Hopp til innhold

Vestavind

Dette er et arrangement for aktive utøvere i alpint. Arrangementet går av stabelen i Ånstadblåheia Skitrekk som ligger oppe i fjellet ovenfor Sortland. Du som kommer over Sortlandsbrua, kjører til høyre i rundkjøringen, deretter er det skiltet med Alpintrekk nordover Blåheiveien. Vi ønsker alpinister velkommen til to fantastiske skidager for barn, ungdommer og voksne. Se vedlegg for invitasjon.

  • Når: 10.2 - 11.02.2018
  • Oppstart: 09:00
  • Hvor: Sortland
  • Gren: Alpint
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 04.02.2018

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 10.02.2018 Klasse Junior 1 17-18 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.02.2018 Klasse Junior 1 17-18 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.02.2018 Klasse Junior 2 19-21 år Øvelse Slalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.02.2018 Klasse Junior 2 19-21 år Øvelse Storslalåm Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.02.2018 Klasse U10 og yngre Øvelse Slalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.02.2018 Klasse U10 og yngre Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.02.2018 Klasse U12 Øvelse Slalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.02.2018 Klasse U12 Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.02.2018 Klasse U14 Øvelse Slalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.02.2018 Klasse U14 Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.02.2018 Klasse U16 Øvelse Slalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 11.02.2018 Klasse U16 Øvelse Storslalåm Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

Junior 1 17-18 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Grasto Wilhelmsson, Marthe Sofie Klubb Harstad Alpinklubb Klasse Junior 1 17-18 år Øvelse Slalåm

Junior 1 17-18 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Grasto Wilhelmsson, Marthe Sofie Klubb Harstad Alpinklubb Klasse Junior 1 17-18 år Øvelse Storslalåm

Junior 2 19-21 år - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Jakobsen, Isak Merkesnes Klubb Sortland Alpinklubb Klasse Junior 2 19-21 år Øvelse Slalåm
Navn Jakobsen, Thea Merkesnes Klubb Sortland Alpinklubb Klasse Junior 2 19-21 år Øvelse Slalåm
Navn Lindrupsen, Fabian Klubb Harstad Alpinklubb Klasse Junior 2 19-21 år Øvelse Slalåm

Junior 2 19-21 år - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Jakobsen, Isak Merkesnes Klubb Sortland Alpinklubb Klasse Junior 2 19-21 år Øvelse Storslalåm
Navn Jakobsen, Thea Merkesnes Klubb Sortland Alpinklubb Klasse Junior 2 19-21 år Øvelse Storslalåm
Navn Lindrupsen, Fabian Klubb Harstad Alpinklubb Klasse Junior 2 19-21 år Øvelse Storslalåm

U10 og yngre - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alvestad, Stella Klubb Sortland Alpinklubb Klasse U10 og yngre Øvelse Slalåm
Navn Bjørgaas, Lilja Skomakerstuen Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse U10 og yngre Øvelse Slalåm
Navn Bowitz, Storm Klubb Sortland Alpinklubb Klasse U10 og yngre Øvelse Slalåm
Navn Busch, Frøya Tønnessen Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse U10 og yngre Øvelse Slalåm
Navn Bølgen, Ida Klubb Harstad Alpinklubb Klasse U10 og yngre Øvelse Slalåm
Navn Eilertsen, Sofie Klubb Harstad Alpinklubb Klasse U10 og yngre Øvelse Slalåm
Navn Frønum, Henrik Kvam Klubb Harstad Alpinklubb Klasse U10 og yngre Øvelse Slalåm
Navn Frønum, Julie Kvam Klubb Harstad Alpinklubb Klasse U10 og yngre Øvelse Slalåm
Navn Heggeli, Karl-Even Klubb Sortland Alpinklubb Klasse U10 og yngre Øvelse Slalåm
Navn Johansen, Marelius Lind Klubb Sortland og Omegn Skiklubb Klasse U10 og yngre Øvelse Slalåm
Navn Jørgensen, Kristjan Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse U10 og yngre Øvelse Slalåm
Navn Karstensen, Kaja Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse U10 og yngre Øvelse Slalåm
Navn Kellere, Darinna Klubb Harstad Alpinklubb Klasse U10 og yngre Øvelse Slalåm
Navn Klaussen, Stine Klubb Harstad Alpinklubb Klasse U10 og yngre Øvelse Slalåm
Navn Kvernberg, Henriette Helene Hardy Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse U10 og yngre Øvelse Slalåm
Navn Laupstad, Johanna Solvoll Klubb Sortland Alpinklubb Klasse U10 og yngre Øvelse Slalåm
Navn Laupstad, Kristoffer Solvoll Klubb Sortland Alpinklubb Klasse U10 og yngre Øvelse Slalåm
Navn Lehn, Elida Engkrog Klubb Sortland Alpinklubb Klasse U10 og yngre Øvelse Slalåm
Navn Lidahl, Julian Elias Klubb Sortland Alpinklubb Klasse U10 og yngre Øvelse Slalåm
Navn Lilaa, Vilde Klubb Harstad Alpinklubb Klasse U10 og yngre Øvelse Slalåm
Navn Lind Johansen, Trygve Klubb Sortland Alpinklubb Klasse U10 og yngre Øvelse Slalåm
Navn Lunde, Trygve Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse U10 og yngre Øvelse Slalåm
Navn Lunde, Børge Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse U10 og yngre Øvelse Slalåm
Navn Nergård-Dybfest, Mie Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse U10 og yngre Øvelse Slalåm
Navn Nilsen, Frida Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse U10 og yngre Øvelse Slalåm
Navn Nilsen-Dybfest, Erik Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse U10 og yngre Øvelse Slalåm
Navn Nordheim, Tobias Klubb Sortland Alpinklubb Klasse U10 og yngre Øvelse Slalåm
Navn Nordheim, Martine Klubb Sortland Alpinklubb Klasse U10 og yngre Øvelse Slalåm
Navn Olsen, Johanna Klubb Harstad Alpinklubb Klasse U10 og yngre Øvelse Slalåm
Navn Olufsen-Didriksen, Milla Eminda Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse U10 og yngre Øvelse Slalåm
Navn Remen, Johan Klubb Sortland Alpinklubb Klasse U10 og yngre Øvelse Slalåm
Navn Remen, Henrik Klubb Sortland Alpinklubb Klasse U10 og yngre Øvelse Slalåm
Navn Skog, Maie Klubb Sortland Alpinklubb Klasse U10 og yngre Øvelse Slalåm
Navn Skoglund, Oliver Klubb Sortland Alpinklubb Klasse U10 og yngre Øvelse Slalåm
Navn Svartsund, Christian Fredrik Klubb Sortland Alpinklubb Klasse U10 og yngre Øvelse Slalåm
Navn Svartsund, William Alexander Klubb Sortland Alpinklubb Klasse U10 og yngre Øvelse Slalåm
Navn Syltebø, Torje Vannebo Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse U10 og yngre Øvelse Slalåm
Navn Syltebø, Trygve Vannebo Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse U10 og yngre Øvelse Slalåm
Navn Syltebø, Heine Vannebo Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse U10 og yngre Øvelse Slalåm
Navn Øwre, Magnus Klubb Harstad Alpinklubb Klasse U10 og yngre Øvelse Slalåm
Navn Øwre, Karen Klubb Harstad Alpinklubb Klasse U10 og yngre Øvelse Slalåm
Navn Øwre, Hanna Klubb Harstad Alpinklubb Klasse U10 og yngre Øvelse Slalåm

U10 og yngre - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørgaas, Lilja Skomakerstuen Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse U10 og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Bowitz, Storm Klubb Sortland Alpinklubb Klasse U10 og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Busch, Frøya Tønnessen Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse U10 og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Bølgen, Ida Klubb Harstad Alpinklubb Klasse U10 og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Eilertsen, Sofie Klubb Harstad Alpinklubb Klasse U10 og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Frønum, Henrik Kvam Klubb Harstad Alpinklubb Klasse U10 og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Frønum, Julie Kvam Klubb Harstad Alpinklubb Klasse U10 og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Heggeli, Karl-Even Klubb Sortland Alpinklubb Klasse U10 og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Johansen, Marelius Lind Klubb Sortland og Omegn Skiklubb Klasse U10 og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Jørgensen, Kristjan Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse U10 og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Karstensen, Kaja Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse U10 og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Kellere, Darinna Klubb Harstad Alpinklubb Klasse U10 og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Klaussen, Stine Klubb Harstad Alpinklubb Klasse U10 og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Kvernberg, Henriette Helene Hardy Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse U10 og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Laupstad, Johanna Solvoll Klubb Sortland Alpinklubb Klasse U10 og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Laupstad, Kristoffer Solvoll Klubb Sortland Alpinklubb Klasse U10 og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Lehn, Elida Engkrog Klubb Sortland Alpinklubb Klasse U10 og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Lidahl, Julian Elias Klubb Sortland Alpinklubb Klasse U10 og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Lilaa, Vilde Klubb Harstad Alpinklubb Klasse U10 og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Lunde, Trygve Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse U10 og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Lunde, Børge Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse U10 og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Nergård-Dybfest, Mie Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse U10 og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Olufsen-Didriksen, Milla Eminda Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse U10 og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Remen, Johan Klubb Sortland Alpinklubb Klasse U10 og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Remen, Henrik Klubb Sortland Alpinklubb Klasse U10 og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Skog, Maie Klubb Sortland Alpinklubb Klasse U10 og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Skoglund, Oliver Klubb Sortland Alpinklubb Klasse U10 og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Svartsund, Christian Fredrik Klubb Sortland Alpinklubb Klasse U10 og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Svartsund, William Alexander Klubb Sortland Alpinklubb Klasse U10 og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Vatnfjord, Kasper Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse U10 og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Øwre, Magnus Klubb Harstad Alpinklubb Klasse U10 og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Øwre, Karen Klubb Harstad Alpinklubb Klasse U10 og yngre Øvelse Storslalåm
Navn Øwre, Hanna Klubb Harstad Alpinklubb Klasse U10 og yngre Øvelse Storslalåm

U12 - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bang, Odin Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse U12 Øvelse Slalåm
Navn Bjørgaas, Linus Skomakerstuen Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse U12 Øvelse Slalåm
Navn Busch, Brage Tønnessen Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse U12 Øvelse Slalåm
Navn Bølgen, Adrian Klubb Harstad Alpinklubb Klasse U12 Øvelse Slalåm
Navn Dahl, Sondre Elias Klubb Sortland Alpinklubb Klasse U12 Øvelse Slalåm
Navn Eliassen-Nergård, Ida Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse U12 Øvelse Slalåm
Navn Johansen, Eirik Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse U12 Øvelse Slalåm
Navn Karstensen, Mia Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse U12 Øvelse Slalåm
Navn Kellere, Dana Klubb Harstad Alpinklubb Klasse U12 Øvelse Slalåm
Navn Klaussen, Marie Klubb Harstad Alpinklubb Klasse U12 Øvelse Slalåm
Navn Kolstad, Hanna Eline Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse U12 Øvelse Slalåm
Navn Laupstad, Andreas Solvoll Klubb Sortland Alpinklubb Klasse U12 Øvelse Slalåm
Navn Lilaa, Lukas Klubb Harstad Alpinklubb Klasse U12 Øvelse Slalåm
Navn Lunde, Vebjørn Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse U12 Øvelse Slalåm
Navn Repstad, Markus Klubb Sortland Alpinklubb Klasse U12 Øvelse Slalåm

U12 - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bang, Odin Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse U12 Øvelse Storslalåm
Navn Bjørgaas, Linus Skomakerstuen Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse U12 Øvelse Storslalåm
Navn Busch, Brage Tønnessen Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse U12 Øvelse Storslalåm
Navn Bølgen, Adrian Klubb Harstad Alpinklubb Klasse U12 Øvelse Storslalåm
Navn Dahl, Sondre Elias Klubb Sortland Alpinklubb Klasse U12 Øvelse Storslalåm
Navn Eliassen-Nergård, Ida Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse U12 Øvelse Storslalåm
Navn Johansen, Eirik Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse U12 Øvelse Storslalåm
Navn Karstensen, Mia Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse U12 Øvelse Storslalåm
Navn Kellere, Dana Klubb Harstad Alpinklubb Klasse U12 Øvelse Storslalåm
Navn Klaussen, Marie Klubb Harstad Alpinklubb Klasse U12 Øvelse Storslalåm
Navn Kolstad, Hanna Eline Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse U12 Øvelse Storslalåm
Navn Laupstad, Andreas Solvoll Klubb Sortland Alpinklubb Klasse U12 Øvelse Storslalåm
Navn Lilaa, Lukas Klubb Harstad Alpinklubb Klasse U12 Øvelse Storslalåm
Navn Lunde, Vebjørn Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse U12 Øvelse Storslalåm
Navn Repstad, Markus Klubb Sortland Alpinklubb Klasse U12 Øvelse Storslalåm

U14 - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bølgen, Nora Klubb Harstad Alpinklubb Klasse U14 Øvelse Slalåm
Navn Dahl, Markus Kaspersen Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse U14 Øvelse Slalåm
Navn Eilertsen, Malin Klubb Harstad Alpinklubb Klasse U14 Øvelse Slalåm
Navn Ericsson, Konrad Bang Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse U14 Øvelse Slalåm
Navn Hågbo, Trym Klubb Harstad Alpinklubb Klasse U14 Øvelse Slalåm
Navn Klefstad, Asbjørn Tevik Klubb Harstad Alpinklubb Klasse U14 Øvelse Slalåm
Navn Kvernberg, Håkon Marin Hardy Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse U14 Øvelse Slalåm
Navn Olsen, Ingeborg Klubb Harstad Alpinklubb Klasse U14 Øvelse Slalåm
Navn Solheim, Ingvild Klubb Sortland Alpinklubb Klasse U14 Øvelse Slalåm
Navn Vingerhagen, Berger Nilsen Klubb Harstad Alpinklubb Klasse U14 Øvelse Slalåm

U14 - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bølgen, Nora Klubb Harstad Alpinklubb Klasse U14 Øvelse Storslalåm
Navn Dahl, Markus Kaspersen Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse U14 Øvelse Storslalåm
Navn Eilertsen, Malin Klubb Harstad Alpinklubb Klasse U14 Øvelse Storslalåm
Navn Ericsson, Konrad Bang Klubb Narvik Slalåmklubb Klasse U14 Øvelse Storslalåm
Navn Hågbo, Trym Klubb Harstad Alpinklubb Klasse U14 Øvelse Storslalåm
Navn Klefstad, Asbjørn Tevik Klubb Harstad Alpinklubb Klasse U14 Øvelse Storslalåm
Navn Kvernberg, Håkon Marin Hardy Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse U14 Øvelse Storslalåm
Navn Olsen, Ingeborg Klubb Harstad Alpinklubb Klasse U14 Øvelse Storslalåm
Navn Solheim, Ingvild Klubb Sortland Alpinklubb Klasse U14 Øvelse Storslalåm
Navn Vingerhagen, Berger Nilsen Klubb Harstad Alpinklubb Klasse U14 Øvelse Storslalåm

U16 - Slalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Eliassen-Nergård, Tobias Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse U16 Øvelse Slalåm
Navn Hjellbakk, Oddbjørn Klubb Sortland Alpinklubb Klasse U16 Øvelse Slalåm
Navn Kirkhaug, Kasper Johan Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse U16 Øvelse Slalåm
Navn Kolstad, Adrian Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse U16 Øvelse Slalåm
Navn Kristiansen, Ansgar Nikolai Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse U16 Øvelse Slalåm
Navn Larsen, Karstein Johan Klubb Sortland Alpinklubb Klasse U16 Øvelse Slalåm
Navn Laupstad, Linnéa Solvoll Klubb Sortland Alpinklubb Klasse U16 Øvelse Slalåm
Navn Olsen, Sigrid Klubb Harstad Alpinklubb Klasse U16 Øvelse Slalåm
Navn Solheim, Vegard Klubb Sortland Alpinklubb Klasse U16 Øvelse Slalåm

U16 - Storslalåm

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Eliassen-Nergård, Tobias Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse U16 Øvelse Storslalåm
Navn Hjellbakk, Oddbjørn Klubb Sortland Alpinklubb Klasse U16 Øvelse Storslalåm
Navn Kirkhaug, Kasper Johan Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse U16 Øvelse Storslalåm
Navn Kolstad, Adrian Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse U16 Øvelse Storslalåm
Navn Kristiansen, Ansgar Nikolai Klubb Svolvær Alpinklubb Klasse U16 Øvelse Storslalåm
Navn Larsen, Karstein Johan Klubb Sortland Alpinklubb Klasse U16 Øvelse Storslalåm
Navn Laupstad, Linnéa Solvoll Klubb Sortland Alpinklubb Klasse U16 Øvelse Storslalåm
Navn Olsen, Sigrid Klubb Harstad Alpinklubb Klasse U16 Øvelse Storslalåm
Navn Solheim, Vegard Klubb Sortland Alpinklubb Klasse U16 Øvelse Storslalåm
NIF-EPI01, 01
Lars O. Berge