Hopp til innhold

Ungdomssprinten

Sprintrenn i fristil i Mosjøen sentrum

  • Når: 28.04.2018
  • Oppstart: 10:00
  • Hvor: Mosjøen sentrum
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 26.04.2018
Meld meg på

Annen informasjon

  • Adresse: Karle Øvereng 8658 MOSJØEN
  • Telefon: 92821969
  • E-post: karle@advhelg.no
  • Kontonummer: 45302147209
  • Hjemmeside: http://mosjoenil.no/ski/
  • TD: Tine Elise Leonhardsen Tuven
  • Rennleder: Karle Anders Øvereng

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 28.04.2018 Klasse G 10 år Øvelse sprint fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.04.2018 Klasse G 11 år Øvelse sprint fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.04.2018 Klasse G 12 år Øvelse sprint fri Startkontingent 100
Start 28.04.2018 Klasse G 13 år Øvelse sprint fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.04.2018 Klasse G 14 år Øvelse sprint fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.04.2018 Klasse G 15 år Øvelse sprint fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.04.2018 Klasse G 16 år Øvelse sprint fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.04.2018 Klasse G 8 år Øvelse sprint fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.04.2018 Klasse G 9 år Øvelse sprint fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.04.2018 Klasse J 10 år Øvelse sprint fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.04.2018 Klasse J 11 år Øvelse sprint fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.04.2018 Klasse J 12 år Øvelse sprint fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.04.2018 Klasse J 13 år Øvelse sprint fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.04.2018 Klasse J 14 år Øvelse sprint fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.04.2018 Klasse J 15 år Øvelse sprint fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.04.2018 Klasse J 16 år Øvelse sprint fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.04.2018 Klasse J 8 år Øvelse sprint fri Startkontingent 100
Start 28.04.2018 Klasse J 9 år Øvelse sprint fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.04.2018 Klasse K 17 år Øvelse sprint fri Startkontingent 100
Start 28.04.2018 Klasse K 18 år Øvelse sprint fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.04.2018 Klasse K 19/20 år Øvelse sprint fri Startkontingent 100
Start 28.04.2018 Klasse M 17 år Øvelse sprint fri Startkontingent 100
Start 28.04.2018 Klasse M 18 år Øvelse sprint fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.04.2018 Klasse M 19/20 år Øvelse sprint fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brennbakk, Jørgen Klubb Hattfjelldal IL Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Fagerli, Ånund Klubb Susendal IL/UL Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Reitan, Tobias Bergquist Klubb Leinstrand IL Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Selnes, Elias Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Sirijord, Øystein Klubb Hattfjelldal IL Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Sirijord, Ole-Magnus Klubb Hattfjelldal IL Klasse G 10 år Øvelse sprint fri
Navn Tverå, Benjamin Forbergskog Klubb Kjærstad IL Klasse G 10 år Øvelse sprint fri

G 11 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørnli, Oliver Klubb Halsøy IL Ski Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Blind, Olov Johannes Klubb Vinger IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Brennbakk, Emil Klubb Hattfjelldal IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Brennbakk, Håkon Klubb Hattfjelldal IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Fjellheim, Viljar Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Gjerstad, Brage Henriksbø Klubb Mosjøen IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri
Navn Kolsvik, Petter Horsberg Klubb Mosjøen IL Klasse G 11 år Øvelse sprint fri

G 13 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gjerstad, Viljar Henriksbø Klubb Mosjøen IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Hanem, Magnus Klubb Hattfjelldal IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Hjellsand, Jonas Kjøglum Klubb IL Hållingen Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Kalkenberg, Kasper Ågheim Klubb Skonseng UL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Mjølkarlid, Sigurd Klubb Hattfjelldal IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Norøy, Magnus Klubb Frol IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Nystuen, Eirik Klubb Mosjøen IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Olsen, Mathias Tangen Klubb Drevja IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Sandvik, Håkon Klubb Drevja IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Sirijord, Lars-Andreas Klubb Hattfjelldal IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Volden, Henrik Klubb Halsøy IL Ski Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Vollan, Ådne Klubb Susendal IL/UL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Vollan, Iver Klubb Susendal IL/UL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri

G 14 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Blind, Per Anders Klubb Vinger IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Hines, Trygve Mathias Klubb Herringen IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Isaksen, Emil Aleksander Klubb Halsøy IL Ski Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Knutsen, Vetle Mathiesen Klubb Innstrandens IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Volden, Kristian Klubb Halsøy IL Ski Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Åkvik, Kristoffer Klubb Mosjøen IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri

G 15 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarthun, Håvard Klubb Åga IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Endresen, William Klubb Mosjøen IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Fjellheim, Birk Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Hagen, Eirik Fjelddahl Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Kolåsæter, Noah Aronsen Klubb Skonseng UL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Øvereng, Johannes Bredesen Klubb Mosjøen IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri

G 16 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gjerstad, Trym Henriksbø Klubb Mosjøen IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Grønvik, Kristoffer Klubb Mosjøen IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Hjørnerød, Morten Klubb Mosjøen IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Malmo, Trym Klubb Grong IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri

G 8 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bentsen, Emil Staupåmo Klubb Vinger IL Klasse G 8 år Øvelse sprint fri
Navn Knutsen, Iver Mathiesen Klubb Innstrandens IL Klasse G 8 år Øvelse sprint fri
Navn Sirijord, Per-steinar Klubb Hattfjelldal IL Klasse G 8 år Øvelse sprint fri
Navn Skogsaas, William Klubb Kjærstad IL Klasse G 8 år Øvelse sprint fri

G 9 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bråten, Torkil Thorvaldsen Klubb Mosjøen IL Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Olsen, Olav Tangen Klubb Drevja IL Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Torsetnes, Oskar Kismul Klubb Mosjøen IL Klasse G 9 år Øvelse sprint fri
Navn Volden, Magnus Klubb Halsøy IL Ski Klasse G 9 år Øvelse sprint fri

J 10 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Mjølkarlid, Aurora Klubb Hattfjelldal IL Klasse J 10 år Øvelse sprint fri

J 11 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hanem, Helene Klubb Hattfjelldal IL Klasse J 11 år Øvelse sprint fri
Navn Hansen, Regine Solhaug Klubb Mosjøen IL Klasse J 11 år Øvelse sprint fri

J 12 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarthun, Astrid Klubb Åga IL Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Laukvik, Signe Klubb Mosjøen IL Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Solvang, Emilie Victoria Pedersen Klubb Vinger IL Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Sørmo, Maja Kristin Klubb Susendal IL/UL Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Øvereng, Elise Bredesen Klubb Mosjøen IL Klasse J 12 år Øvelse sprint fri

J 13 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Kalkenberg, Rikke Bolstad Klubb Skonseng UL Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Sjonbotn, Benedikte Kristine Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse J 13 år Øvelse sprint fri

J 14 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørnli, Hanna Klubb Halsøy IL Ski Klasse J 14 år Øvelse sprint fri

J 15 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amundsen, Ida Breivik Klubb Leirfjord IL Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Bentsen, Eline Klubb Vinger IL Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Dahle, Emilie Lindvall Klubb Sømna IL Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Haustreis, Sofie Hagfors Klubb Mosjøen IL Klasse J 15 år Øvelse sprint fri

J 16 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Blind, Christina Elise Klubb Vinger IL Klasse J 16 år Øvelse sprint fri

J 9 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Vollan, Odil Klubb Susendal IL/UL Klasse J 9 år Øvelse sprint fri

K 18 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Eriksen, Ida Christine Kjensli Klubb Kjærstad IL Klasse K 18 år Øvelse sprint fri

M 18 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Granli, Hallvard Klubb Grong IL Klasse M 18 år Øvelse sprint fri
Navn Knutsen, Elias Mathiesen Klubb Innstrandens IL Klasse M 18 år Øvelse sprint fri

M 19/20 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarthun, Sigurd Klubb Åga IL Klasse M 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Andreasen, Jesper Abelsen Klubb Halsøy IL Ski Klasse M 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Forsmo, Ole Jacob Klubb Halsøy IL Ski Klasse M 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Gilberg, Stian Skåland Klubb Moi IL Klasse M 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Hjellsand, Truls Kjøglum Klubb IL Hållingen Klasse M 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Holm, Bjørnar Tørnes Klubb Idrettslaget Tørn Klasse M 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Hoås, Geir Kristian Klubb Lånke IL Klasse M 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Norøy, Magnus Klubb Frol IL Klasse M 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Slydahl, Aleksander André Klubb Mosjøen IL Klasse M 19/20 år Øvelse sprint fri
NIF-EPI03, 03