Hopp til innhold

Tverlandsrennet

Klassisk krets- og sonerenn (5-7 år) i lysløypa i Hopen. Oppstart sonerenn kl. 11.30. Startlister legges ut fredag ettermiddag/kveld.

  • Når: 17.02.2018
  • Oppstart: 12:00
  • Hvor: Tverlandet
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 15.02.2018

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 17.02.2018 Klasse Felles 5 år Øvelse Klassisk Startkontingent 50 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.02.2018 Klasse Felles 6 år Øvelse Klassisk Startkontingent 50 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.02.2018 Klasse Felles 7 år Øvelse Klassisk Startkontingent 50 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.02.2018 Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.02.2018 Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.02.2018 Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.02.2018 Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.02.2018 Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.02.2018 Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.02.2018 Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.02.2018 Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.02.2018 Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.02.2018 Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.02.2018 Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.02.2018 Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.02.2018 Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.02.2018 Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.02.2018 Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.02.2018 Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.02.2018 Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.02.2018 Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.02.2018 Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 100
Start 17.02.2018 Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 100
Start 17.02.2018 Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 100
Start 17.02.2018 Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 100
Start 17.02.2018 Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 100
Start 17.02.2018 Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 100
Start 17.02.2018 Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 17.02.2018 Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

Felles 5 år - Klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Eliassen, Edvard Klubb Innstrandens IL Klasse Felles 5 år Øvelse Klassisk
Navn Kosmo, Emil Johan Klubb Valnesfjord IL Klasse Felles 5 år Øvelse Klassisk
Navn Løland, Kate Klubb Tverlandet IL Klasse Felles 5 år Øvelse Klassisk
Navn Mohamed, Sajad Walaa Klubb Tverlandet IL Klasse Felles 5 år Øvelse Klassisk

Felles 6 år - Klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Haukland, Signe Utne Klubb Innstrandens IL Klasse Felles 6 år Øvelse Klassisk
Navn Mørkved, Oda Klubb Innstrandens IL Klasse Felles 6 år Øvelse Klassisk
Navn Nystadbakk, Sander Klubb Innstrandens IL Klasse Felles 6 år Øvelse Klassisk
Navn Ottermo, Ask S. Klubb Tverlandet IL Klasse Felles 6 år Øvelse Klassisk
Navn Seivåg, Hanna Viktoria Klubb Innstrandens IL Klasse Felles 6 år Øvelse Klassisk

Felles 7 år - Klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjerke Hansen, Jesper Klubb Tverlandet IL Klasse Felles 7 år Øvelse Klassisk
Navn Bjørnstad, Elias Olai Klubb Fauske IL Ski Klasse Felles 7 år Øvelse Klassisk
Navn Eliassen, Selma Klubb Innstrandens IL Klasse Felles 7 år Øvelse Klassisk
Navn Hareide Hansen, Erle Klubb Tverlandet IL Klasse Felles 7 år Øvelse Klassisk
Navn Hetzler, Sarah Adine Klubb Tverlandet IL Klasse Felles 7 år Øvelse Klassisk
Navn Nicolaisen, Noah Klubb Tverlandet IL Klasse Felles 7 år Øvelse Klassisk
Navn Pinnerød, Vegard Klubb Tverlandet IL Klasse Felles 7 år Øvelse Klassisk
Navn Stokvik, Aksel Normann Klubb Tverlandet IL Klasse Felles 7 år Øvelse Klassisk
Navn Veisetaune, Kristin Klubb Tverlandet IL Klasse Felles 7 år Øvelse Klassisk

G 10 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andreassen, Sondre Klubb Tverlandet IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Bjørnstad, Iver Klubb Fauske IL Ski Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Djupvik, Magnus Klubb Valnesfjord IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Halvorsli, Knut-Elias Klubb Tverlandet IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Kilen, Jakob Klubb Innstrandens IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Leite, Eyvind Bertnes Klubb Innstrandens IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Nystadbakk, Tobias Klubb Innstrandens IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Råheim, Sigurd Bertnes Klubb Innstrandens IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Solvang, Johannes Fridal Klubb Valnesfjord IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Strøm, Peder Mathias Klubb Heimhug IL/UL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Veisetaune, Håvard Klubb Tverlandet IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk

G 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hagen, Aksel Kvarum Klubb Valnesfjord IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hagenes, Tobias Klubb Valnesfjord IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Karlsen, Sander Klubb Innstrandens IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Solbakk, Sander Ørnes Klubb Fauske IL Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk

G 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Nilssen, Erlend Holter Klubb Innstrandens IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Wikerøy, Fredrik Andreas Trondsen Klubb Tverlandet IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk

G 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Botten, Theodor Klubb Tverlandet IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Jakobsen, Jakob Andreas Svaleng Klubb Tverlandet IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Leite, David Bertnes Klubb Innstrandens IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Pinnerød, Magne Klubb Tverlandet IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Strøm, Pål Simon Klubb Heimhug IL/UL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Veisetaune, Vegard Klubb Tverlandet IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk

G 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Knutsen, Vetle Mathiesen Klubb Innstrandens IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Normann, Endre Wikevand Klubb Tverlandet IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk

G 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Blix, Andreas Richard Klubb Innstrandens IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Fredheim, Leander Moises Klubb Fauske IL Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Jakobsen, Petter Elias Svaleng Klubb Tverlandet IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Karlsen, Stian Sagnes Klubb Siso, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Støvset, Chris Aleksander Klubb Skjerstad IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk

G 16 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Grindheim, Fredrik Willumsen Klubb Innstrandens IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk

G 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjerke-Hansen, Julian Klubb Tverlandet IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Djupvik, Emil Klubb Valnesfjord IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Djupvik, Lucas Klubb Valnesfjord IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Djupvik, Elias Klubb Valnesfjord IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Dybvad, Oscar Holm Klubb Tverlandet IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Engholm- Holmeslet, Olav Klubb Tverlandet IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Hagen, Amund Kvarum Klubb Valnesfjord IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Halvorsli, Håkon-Andreas Klubb Tverlandet IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Hegge, Eystein Dypaune Klubb Tverlandet IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Larsen, Aksel Klubb Valnesfjord IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Willumstad Valvik, Henrik Klubb Siso, IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk

G 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Eliassen, Erling Klubb Innstrandens IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Hegge, Sverre Dypaune Klubb Tverlandet IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Henriksen, David Mosti Klubb Innstrandens IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Hjemås, Øyvind Helle Klubb Valnesfjord IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Larsen, Alexander Klubb Tverlandet IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Leite, Johan Bertnes Klubb Innstrandens IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk

J 10 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Botten, Bertine Klubb Tverlandet IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Kosmo, Vilde Linnéa Klubb Valnesfjord IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Pinnerød, Sigrid Klubb Tverlandet IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk

J 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hammerfall, Malin Klubb Fauske IL Ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Haukland, Hedda Utne Klubb Innstrandens IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk

J 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Sofia Mari Klubb Tverlandet IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk

J 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Haugland, Frida Elisabeth Klubb Innstrandens IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Selnes, Nora Kristine Finstad Klubb Innstrandens IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sjø, Maia Timonen Klubb Fauske IL Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Strøm, Matilde Klubb Tverlandet IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk

J 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Kjelstrup, Lena Martine Elveos Klubb Innstrandens IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kristiansen, Maria Hopen Klubb Innstrandens IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sande, Lisa Otterlei Klubb Innstrandens IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Strøm, Emilie Klubb Tverlandet IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk

J 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Grovassbakk, Pernille Klubb Siso, IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Jensen, Jensine Vangberg Klubb Innstrandens IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Ringberg, Julie Klubb Innstrandens IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Valvik, Ingvild Willumstad Klubb Siso, IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk

J 16 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hansen, Mariell Stavnes Klubb Tverlandet IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk

J 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Haukland, Oda Utne Klubb Innstrandens IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Ottermo, Ida-Emilie S. Klubb Tverlandet IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Råheim, Åsne Elene Bertnes Klubb Innstrandens IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk

J 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hansen, Mina Marie Hareide Klubb Tverlandet IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Krykken Irgens, Jenny Klubb Valnesfjord IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Nilssen, Kristine Holter Klubb Innstrandens IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk

M 19/20 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hagenes, Marcus Klubb Valnesfjord IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk

Menn senior - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Eliassen, Dagfinn Klubb Nordfold IF Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Hansen, Arne Hans Klubb Nordfold IF Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Kilen, Morten Klubb Innstrandens IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Nicolaisen, Andreas Klubb Tverlandet IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Olsen, Gøran Klubb Siso, IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Richter, Dirk Klubb Byåsen IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Seivåg, Trond Vegard Klubb Innstrandens IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
NIF-EPI01, 01