Hopp til innhold

KM skiatlon/ Coop Norlandscup 8/ Tour de Nordland dag 2

KM i skiatlon, Coop Nordlandscup (CNC) 8 og dag 2 i Tour de Nordland Skibytte for mesterskapklassene Distanserenn i klassisk stilart for 8-12-årsklassen Dag 2 for sammenlagt resultat i Tour de Nordland (TdN)

  • Når: 07.04.2018
  • Oppstart: 11:00
  • Hvor: Bodø
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 02.04.2018

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 07.04.2018 Klasse FH Kvinner senior sittende Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.04.2018 Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.04.2018 Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.04.2018 Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.04.2018 Klasse G 13 år Øvelse 2+2 km Skiathlon Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.04.2018 Klasse G 14 år Øvelse 2+2 km Skiathlon Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.04.2018 Klasse G 15 år Øvelse 3+3 km Skiathlon Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.04.2018 Klasse G 16 år Øvelse 3+3 km Skiathlon Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.04.2018 Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.04.2018 Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.04.2018 Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.04.2018 Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.04.2018 Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.04.2018 Klasse J 13 år Øvelse 2+2 km Skiathlon Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.04.2018 Klasse J 14 år Øvelse 2+2 km Skiathlon Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.04.2018 Klasse J 15 år Øvelse 3+3 km Skiathlon Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.04.2018 Klasse J 16 år Øvelse 3+3 km Skiathlon Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.04.2018 Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.04.2018 Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.04.2018 Klasse K 17 år Øvelse 3,75+3,75 km Skiathlon Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.04.2018 Klasse K 18 år Øvelse 3,75+3,75 km Skiathlon Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.04.2018 Klasse K 19/20 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon Startkontingent 0
Start 07.04.2018 Klasse Kvinner senior Øvelse 5+ 5 km Skiathlon Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.04.2018 Klasse M 17 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.04.2018 Klasse M 18 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.04.2018 Klasse M 19/20 år Øvelse 7,5+7,5 km Skiathlon Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 07.04.2018 Klasse Menn senior Øvelse 7,5+7,5 km Skiathlon Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

FH Kvinner senior sittende - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Valen, Isabell Katharina Klubb Innstrandens IL Klasse FH Kvinner senior sittende Øvelse 5 km klassisk

G 10 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørnstad, Iver Klubb Fauske IL Ski Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Bolle Johnsen, Jonatan Klubb Innstrandens IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Djupvik, Magnus Klubb Valnesfjord IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Holand, Emil Olai Klubb Innstrandens IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Kilen, Jakob Klubb Innstrandens IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Leite, Eyvind Bertnes Klubb Innstrandens IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Liljedal, Sivert Gamme Klubb Innstrandens IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Nystadbakk, Tobias Klubb Innstrandens IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Råheim, Sigurd Bertnes Klubb Innstrandens IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Strøm, Peder Mathias Klubb Heimhug IL/UL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Veisetaune, Håvard Klubb Tverlandet IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Wikerøy, Lucas Kibsgaard Klubb Tverlandet IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk

G 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gjerstad, Brage Henriksbø Klubb Mosjøen IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Gjertsen, Magnus Thorset Klubb Innstrandens IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hagenes, Tobias Klubb Valnesfjord IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Karlsen, Sander Klubb Innstrandens IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kaski, Knut Fagnastøl Klubb Innstrandens IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Solbakk, Sander Ørnes Klubb Fauske IL Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk

G 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fredly, Eivind Bokalrud Klubb KS Ski Lofoten Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Nilssen, Erlend Holter Klubb Innstrandens IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Ulriksen, Anton Fjellheim Klubb KS Ski Lofoten Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Wikerøy, Fredrik Andreas Trondsen Klubb Tverlandet IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk

G 13 år - 2+2 km Skiathlon

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Botten, Theodor Klubb Tverlandet IL Klasse G 13 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Gjerstad, Viljar Henriksbø Klubb Mosjøen IL Klasse G 13 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Jakobsen, Jakob Andreas Svaleng Klubb Tverlandet IL Klasse G 13 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Leite, David Bertnes Klubb Innstrandens IL Klasse G 13 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Nystuen, Eirik Klubb Mosjøen IL Klasse G 13 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Olsen, Simon Elias Klubb KS Ski Lofoten Klasse G 13 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Pinnerød, Magne Klubb Tverlandet IL Klasse G 13 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Strøm, Pål Simon Klubb Heimhug IL/UL Klasse G 13 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Ulriksen, William Fjellheim Klubb KS Ski Lofoten Klasse G 13 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Valberg, Joachim Stensland Klubb Innstrandens IL Klasse G 13 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Veisetaune, Vegard Klubb Tverlandet IL Klasse G 13 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Volden, Henrik Klubb Halsøy IL Ski Klasse G 13 år Øvelse 2+2 km Skiathlon

G 14 år - 2+2 km Skiathlon

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brumoen, Bastian Rødfjell Klubb Åga IL Klasse G 14 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Hines, Trygve Mathias Klubb Herringen IL Klasse G 14 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Isaksen, Emil Aleksander Klubb Halsøy IL Ski Klasse G 14 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Knutsen, Vetle Mathiesen Klubb Innstrandens IL Klasse G 14 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Pareli, Adrian Gundersen Klubb Sortland og Omegn Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Ramsland, William Klubb Narvik Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Volden, Kristian Klubb Halsøy IL Ski Klasse G 14 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Åkvik, Kristoffer Klubb Mosjøen IL Klasse G 14 år Øvelse 2+2 km Skiathlon

G 15 år - 3+3 km Skiathlon

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarthun, Håvard Klubb Åga IL Klasse G 15 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Aune, Armand Klubb Innstrandens IL Klasse G 15 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Blix, Andreas Richard Klubb Innstrandens IL Klasse G 15 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Endresen, William Klubb Mosjøen IL Klasse G 15 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Fjellheim, Birk Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse G 15 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Fredheim, Leander Moises Klubb Fauske IL Ski Klasse G 15 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Hagen, Eirik Fjelddahl Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse G 15 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Jakobsen, Petter Elias Svaleng Klubb Tverlandet IL Klasse G 15 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Megård Olsen, Asbjørn Klubb Fauske IL Ski Klasse G 15 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Nordeng, Johan Lien Klubb Alsvåg IL Klasse G 15 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Nordeng, Sivert Klubb Alsvåg IL Klasse G 15 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Støvset, Chris Aleksander Klubb Skjerstad IL Klasse G 15 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Tønseth, Håkon Klubb KS Ski Lofoten Klasse G 15 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Øvereng, Johannes Bredesen Klubb Mosjøen IL Klasse G 15 år Øvelse 3+3 km Skiathlon

G 16 år - 3+3 km Skiathlon

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fredriksen, Eivind Sebastian Klubb KS Ski Lofoten Klasse G 16 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Gjerstad, Trym Henriksbø Klubb Mosjøen IL Klasse G 16 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Grindheim, Fredrik Willumsen Klubb Innstrandens IL Klasse G 16 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Grønvik, Kristoffer Klubb Mosjøen IL Klasse G 16 år Øvelse 3+3 km Skiathlon

G 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bolle Johnsen, Teodor Klubb Innstrandens IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Djupvik, Emil Klubb Valnesfjord IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Djupvik, Lucas Klubb Valnesfjord IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Djupvik, Elias Klubb Valnesfjord IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Dybvad, Oscar Holm Klubb Tverlandet IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Knutsen, Iver Mathiesen Klubb Innstrandens IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Nystadbakk, Sebastian Klubb Innstrandens IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Tande, Gustav Klubb Fauske IL Ski Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk

G 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjerkenes, William Klubb Innstrandens IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Eliassen, Erling Klubb Innstrandens IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Gjertsen, Emil Thorset Klubb Innstrandens IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Leite, Johan Bertnes Klubb Innstrandens IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Meyer Andreassen, Jens Klubb Innstrandens IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Nordeng, Sondre Lien Wessel Klubb Alsvåg IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Volden, Magnus Klubb Halsøy IL Ski Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk

J 10 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Botten, Bertine Klubb Tverlandet IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Hansen, Andrea Arntzen Klubb Fauske IL Ski Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Pinnerød, Sigrid Klubb Tverlandet IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk

J 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amundsen, Kaja Risvoll Klubb Fauske IL Ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hammerfall, Malin Klubb Fauske IL Ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Haukland, Hedda Utne Klubb Innstrandens IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sigvartsen, Malin Veronica Wemberg Klubb Fauske IL Ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Tande, Sigrid Klubb Fauske IL Ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk

J 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarthun, Astrid Klubb Åga IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Solbakken, Sofia Klubb Innstrandens IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Tønseth, Amalie Hansine Klubb KS Ski Lofoten Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk

J 13 år - 2+2 km Skiathlon

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alm, Mia Aurora Klubb Vinger IL Klasse J 13 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Amundsen, Pernille Oline Pedersen Klubb Fauske IL Ski Klasse J 13 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Bentsen, Ingrid Klubb Vinger IL Klasse J 13 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Haugland, Frida Elisabeth Klubb Innstrandens IL Klasse J 13 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Sjø, Maia Timonen Klubb Fauske IL Ski Klasse J 13 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Strøm, Matilde Klubb Tverlandet IL Klasse J 13 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Tønseth, Karoline Klubb KS Ski Lofoten Klasse J 13 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Øvereng, Elise Bredesen Klubb Mosjøen IL Klasse J 13 år Øvelse 2+2 km Skiathlon

J 14 år - 2+2 km Skiathlon

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alstad-Larsen, Marte Klubb Fauske IL Ski Klasse J 14 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Fredly, Julie Bokalrud Klubb KS Ski Lofoten Klasse J 14 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Kjelstrup, Lena Martine Elveos Klubb Innstrandens IL Klasse J 14 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Kristiansen, Maria Hopen Klubb Innstrandens IL Klasse J 14 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Sande, Lisa Otterlei Klubb Innstrandens IL Klasse J 14 år Øvelse 2+2 km Skiathlon
Navn Strøm, Emilie Klubb Tverlandet IL Klasse J 14 år Øvelse 2+2 km Skiathlon

J 15 år - 3+3 km Skiathlon

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amundsen, Marie Risvoll Klubb Fauske IL Ski Klasse J 15 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Amundsen, Ida Breivik Klubb Leirfjord IL Klasse J 15 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Bentsen, Eline Klubb Vinger IL Klasse J 15 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Hunstad, Johanna Lovise Klubb Innstrandens IL Klasse J 15 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Jensen, Jensine Vangberg Klubb Innstrandens IL Klasse J 15 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Mortensen, Ella Ellingsen Klubb KS Ski Lofoten Klasse J 15 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Nordgård, Emma Emelie Klubb KS Ski Lofoten Klasse J 15 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Pettersen, Tuva Katrine Klubb Melbo IL Klasse J 15 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Ringberg, Julie Klubb Innstrandens IL Klasse J 15 år Øvelse 3+3 km Skiathlon

J 16 år - 3+3 km Skiathlon

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hansen, Mariell Stavnes Klubb Tverlandet IL Klasse J 16 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Schreiner, Anette Stien Klubb Skonseng UL Klasse J 16 år Øvelse 3+3 km Skiathlon
Navn Øhrbom, Oda Klubb Åga IL Klasse J 16 år Øvelse 3+3 km Skiathlon

J 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Haukland, Oda Utne Klubb Innstrandens IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Råheim, Åsne Elene Bertnes Klubb Innstrandens IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk

J 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gjertsen, Johanne Thorset Klubb Innstrandens IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Kaski, Marte Fagnastøl Klubb Innstrandens IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Nilssen, Kristine Holter Klubb Innstrandens IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Ulriksen, Silje Fjellheim Klubb KS Ski Lofoten Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk

K 17 år - 3,75+3,75 km Skiathlon

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Arntsen, Oda Klubb Innstrandens IL Klasse K 17 år Øvelse 3,75+3,75 km Skiathlon
Navn Elvenes, Andrine Erika Klubb Sortland og Omegn Skiklubb Klasse K 17 år Øvelse 3,75+3,75 km Skiathlon

K 18 år - 3,75+3,75 km Skiathlon

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Jensen, Jenny Vangberg Klubb Innstrandens IL Klasse K 18 år Øvelse 3,75+3,75 km Skiathlon
Navn Schreiner, Benedicte Stien Klubb Skonseng UL Klasse K 18 år Øvelse 3,75+3,75 km Skiathlon

Kvinner senior - 5+ 5 km Skiathlon

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Kvandal, Amalie Kristin Klubb Leirfjord IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5+ 5 km Skiathlon

M 17 år - 5+ 5 km Skiathlon

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hagenes, Kristoffer Klubb Valnesfjord IL Klasse M 17 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Holst, Bastian Klubb Melbo IL Klasse M 17 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Nordtug, Petter Tangstad Klubb Innstrandens IL Klasse M 17 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Wangberg, Petter Grahn Klubb Fauske IL Ski Klasse M 17 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon

M 18 år - 5+ 5 km Skiathlon

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakke, Oskar Pareli Klubb Innstrandens IL Klasse M 18 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Blix, Henrik August Klubb Innstrandens IL Klasse M 18 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Holm, Johan Mannvik Klubb Innstrandens IL Klasse M 18 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Knutsen, Elias Mathiesen Klubb Innstrandens IL Klasse M 18 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon
Navn Larsen, Tobias Sahachai Klubb Splint, IL Klasse M 18 år Øvelse 5+ 5 km Skiathlon

M 19/20 år - 7,5+7,5 km Skiathlon

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarthun, Sigurd Klubb Åga IL Klasse M 19/20 år Øvelse 7,5+7,5 km Skiathlon
Navn Lillevoll, Adrian Sandnes Klubb Valnesfjord IL Klasse M 19/20 år Øvelse 7,5+7,5 km Skiathlon

Menn senior - 7,5+7,5 km Skiathlon

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Holmstrøm, Brian Nymo Klubb Fauske IL Ski Klasse Menn senior Øvelse 7,5+7,5 km Skiathlon
NIF-EPI02, 02