Hopp til innhold

Kretsrenn Klungsetmarka

Kretsrenn Klungsetmarka. I år som i fjor har vi egen klasse for foreldre/veteran og håper på stort oppmøte! Klassene 5 - 7 år går 0,5 km og starter klokken 11.30.

  • Når: 06.01.2018
  • Oppstart: 12:00
  • Hvor: Klungsetmarka skianlegg, Fauske
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 04.01.2018

Annen informasjon

  • Adresse: Boks 240 8201 FAUSKE
  • Telefon: 90829822
  • E-post: post@fauske-il.no
  • Kontonummer: 45552051363
  • Hjemmeside: http://ski.fauske-il.no/
  • Koordinator: Ketil Bjørnstad
  • Rennleder: Kristian Amundsen
  • TD: Marit Elveos

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 06.01.2018 Klasse Felles 5 år Øvelse annet Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.01.2018 Klasse Felles 6 år Øvelse annet Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.01.2018 Klasse Felles 7 år Øvelse annet Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.01.2018 Klasse FH Kvinner junior stående Øvelse 5 km klassisk felles Startkontingent 115
Start 06.01.2018 Klasse FH Kvinner senior sittende Øvelse 5 km klassisk felles Startkontingent 130
Start 06.01.2018 Klasse FH Menn junior stående Øvelse 5 km klassisk felles Startkontingent 115
Start 06.01.2018 Klasse Foreldre og Veteran Øvelse 3 km klassisk felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.01.2018 Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.01.2018 Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.01.2018 Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.01.2018 Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.01.2018 Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.01.2018 Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.01.2018 Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.01.2018 Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.01.2018 Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.01.2018 Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.01.2018 Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.01.2018 Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.01.2018 Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.01.2018 Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk felles Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.01.2018 Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.01.2018 Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk felles Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.01.2018 Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.01.2018 Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.01.2018 Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk felles Startkontingent 115
Start 06.01.2018 Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk felles Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.01.2018 Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk felles Startkontingent 115
Start 06.01.2018 Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.01.2018 Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk felles Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.01.2018 Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk felles Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.01.2018 Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk felles Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 06.01.2018 Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

Felles 5 år - annet

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Eliassen, Edvard Klubb Innstrandens IL Klasse Felles 5 år Øvelse annet
Navn Hüttepohl, Anton Klubb Vinger IL Klasse Felles 5 år Øvelse annet
Navn Koskinen, Nathalie Pedersen Klubb Fauske IL Ski Klasse Felles 5 år Øvelse annet
Navn Kosmo, Emil Johan Klubb Valnesfjord IL Klasse Felles 5 år Øvelse annet
Navn Opheim, Emil øren Klubb Fauske IL Ski Klasse Felles 5 år Øvelse annet

Felles 6 år - annet

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Johannes Breimo Klubb Fauske IL Ski Klasse Felles 6 år Øvelse annet
Navn Bjerke Hansen, Jesper Klubb Tverlandet IL Klasse Felles 6 år Øvelse annet
Navn Godø, Aslak Hermod Risvoll Klubb Fauske IL Ski Klasse Felles 6 år Øvelse annet
Navn Hauan, Oliver Klubb Fauske IL Ski Klasse Felles 6 år Øvelse annet
Navn Haukland, Signe Utne Klubb Innstrandens IL Klasse Felles 6 år Øvelse annet
Navn Ingvaldsen, Mathilde Børø Klubb Vinger IL Klasse Felles 6 år Øvelse annet
Navn Megård, Marius Klubb Fauske IL Ski Klasse Felles 6 år Øvelse annet
Navn Mørkved, Oda Klubb Innstrandens IL Klasse Felles 6 år Øvelse annet
Navn Nystadbakk, Sander Klubb Innstrandens IL Klasse Felles 6 år Øvelse annet
Navn Skogen, Jakob Hansen Klubb Fauske IL Ski Klasse Felles 6 år Øvelse annet
Navn Stenhammer, Elias Ellingsen Klubb Fauske IL Ski Klasse Felles 6 år Øvelse annet

Felles 7 år - annet

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørnstad, Elias Olai Klubb Fauske IL Ski Klasse Felles 7 år Øvelse annet
Navn Bolle Johnsen, Teodor Klubb Innstrandens IL Klasse Felles 7 år Øvelse annet
Navn Eliassen, Selma Klubb Innstrandens IL Klasse Felles 7 år Øvelse annet
Navn Grunnfoss, Aksel Klubb Fauske IL Ski Klasse Felles 7 år Øvelse annet
Navn Grunnfoss, Edvard Klubb Fauske IL Ski Klasse Felles 7 år Øvelse annet
Navn Haraldsvik, Ada Klubb Valnesfjord IL Klasse Felles 7 år Øvelse annet
Navn Hareide Hansen, Erle Klubb Tverlandet IL Klasse Felles 7 år Øvelse annet
Navn Martinussen, Lukas Benoni Klubb Fauske IL Ski Klasse Felles 7 år Øvelse annet
Navn Mohamed, Sajad Walaa Klubb Fauske IL Ski Klasse Felles 7 år Øvelse annet
Navn Pinnerød, Vegard Klubb Tverlandet IL Klasse Felles 7 år Øvelse annet
Navn Steensen, Fillip Klubb Fauske IL Ski Klasse Felles 7 år Øvelse annet
Navn Stokvik, Aksel Normann Klubb Tverlandet IL Klasse Felles 7 år Øvelse annet
Navn Strøm, Johannes Klubb Fauske IL Ski Klasse Felles 7 år Øvelse annet
Navn Veisetaune, Kristin Klubb Tverlandet IL Klasse Felles 7 år Øvelse annet

Foreldre og Veteran - 3 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Botten, Kolbjørn Asgeir Klubb Tverlandet IL Klasse Foreldre og Veteran Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Børø, Kristin Klubb Vinger IL Klasse Foreldre og Veteran Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Gabrielsen, Ingvild Klubb Tverlandet IL Klasse Foreldre og Veteran Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Gjertsen, Anne Marit Thorset Klubb Innstrandens IL Klasse Foreldre og Veteran Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Hüttopohl, Anette Skjelstad Klubb Vinger IL Klasse Foreldre og Veteran Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Kilen, Morten Klubb Innstrandens IL Klasse Foreldre og Veteran Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Råheim, Sveinung Bertnes Klubb Innstrandens IL Klasse Foreldre og Veteran Øvelse 3 km klassisk felles

G 10 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alm, Lucas Lehn Klubb Vinger IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Bjørnstad, Iver Klubb Fauske IL Ski Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Bolle Johnsen, Jonatan Klubb Innstrandens IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Brekke, Sander Klubb Tverlandet IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Djupvik, Sivert Klubb Halsøy IL Ski Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Djupvik, Magnus Monsen Klubb Valnesfjord IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Halvorsli, Knut-Elias Klubb Tverlandet IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Holand, Emil Olai Klubb Innstrandens IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Kilen, Jakob Klubb Innstrandens IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Leite, Eyvind Bertnes Klubb Innstrandens IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Liljedal, Sivert Gamme Klubb Innstrandens IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Myhre, Lucas Andre Klubb Heimhug IL/UL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Nystadbakk, Tobias Klubb Innstrandens IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Råheim, Sigurd Bertnes Klubb Innstrandens IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Strøm, Peder Mathias Klubb Heimhug IL/UL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Tobiassen, Isak Klubb Fauske IL Ski Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Veisetaune, Håvard Klubb Tverlandet IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Zweiniger, Max Klubb Tverlandet IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk

G 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Blind, Olov Johannes Klubb Vinger IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Engan, Eirik Haukland Klubb Valnesfjord IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Gjertsen, Magnus Thorset Klubb Innstrandens IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hagen, Aksel Kvarum Klubb Valnesfjord IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hagenes, Tobias Klubb Valnesfjord IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Karlsen, Sander Klubb Innstrandens IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Solbakk, Sander Ørnes Klubb Fauske IL Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk

G 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Haavin, Vegard Olai Klubb Innstrandens IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Ingvaldsen, Sivert Børø Klubb Vinger IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Nilssen, Erlend Holter Klubb Innstrandens IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk

G 13 år - 3 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Botten, Theodor Klubb Tverlandet IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Jakobsen, Jakob Andreas Svaleng Klubb Tverlandet IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Leite, David Bertnes Klubb Innstrandens IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Pinnerød, Magne Klubb Tverlandet IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Slettmyr, Ronny Andre Klubb Fauske IL Ski Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Strøm, Pål Simon Klubb Heimhug IL/UL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Veisetaune, Vegard Klubb Tverlandet IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles

G 14 år - 3 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Blind, Per Anders Klubb Vinger IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles

G 15 år - 5 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aune, Armand Klubb Innstrandens IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Blix, Andreas Richard Klubb Innstrandens IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Fredheim, Leander Moises Klubb Fauske IL Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Irgum, Eirik Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Jakobsen, Petter Elias Svaleng Klubb Tverlandet IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Karlsen, Stian Sagnes Klubb Siso, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Megård Olsen, Asbjørn Klubb Fauske IL Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Støvset, Chris Aleksander Klubb Skjerstad IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles

G 16 år - 5 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Grindheim, Fredrik Willumsen Klubb Innstrandens IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles

G 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bentsen, Emil Staupåmo Klubb Vinger IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Bjerke-Hansen, Julian Klubb Tverlandet IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Djupvik, Emil Klubb Valnesfjord IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Djupvik, Kasper Klubb Halsøy IL Ski Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Djupvik, Lucas Klubb Valnesfjord IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Djupvik, Elias Klubb Valnesfjord IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Dybvad, Oscar Holm Klubb Tverlandet IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Engholm- Holmeslet, Olav Klubb Tverlandet IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Hagen, Amund Kvarum Klubb Valnesfjord IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Halvorsli, Håkon-Andreas Klubb Tverlandet IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Larsen, Aksel Klubb Valnesfjord IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Megård, Morten Klubb Fauske IL Ski Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Nystadbakk, Sebastian Klubb Innstrandens IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Tande, Gustav Klubb Fauske IL Ski Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Willumstad Valvik, Henrik Klubb Siso, IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk

G 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alm, Jonas Bardal Klubb Vinger IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Alm, Max Odin Klubb Vinger IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Berntsen, Thor Breimo Klubb Fauske IL Ski Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Berntsen, Trym Breimo Klubb Fauske IL Ski Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Eliassen, Erling Klubb Innstrandens IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Gjertsen, Emil Thorset Klubb Innstrandens IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Godø, Peder Risvoll Klubb Fauske IL Ski Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Hjemås, Øyvind Helle Klubb Valnesfjord IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Hüttepohl, Karl Martin Klubb Vinger IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Ingvaldsen, Sigurd Børø Klubb Vinger IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Leite, Johan Bertnes Klubb Innstrandens IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Mannsåker, Jakob Solli Klubb Fauske IL Ski Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Meyer Andreassen, Jens Klubb Innstrandens IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Olsen, Noah Lyng Klubb Fauske IL Ski Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Opheim, Max Øren Klubb Fauske IL Ski Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Strand, Mikkel Hagemoen Klubb Fauske IL Ski Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sørfjord, Tobias Klubb Fauske IL Ski Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk

J 10 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Botten, Bertine Klubb Tverlandet IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Fredheim, Helene Klubb Fauske IL Ski Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Hansen, Andrea Arntzen Klubb Fauske IL Ski Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Jensen-Slettvoll, Natalie Klubb Tverlandet IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Johnsen, Sofia Strømsnes Klubb Fauske IL Ski Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Kosmo, Vilde Linnéa Klubb Valnesfjord IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Pinnerød, Sigrid Klubb Tverlandet IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sund, Vilja Orø Klubb Innstrandens IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk

J 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amundsen, Kaja Risvoll Klubb Fauske IL Ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hammerfall, Malin Klubb Fauske IL Ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Haukland, Hedda Utne Klubb Innstrandens IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sigvartsen, Malin Veronica Wemberg Klubb Fauske IL Ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Tande, Sigrid Klubb Fauske IL Ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk

J 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Sofia Mari Klubb Tverlandet IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Ludvigsen-Wahome, Nadia Klubb Vinger IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Solbakken, Sofia Klubb Innstrandens IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Solvang, Emilie Victoria Pedersen Klubb Vinger IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk

J 13 år - 3 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alm, Mia Aurora Klubb Vinger IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Bentsen, Ingrid Klubb Vinger IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Haugland, Frida Elisabeth Klubb Innstrandens IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Sjø, Maia Timonen Klubb Fauske IL Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Strøm, Matilde Klubb Tverlandet IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles

J 14 år - 3 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alstad-Larsen, Marte Klubb Fauske IL Ski Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Hagen, Ida-Therese Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Kjelstrup, Lena Martine Elveos Klubb Innstrandens IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Krane, Maria Bolin Klubb Bossmo og Ytteren IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Olsen, Nora Kjær Klubb Siso, IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Sande, Lisa Otterlei Klubb Innstrandens IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Strøm, Emilie Klubb Tverlandet IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk felles

J 15 år - 5 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amundsen, Marie Risvoll Klubb Fauske IL Ski Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Bentsen, Eline Klubb Vinger IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Grovassbakk, Pernille Klubb Siso, IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Hunstad, Johanna Lovise Klubb Innstrandens IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Jensen, Jensine Vangberg Klubb Innstrandens IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Ringberg, Julie Klubb Innstrandens IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Valvik, Ingvild Willumstad Klubb Siso, IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles

J 16 år - 5 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Blind, Christina Elise Klubb Vinger IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Hansen, Mariell Stavnes Klubb Tverlandet IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk felles

J 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Ellingsen-Stenhammer, Emilie Klubb Fauske IL Ski Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Haraldsvik, Agathe Klubb Valnesfjord IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Hauan, Hannah Sofie Klubb Fauske IL Ski Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Haukland, Oda Utne Klubb Innstrandens IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Olsen, Mali Storeide Klubb Siso, IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Råheim, Åsne Elene Bertnes Klubb Innstrandens IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Simonsen, Ingeborg Alice Klubb Fauske IL Ski Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sund, Live Orø Klubb Innstrandens IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Vorren, Marta Linnea Klubb Fauske IL Ski Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk

J 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gjertsen, Johanne Thorset Klubb Innstrandens IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Grunnfoss, Nora Serine Riise Klubb Fauske IL Ski Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Hansen, Mina Marie Hareide Klubb Tverlandet IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Nilssen, Kristine Holter Klubb Innstrandens IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk

K 18 år - 5 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Jensen, Jenny Vangberg Klubb Innstrandens IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk felles

Kvinner senior - 5 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Mathisen, Ingrid Klubb Fauske IL Ski Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk felles

M 17 år - 10 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hagenes, Kristoffer Klubb Valnesfjord IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Wangberg, Petter Grahn Klubb Fauske IL Ski Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk felles

M 18 år - 10 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakke, Oskar Pareli Klubb Innstrandens IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Blix, Henrik August Klubb Innstrandens IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Kongsbakk, Trygve Aslak Bø Klubb Innstrandens IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Larsen, Tobias Sahachai Klubb Splint, IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk felles

M 19/20 år - 10 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Kristiansen, Joakim Støre Klubb Siso, IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Lillevoll, Adrian Sandnes Klubb Valnesfjord IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Skiri, Espen Samuelsen Klubb Innstrandens IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk felles

Menn senior - 10 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hansen, Arne Hans Klubb Nordfold IF Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Holmstrøm, Brian Nymo Klubb Fauske IL Ski Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Larsen, Tom Emil Klubb Stormfjell IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Murbræch, Sander Klubb Innstrandens IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Olsen, Gøran Klubb Siso, IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Solbakken, Håvard Klubb Innstrandens IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk felles
NIF-EPI03, 03