Hopp til innhold

Nord-Norsk Mesterskap, langrenn Fristil

Velkommen til NNM 2018! Alle juniorer og seniorer MÅ være registrert i FIS sitt register. Dette for at juniorer og seniorer som ikke er registrert slipper å gå i veteranklassen. - Påmelding av MIX stafett lag gjøres til mailadresse: tm@nax.no - Siste frist for påmelding 08.03.2018

  • Når: 16.03.2018
  • Oppstart: 11:00
  • Hvor: Mosjøen
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 08.03.2018

Annen informasjon

  • Adresse: Karle Øvereng 8658 MOSJØEN
  • Telefon: 92821969
  • E-post: karle@advhelg.no
  • Kontonummer: 45302147209
  • Hjemmeside: http://mosjoenil.no/ski/
  • TD: Fridtjof Rannem
  • Ass. TD: Fred Arne Jacobsen
  • Rennleder: Kjell Arne Bekkevold

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 16.03.2018 Klasse FH Kvinner junior sittende Øvelse 2 km fri Startkontingent 115
Start 16.03.2018 Klasse FH Kvinner junior stående Øvelse 2 km fri Startkontingent 115
Start 16.03.2018 Klasse FH Kvinner senior sittende Øvelse 2 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.03.2018 Klasse FH Kvinner senior stående Øvelse 2 km fri Startkontingent 130
Start 16.03.2018 Klasse FH Menn junior sittende Øvelse 2 km fri Startkontingent 115
Start 16.03.2018 Klasse FH Menn junior stående Øvelse 2 km fri Startkontingent 115
Start 16.03.2018 Klasse FH Menn senior sittende Øvelse 2 km fri Startkontingent 130
Start 16.03.2018 Klasse FH Menn senior stående Øvelse 2 km fri Startkontingent 130
Start 16.03.2018 Klasse G 13 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.03.2018 Klasse G 14 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.03.2018 Klasse G 15 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.03.2018 Klasse G 16 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.03.2018 Klasse J 13 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.03.2018 Klasse J 14 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.03.2018 Klasse J 15 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.03.2018 Klasse J 16 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.03.2018 Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.03.2018 Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.03.2018 Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.03.2018 Klasse K veteran Øvelse 3 km fri Startkontingent 130
Start 16.03.2018 Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.03.2018 Klasse M 17 år Øvelse 7,5 km fri Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.03.2018 Klasse M 18 år Øvelse 7,5 km fri Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.03.2018 Klasse M 19/20 år Øvelse 7,5 km fri Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.03.2018 Klasse M veteran Øvelse 7,5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.03.2018 Klasse Menn senior Øvelse 7,5 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

FH Kvinner senior sittende - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Valen, Isabell Katharina Klubb Innstrandens IL Klasse FH Kvinner senior sittende Øvelse 2 km fri

G 13 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakken, Odd Harald Rasmussen Klubb Tverrelvdalen IL Klasse G 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Bangstad, Hermod Ingemann Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Bernhardsen, Marius Andre Klubb Polarstjernen, IL Klasse G 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Botten, Theodor Klubb Tverlandet IL Klasse G 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Brennhaug, Johannes Klubb Grane IL Klasse G 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Brennvik, Elias Thorstensen Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Bråthen, Vegard Klubb Alsvåg IL Klasse G 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Dahle, Jonas Klubb Sømna IL Klasse G 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Fossan, Brage Aufles Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Gjerstad, Viljar Henriksbø Klubb Mosjøen IL Klasse G 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Hanem, Magnus Klubb Hattfjelldal IL Klasse G 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Hansen, Sigurd Klubb Medkila Skilag Klasse G 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Jakobsen, Jakob Andreas Svaleng Klubb Tverlandet IL Klasse G 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Jørgensen, Ask Klubb If Kilkameratene Klasse G 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Kalkenberg, Kasper Ågheim Klubb Skonseng UL Klasse G 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Leite, David Bertnes Klubb Innstrandens IL Klasse G 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Lenningsvik, Mathias Klubb Korgen IL Klasse G 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Martinsen, Georg Rydningen Klubb Øverbygd Idrettslag Klasse G 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Mikkelsen, Marius Klubb Alta IF Klasse G 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Mjølkarlid, Sigurd Klubb Hattfjelldal IL Klasse G 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Nystu, Peter Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Nystuen, Eirik Klubb Mosjøen IL Klasse G 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Olsen, Kornelius Ordemann Klubb Alta IF Klasse G 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Osdal, Gjermund Klubb Medkila Skilag Klasse G 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Pinnerød, Magne Klubb Tverlandet IL Klasse G 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Reinfjord, August Kleiven Klubb Sømna IL Klasse G 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Ryvoll, Gustav Kristian Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Sagerup, Ottar Andersen Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Sandvik, Håkon Klubb Drevja IL Klasse G 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Simonsen, Isak Klubb Ankenes Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Sirijord, Lars-Andreas Klubb Hattfjelldal IL Klasse G 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Veisetaune, Vegard Klubb Tverlandet IL Klasse G 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Volden, Henrik Klubb Halsøy IL Ski Klasse G 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Vollan, Ådne Klubb Susendal IL/UL Klasse G 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Vollan, Iver Klubb Susendal IL/UL Klasse G 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Walderhaug-Johnsen, Adrian Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 13 år Øvelse 2 km fri

G 14 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Mathias Vanem Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Aspaker, Trym Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Bekkvik, Henrik Lahdenperä Klubb Alta IF Klasse G 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Bergland, Anders Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Bergli, Emil Kristoffer Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse G 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Bernhardsen, Truls Klubb Polarstjernen, IL Klasse G 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Bjørnstad, Erling Klubb Alta IF Klasse G 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Bratsve, Vegar Lægran Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Brumoen, Bastian Rødfjell Klubb Åga IL Klasse G 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Fagerfjord, Ulrik Johan Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse G 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Finjord, Simen Klubb Alta IF Klasse G 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Gjertsen, Emil Klubb Sortland og Omegn Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Hansen, Tobias Klubb Melbo IL Klasse G 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Hines, Trygve Mathias Klubb Herringen IL Klasse G 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Holm, Arne Christian Rasmussen Klubb Alta IF Klasse G 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Holsbø, Kristian Klubb Alta IF Klasse G 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Høgbakk, Elias Nikolai Veseth Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Isaksen, Emil Aleksander Klubb Halsøy IL Ski Klasse G 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Johansen, Rolf-Martin Andersen Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Johansen-Rolland, Johannes Klubb Alta IF Klasse G 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Korsæth, Sindre Egilson Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Kristoffersen, Brian Wickstrøm Klubb Polarstjernen, IL Klasse G 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Larsen, Oliver Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse G 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Larsen, Isak Klubb Hattfjelldal IL Klasse G 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Lillefjell, Marius Lukas Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Lorentsen, Julian Andre Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse G 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Mietinen, Alexander Klubb Polarstjernen, IL Klasse G 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Mietinen, Magnus Klubb Polarstjernen, IL Klasse G 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Nylund, Noah Christoffer Nielsen Klubb Medkila Skilag Klasse G 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Næstby, Sigurd Oskar Haldorsen Klubb Leirfjord IL Klasse G 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Olsen, Jardar Klubb Alta IF Klasse G 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Opgård, Mathias Padøy Klubb Tverrelvdalen IL Klasse G 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Pareli, Adrian Gundersen Klubb Sortland og Omegn Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Pedersen, Heine Birk Klubb Halsøy IL Ski Klasse G 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Pedersen, Jonas Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Ramsland, William Klubb Narvik Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Sivertsen, Johannes Klubb Leirådal IL Klasse G 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Skjelle, Andreas Klubb Medkila Skilag Klasse G 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Skjønsfjell, Henry Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Volden, Kristian Klubb Halsøy IL Ski Klasse G 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Åkvik, Kristoffer Klubb Mosjøen IL Klasse G 14 år Øvelse 2 km fri

G 15 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarthun, Håvard Klubb Åga IL Klasse G 15 år Øvelse 3 km fri
Navn Blix, Andreas Richard Klubb Innstrandens IL Klasse G 15 år Øvelse 3 km fri
Navn Einrem, Sverre Klubb Mosjøen IL Klasse G 15 år Øvelse 3 km fri
Navn Endresen, William Klubb Mosjøen IL Klasse G 15 år Øvelse 3 km fri
Navn Fjellheim, Birk Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse G 15 år Øvelse 3 km fri
Navn Frantzen, Henning Berg Klubb Salangen IF Ski Klasse G 15 år Øvelse 3 km fri
Navn Fredheim, Leander Moises Klubb Fauske IL Ski Klasse G 15 år Øvelse 3 km fri
Navn Fredheim, Ivar Hognestad Klubb Salangen IF Ski Klasse G 15 år Øvelse 3 km fri
Navn Gamst, Andreas Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 3 km fri
Navn Hagen, Eirik Fjelddahl Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse G 15 år Øvelse 3 km fri
Navn Hansen, Sebastian Klubb Melbo IL Klasse G 15 år Øvelse 3 km fri
Navn Hansen, Martin Andersen Klubb Alta IF Klasse G 15 år Øvelse 3 km fri
Navn Hansen, Martin Solhaug Klubb Mosjøen IL Klasse G 15 år Øvelse 3 km fri
Navn Heimdal, Hågen Klubb Bardu Idrettslag Klasse G 15 år Øvelse 3 km fri
Navn Iselvmo, Odin Klubb Mellembygd Idrettslag Klasse G 15 år Øvelse 3 km fri
Navn Jakobsen, Petter Elias Svaleng Klubb Tverlandet IL Klasse G 15 år Øvelse 3 km fri
Navn Karlsen, Stian Sagnes Klubb Siso, IL Klasse G 15 år Øvelse 3 km fri
Navn Kolåsæter, Noah Aronsen Klubb Skonseng UL Klasse G 15 år Øvelse 3 km fri
Navn Kristiansen, Robert Skog Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 15 år Øvelse 3 km fri
Navn Lillefjell, Haakon Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 3 km fri
Navn Lillefjell, Sigur Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 3 km fri
Navn Lind, Per Anders Klubb Ballangen Ski Klasse G 15 år Øvelse 3 km fri
Navn Lind-Hansen, Kyrill-Emil Klubb Kirkenes & Omegn Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 3 km fri
Navn Megård Olsen, Asbjørn Klubb Fauske IL Ski Klasse G 15 år Øvelse 3 km fri
Navn Nervik, Erlend Klubb Mosjøen IL Klasse G 15 år Øvelse 3 km fri
Navn Nilsen, Sigurd Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse G 15 år Øvelse 3 km fri
Navn Nordeng, Johan Lien Klubb Alsvåg IL Klasse G 15 år Øvelse 3 km fri
Navn Nordeng, Sivert Klubb Alsvåg IL Klasse G 15 år Øvelse 3 km fri
Navn Rydningen, Adrian Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse G 15 år Øvelse 3 km fri
Navn Samuelsen, Tobias Sørslett Klubb Ballangen Ski Klasse G 15 år Øvelse 3 km fri
Navn Sellevoll, Daniel Klubb Senja Ski Klasse G 15 år Øvelse 3 km fri
Navn Skildheim, Vetle Arder Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 15 år Øvelse 3 km fri
Navn Støvset, Chris Aleksander Klubb Skjerstad IL Klasse G 15 år Øvelse 3 km fri
Navn Tøllefsen, Aleksander Strand Klubb Medkila Skilag Klasse G 15 år Øvelse 3 km fri
Navn Tønseth, Håkon Klubb KS Ski Lofoten Klasse G 15 år Øvelse 3 km fri
Navn Ullvang-Sønvisen, Mathias Klubb Tverrelvdalen IL Klasse G 15 år Øvelse 3 km fri
Navn Vallanger, Sondre Thoresen Klubb Narvik Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 3 km fri
Navn Øvereng, Johannes Bredesen Klubb Mosjøen IL Klasse G 15 år Øvelse 3 km fri

G 16 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Tom Vegard Klubb Tverrelvdalen IL Klasse G 16 år Øvelse 3 km fri
Navn Antonsen, Hans Fredrik Vestman Klubb Bossekop UL Klasse G 16 år Øvelse 3 km fri
Navn Astad, Lars-Kristian Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 16 år Øvelse 3 km fri
Navn Benjaminsen, Espen Klubb If Kilkameratene Klasse G 16 år Øvelse 3 km fri
Navn Fredriksen, Eivind Sebastian Klubb KS Ski Lofoten Klasse G 16 år Øvelse 3 km fri
Navn Frost, Gard Hammond Klubb Alta IF Klasse G 16 år Øvelse 3 km fri
Navn Gjerstad, Trym Henriksbø Klubb Mosjøen IL Klasse G 16 år Øvelse 3 km fri
Navn Grindheim, Fredrik Willumsen Klubb Innstrandens IL Klasse G 16 år Øvelse 3 km fri
Navn Grønvik, Kristoffer Klubb Mosjøen IL Klasse G 16 år Øvelse 3 km fri
Navn Hanssen, Jakob Fredrik Degerstrøm Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 16 år Øvelse 3 km fri
Navn Heimdal, Sevat Klubb Bardu Idrettslag Klasse G 16 år Øvelse 3 km fri
Navn Hjørnerød, Morten Klubb Mosjøen IL Klasse G 16 år Øvelse 3 km fri
Navn Horven, Preben Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse G 16 år Øvelse 3 km fri
Navn Hågensen, Kristoffer Opgård Klubb Tverrelvdalen IL Klasse G 16 år Øvelse 3 km fri
Navn Iversen, August Helland Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 3 km fri
Navn Lenningsvik, Petter Klubb Korgen IL Klasse G 16 år Øvelse 3 km fri
Navn Malmo, Trym Klubb Grong IL Klasse G 16 år Øvelse 3 km fri
Navn Markussen, Andreas Klubb Melbo IL Klasse G 16 år Øvelse 3 km fri
Navn Martinsen, Toralf Rydningen Klubb Øverbygd Idrettslag Klasse G 16 år Øvelse 3 km fri
Navn Mathisen, Erik Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse G 16 år Øvelse 3 km fri
Navn Nordgård, Andreas Klubb Medkila Skilag Klasse G 16 år Øvelse 3 km fri
Navn Pettersen, Tim Edvard Mechtchanski Hyld Klubb Bossekop UL Klasse G 16 år Øvelse 3 km fri
Navn Samuelsen, Sivert Klubb Kirkenes & Omegn Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 3 km fri
Navn Skillingstad, Jakob Klubb If Kilkameratene Klasse G 16 år Øvelse 3 km fri
Navn Stegavik, Robin Knutsen Klubb Kirkenes & Omegn Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 3 km fri
Navn Suhr, Thomas Sandberg Klubb Alta IF Klasse G 16 år Øvelse 3 km fri
Navn Tetlie, Martin Klubb Åse IL Klasse G 16 år Øvelse 3 km fri

J 13 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aamo, Carmen Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse J 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Alm, Mia Aurora Klubb Vinger IL Klasse J 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Amundsen, Pernille Oline Pedersen Klubb Fauske IL Ski Klasse J 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Andersen, Elise Hjelset Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse J 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Andersen, Hedda Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse J 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Bakke, Runa Myrslett Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse J 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Bakken, Lea Charlotte Klubb Tverrelvdalen IL Klasse J 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Bentsen, Ingrid Klubb Vinger IL Klasse J 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Bie, Friederike von Selchow Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse J 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Finjord, Ida Klubb Alta IF Klasse J 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Føyen, Live Austlid Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse J 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Grønvik, Helene Klubb Mosjøen IL Klasse J 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Hansen Tuoremaa, Hilma Maria Klubb Manndalen Ungdoms og Idrettslag Klasse J 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Haugland, Frida Elisabeth Klubb Innstrandens IL Klasse J 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Hildonen, Alida Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse J 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Ingebrigtsen, Kristine Sandstedt Klubb Skonseng UL Klasse J 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Johnsen Arild, Henriette Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Kalkenberg, Rikke Bolstad Klubb Skonseng UL Klasse J 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Mietinen-Lindbäck, Emma Josefine Klubb Polarstjernen, IL Klasse J 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Ness, Ellinor Marie Klubb TUIL Ski Tromsdalen Klasse J 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Nilsen, Ingrid Helsvig Klubb Alta IF Klasse J 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Rasmussen, Julie Klubb Båtsfjord Sportsklubb Klasse J 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Selnes, Nora Kristine Finstad Klubb Innstrandens IL Klasse J 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Solberg, Mathea Eline Klubb Manndalen Ungdoms og Idrettslag Klasse J 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Storaa, Stine Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse J 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Strøm, Matilde Klubb Tverlandet IL Klasse J 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Sørmo, Maja Kristin Klubb Susendal IL/UL Klasse J 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Tønseth, Karoline Klubb KS Ski Lofoten Klasse J 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Vatne, Silje Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse J 13 år Øvelse 2 km fri
Navn Wara, Karoline Oddny Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse J 13 år Øvelse 2 km fri

J 14 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alstad-Larsen, Marte Klubb Fauske IL Ski Klasse J 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Aspenes, Hanna Elisabeth Klubb Øverbygd Idrettslag Klasse J 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Bakke, Charlene Renee Ødegaard Klubb Ballangen Ski Klasse J 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Bjørnli, Hanna Klubb Halsøy IL Ski Klasse J 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Darell, Nora Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Eriksen, Ingrid Alterskjær Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse J 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Evensen, Iselin Klubb Sømna IL Klasse J 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Evensen, Martine Klubb Sømna IL Klasse J 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Fredly, Julie Bokalrud Klubb KS Ski Lofoten Klasse J 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Frost, Erle Klubb Alta IF Klasse J 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Haugsnes, Nora Jacobsen Klubb Båtsfjord Sportsklubb Klasse J 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Hillestad, Andrine Klubb Senja Ski Klasse J 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Johansen, Henriette Madelen Klubb Sortland og Omegn Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Kjelstrup, Lena Martine Elveos Klubb Innstrandens IL Klasse J 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Krane, Maria Bolin Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse J 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Kristiansen, Maria Hopen Klubb Innstrandens IL Klasse J 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Lunde, Astri Reithe Klubb Røyken UIL Klasse J 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Melseth, Erle Nymo Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse J 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Mikkelsen, Nora Klubb Medkila Skilag Klasse J 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Olsen, Nora Kjær Klubb Siso, IL Klasse J 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Olsen, Vårin Klubb Alta IF Klasse J 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Olsen, Karoline Somying Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse J 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Sande, Lisa Otterlei Klubb Innstrandens IL Klasse J 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Sivsdatter-Hermansen, Mathea Klubb Skånland Sportsklubb Klasse J 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Skjellberg, Borghild Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse J 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Strøm, Emilie Klubb Tverlandet IL Klasse J 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Suhr, Ada Sandberg Klubb Alta IF Klasse J 14 år Øvelse 2 km fri
Navn Weis-Fogh, Sofie Kvandal Klubb Kjærstad IL Klasse J 14 år Øvelse 2 km fri

J 15 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amundsen, Marie Risvoll Klubb Fauske IL Ski Klasse J 15 år Øvelse 3 km fri
Navn Amundsen, Ida Breivik Klubb Leirfjord IL Klasse J 15 år Øvelse 3 km fri
Navn Andreassen, Anna Sofie Klubb Fjell Skilag Klasse J 15 år Øvelse 3 km fri
Navn Bentsen, Eline Klubb Vinger IL Klasse J 15 år Øvelse 3 km fri
Navn Birkely, Regine Angermo Klubb TUIL Ski Tromsdalen Klasse J 15 år Øvelse 3 km fri
Navn Brandtzæg, Malin Andrea Nilsen Klubb Båtsfjord Sportsklubb Klasse J 15 år Øvelse 3 km fri
Navn Dahle, Emilie Lindvall Klubb Sømna IL Klasse J 15 år Øvelse 3 km fri
Navn Darell, Ingrid Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 3 km fri
Navn Eriksen, Ida Loe Klubb Båtsfjord Sportsklubb Klasse J 15 år Øvelse 3 km fri
Navn Grovassbakk, Pernille Klubb Siso, IL Klasse J 15 år Øvelse 3 km fri
Navn Hansen Tuoremaa, Tilde Ella Birgitta Klubb Manndalen Ungdoms og Idrettslag Klasse J 15 år Øvelse 3 km fri
Navn Hegdahl, Nora Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 3 km fri
Navn Holm, Pernille Øvergård Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse J 15 år Øvelse 3 km fri
Navn Hunstad, Johanna Lovise Klubb Innstrandens IL Klasse J 15 år Øvelse 3 km fri
Navn Jensen, Jensine Vangberg Klubb Innstrandens IL Klasse J 15 år Øvelse 3 km fri
Navn Jørgensen, Anette Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse J 15 år Øvelse 3 km fri
Navn Kristoffersen, Inga Jonette Klubb Ballangen Ski Klasse J 15 år Øvelse 3 km fri
Navn Lambertsen, Sarah Michelle Klubb Medkila Skilag Klasse J 15 år Øvelse 3 km fri
Navn Mortensen, Ella Ellingsen Klubb KS Ski Lofoten Klasse J 15 år Øvelse 3 km fri
Navn Nordgård, Emma Emelie Klubb KS Ski Lofoten Klasse J 15 år Øvelse 3 km fri
Navn Nystu, Perle Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse J 15 år Øvelse 3 km fri
Navn Pedersen, Tone Lise Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse J 15 år Øvelse 3 km fri
Navn Pettersen, Tuva Katrine Klubb Melbo IL Klasse J 15 år Øvelse 3 km fri
Navn Rasmussen, Anna Ingrid Klubb Båtsfjord Sportsklubb Klasse J 15 år Øvelse 3 km fri
Navn Ringberg, Julie Klubb Innstrandens IL Klasse J 15 år Øvelse 3 km fri
Navn Solberg, Sigrid Kvandal Klubb Ballangen Ski Klasse J 15 år Øvelse 3 km fri
Navn Stenersen, Ingeborg Andberg Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse J 15 år Øvelse 3 km fri
Navn Tøllefsen, Bertine Strand Klubb Medkila Skilag Klasse J 15 år Øvelse 3 km fri
Navn Undheim, Martine Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse J 15 år Øvelse 3 km fri
Navn Valvik, Ingvild Willumstad Klubb Siso, IL Klasse J 15 år Øvelse 3 km fri

J 16 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Dina Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse J 16 år Øvelse 3 km fri
Navn Daleng, Ariane Klubb Salangen IF Ski Klasse J 16 år Øvelse 3 km fri
Navn Hansen, Ingeborg Klubb Medkila Skilag Klasse J 16 år Øvelse 3 km fri
Navn Hansen, Mariell Stavnes Klubb Tverlandet IL Klasse J 16 år Øvelse 3 km fri
Navn Hansen, Eline Henny Klubb Ballangen Ski Klasse J 16 år Øvelse 3 km fri
Navn Helander, Sofia Klubb Båtsfjord Sportsklubb Klasse J 16 år Øvelse 3 km fri
Navn Jacobsen-Gaski, Anna Klubb Bardu Idrettslag Klasse J 16 år Øvelse 3 km fri
Navn Markussen, Marthe Klubb Melbo IL Klasse J 16 år Øvelse 3 km fri
Navn Nilsen, Kirsten Helsvig Klubb Alta IF Klasse J 16 år Øvelse 3 km fri
Navn Opgård, Synnøve Padøy Klubb Tverrelvdalen IL Klasse J 16 år Øvelse 3 km fri
Navn Overvik, Juni Magdele Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse J 16 år Øvelse 3 km fri
Navn Pettersen, Carina Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse J 16 år Øvelse 3 km fri
Navn Schreiner, Anette Stien Klubb Skonseng UL Klasse J 16 år Øvelse 3 km fri
Navn Undheim, Marlene Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse J 16 år Øvelse 3 km fri
Navn Øhrbom, Oda Klubb Åga IL Klasse J 16 år Øvelse 3 km fri

K 17 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Arntsen, Oda Klubb Innstrandens IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Bjørkmo, Andrine Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Elvenes, Andrine Erika Klubb Sortland og Omegn Skiklubb Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Eriksen, Thea Loe Klubb Båtsfjord Sportsklubb Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Olsen, Andrine Charlotte Ordemann Klubb Alta IF Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Skjelle, Herborg Klubb Medkila Skilag Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Sletten, Alva Klubb Øverbygd Idrettslag Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri
Navn Steilbu, Ragnhild Klubb Senja Ski Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri

K 18 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andreassen, Oda Johanne Klubb Fjell Skilag Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Daleng, Andrine Klubb Salangen IF Ski Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Darell, Amanda Adolfsen Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Eriksen, Ida Christine Kjensli Klubb Kjærstad IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Hoel, Adelie Lian Klubb IL Pioner Ski Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Høgbakk, Anna Lovise Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Jakobsen, Magni Klevstad Klubb Alta IF Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Jensen, Jenny Vangberg Klubb Innstrandens IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Schreiner, Benedicte Stien Klubb Skonseng UL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Storaa, Silje Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Torbergsen, Linn Elise Winther Klubb Medkila Skilag Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Valen, Alexandra Angelin Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri
Navn Valnes, Lisa Amalie Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri

K 19/20 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Arnesen, Synne Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Fause, Ida Margrethe Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Heimdal, Johanne Klubb Bardu Idrettslag Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Holsbø, Johanne Klubb Alta IF Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Karlsen, Julie Klubb Melbo IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Kristiansen, Hannah Harila Klubb Polarstjernen, IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Kroken, Hanne Kristine Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Nystu, Pia Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Ofstad, Ingvild Margrete Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Pedersen, Sara Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Skånhaug, Trine Agersborg Klubb Fjell Skilag Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Skånhaug, Marte Agersborg Klubb Fjell Skilag Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Sørslett, Marte Liengen Klubb Ballangen Ski Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri
Navn Waltenberg, Julie Klubb Lyngen/Karnes IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri

Kvinner senior - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Tine Dahl Klubb Forsøk, IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri
Navn Heimdal, Line Elise Klubb Bardu Idrettslag Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri
Navn Kalkenberg, Emilie Ågheim Klubb Skonseng UL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri
Navn Karlsen, Marthe Klubb Melbo IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri
Navn Kjellbergvik, Anette Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri
Navn Kristoffersen, Emilie Klubb Alta IF Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri
Navn Kristoffersen, Julie Frydenlund Klubb Storforshei IF Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri
Navn Kvandal, Amalie Kristin Klubb Leirfjord IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri
Navn Mathisen, Ingrid Klubb Fauske IL Ski Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri
Navn Myrseth, Merete Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri
Navn Svendsen, Anna Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri
Navn Theodorsen, Silje Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri

M 17 år - 7,5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Birkeland, Kristian Norum Klubb Senja Ski Klasse M 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Bjørnstad, Brage Klubb Alta IF Klasse M 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Fiksen, Hermann Nordstrand Klubb Bossekop UL Klasse M 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Hagenes, Kristoffer Klubb Valnesfjord IL Klasse M 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Haugnes, Oddmund Bårdssønn Klubb Frol IL Klasse M 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Karlsen, John Ivar Klubb Melbo IL Klasse M 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Nordtug, Petter Tangstad Klubb Innstrandens IL Klasse M 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Pettersen, Trym Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse M 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Pettersen, Jakob Sørlie Klubb Melbo IL Klasse M 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Rege, Anders Klubb Senja Ski Klasse M 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Ressem, Marius Klubb Frol IL Klasse M 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Solvoll, Olve Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse M 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Steinbakken, Vegard Klubb Hattfjelldal IL Klasse M 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Stenersen, Johannes Andberg Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse M 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Torbergsen, Jon-Henrik Winther Klubb Medkila Skilag Klasse M 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Wangberg, Petter Grahn Klubb Fauske IL Ski Klasse M 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Wilhelmsen, Nikolai Andreas Klubb Alta IF Klasse M 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Østberg, Sivert Klubb Medkila Skilag Klasse M 17 år Øvelse 7,5 km fri

M 18 år - 7,5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakke, Oskar Pareli Klubb Innstrandens IL Klasse M 18 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Blix, Henrik August Klubb Innstrandens IL Klasse M 18 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Eiterjord, Nikolai Solem Klubb Innstrandens IL Klasse M 18 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Granli, Hallvard Klubb Grong IL Klasse M 18 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Hansen, Mathias Andersen Klubb Alta IF Klasse M 18 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Holm, Johan Mannvik Klubb Innstrandens IL Klasse M 18 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Jenssen, Lars Nikolai Klubb Salangen IF Ski Klasse M 18 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Klaussen, Krister Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse M 18 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Larsen, Tobias Sahachai Klubb Splint, IL Klasse M 18 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Løftingsmo, Kristian Klubb Medkila Skilag Klasse M 18 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Nicolaisen, Erik Klubb Senja Ski Klasse M 18 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Nilsen, Johannes Helsvig Klubb Alta IF Klasse M 18 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Nordmo, Håkon Klubb Mellembygd Idrettslag Klasse M 18 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Nystu, Preben Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse M 18 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Rasmussen, Mathias Båtnes Klubb Nordreisa Idrettslag Klasse M 18 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Rasmussen, Sander Klubb Kirkenes & Omegn Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Ryvoll, Trygve André Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse M 18 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Sørensen, Teodor Kruse Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse M 18 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Sørensen, Arthur Kruse Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse M 18 år Øvelse 7,5 km fri

M 19/20 år - 7,5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarthun, Sigurd Klubb Åga IL Klasse M 19/20 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Andreasen, Jesper Abelsen Klubb Halsøy IL Ski Klasse M 19/20 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Andreassen, Einar Mikal Klubb Fjell Skilag Klasse M 19/20 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Astad, Carl-Fredrik Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse M 19/20 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Dahler, Eirik Skoglund Klubb Bossekop UL Klasse M 19/20 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Forsmo, Ole Jacob Klubb Halsøy IL Ski Klasse M 19/20 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Godal, Amund Kleist Klubb Innstrandens IL Klasse M 19/20 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Hagenes, Marcus Klubb Valnesfjord IL Klasse M 19/20 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Hemminghytt, Torbjørn Klubb Nordfjorden IL Klasse M 19/20 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Holmer, Markus Danielsen Klubb Bjerkvik IF Klasse M 19/20 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Jervidal, Håkon Isaksen Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse M 19/20 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Joks, Henrik Arntzen Klubb Forsøk, IL Klasse M 19/20 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Lillevoll, Adrian Sandnes Klubb Valnesfjord IL Klasse M 19/20 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Melseth, William Nymo Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse M 19/20 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Moen, Sivert Klubb Mellembygd Idrettslag Klasse M 19/20 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Norøy, Magnus Klubb Frol IL Klasse M 19/20 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Nyvold, Henrik Lekang Klubb Innstrandens IL Klasse M 19/20 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Slydahl, Aleksander André Klubb Mosjøen IL Klasse M 19/20 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Tverå, Ivar Klubb Halsøy IL Ski Klasse M 19/20 år Øvelse 7,5 km fri

M veteran - 7,5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakken, Ørjan Klubb Tverrelvdalen IL Klasse M veteran Øvelse 7,5 km fri
Navn Bjørnstad, Per-Erik Klubb Tverrelvdalen IL Klasse M veteran Øvelse 7,5 km fri
Navn Daleng, Kenneth Klubb Salangen IF Ski Klasse M veteran Øvelse 7,5 km fri
Navn Darell, Thomas Eliassen Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse M veteran Øvelse 7,5 km fri
Navn Frost, Thomas Hammond Klubb Alta IF Klasse M veteran Øvelse 7,5 km fri
Navn Hansen, Yngvar Alexander Klubb Mosjøen IL Klasse M veteran Øvelse 7,5 km fri
Navn Hansen, Bård-Gunnar Klubb Manndalen Ungdoms og Idrettslag Klasse M veteran Øvelse 7,5 km fri
Navn Karlsen, John Eirik Klubb Melbo IL Klasse M veteran Øvelse 7,5 km fri
Navn Kristiansen, Frank Robert Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse M veteran Øvelse 7,5 km fri
Navn Leivdal, Endre Klubb Medkila Skilag Klasse M veteran Øvelse 7,5 km fri
Navn Lindseth, Johan André Klubb Drevja IL Klasse M veteran Øvelse 7,5 km fri
Navn Melseth, Håkon Arild Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse M veteran Øvelse 7,5 km fri
Navn Nordgård, Anders Klubb Medkila Skilag Klasse M veteran Øvelse 7,5 km fri
Navn Opgård, Stig Aksel Klubb Tverrelvdalen IL Klasse M veteran Øvelse 7,5 km fri
Navn Skogsaas, Stian Klubb Kjærstad IL Klasse M veteran Øvelse 7,5 km fri

Menn senior - 7,5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Arntsen, Mikkel Klubb Sortland og Omegn Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 7,5 km fri
Navn Frost, Edvin Kristoffer Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse Menn senior Øvelse 7,5 km fri
Navn Godal, Ask Kleist Klubb Innstrandens IL Klasse Menn senior Øvelse 7,5 km fri
Navn Gundersen, Simon Fredrik Klubb Medkila Skilag Klasse Menn senior Øvelse 7,5 km fri
Navn Hansen, Eivind Jarl Klubb Utskarpen IL Klasse Menn senior Øvelse 7,5 km fri
Navn Hauan, Sivert Hansen Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse Menn senior Øvelse 7,5 km fri
Navn Holmstrøm, Brian Nymo Klubb Fauske IL Ski Klasse Menn senior Øvelse 7,5 km fri
Navn Hovland, Torgeir Sulen Klubb Kvaløysletta Skilag Klasse Menn senior Øvelse 7,5 km fri
Navn Jensen, Rolf Einar Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse Menn senior Øvelse 7,5 km fri
Navn Johnsen, Marcus Wilhelm Klubb Sortland og Omegn Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 7,5 km fri
Navn Kalkenberg, Simon Ågheim Klubb Skonseng UL Klasse Menn senior Øvelse 7,5 km fri
Navn Lange, Sondre Halvor Klubb Sortland og Omegn Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 7,5 km fri
Navn Mikkelsen, Martin Klubb Medkila Skilag Klasse Menn senior Øvelse 7,5 km fri
Navn Mikkelsen, Eirik Klubb Medkila Skilag Klasse Menn senior Øvelse 7,5 km fri
Navn Monsen, Thor Eirik Skaret Klubb Alta IF Klasse Menn senior Øvelse 7,5 km fri
Navn Murbræch, Sander Klubb Innstrandens IL Klasse Menn senior Øvelse 7,5 km fri
Navn Nesvold, Ole Martin Myre Klubb Alta IF Klasse Menn senior Øvelse 7,5 km fri
Navn Nordeng, August Klubb Sortland og Omegn Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 7,5 km fri
Navn Nygaard, Bjørn-Thomas Klubb Burfjord Idrettslag Klasse Menn senior Øvelse 7,5 km fri
Navn Nyhus, Erlend Klubb Bardu Idrettslag Klasse Menn senior Øvelse 7,5 km fri
Navn Olsen, Kristian Klubb Tromsø Skiklubb Langrenn Klasse Menn senior Øvelse 7,5 km fri
Navn Sundsvik, Espen Klubb Frol IL Klasse Menn senior Øvelse 7,5 km fri
Navn Torbergsen, Sindre Andre Winther Klubb Medkila Skilag Klasse Menn senior Øvelse 7,5 km fri
Navn Valnes, Erik Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse Menn senior Øvelse 7,5 km fri
Navn Vilhelmsen, Emil Storjord Klubb Mosjøen IL Klasse Menn senior Øvelse 7,5 km fri
Navn Winther, Arnt Gunnar Klubb KS Ski Lofoten Klasse Menn senior Øvelse 7,5 km fri
nif-epi04, 04