klubb Vinger IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Hansen, Mariell Stavnes Klubb Tverlandet IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Markussen, Marthe Klubb Melbo IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Olsen, Hedda Kjær Klubb Siso, IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri
Navn Øhrbom, Oda Klubb Åga IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri

J 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Olsen, Mali Storeide Klubb Siso, IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Vorren, Marta Linnea Klubb Fauske IL Ski Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri

J 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Løkås, Martine Karlsen Klubb Vinger IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri

K 17 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Arntsen, Oda Klubb Innstrandens IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Elvenes, Andrine Erika Klubb Sortland og Omegn Skiklubb Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Moen, Sigrid Klubb Tverlandet IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Skiri, Kaja Samuelsen Klubb Innstrandens IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri

K 18 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Jensen, Jenny Vangberg Klubb Innstrandens IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Schreiner, Benedicte Stien Klubb Skonseng UL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Sørensen, Ingrid Klubb Stokmarknes IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri

K 19/20 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Johansen, Marthe Kråkstad Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri

Kvinner senior - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Kvandal, Amalie Kristin Klubb Leirfjord IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri

M 17 år - 7,5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aslaksen, Nikolai Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse M 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Hagenes, Kristoffer Klubb Valnesfjord IL Klasse M 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Holst, Bastian Klubb Melbo IL Klasse M 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Solvoll, Olve Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse M 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Wangberg, Petter Grahn Klubb Fauske IL Ski Klasse M 17 år Øvelse 7,5 km fri

M 18 år - 7,5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakke, Oskar Pareli Klubb Innstrandens IL Klasse M 18 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Blix, Henrik August Klubb Innstrandens IL Klasse M 18 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Knutsen, Elias Mathiesen Klubb Innstrandens IL Klasse M 18 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Kongsbakk, Trygve Aslak Bø Klubb Innstrandens IL Klasse M 18 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Larsen, Tobias Sahachai Klubb Splint, IL Klasse M 18 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Pedersen, Brage Solstrand Klubb Høken SK Klasse M 18 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Rundhaug, Axel Kristian Klubb Skonseng UL Klasse M 18 år Øvelse 7,5 km fri

M 19/20 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarthun, Sigurd Klubb Åga IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Andreasen, Jesper Abelsen Klubb Halsøy IL Ski Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Forsmo, Ole Jacob Klubb Halsøy IL Ski Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Lillevoll, Adrian Sandnes Klubb Valnesfjord IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Skiri, Espen Samuelsen Klubb Innstrandens IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Slydahl, Aleksander André Klubb Mosjøen IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri

Menn senior - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Arntsen, Mikkel Klubb Sortland og Omegn Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Hansen, Yngvar Alexander Klubb Mosjøen IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Hansen, Eivind Jarl Klubb Utskarpen IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Holmstrøm, Brian Nymo Klubb Fauske IL Ski Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Jensen, Rolf Einar Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Johansen, Håvard Johannes Klubb Sortland og Omegn Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Kalkenberg, Simon Klubb Skonseng UL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Larsen, Tom Emil Klubb Stormfjell IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Loraas, Sebastian Gunvaldsen Klubb Valnesfjord IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Nilsen, Kjell Klubb Stålbrott IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
Navn Rundhaug, Kristoffer Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
nif-epi04, 04
Lars O. Berge