Hopp til innhold

KM sprint/ Coop Nordlandscup 7/Tour de Nordland dag 1

KM i sprint fristil, Coop Nordlandscup (CNC) 7 og dag 1 i Tour de Nordland Sprintrenn for mesterskapklassene og rekruttene i 12-års-klassen Dag 1 for sammenlagt resultat i Tour de Nordland (TdN)

  • Når: 06.04.2018
  • Oppstart: 18:00
  • Hvor: Bodø
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 02.04.2018

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 06.04.2018 Klasse FH Kvinner senior sittende Øvelse sprint fri Startkontingent 0
Start 06.04.2018 Klasse G 12 år Øvelse sprint fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.04.2018 Klasse G 13 år Øvelse sprint fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.04.2018 Klasse G 14 år Øvelse sprint fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.04.2018 Klasse G 15 år Øvelse sprint fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.04.2018 Klasse G 16 år Øvelse sprint fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.04.2018 Klasse J 12 år Øvelse sprint fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.04.2018 Klasse J 13 år Øvelse sprint fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.04.2018 Klasse J 14 år Øvelse sprint fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.04.2018 Klasse J 15 år Øvelse sprint fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.04.2018 Klasse J 16 år Øvelse sprint fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.04.2018 Klasse K 17 år Øvelse sprint fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.04.2018 Klasse K 18 år Øvelse sprint fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.04.2018 Klasse K 19/20 år Øvelse sprint fri Startkontingent 0
Start 06.04.2018 Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.04.2018 Klasse M 17 år Øvelse sprint fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.04.2018 Klasse M 18 år Øvelse sprint fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.04.2018 Klasse M 19/20 år Øvelse sprint fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.04.2018 Klasse Menn senior Øvelse sprint fri Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 12 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fredly, Eivind Bokalrud Klubb KS Ski Lofoten Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Nilssen, Erlend Holter Klubb Innstrandens IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Ulriksen, Anton Fjellheim Klubb KS Ski Lofoten Klasse G 12 år Øvelse sprint fri
Navn Wikerøy, Fredrik Andreas Trondsen Klubb Tverlandet IL Klasse G 12 år Øvelse sprint fri

G 13 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gjerstad, Viljar Henriksbø Klubb Mosjøen IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Jakobsen, Jakob Andreas Svaleng Klubb Tverlandet IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Leite, David Bertnes Klubb Innstrandens IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Nystuen, Eirik Klubb Mosjøen IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Olsen, Simon Elias Klubb KS Ski Lofoten Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Pinnerød, Magne Klubb Tverlandet IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Ulriksen, William Fjellheim Klubb KS Ski Lofoten Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Valberg, Joachim Stensland Klubb Innstrandens IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Veisetaune, Vegard Klubb Tverlandet IL Klasse G 13 år Øvelse sprint fri
Navn Volden, Henrik Klubb Halsøy IL Ski Klasse G 13 år Øvelse sprint fri

G 14 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brumoen, Bastian Rødfjell Klubb Åga IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Hines, Trygve Mathias Klubb Herringen IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Isaksen, Emil Aleksander Klubb Halsøy IL Ski Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Knutsen, Vetle Mathiesen Klubb Innstrandens IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Pareli, Adrian Gundersen Klubb Sortland og Omegn Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Ramsland, William Klubb Narvik Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Volden, Kristian Klubb Halsøy IL Ski Klasse G 14 år Øvelse sprint fri
Navn Åkvik, Kristoffer Klubb Mosjøen IL Klasse G 14 år Øvelse sprint fri

G 15 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarthun, Håvard Klubb Åga IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Aune, Armand Klubb Innstrandens IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Blix, Andreas Richard Klubb Innstrandens IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Endresen, William Klubb Mosjøen IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Fjellheim, Birk Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Fredheim, Leander Moises Klubb Fauske IL Ski Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Hagen, Eirik Fjelddahl Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Jakobsen, Petter Elias Svaleng Klubb Tverlandet IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Megård Olsen, Asbjørn Klubb Fauske IL Ski Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Nordeng, Johan Lien Klubb Alsvåg IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Nordeng, Sivert Klubb Alsvåg IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Støvset, Chris Aleksander Klubb Skjerstad IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Tønseth, Håkon Klubb KS Ski Lofoten Klasse G 15 år Øvelse sprint fri
Navn Øvereng, Johannes Bredesen Klubb Mosjøen IL Klasse G 15 år Øvelse sprint fri

G 16 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fredriksen, Eivind Sebastian Klubb KS Ski Lofoten Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Gjerstad, Trym Henriksbø Klubb Mosjøen IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Grindheim, Fredrik Willumsen Klubb Innstrandens IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri
Navn Grønvik, Kristoffer Klubb Mosjøen IL Klasse G 16 år Øvelse sprint fri

J 12 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarthun, Astrid Klubb Åga IL Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Solbakken, Sofia Klubb Innstrandens IL Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Tønseth, Amalie Hansine Klubb KS Ski Lofoten Klasse J 12 år Øvelse sprint fri
Navn Øvereng, Elise Bredesen Klubb Mosjøen IL Klasse J 12 år Øvelse sprint fri

J 13 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alm, Mia Aurora Klubb Vinger IL Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Amundsen, Pernille Oline Pedersen Klubb Fauske IL Ski Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Bentsen, Ingrid Klubb Vinger IL Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Haugland, Frida Elisabeth Klubb Innstrandens IL Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Sjø, Maia Timonen Klubb Fauske IL Ski Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Strøm, Matilde Klubb Tverlandet IL Klasse J 13 år Øvelse sprint fri
Navn Tønseth, Karoline Klubb KS Ski Lofoten Klasse J 13 år Øvelse sprint fri

J 14 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alstad-Larsen, Marte Klubb Fauske IL Ski Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Fredly, Julie Bokalrud Klubb KS Ski Lofoten Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Kjelstrup, Lena Martine Elveos Klubb Innstrandens IL Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Kristiansen, Maria Hopen Klubb Innstrandens IL Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Sande, Lisa Otterlei Klubb Innstrandens IL Klasse J 14 år Øvelse sprint fri
Navn Strøm, Emilie Klubb Tverlandet IL Klasse J 14 år Øvelse sprint fri

J 15 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amundsen, Marie Risvoll Klubb Fauske IL Ski Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Amundsen, Ida Breivik Klubb Leirfjord IL Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Bentsen, Eline Klubb Vinger IL Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Hunstad, Johanna Lovise Klubb Innstrandens IL Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Jensen, Jensine Vangberg Klubb Innstrandens IL Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Mortensen, Ella Ellingsen Klubb KS Ski Lofoten Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Nordgård, Emma Emelie Klubb KS Ski Lofoten Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Pettersen, Tuva Katrine Klubb Melbo IL Klasse J 15 år Øvelse sprint fri
Navn Ringberg, Julie Klubb Innstrandens IL Klasse J 15 år Øvelse sprint fri

J 16 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hansen, Mariell Stavnes Klubb Tverlandet IL Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Schreiner, Anette Stien Klubb Skonseng UL Klasse J 16 år Øvelse sprint fri
Navn Øhrbom, Oda Klubb Åga IL Klasse J 16 år Øvelse sprint fri

K 17 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Arntsen, Oda Klubb Innstrandens IL Klasse K 17 år Øvelse sprint fri
Navn Elvenes, Andrine Erika Klubb Sortland og Omegn Skiklubb Klasse K 17 år Øvelse sprint fri

K 18 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Jensen, Jenny Vangberg Klubb Innstrandens IL Klasse K 18 år Øvelse sprint fri
Navn Schreiner, Benedicte Stien Klubb Skonseng UL Klasse K 18 år Øvelse sprint fri

Kvinner senior - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Kvandal, Amalie Kristin Klubb Leirfjord IL Klasse Kvinner senior Øvelse sprint fri

M 17 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hagenes, Kristoffer Klubb Valnesfjord IL Klasse M 17 år Øvelse sprint fri
Navn Holst, Bastian Klubb Melbo IL Klasse M 17 år Øvelse sprint fri
Navn Wangberg, Petter Grahn Klubb Fauske IL Ski Klasse M 17 år Øvelse sprint fri

M 18 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakke, Oskar Pareli Klubb Innstrandens IL Klasse M 18 år Øvelse sprint fri
Navn Blix, Henrik August Klubb Innstrandens IL Klasse M 18 år Øvelse sprint fri
Navn Holm, Johan Mannvik Klubb Innstrandens IL Klasse M 18 år Øvelse sprint fri
Navn Knutsen, Elias Mathiesen Klubb Innstrandens IL Klasse M 18 år Øvelse sprint fri
Navn Larsen, Tobias Sahachai Klubb Splint, IL Klasse M 18 år Øvelse sprint fri

M 19/20 år - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarthun, Sigurd Klubb Åga IL Klasse M 19/20 år Øvelse sprint fri
Navn Lillevoll, Adrian Sandnes Klubb Valnesfjord IL Klasse M 19/20 år Øvelse sprint fri

Menn senior - sprint fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Holmstrøm, Brian Nymo Klubb Fauske IL Ski Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
Navn Johansen, Håvard Johannes Klubb Sortland og Omegn Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse sprint fri
NIF-EPI03, 03