Hopp til innhold

Resultater 2017/2018

 

Dato Arrangement Klubb
Lørdag 02.12.2017 Åpningsrennet 2017/2018 Valnesfjord IL
Lørdag 09.12.2017 Coop Nordlandscup 1 Bossmo & Ytteren IL
Søndag 10.12.2017 Coop Nordlandscup 2 Bossmo & Ytteren IL
Lørdag 16.12.2017 Stormfjellrennet Stormfjell IL
Lørdag 30.12.2017 Romjulsrennet Drevja IL
Søndag 31.12.2017 Nyttårsraketten Innstranden IL
Fredag 05.01.2018 FIS Narvik Narvik Slalomklubb
Lørdag 06.01.2018 Nyttårspesen Sortlang & Omegn Ski
Lørdag 06.01.2018 Klungsetmarka Fauske IL
Søndag 07.01.2018 Leirfjordrennet Leirfjord IL
Lørdag 13.01.2018 Skjerstadsprinten Skjerstad IL
Søndag 14.01.2018 Kjærstadrennet Kjærstad IL
Søndag 14.01.2018 Lekangrennet Lekang Ski og Bygdelag
Lørdag 20.01.2018 Misværrennet Misvær IL
Lørdag 20.01.2018 Vesterfjellrennet Korgen IL
Søndag 21.01.2018 Sortlandsprinten Sortland og Omegn Skiklubb
Lørdag 27.01.2018 KM/Coop Nordlandscup 3 Fauske IL
Søndag 28.01.2018 KM/Coop Nordlandscup 4 Fauske IL
Lørdag 03.02.2018 Faillærennet Utskarpen IL
Søndag 04.02.2018 Sisorennet IL Siso
Lørdag 10.02.2018 Coop Nordlandscup 5 Halsøy IL Ski
Lørdag 10.02.2018 Narvik Rando Narvik Slalomklubb
Lørdag 10.02.2018 Vestavind 2018 Sortland Alpinklubb
Søndag 11.02.2018 Coop Nordlandscup 6 Halsøy IL Ski
Lørdag 17.02.2018 Tverlandsrennet Tverlandet IL
Lørdag 17.02.2018 Alsvågrennet Alsvåg IL
Lørdag 17.02.2018 Kongsrennet SSL Svolvær Alpinklubb
Søndag 18.02.2018 Kongsrennet SL Svolvær Alpinklubb
Lørdag 24.02.2018 Trollfjordsprinten Stokmarknes IL
Lørdag 24.02.2018 Åsane Rundt Kjærstad IL
Søndag 25.02.2018 Trollfjordrennet Stokmarknes IL
Lørdag 03.03.2018 Saltdalsrennet Vinger IL
Lørdag 03.03.2018 Drevjasprinten Drevja IL
Lørdag 03.03.2018 Tour de Lofoten 2018 Nr 1 KS Ski Lofoten
Søndag 04.03.2018 NNM Alpint  alle resultater Ankenes Alpinklubb
Søndag 04.03.2018 Heimhugdilten Heimhug IL/UL
Søndag 04.03.2018 Tour de Lofoten 2018 Nr 2 KS Ski Lofoten
Lørdag 10.03.2018 Actionrennet Valnesfjord IL
Lørdag 10.03.2018 Melborennet Melbo IL
Lørdag 10.03.2018 Ågarennet Åga IL
Søndag 11.03.2018 Hartfjellrennet Olderskog IL
Søndag 11.03.2018 Valnesfjord Rundt Valnesfjord IL
Fredag 16.03.2018 NNM Mosjøen Fristil Mosjøen IL
Fredag 16.03.2018 Barnas World Cup 2018 Narvik Slalåmklubb
Lørdag 17.03.2018 NNM Mosjøen Klassisk Mosjøen IL
Søndag 18.03.2018 NNM Mosjøen stafetter  Mosjøen IL
Lørdag 24.03.2018  Blåvegenløpet Stålkameratene IL
Lørdag 24.03.2018 Ankenes Alpinfestival #1 Ankenes Alpinklubb
Søndag 25.03.2018 Ankenes Alpinfestival #2 Ankenes Alpinklubb 
Søndag 25.03.2018 Reinhornrennet Stormfjell IL
Søndag 25.03.2018 Ulvøyrennet  Melbo IL
Onsdag 28.03.2018 Harvassdalsrennet Susendal IL/UL
Torsdag 29.03.2018 Påskeskirenn Fiplingdal IL
Fredag 06.04.2018 KM Sprint TdN #1 Innstranden IL
Lørdag 07.04.2018 KM/ Skibytte TdN #2 Innstranden IL
Søndag 08.04.2018 Motbakkeløp TdN #3 Innstranden IL
Søndag 08.04.2018 Tour de Nordland Innstranden IL
Lørdag 14.04.2018 Kobberløpet Malm IL
Lørdag 14.04.2018 Hattrennet Hattfjelldal IL
Søndag 15.04.2018 Langøyløpet Sortland og Omegn Skiklubb
Søndag 15.04.2018 Majavassrennet Grane IL
Lørdag 28.04.2018 Ungdomssprinten Mosjøen IL
NIF-EPI02, 02
Pedro Lemos