Hopp til innhold

KM del 1/ Coop Nordlandscup 3

KM del 1 dag 1 og Coop Nordlandscup 3 klassiske stilart, lange distanser

  • Når: 27.01.2018
  • Oppstart: 11:00
  • Hvor: Klungsetmarka skianlegg, Fauske
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 24.01.2018
Meld meg på

Annen informasjon

  • Adresse: Boks 240 8201 FAUSKE
  • Telefon: 90829822
  • E-post: post@fauske-il.no
  • Kontonummer: 45552051363
  • Hjemmeside: http://ski.fauske-il.no/
  • Koordinator: Ketil Bjørnstad
  • Rennleder: Kristian Amundsen
  • TD: Svein Erik Johansen

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 27.01.2018 Klasse FH Kvinner junior stående Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 115
Start 27.01.2018 Klasse FH Kvinner senior sittende Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130
Start 27.01.2018 Klasse FH Kvinner senior stående Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130
Start 27.01.2018 Klasse FH Menn junior stående Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 115
Start 27.01.2018 Klasse FH Menn senior stående Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130
Start 27.01.2018 Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 100
Start 27.01.2018 Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 100
Start 27.01.2018 Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 100
Start 27.01.2018 Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2018 Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2018 Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2018 Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk Startkontingent 115
Start 27.01.2018 Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2018 Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 100
Start 27.01.2018 Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 100
Start 27.01.2018 Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2018 Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 100
Start 27.01.2018 Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2018 Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2018 Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2018 Klasse J 16 år Øvelse 7,5 km klassisk Startkontingent 115
Start 27.01.2018 Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 100
Start 27.01.2018 Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 100
Start 27.01.2018 Klasse K 17 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2018 Klasse K 18 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 115
Start 27.01.2018 Klasse K 19/20 år Øvelse 15 km klassisk Startkontingent 115
Start 27.01.2018 Klasse Kvinner senior Øvelse 15 km klassisk Startkontingent 130
Start 27.01.2018 Klasse M 17 år Øvelse 15 km klassisk Startkontingent 115
Start 27.01.2018 Klasse M 18 år Øvelse 15 km klassisk Startkontingent 115
Start 27.01.2018 Klasse M 19/20 år Øvelse 20 km klassisk Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2018 Klasse Menn senior Øvelse 20 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Nystuen, Eirik Klubb Mosjøen IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk

G 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brumoen, Bastian Rødfjell Klubb Åga IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Gjertsen, Emil Lenasønn Klubb Sortland og Omegn Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Pareli, Adrian Gundersen Klubb Sortland og Omegn Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk

G 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarthun, Håvard Klubb Åga IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Nervik, Erlend Klubb Mosjøen IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Nilsen, Sigurd Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Nordeng, Sivert Klubb Alsvåg IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Støvset, Chris Aleksander Klubb Skjerstad IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk

G 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Tande, Gustav Klubb Fauske IL Ski Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk

J 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amundsen, Kaja Risvoll Klubb Fauske IL Ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Tande, Sigrid Klubb Fauske IL Ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk

J 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amundsen, Pernille Oline Pedersen Klubb Fauske IL Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk

J 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alstad-Larsen, Marte Klubb Fauske IL Ski Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk

J 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amundsen, Marie Risvoll Klubb Fauske IL Ski Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Mortensen, Ella Ellingsen Klubb KS Ski Lofoten Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Nordgård, Emma Emelie Klubb KS Ski Lofoten Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk

K 17 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Arntsen, Oda Klubb Innstrandens IL Klasse K 17 år Øvelse 10 km klassisk

M 19/20 år - 20 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarthun, Sigurd Klubb Åga IL Klasse M 19/20 år Øvelse 20 km klassisk

Menn senior - 20 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Jensen, Rolf Einar Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse Menn senior Øvelse 20 km klassisk
NIF-EPI02, 02