Hopp til innhold

Nord-Norsk Mesterskap, stafetter

Velkommen til NNM 2018! Alle juniorer og seniorer MÅ være registrert i FIS sitt register. Dette for at juniorer og seniorer som ikke er registrert slipper å gå i veteranklassen. - Påmelding av MIX stafett lag gjøres til mailadresse: tm@nax.no - Siste frist for påmelding 08.03.2018

  • Når: 18.03.2018
  • Oppstart: 09:00
  • Hvor: Mosjøen
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 08.03.2018

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 18.03.2018 Klasse Gutter 13-16 Øvelse 3x3 km stafett Startkontingent 300 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.03.2018 Klasse Jenter 13-16 Øvelse 3x3 km stafett Startkontingent 300 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.03.2018 Klasse Kvinner junior Øvelse Sprint stafett fri Startkontingent 230 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.03.2018 Klasse Kvinner senior Øvelse Sprint stafett fri Startkontingent 260 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.03.2018 Klasse Menn junior Øvelse Sprint stafett fri Startkontingent 230 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.03.2018 Klasse Menn senior Øvelse Sprint stafett fri Startkontingent 260 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.03.2018 Klasse MIX Gutter 13-16 Øvelse 3x3 km stafett Startkontingent 300 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.03.2018 Klasse MIX Jenter 13-16 Øvelse 3x3 km stafett Startkontingent 300 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.03.2018 Klasse MIX Kvinner junior Øvelse Sprint stafett fri Startkontingent 230 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 18.03.2018 Klasse MIX Kvinner senior Øvelse Sprint stafett fri Startkontingent 260
Start 18.03.2018 Klasse MIX Menn junior Øvelse Sprint stafett fri Startkontingent 230
Start 18.03.2018 Klasse MIX Menn senior Øvelse Sprint stafett fri Startkontingent 260

Påmeldte deltagere

Gutter 13-16 - 3x3 km stafett

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarthun, Håvard Klubb Åga IL Klasse Gutter 13-16 Øvelse 3x3 km stafett
Navn Andersen, Tom Vegard Klubb Tverrelvdalen IL Klasse Gutter 13-16 Øvelse 3x3 km stafett
Navn Bakken, Odd Harald Rasmussen Klubb Tverrelvdalen IL Klasse Gutter 13-16 Øvelse 3x3 km stafett
Navn Bekkvik, Henrik Lahdenperä Klubb Alta IF Klasse Gutter 13-16 Øvelse 3x3 km stafett
Navn Benjaminsen, Espen Klubb If Kilkameratene Klasse Gutter 13-16 Øvelse 3x3 km stafett
Navn Bjørnstad, Erling Klubb Alta IF Klasse Gutter 13-16 Øvelse 3x3 km stafett
Navn Brumoen, Bastian Rødfjell Klubb Åga IL Klasse Gutter 13-16 Øvelse 3x3 km stafett
Navn Bråthen, Vegard Klubb Alsvåg IL Klasse Gutter 13-16 Øvelse 3x3 km stafett
Navn Finjord, Simen Klubb Alta IF Klasse Gutter 13-16 Øvelse 3x3 km stafett
Navn Frantzen, Henning Berg Klubb Salangen IF Ski Klasse Gutter 13-16 Øvelse 3x3 km stafett
Navn Fredheim, Ivar Hognestad Klubb Salangen IF Ski Klasse Gutter 13-16 Øvelse 3x3 km stafett
Navn Frost, Gard Hammond Klubb Alta IF Klasse Gutter 13-16 Øvelse 3x3 km stafett
Navn Gjertsen, Emil Klubb Sortland og Omegn Skiklubb Klasse Gutter 13-16 Øvelse 3x3 km stafett
Navn Hansen, Sebastian Klubb Melbo IL Klasse Gutter 13-16 Øvelse 3x3 km stafett
Navn Hansen, Sigurd Klubb Medkila Skilag Klasse Gutter 13-16 Øvelse 3x3 km stafett
Navn Hansen, Tobias Klubb Melbo IL Klasse Gutter 13-16 Øvelse 3x3 km stafett
Navn Hansen, Martin Andersen Klubb Alta IF Klasse Gutter 13-16 Øvelse 3x3 km stafett
Navn Holm, Arne Christian Rasmussen Klubb Alta IF Klasse Gutter 13-16 Øvelse 3x3 km stafett
Navn Holsbø, Kristian Klubb Alta IF Klasse Gutter 13-16 Øvelse 3x3 km stafett
Navn Hågensen, Kristoffer Opgård Klubb Tverrelvdalen IL Klasse Gutter 13-16 Øvelse 3x3 km stafett
Navn Isaksen, Emil Aleksander Klubb Halsøy IL Ski Klasse Gutter 13-16 Øvelse 3x3 km stafett
Navn Jakobsen, Petter Elias Svaleng Klubb Tverlandet IL Klasse Gutter 13-16 Øvelse 3x3 km stafett
Navn Jakobsen, Jakob Andreas Svaleng Klubb Tverlandet IL Klasse Gutter 13-16 Øvelse 3x3 km stafett
Navn Johansen, Henriette Madelen Klubb Sortland og Omegn Skiklubb Klasse Gutter 13-16 Øvelse 3x3 km stafett
Navn Johansen-Rolland, Johannes Klubb Alta IF Klasse Gutter 13-16 Øvelse 3x3 km stafett
Navn Jørgensen, Ask Klubb If Kilkameratene Klasse Gutter 13-16 Øvelse 3x3 km stafett
Navn Markussen, Andreas Klubb Melbo IL Klasse Gutter 13-16 Øvelse 3x3 km stafett
Navn Nordeng, Johan Lien Klubb Alsvåg IL Klasse Gutter 13-16 Øvelse 3x3 km stafett
Navn Nordeng, Sivert Klubb Alsvåg IL Klasse Gutter 13-16 Øvelse 3x3 km stafett
Navn Nordgård, Andreas Klubb Medkila Skilag Klasse Gutter 13-16 Øvelse 3x3 km stafett
Navn Nylund, Noah Christoffer Nielsen Klubb Medkila Skilag Klasse Gutter 13-16 Øvelse 3x3 km stafett
Navn Olsen, Jardar Klubb Alta IF Klasse Gutter 13-16 Øvelse 3x3 km stafett
Navn Olsen, Kornelius Ordemann Klubb Alta IF Klasse Gutter 13-16 Øvelse 3x3 km stafett
Navn Osdal, Gjermund Klubb Medkila Skilag Klasse Gutter 13-16 Øvelse 3x3 km stafett
Navn Pareli, Adrian Gundersen Klubb Sortland og Omegn Skiklubb Klasse Gutter 13-16 Øvelse 3x3 km stafett
Navn Pedersen, Heine Birk Klubb Halsøy IL Ski Klasse Gutter 13-16 Øvelse 3x3 km stafett
Navn Pettersen, Noah Sivssønn Klubb Alta IF Klasse Gutter 13-16 Øvelse 3x3 km stafett
Navn Sagerup, Torgrim Klubb Salangen IF Ski Klasse Gutter 13-16 Øvelse 3x3 km stafett
Navn Skillingstad, Jakob Klubb If Kilkameratene Klasse Gutter 13-16 Øvelse 3x3 km stafett
Navn Skjelle, Andreas Klubb Medkila Skilag Klasse Gutter 13-16 Øvelse 3x3 km stafett
Navn Suhr, Thomas Sandberg Klubb Alta IF Klasse Gutter 13-16 Øvelse 3x3 km stafett
Navn Tøllefsen, Aleksander Strand Klubb Medkila Skilag Klasse Gutter 13-16 Øvelse 3x3 km stafett
Navn Veisetaune, Vegard Klubb Tverlandet IL Klasse Gutter 13-16 Øvelse 3x3 km stafett
Navn Volden, Kristian Klubb Halsøy IL Ski Klasse Gutter 13-16 Øvelse 3x3 km stafett
Navn Øhrbom, Oda Klubb Åga IL Klasse Gutter 13-16 Øvelse 3x3 km stafett

Jenter 13-16 - 3x3 km stafett

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alm, Mia Aurora Klubb Vinger IL Klasse Jenter 13-16 Øvelse 3x3 km stafett
Navn Alstad-Larsen, Marte Klubb Fauske IL Ski Klasse Jenter 13-16 Øvelse 3x3 km stafett
Navn Amundsen, Marie Risvoll Klubb Fauske IL Ski Klasse Jenter 13-16 Øvelse 3x3 km stafett
Navn Amundsen, Pernille Oline Pedersen Klubb Fauske IL Ski Klasse Jenter 13-16 Øvelse 3x3 km stafett
Navn Bentsen, Ingrid Klubb Vinger IL Klasse Jenter 13-16 Øvelse 3x3 km stafett
Navn Bentsen, Eline Klubb Vinger IL Klasse Jenter 13-16 Øvelse 3x3 km stafett
Navn Bie, Friederike von Selchow Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse Jenter 13-16 Øvelse 3x3 km stafett
Navn Finjord, Ida Klubb Alta IF Klasse Jenter 13-16 Øvelse 3x3 km stafett
Navn Frost, Erle Klubb Alta IF Klasse Jenter 13-16 Øvelse 3x3 km stafett
Navn Grovassbakk, Pernille Klubb Siso, IL Klasse Jenter 13-16 Øvelse 3x3 km stafett
Navn Gulbrandsen, Tuva Mathea Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse Jenter 13-16 Øvelse 3x3 km stafett
Navn Hansen, Ingeborg Klubb Medkila Skilag Klasse Jenter 13-16 Øvelse 3x3 km stafett
Navn Hansen, Mariell Stavnes Klubb Tverlandet IL Klasse Jenter 13-16 Øvelse 3x3 km stafett
Navn Hansen Tuoremaa, Tilde Ella Birgitta Klubb Manndalen Ungdoms og Idrettslag Klasse Jenter 13-16 Øvelse 3x3 km stafett
Navn Hansen Tuoremaa, Hilma Maria Klubb Manndalen Ungdoms og Idrettslag Klasse Jenter 13-16 Øvelse 3x3 km stafett
Navn Melseth, Erle Nymo Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse Jenter 13-16 Øvelse 3x3 km stafett
Navn Mikkelsen, Nora Klubb Medkila Skilag Klasse Jenter 13-16 Øvelse 3x3 km stafett
Navn Nilsen, Ingrid Helsvig Klubb Alta IF Klasse Jenter 13-16 Øvelse 3x3 km stafett
Navn Nilsen, Kirsten Helsvig Klubb Alta IF Klasse Jenter 13-16 Øvelse 3x3 km stafett
Navn Olsen, Nora Kjær Klubb Siso, IL Klasse Jenter 13-16 Øvelse 3x3 km stafett
Navn Olsen, Vårin Klubb Alta IF Klasse Jenter 13-16 Øvelse 3x3 km stafett
Navn Overvik, Juni Magdele Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse Jenter 13-16 Øvelse 3x3 km stafett
Navn Solberg, Mathea Klubb Manndalen Ungdoms og Idrettslag Klasse Jenter 13-16 Øvelse 3x3 km stafett
Navn Strøm, Matilde Klubb Tverlandet IL Klasse Jenter 13-16 Øvelse 3x3 km stafett
Navn Strøm, Emilie Klubb Tverlandet IL Klasse Jenter 13-16 Øvelse 3x3 km stafett
Navn Suhr, Ada Sandberg Klubb Alta IF Klasse Jenter 13-16 Øvelse 3x3 km stafett
Navn Tøllefsen, Bertine Strand Klubb Medkila Skilag Klasse Jenter 13-16 Øvelse 3x3 km stafett
Navn Undheim, Martine Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse Jenter 13-16 Øvelse 3x3 km stafett
Navn Undheim, Marlene Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse Jenter 13-16 Øvelse 3x3 km stafett
Navn Valvik, Ingvild Willumstad Klubb Siso, IL Klasse Jenter 13-16 Øvelse 3x3 km stafett

Kvinner junior - Sprint stafett fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Daleng, Andrine Klubb Salangen IF Ski Klasse Kvinner junior Øvelse Sprint stafett fri
Navn Daleng, Ariane Klubb Salangen IF Ski Klasse Kvinner junior Øvelse Sprint stafett fri
Navn Elvenes, Andrine Erika Klubb Sortland og Omegn Skiklubb Klasse Kvinner junior Øvelse Sprint stafett fri
Navn Gulbrandsen, Ingrid Andréa Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse Kvinner junior Øvelse Sprint stafett fri
Navn Gulbrandsen, Vilje Marie Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse Kvinner junior Øvelse Sprint stafett fri
Navn Jakobsen, Magni Klevstad Klubb Alta IF Klasse Kvinner junior Øvelse Sprint stafett fri
Navn Olsen, Andrine Charlotte Ordemann Klubb Alta IF Klasse Kvinner junior Øvelse Sprint stafett fri
Navn Skjelle, Herborg Klubb Medkila Skilag Klasse Kvinner junior Øvelse Sprint stafett fri
Navn Skånhaug, Trine Agersborg Klubb Fjell Skilag Klasse Kvinner junior Øvelse Sprint stafett fri
Navn Skånhaug, Marte Agersborg Klubb Fjell Skilag Klasse Kvinner junior Øvelse Sprint stafett fri
Navn Storaa, Silje Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse Kvinner junior Øvelse Sprint stafett fri
Navn Sørensen, Ingrid Klubb Sortland og Omegn Skiklubb Klasse Kvinner junior Øvelse Sprint stafett fri
Navn Torbergsen, Linn Elise Winther Klubb Medkila Skilag Klasse Kvinner junior Øvelse Sprint stafett fri
Navn Valnes, Lisa Amalie Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse Kvinner junior Øvelse Sprint stafett fri

Kvinner senior - Sprint stafett fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Karlsen, Marthe Klubb Melbo IL Klasse Kvinner senior Øvelse Sprint stafett fri
Navn Karlsen, Julie Klubb Melbo IL Klasse Kvinner senior Øvelse Sprint stafett fri

Menn junior - Sprint stafett fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andreasen, Jesper Abelsen Klubb Halsøy IL Ski Klasse Menn junior Øvelse Sprint stafett fri
Navn Bjørnstad, Brage Klubb Alta IF Klasse Menn junior Øvelse Sprint stafett fri
Navn Dahler, Eirik Skoglund Klubb Bossekop UL Klasse Menn junior Øvelse Sprint stafett fri
Navn Fiksen, Hermann Nordstrand Klubb Bossekop UL Klasse Menn junior Øvelse Sprint stafett fri
Navn Forsmo, Ole Jacob Klubb Halsøy IL Ski Klasse Menn junior Øvelse Sprint stafett fri
Navn Hagenes, Kristoffer Klubb Valnesfjord IL Klasse Menn junior Øvelse Sprint stafett fri
Navn Hansen, Mathias Andersen Klubb Alta IF Klasse Menn junior Øvelse Sprint stafett fri
Navn Karlsen, John Ivar Klubb Melbo IL Klasse Menn junior Øvelse Sprint stafett fri
Navn Lillevoll, Adrian Sandnes Klubb Valnesfjord IL Klasse Menn junior Øvelse Sprint stafett fri
Navn Løftingsmo, Kristian Klubb Medkila Skilag Klasse Menn junior Øvelse Sprint stafett fri
Navn Melseth, William Nymo Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse Menn junior Øvelse Sprint stafett fri
Navn Moen, Sivert Klubb Mellembygd Idrettslag Klasse Menn junior Øvelse Sprint stafett fri
Navn Nilsen, Johannes Helsvig Klubb Alta IF Klasse Menn junior Øvelse Sprint stafett fri
Navn Nordmo, Håkon Klubb Mellembygd Idrettslag Klasse Menn junior Øvelse Sprint stafett fri
Navn Novstad, Sigve Bornø Klubb Medkila Skilag Klasse Menn junior Øvelse Sprint stafett fri
Navn Overvik, Tobias Nikolai Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse Menn junior Øvelse Sprint stafett fri
Navn Pedersen, Håkon Bendik Klubb Halsøy IL Ski Klasse Menn junior Øvelse Sprint stafett fri
Navn Pettersen, Jakob Sørlie Klubb Melbo IL Klasse Menn junior Øvelse Sprint stafett fri
Navn Torbergsen, Jon-Henrik Winther Klubb Medkila Skilag Klasse Menn junior Øvelse Sprint stafett fri
Navn Tverå, Ivar Klubb Halsøy IL Ski Klasse Menn junior Øvelse Sprint stafett fri
Navn Wilhelmsen, Nikolai Andreas Klubb Alta IF Klasse Menn junior Øvelse Sprint stafett fri
Navn Østberg, Sivert Klubb Medkila Skilag Klasse Menn junior Øvelse Sprint stafett fri

Menn senior - Sprint stafett fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Arntsen, Mikkel Klubb Sortland og Omegn Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse Sprint stafett fri
Navn Darell, Thomas Eliassen Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse Sprint stafett fri
Navn Darell, Amanda Adolfsen Klubb Hammerfest Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse Sprint stafett fri
Navn Gundersen, Simon Fredrik Klubb Medkila Skilag Klasse Menn senior Øvelse Sprint stafett fri
Navn Holmstrøm, Brian Nymo Klubb Fauske IL Ski Klasse Menn senior Øvelse Sprint stafett fri
Navn Johnsen, Marcus Wilhelm Klubb Sortland og Omegn Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse Sprint stafett fri
Navn Lange, Sondre Halvor Klubb Sortland og Omegn Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse Sprint stafett fri
Navn Mikkelsen, Martin Klubb Medkila Skilag Klasse Menn senior Øvelse Sprint stafett fri
Navn Mikkelsen, Eirik Klubb Medkila Skilag Klasse Menn senior Øvelse Sprint stafett fri
Navn Monsen, Thor Eirik Skaret Klubb Alta IF Klasse Menn senior Øvelse Sprint stafett fri
Navn Nesvold, Ole Martin Myre Klubb Alta IF Klasse Menn senior Øvelse Sprint stafett fri
Navn Nordeng, August Klubb Sortland og Omegn Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse Sprint stafett fri
Navn Torbergsen, Sindre Andre Winther Klubb Medkila Skilag Klasse Menn senior Øvelse Sprint stafett fri
Navn Wangberg, Petter Grahn Klubb Fauske IL Ski Klasse Menn senior Øvelse Sprint stafett fri

MIX Gutter 13-16 - 3x3 km stafett

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Antonsen, Hans Fredrik Vestman Klubb Bossekop UL Klasse MIX Gutter 13-16 Øvelse 3x3 km stafett
Navn Fredheim, Leander Moises Klubb Fauske IL Ski Klasse MIX Gutter 13-16 Øvelse 3x3 km stafett
Navn Lorentsen, Julian Andre Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse MIX Gutter 13-16 Øvelse 3x3 km stafett
Navn Megård Olsen, Asbjørn Klubb Fauske IL Ski Klasse MIX Gutter 13-16 Øvelse 3x3 km stafett
Navn Opgård, Mathias Padøy Klubb Tverrelvdalen IL Klasse MIX Gutter 13-16 Øvelse 3x3 km stafett
Navn Overvik, Theo Arctander Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse MIX Gutter 13-16 Øvelse 3x3 km stafett
Navn Pettersen, Tim Edvard Mechtchanski Hyld Klubb Bossekop UL Klasse MIX Gutter 13-16 Øvelse 3x3 km stafett
Navn Simonsen, Isak Klubb Ankenes Skiklubb Klasse MIX Gutter 13-16 Øvelse 3x3 km stafett
Navn Støvset, Chris Aleksander Klubb Fauske IL Ski Klasse MIX Gutter 13-16 Øvelse 3x3 km stafett
Navn Ullvang-Sønvisen, Mathias Klubb Tverrelvdalen IL Klasse MIX Gutter 13-16 Øvelse 3x3 km stafett

MIX Jenter 13-16 - 3x3 km stafett

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amundsen, Ida Breivik Klubb Halsøy IL Ski Klasse MIX Jenter 13-16 Øvelse 3x3 km stafett
Navn Bakken, Lea Charlotte Klubb Tverrelvdalen IL Klasse MIX Jenter 13-16 Øvelse 3x3 km stafett
Navn Bjørnli, Hanna Klubb Halsøy IL Ski Klasse MIX Jenter 13-16 Øvelse 3x3 km stafett
Navn Evensen, Martine Klubb Halsøy IL Ski Klasse MIX Jenter 13-16 Øvelse 3x3 km stafett
Navn Opgård, Synnøve Padøy Klubb Tverrelvdalen IL Klasse MIX Jenter 13-16 Øvelse 3x3 km stafett

MIX Kvinner junior - Sprint stafett fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Eriksen, Ida Christine Kjensli Klubb Halsøy IL Ski Klasse MIX Kvinner junior Øvelse Sprint stafett fri
Navn Pollard, Clarissa Klubb Bardufoss og Omegn Idrettsforening Klasse MIX Kvinner junior Øvelse Sprint stafett fri
Navn Sørslett, Marte Liengen Klubb Halsøy IL Ski Klasse MIX Kvinner junior Øvelse Sprint stafett fri
NIF-EPI01, 01