Hopp til innhold

KM del 1/ Coop Nordlandscup 3

KM del 1 dag 1 og Coop Nordlandscup 3 klassiske stilart, lange distanser. Sjekk at du er påmeldt i rett klasse. Det vil ikke være mulig med etterpåmelding etter kl. 18.00 på torsdag 25.01.2018!!

  • Når: 27.01.2018
  • Oppstart: 11:30
  • Hvor: Klungsetmarka skianlegg, Fauske
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 24.01.2018

Annen informasjon

  • Adresse: Boks 240 8201 FAUSKE
  • Telefon: 90829822
  • E-post: post@fauske-il.no
  • Kontonummer: 45552051363
  • Hjemmeside: http://ski.fauske-il.no/
  • Koordinator: Ketil Bjørnstad
  • Rennleder: Kristian Amundsen
  • TD: Svein Erik Johansen

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 27.01.2018 Klasse FH Kvinner junior stående Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 115
Start 27.01.2018 Klasse FH Kvinner senior sittende Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2018 Klasse FH Kvinner senior stående Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130
Start 27.01.2018 Klasse FH Menn junior stående Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 115
Start 27.01.2018 Klasse FH Menn senior stående Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130
Start 27.01.2018 Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2018 Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2018 Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2018 Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2018 Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2018 Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2018 Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2018 Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2018 Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2018 Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2018 Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2018 Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2018 Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2018 Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2018 Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2018 Klasse J 16 år Øvelse 7,5 km klassisk Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2018 Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2018 Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2018 Klasse K 17 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2018 Klasse K 18 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2018 Klasse K 19/20 år Øvelse 15 km klassisk Startkontingent 115
Start 27.01.2018 Klasse Kvinner senior Øvelse 15 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2018 Klasse M 17 år Øvelse 15 km klassisk Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2018 Klasse M 18 år Øvelse 15 km klassisk Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2018 Klasse M 19/20 år Øvelse 20 km klassisk Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 27.01.2018 Klasse Menn senior Øvelse 20 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

FH Kvinner senior sittende - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Valen, Isabell Katharina Klubb Innstrandens IL Klasse FH Kvinner senior sittende Øvelse 5 km klassisk

G 10 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørnstad, Iver Klubb Fauske IL Ski Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Djupvik, Sivert Klubb Halsøy IL Ski Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Djupvik, Magnus Monsen Klubb Valnesfjord IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Kilen, Jakob Klubb Innstrandens IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Leite, Eyvind Bertnes Klubb Innstrandens IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Nystadbakk, Tobias Klubb Innstrandens IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Strøm, Peder Mathias Klubb Heimhug IL/UL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Veisetaune, Håvard Klubb Tverlandet IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk

G 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørnli, Oliver Klubb Halsøy IL Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hagen, Aksel Kvarum Klubb Valnesfjord IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hagenes, Tobias Klubb Valnesfjord IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Solbakk, Sander Ørnes Klubb Fauske IL Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk

G 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fredly, Eivind Bokalrud Klubb KS Ski Lofoten Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Ingvaldsen, Sivert Børø Klubb Vinger IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Nilssen, Erlend Holter Klubb Innstrandens IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Olsen, Edvard Megård Klubb Fauske IL Ski Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk

G 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Botten, Theodor Klubb Tverlandet IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bråthen, Vegard Klubb Alsvåg IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Gjerstad, Viljar Henriksbø Klubb Mosjøen IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Leite, David Bertnes Klubb Innstrandens IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Nystuen, Eirik Klubb Mosjøen IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Strøm, Pål Simon Klubb Heimhug IL/UL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Veisetaune, Vegard Klubb Tverlandet IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk

G 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brumoen, Bastian Rødfjell Klubb Åga IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Gjertsen, Emil Lenasønn Klubb Sortland og Omegn Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hansen, Tobias Klubb Melbo IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hines, Trygve Mathias Klubb Herringen IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Isaksen, Emil Aleksander Klubb Halsøy IL Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Knutsen, Vetle Mathiesen Klubb Innstrandens IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Pareli, Adrian Gundersen Klubb Sortland og Omegn Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Volden, Kristian Klubb Halsøy IL Ski Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Åkvik, Kristoffer Klubb Mosjøen IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk

G 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarthun, Håvard Klubb Åga IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Blix, Andreas Richard Klubb Innstrandens IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Endresen, William Klubb Mosjøen IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Fredheim, Leander Moises Klubb Fauske IL Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hansen, Sebastian Klubb Melbo IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hansen, Martin Solhaug Klubb Mosjøen IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Karlsen, Stian Sagnes Klubb Siso, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Megård Olsen, Asbjørn Klubb Fauske IL Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Nervik, Erlend Klubb Mosjøen IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Nilsen, Sigurd Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Nordeng, Johan Lien Klubb Alsvåg IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Nordeng, Sivert Klubb Alsvåg IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Støvset, Chris Aleksander Klubb Skjerstad IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Tønseth, Håkon Klubb KS Ski Lofoten Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Øvereng, Johannes Bredesen Klubb Mosjøen IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk

G 16 år - 7,5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gjerstad, Trym Henriksbø Klubb Mosjøen IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Grindheim, Fredrik Willumsen Klubb Innstrandens IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Grønvik, Kristoffer Klubb Mosjøen IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Hjørnerød, Morten Klubb Mosjøen IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Horven, Preben Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Markussen, Andreas Klubb Melbo IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Nilsen, Jonatan Klubb Stålbrott IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk

G 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bentsen, Emil Staupåmo Klubb Vinger IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Djupvik, Emil Klubb Valnesfjord IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Djupvik, Kasper Klubb Halsøy IL Ski Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Djupvik, Lucas Klubb Valnesfjord IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Djupvik, Elias Klubb Valnesfjord IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Dybvad, Oscar Holm Klubb Tverlandet IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Hagen, Amund Kvarum Klubb Valnesfjord IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Knutsen, Iver Mathiesen Klubb Innstrandens IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Løkås, Steinar Nikolai Karlsen Klubb Vinger IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Megård, Morten Klubb Fauske IL Ski Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Nystadbakk, Sebastian Klubb Innstrandens IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Tande, Gustav Klubb Fauske IL Ski Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Willumstad Valvik, Henrik Klubb Siso, IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk

G 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alm, Max Odin Klubb Vinger IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Berntsen, Thor Breimo Klubb Fauske IL Ski Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Berntsen, Trym Breimo Klubb Fauske IL Ski Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Eliassen, Erling Klubb Innstrandens IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Ingvaldsen, Sigurd Børø Klubb Vinger IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Mordal, Eskil Klubb Fauske IL Ski Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Nordeng, Sondre Lien Wessel Klubb Alsvåg IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Opheim, Max Øren Klubb Fauske IL Ski Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Strand, Mikkel Hagemoen Klubb Fauske IL Ski Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sørfjord, Tobias Klubb Fauske IL Ski Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk

J 10 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Botten, Bertine Klubb Tverlandet IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Hansen, Andrea Arntzen Klubb Fauske IL Ski Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Johnsen, Sofia Strømsnes Klubb Fauske IL Ski Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk

J 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amundsen, Kaja Risvoll Klubb Fauske IL Ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hammerfall, Malin Klubb Fauske IL Ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hansen, Regine Solhaug Klubb Mosjøen IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sigvartsen, Malin Veronica Wemberg Klubb Fauske IL Ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Tande, Sigrid Klubb Fauske IL Ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk

J 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Sofia Mari Klubb Tverlandet IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Solbakken, Sofia Klubb Innstrandens IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Tønseth, Amalie Hansine Klubb KS Ski Lofoten Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Øvereng, Elise Bredesen Klubb Mosjøen IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk

J 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alm, Mia Aurora Klubb Vinger IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Amundsen, Pernille Oline Pedersen Klubb Fauske IL Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bentsen, Ingrid Klubb Vinger IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Haugland, Frida Elisabeth Klubb Innstrandens IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Selnes, Nora Kristine Finstad Klubb Innstrandens IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sjø, Maia Timonen Klubb Fauske IL Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Strøm, Matilde Klubb Tverlandet IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Tønseth, Karoline Klubb KS Ski Lofoten Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk

J 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alstad-Larsen, Marte Klubb Fauske IL Ski Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bjørnli, Hanna Klubb Halsøy IL Ski Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Evensen, Martine Klubb Sømna IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Fredly, Julie Bokalrud Klubb KS Ski Lofoten Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hagen, Ida-Therese Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Johansen, Henriette Madelen Klubb Sortland og Omegn Skiklubb Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kjelstrup, Lena Martine Elveos Klubb Innstrandens IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kristiansen, Maria Hopen Klubb Innstrandens IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Olsen, Nora Kjær Klubb Siso, IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Strøm, Emilie Klubb Tverlandet IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk

J 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amundsen, Marie Risvoll Klubb Fauske IL Ski Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Amundsen, Ida Breivik Klubb Leirfjord IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Bentsen, Eline Klubb Vinger IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Grovassbakk, Pernille Klubb Siso, IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hunstad, Johanna Lovise Klubb Innstrandens IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Jensen, Jensine Vangberg Klubb Innstrandens IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Mortensen, Ella Ellingsen Klubb KS Ski Lofoten Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Nordgård, Emma Emelie Klubb KS Ski Lofoten Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Pettersen, Tuva Katrine Klubb Melbo IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Ringberg, Julie Klubb Innstrandens IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Valvik, Ingvild Willumstad Klubb Siso, IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk

J 16 år - 7,5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hansen, Mariell Stavnes Klubb Tverlandet IL Klasse J 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Markussen, Marthe Klubb Melbo IL Klasse J 16 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Øhrbom, Oda Klubb Åga IL Klasse J 16 år Øvelse 7,5 km klassisk

J 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Haraldsvik, Agathe Klubb Valnesfjord IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Hauan, Hannah Sofie Klubb Fauske IL Ski Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Lien, Ariel Adelén Høgseth Klubb Fauske IL Ski Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Olsen, Mali Storeide Klubb Siso, IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Vorren, Marta Linnea Klubb Fauske IL Ski Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk

J 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Nilssen, Kristine Holter Klubb Innstrandens IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk

K 17 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Arntsen, Oda Klubb Innstrandens IL Klasse K 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Elvenes, Andrine Erika Klubb Sortland og Omegn Skiklubb Klasse K 17 år Øvelse 10 km klassisk

K 18 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Jensen, Jenny Vangberg Klubb Innstrandens IL Klasse K 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Sørensen, Ingrid Klubb Stokmarknes IL Klasse K 18 år Øvelse 10 km klassisk

Kvinner senior - 15 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Kvandal, Amalie Kristin Klubb Leirfjord IL Klasse Kvinner senior Øvelse 15 km klassisk

M 17 år - 15 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hagenes, Kristoffer Klubb Valnesfjord IL Klasse M 17 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Holst, Bastian Klubb Melbo IL Klasse M 17 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Wangberg, Petter Grahn Klubb Fauske IL Ski Klasse M 17 år Øvelse 15 km klassisk

M 18 år - 15 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakke, Oskar Pareli Klubb Innstrandens IL Klasse M 18 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Blix, Henrik August Klubb Innstrandens IL Klasse M 18 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Larsen, Tobias Sahachai Klubb Splint, IL Klasse M 18 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Pedersen, Brage Solstrand Klubb Høken Ski Klasse M 18 år Øvelse 15 km klassisk

M 19/20 år - 20 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarthun, Sigurd Klubb Åga IL Klasse M 19/20 år Øvelse 20 km klassisk
Navn Andreasen, Jesper Abelsen Klubb Halsøy IL Ski Klasse M 19/20 år Øvelse 20 km klassisk
Navn Forsmo, Ole Jacob Klubb Halsøy IL Ski Klasse M 19/20 år Øvelse 20 km klassisk
Navn Lillevoll, Adrian Sandnes Klubb Valnesfjord IL Klasse M 19/20 år Øvelse 20 km klassisk
Navn Slydahl, Aleksander André Klubb Mosjøen IL Klasse M 19/20 år Øvelse 20 km klassisk

Menn senior - 20 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Arntsen, Mikkel Klubb Sortland og Omegn Skiklubb Klasse Menn senior Øvelse 20 km klassisk
Navn Hansen, Yngvar Alexander Klubb Mosjøen IL Klasse Menn senior Øvelse 20 km klassisk
Navn Holmstrøm, Brian Nymo Klubb Fauske IL Ski Klasse Menn senior Øvelse 20 km klassisk
Navn Jensen, Rolf Einar Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse Menn senior Øvelse 20 km klassisk
Navn Larsen, Tom Emil Klubb Stormfjell IL Klasse Menn senior Øvelse 20 km klassisk
Navn Nilsen, Kjell Klubb Stålbrott IL Klasse Menn senior Øvelse 20 km klassisk
Navn Olsen, Gøran Klubb Siso, IL Klasse Menn senior Øvelse 20 km klassisk
Navn Rundhaug, Kristoffer Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse Menn senior Øvelse 20 km klassisk
Navn Solbakken, Håvard Klubb Innstrandens IL Klasse Menn senior Øvelse 20 km klassisk
NIF-EPI01, 01