Hopp til innhold

KM del 1/ Coop Nordlandscup 4

KM del 1 dag 2/ Coop Nordlandscup 4 fristil normale distanser

  • Når: 28.01.2018
  • Oppstart: 11:00
  • Hvor: Fauske
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 24.01.2018
Meld meg på

Annen informasjon

  • Adresse: Boks 240 8201 FAUSKE
  • E-post: post@fauske-il.no
  • Kontonummer: 45552051363
  • Koordinator: Ketil Bjørnstad
  • Rennleder: Kristian Amundsen
  • TD: Svein Erik Johansen

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 28.01.2018 Klasse FH Kvinner junior stående Øvelse 5 km fri Startkontingent 115
Start 28.01.2018 Klasse FH Kvinner senior sittende Øvelse 5 km fri Startkontingent 130
Start 28.01.2018 Klasse FH Kvinner senior stående Øvelse 5 km fri Startkontingent 130
Start 28.01.2018 Klasse FH Menn junior stående Øvelse 5 km fri Startkontingent 115
Start 28.01.2018 Klasse FH Menn senior stående Øvelse 5 km fri Startkontingent 130
Start 28.01.2018 Klasse G 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100
Start 28.01.2018 Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2018 Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2018 Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2018 Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2018 Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2018 Klasse G 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 115
Start 28.01.2018 Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2018 Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2018 Klasse J 10 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100
Start 28.01.2018 Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2018 Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2018 Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2018 Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2018 Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2018 Klasse J 16 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 115
Start 28.01.2018 Klasse J 8 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100
Start 28.01.2018 Klasse J 9 år Øvelse 1 km fri Startkontingent 100
Start 28.01.2018 Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2018 Klasse K 18 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 115
Start 28.01.2018 Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2018 Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km fri Startkontingent 130
Start 28.01.2018 Klasse M 17 år Øvelse 7,5 km fri Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2018 Klasse M 18 år Øvelse 7,5 km fri Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2018 Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2018 Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørnli, Oliver Klubb Halsøy IL Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Hagenes, Tobias Klubb Valnesfjord IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Solbakk, Sander Ørnes Klubb Fauske IL Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km fri

G 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Olsen, Edvard Megård Klubb Fauske IL Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km fri

G 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Nystuen, Eirik Klubb Mosjøen IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri

G 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brumoen, Bastian Rødfjell Klubb Åga IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Gjertsen, Emil Lenasønn Klubb Sortland og Omegn Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Isaksen, Emil Aleksander Klubb Halsøy IL Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Knutsen, Vetle Mathiesen Klubb Innstrandens IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Pareli, Adrian Gundersen Klubb Sortland og Omegn Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Volden, Kristian Klubb Halsøy IL Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Åkvik, Kristoffer Klubb Mosjøen IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri

G 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarthun, Håvard Klubb Åga IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Megård Olsen, Asbjørn Klubb Fauske IL Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Nervik, Erlend Klubb Mosjøen IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Nilsen, Sigurd Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Nordeng, Sivert Klubb Alsvåg IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Nordeng, Johan Lien Klubb Alsvåg IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Støvset, Chris Aleksander Klubb Skjerstad IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Tønseth, Håkon Klubb KS Ski Lofoten Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri

G 8 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Knutsen, Iver Mathiesen Klubb Innstrandens IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri
Navn Tande, Gustav Klubb Fauske IL Ski Klasse G 8 år Øvelse 1 km fri

G 9 år - 1 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Nordeng, Sondre Lien Wessel Klubb Alsvåg IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km fri

J 11 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amundsen, Kaja Risvoll Klubb Fauske IL Ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri
Navn Tande, Sigrid Klubb Fauske IL Ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km fri

J 12 år - 2 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Tønseth, Amalie Hansine Klubb KS Ski Lofoten Klasse J 12 år Øvelse 2 km fri

J 13 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amundsen, Pernille Oline Pedersen Klubb Fauske IL Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Haugland, Frida Elisabeth Klubb Innstrandens IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri
Navn Tønseth, Karoline Klubb KS Ski Lofoten Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri

J 14 år - 3 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alstad-Larsen, Marte Klubb Fauske IL Ski Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Bjørnli, Hanna Klubb Halsøy IL Ski Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri
Navn Evensen, Martine Klubb Sømna IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri

J 15 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amundsen, Marie Risvoll Klubb Fauske IL Ski Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Mortensen, Ella Ellingsen Klubb KS Ski Lofoten Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri
Navn Nordgård, Emma Emelie Klubb KS Ski Lofoten Klasse J 15 år Øvelse 5 km fri

K 17 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Arntsen, Oda Klubb Innstrandens IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km fri

K 19/20 år - 5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Johansen, Marthe Kråkstad Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km fri

M 17 år - 7,5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hagenes, Kristoffer Klubb Valnesfjord IL Klasse M 17 år Øvelse 7,5 km fri
Navn Solvoll, Olve Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse M 17 år Øvelse 7,5 km fri

M 18 år - 7,5 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Knutsen, Elias Mathiesen Klubb Innstrandens IL Klasse M 18 år Øvelse 7,5 km fri

M 19/20 år - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarthun, Sigurd Klubb Åga IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Skiri, Espen Samuelsen Klubb Innstrandens IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri
Navn Slydahl, Aleksander André Klubb Mosjøen IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri

Menn senior - 10 km fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Jensen, Rolf Einar Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri
NIF-EPI01, 01