Hopp til innhold

Misværrennet

Kretsrenn med sonerenn for aldersgruppen 5 - 7 år. Start sonerenn er kl 11.30.

  • Når: 20.01.2018
  • Oppstart: 12:00
  • Hvor: Misvær
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 18.01.2018

Annen informasjon

  • Adresse: Jan Eirik Opli 8100 MISVÆR
  • Telefon: 95733124
  • E-post: janerikopli1974@gmail.com
  • Kontonummer: 45091340260
  • TD: Svein Erik Johansen
  • Rennleder: Vesa Heikki Jäntti

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 20.01.2018 Klasse Felles 5 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.01.2018 Klasse Felles 6 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.01.2018 Klasse Felles 7 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.01.2018 Klasse Foreldreklasse Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.01.2018 Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.01.2018 Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.01.2018 Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.01.2018 Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.01.2018 Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.01.2018 Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.01.2018 Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.01.2018 Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.01.2018 Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.01.2018 Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.01.2018 Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.01.2018 Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.01.2018 Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.01.2018 Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.01.2018 Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.01.2018 Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.01.2018 Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0
Start 20.01.2018 Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.01.2018 Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.01.2018 Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.01.2018 Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0
Start 20.01.2018 Klasse Kvinner junior Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0
Start 20.01.2018 Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0
Start 20.01.2018 Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.01.2018 Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.01.2018 Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 20.01.2018 Klasse Menn junior Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 0
Start 20.01.2018 Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

Felles 5 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Åsbakk, Emil Klubb Fauske IL Ski Klasse Felles 5 år Øvelse 1 km klassisk

Felles 6 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Nystadbakk, Sander Klubb Innstrandens IL Klasse Felles 6 år Øvelse 1 km klassisk

Felles 7 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørnstad, Elias Olai Klubb Fauske IL Ski Klasse Felles 7 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Hareide Hansen, Erle Klubb Tverlandet IL Klasse Felles 7 år Øvelse 1 km klassisk

Foreldreklasse - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Eggesvik, Ruben Klubb Vinger IL Klasse Foreldreklasse Øvelse 3 km klassisk
Navn Seivåg, Hanna Viktoria Klubb Innstrandens IL Klasse Foreldreklasse Øvelse 3 km klassisk
Navn Sørfjord, Thomas Klubb Leirgutten IL Klasse Foreldreklasse Øvelse 3 km klassisk

G 10 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørnstad, Iver Klubb Fauske IL Ski Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Grauer-Kristensen, Tore Klubb Heimhug IL/UL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Halvorsli, Knut-Elias Klubb Tverlandet IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Kilen, Jakob Klubb Innstrandens IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Lundal, Tehodor Klubb Skjerstad IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Nystadbakk, Tobias Klubb Innstrandens IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Strøm, Peder Mathias Klubb Heimhug IL/UL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Tobiassen, Isak Klubb Fauske IL Ski Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Veisetaune, Håvard Klubb Tverlandet IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk

G 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Blind, Olov Johannes Klubb Vinger IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kristensen, Aksel Grauer Klubb Heimhug IL/UL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Solbakk, Sander Ørnes Klubb Fauske IL Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk

G 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Ingvaldsen, Sivert Børø Klubb Vinger IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Olsen, Edvard Megård Klubb Fauske IL Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Wikerøy, Fredrik Andreas Trondsen Klubb Tverlandet IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk

G 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Botten, Theodor Klubb Tverlandet IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Leite, David Bertnes Klubb Innstrandens IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Slettmyr, Ronny Andre Klubb Fauske IL Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Strøm, Pål Simon Klubb Heimhug IL/UL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Veisetaune, Vegard Klubb Tverlandet IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk

G 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Blind, Per Anders Klubb Vinger IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Knutsen, Vetle Mathiesen Klubb Innstrandens IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk

G 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Blix, Andreas Richard Klubb Innstrandens IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Fredheim, Leander Moises Klubb Fauske IL Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Megård Olsen, Asbjørn Klubb Fauske IL Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Støvset, Chris Aleksander Klubb Skjerstad IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk

G 16 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Grindheim, Fredrik Willumsen Klubb Innstrandens IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk

G 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bentsen, Emil Staupåmo Klubb Vinger IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Halvorsli, Håkon-Andreas Klubb Tverlandet IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Knutsen, Iver Mathiesen Klubb Innstrandens IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Løkås, Steinar Nikolai Karlsen Klubb Vinger IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Megård, Morten Klubb Fauske IL Ski Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Nystadbakk, Sebastian Klubb Innstrandens IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Tande, Gustav Klubb Fauske IL Ski Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Willumstad Valvik, Henrik Klubb Siso, IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk

G 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alm, Jonas Bardal Klubb Vinger IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Berntsen, Thor Breimo Klubb Fauske IL Ski Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Berntsen, Trym Breimo Klubb Fauske IL Ski Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Olsen, Noah Lyng Klubb Fauske IL Ski Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Strand, Mikkel Hagemoen Klubb Fauske IL Ski Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sørfjord, Tobias Klubb Fauske IL Ski Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk

J 10 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Botten, Bertine Klubb Tverlandet IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Fredheim, Helene Klubb Fauske IL Ski Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk

J 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amundsen, Kaja Risvoll Klubb Fauske IL Ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bentsen Nevervik, Elise Klubb Vinger IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hammerfall, Malin Klubb Fauske IL Ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Miller, Arja Klubb Vinger IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Tande, Sigrid Klubb Fauske IL Ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk

J 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Solbakken, Sofia Klubb Innstrandens IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk

J 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amundsen, Pernille Oline Pedersen Klubb Fauske IL Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bentsen, Ingrid Klubb Vinger IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Haugland, Frida Elisabeth Klubb Innstrandens IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Selnes, Nora Kristine Finstad Klubb Innstrandens IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Strøm, Matilde Klubb Tverlandet IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk

J 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Kjelstrup, Lena Martine Elveos Klubb Innstrandens IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kristiansen, Maria Hopen Klubb Innstrandens IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sande, Lisa Otterlei Klubb Innstrandens IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Strøm, Emilie Klubb Tverlandet IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk

J 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amundsen, Marie Risvoll Klubb Fauske IL Ski Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bentsen, Eline Klubb Vinger IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hunstad, Johanna Lovise Klubb Innstrandens IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Jensen, Jensine Vangberg Klubb Innstrandens IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Ringberg, Julie Klubb Innstrandens IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Valvik, Ingvild Willumstad Klubb Siso, IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk

J 16 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Blind, Christina Elise Klubb Vinger IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hansen, Mariell Stavnes Klubb Tverlandet IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk

J 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hansen, Mina Marie Hareide Klubb Tverlandet IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Lundal, Linnea Klubb Skjerstad IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Løkås, Martine Karlsen Klubb Vinger IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Miller, Mina Klubb Vinger IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk

K 17 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Arntsen, Oda Klubb Innstrandens IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk

K 18 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Jensen, Jenny Vangberg Klubb Innstrandens IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk

M 17 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Wangberg, Petter Grahn Klubb Fauske IL Ski Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk

M 18 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Blix, Henrik August Klubb Innstrandens IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Knutsen, Elias Mathiesen Klubb Innstrandens IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Larsen, Tobias Sahachai Klubb Splint, IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk

M 19/20 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Lillevoll, Adrian Sandnes Klubb Valnesfjord IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk

Menn senior - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørnstad, Ketil Klubb Fauske IL Ski Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Dragsten, Bjørn-Erik Klubb Junkeren IK Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Fossli, Torjus Narvesen Klubb Nissedal IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Hansen, Arne Hans Klubb Nordfold IF Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Kilen, Morten Klubb Innstrandens IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Larsen, Tom Emil Klubb Stormfjell IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Nilsen, Sindre Aaberg Klubb Junkeren IK Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Olsen, Gøran Klubb Siso, IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Seivåg, Trond Vegard Klubb Innstrandens IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk
nif-epi04, 04