Hopp til innhold

Sisorennet

Sisorennet er et klassisk kretsrenn der utøverne fra 11 år får gå lenger enn de normalt gjør (ca. 50%) og de fra 13 år går fellesstart. G/J 11-12 år går 3 km, G/J 13-14 år går 4,5 km (NB! IKKE 4 km som det står ifm. påmelding), G/J 15-16 år 7,5 km, kvinner junior og senior samt M17-18 går 15 km, mens M19-20 og M sr. går 30 km. G/J 8-10 år går ordinær distanse, dvs. 1km, og vi åpner for rekruttklasser G/J 5-7 år med start fra kl.1130. Vi har også tilbud til FH/UH i ulike klasser og distanser. NB! Foreldreklasse opprettet, de går 4,5 km (mulig fellesstart med 13-14 år, avhengig av antall deltakere totalt).

  • Når: 04.02.2018
  • Oppstart: 12:00
  • Hvor: Straumen
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 01.02.2018

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 04.02.2018 Klasse Felles 5 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 50 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.02.2018 Klasse Felles 6 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 50 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.02.2018 Klasse Felles 7 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 50 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.02.2018 Klasse FH Kvinner junior sittende Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 100
Start 04.02.2018 Klasse FH Kvinner junior sittende Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 100
Start 04.02.2018 Klasse FH Kvinner junior stående Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 100
Start 04.02.2018 Klasse FH Kvinner junior stående Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 100
Start 04.02.2018 Klasse FH Kvinner senior sittende Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 100
Start 04.02.2018 Klasse FH Kvinner senior sittende Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 100
Start 04.02.2018 Klasse FH Kvinner senior stående Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 100
Start 04.02.2018 Klasse FH Kvinner senior stående Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 100
Start 04.02.2018 Klasse FH Menn junior sittende Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 100
Start 04.02.2018 Klasse FH Menn junior sittende Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 100
Start 04.02.2018 Klasse FH Menn junior stående Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 100
Start 04.02.2018 Klasse FH Menn junior stående Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 100
Start 04.02.2018 Klasse FH Menn senior sittende Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 100
Start 04.02.2018 Klasse FH Menn senior sittende Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 100
Start 04.02.2018 Klasse FH Menn senior stående Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 100
Start 04.02.2018 Klasse FH Menn senior stående Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 100
Start 04.02.2018 Klasse Foreldreklasse Øvelse 4 km klassisk felles Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.02.2018 Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.02.2018 Klasse G 11 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.02.2018 Klasse G 12 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.02.2018 Klasse G 13 år Øvelse 4 km klassisk felles Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.02.2018 Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk felles Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.02.2018 Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km klassisk felles Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.02.2018 Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk felles Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.02.2018 Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.02.2018 Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.02.2018 Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.02.2018 Klasse J 11 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.02.2018 Klasse J 12 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.02.2018 Klasse J 13 år Øvelse 4 km klassisk felles Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.02.2018 Klasse J 14 år Øvelse 4 km klassisk felles Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.02.2018 Klasse J 15 år Øvelse 7,5 km klassisk felles Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.02.2018 Klasse J 16 år Øvelse 7,5 km klassisk felles Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.02.2018 Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 100 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.02.2018 Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 100
Start 04.02.2018 Klasse K 17 år Øvelse 15 km klassisk felles Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.02.2018 Klasse K 18 år Øvelse 15 km klassisk felles Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.02.2018 Klasse K 19/20 år Øvelse 15 km klassisk felles Startkontingent 115
Start 04.02.2018 Klasse Kvinner senior Øvelse 15 km klassisk felles Startkontingent 130
Start 04.02.2018 Klasse M 17 år Øvelse 15 km klassisk felles Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.02.2018 Klasse M 18 år Øvelse 15 km klassisk felles Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.02.2018 Klasse M 19/20 år Øvelse 30 km klassisk felles Startkontingent 115 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.02.2018 Klasse Menn senior Øvelse 30 km klassisk felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

Felles 5 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Lien, Sofia Michelle Høgseth Klubb Fauske IL Ski Klasse Felles 5 år Øvelse 1 km klassisk

Felles 6 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bremnes, Lotta Olofsson Klubb Innstrandens IL Klasse Felles 6 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Hauan, Oliver Klubb Fauske IL Ski Klasse Felles 6 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Haukland, Signe Utne Klubb Innstrandens IL Klasse Felles 6 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Hüttepohl, Anton Klubb Vinger IL Klasse Felles 6 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Ingvaldsen, Mathilde Børø Klubb Vinger IL Klasse Felles 6 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Megård, Marius Klubb Fauske IL Ski Klasse Felles 6 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Nystadbakk, Sander Klubb Innstrandens IL Klasse Felles 6 år Øvelse 1 km klassisk

Felles 7 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Holien, Mathias Klubb Siso, IL Klasse Felles 7 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Larsen, Klara Klubb Siso, IL Klasse Felles 7 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Skjevik Pettersen, Robert Emil Klubb Siso, IL Klasse Felles 7 år Øvelse 1 km klassisk

Foreldreklasse - 4 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Abelsen, Hilde Klubb Siso, IL Klasse Foreldreklasse Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Råheim, Sveinung Bertnes Klubb Innstrandens IL Klasse Foreldreklasse Øvelse 4 km klassisk felles

G 10 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Abelsen, Edvard Dylan Klubb Siso, IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Djupvik, Magnus Klubb Valnesfjord IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Holand, Emil Olai Klubb Innstrandens IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Kilen, Jakob Klubb Innstrandens IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Nystadbakk, Tobias Klubb Innstrandens IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Råheim, Sigurd Bertnes Klubb Innstrandens IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Strøm, Peder Mathias Klubb Heimhug IL/UL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk

G 11 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Engan, Eirik Haukland Klubb Valnesfjord IL Klasse G 11 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hagen, Aksel Kvarum Klubb Valnesfjord IL Klasse G 11 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hagenes, Tobias Klubb Valnesfjord IL Klasse G 11 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Solbakk, Sander Ørnes Klubb Fauske IL Ski Klasse G 11 år Øvelse 3 km klassisk

G 12 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Ingvaldsen, Sivert Børø Klubb Vinger IL Klasse G 12 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Olsen, Edvard Megård Klubb Fauske IL Ski Klasse G 12 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Wikerøy, Fredrik Andreas Trondsen Klubb Tverlandet IL Klasse G 12 år Øvelse 3 km klassisk

G 13 år - 4 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Botten, Theodor Klubb Tverlandet IL Klasse G 13 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Jakobsen, Jakob Andreas Svaleng Klubb Tverlandet IL Klasse G 13 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Slettmyr, Ronny Andre Klubb Fauske IL Ski Klasse G 13 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Strøm, Pål Simon Klubb Heimhug IL/UL Klasse G 13 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Veisetaune, Vegard Klubb Tverlandet IL Klasse G 13 år Øvelse 4 km klassisk felles

G 14 år - 4 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Vassvik, Wilhelm Nouhan Klubb Siso, IL Klasse G 14 år Øvelse 4 km klassisk felles

G 15 år - 7,5 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Blix, Andreas Richard Klubb Innstrandens IL Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Fredheim, Leander Moises Klubb Fauske IL Ski Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Jakobsen, Petter Elias Svaleng Klubb Tverlandet IL Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Karlsen, Stian Sagnes Klubb Siso, IL Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Megård Olsen, Asbjørn Klubb Fauske IL Ski Klasse G 15 år Øvelse 7,5 km klassisk felles

G 16 år - 7,5 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Grindheim, Fredrik Willumsen Klubb Innstrandens IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km klassisk felles

G 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bentsen, Emil Staupåmo Klubb Vinger IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Djupvik, Emil Klubb Valnesfjord IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Hagen, Amund Kvarum Klubb Valnesfjord IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Jørgensen, Wilmar Stormdalshei Klubb Siso, IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Løkås, Steinar Nikolai Karlsen Klubb Vinger IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Megård, Morten Klubb Fauske IL Ski Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Nystadbakk, Sebastian Klubb Innstrandens IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Tande, Gustav Klubb Fauske IL Ski Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Willumstad Valvik, Henrik Klubb Siso, IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk

G 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alm, Jonas Bardal Klubb Vinger IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Alm, Max Odin Klubb Vinger IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Berntsen, Thor Breimo Klubb Fauske IL Ski Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Berntsen, Trym Breimo Klubb Fauske IL Ski Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Hjemås, Øyvind Helle Klubb Valnesfjord IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Holien, Emil Andreas Klubb Siso, IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Hüttepohl, Karl Martin Klubb Vinger IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Ingvaldsen, Sigurd Børø Klubb Vinger IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Jørgensen, Anton Stormadalshei Klubb Siso, IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Mannsåker, Jakob Solli Klubb Fauske IL Ski Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Strand, Mikkel Hagemoen Klubb Fauske IL Ski Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sørfjord, Tobias Klubb Fauske IL Ski Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk

J 10 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Kosmo, Vilde Linnéa Klubb Valnesfjord IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk

J 11 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amundsen, Kaja Risvoll Klubb Fauske IL Ski Klasse J 11 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hammerfall, Malin Klubb Fauske IL Ski Klasse J 11 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Haukland, Hedda Utne Klubb Innstrandens IL Klasse J 11 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Tande, Sigrid Klubb Fauske IL Ski Klasse J 11 år Øvelse 3 km klassisk

J 12 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Andersen, Sofia Mari Klubb Tverlandet IL Klasse J 12 år Øvelse 3 km klassisk

J 13 år - 4 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alm, Mia Aurora Klubb Vinger IL Klasse J 13 år Øvelse 4 km klassisk felles
Navn Strøm, Matilde Klubb Tverlandet IL Klasse J 13 år Øvelse 4 km klassisk felles

J 14 år - 4 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Strøm, Emilie Klubb Tverlandet IL Klasse J 14 år Øvelse 4 km klassisk felles

J 15 år - 7,5 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amundsen, Marie Risvoll Klubb Fauske IL Ski Klasse J 15 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Bentsen, Eline Klubb Vinger IL Klasse J 15 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Grovassbakk, Pernille Klubb Siso, IL Klasse J 15 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Hunstad, Johanna Lovise Klubb Innstrandens IL Klasse J 15 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Jensen, Jensine Vangberg Klubb Innstrandens IL Klasse J 15 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Ringberg, Julie Klubb Innstrandens IL Klasse J 15 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Valvik, Ingvild Willumstad Klubb Siso, IL Klasse J 15 år Øvelse 7,5 km klassisk felles

J 16 år - 7,5 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Blind, Christina Elise Klubb Vinger IL Klasse J 16 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Hansen, Mariell Stavnes Klubb Tverlandet IL Klasse J 16 år Øvelse 7,5 km klassisk felles

J 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hauan, Hannah Sofie Klubb Fauske IL Ski Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Haukland, Oda Utne Klubb Innstrandens IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Lien, Ariel Adelén Høgseth Klubb Fauske IL Ski Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Olsen, Mali Storeide Klubb Siso, IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Råheim, Åsne Elene Bertnes Klubb Innstrandens IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Vassvik, Liv Zhong Qiu Klubb Siso, IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk

K 17 år - 15 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Arntsen, Oda Klubb Innstrandens IL Klasse K 17 år Øvelse 15 km klassisk felles

K 18 år - 15 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Jensen, Jenny Vangberg Klubb Innstrandens IL Klasse K 18 år Øvelse 15 km klassisk felles

M 17 år - 15 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hagenes, Kristoffer Klubb Valnesfjord IL Klasse M 17 år Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Wangberg, Petter Grahn Klubb Fauske IL Ski Klasse M 17 år Øvelse 15 km klassisk felles

M 18 år - 15 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakke, Oskar Pareli Klubb Innstrandens IL Klasse M 18 år Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Blix, Henrik August Klubb Innstrandens IL Klasse M 18 år Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Larsen, Tobias Sahachai Klubb Splint, IL Klasse M 18 år Øvelse 15 km klassisk felles

M 19/20 år - 30 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Baumann, Tobias Opdalshei Klubb Innstrandens IL Klasse M 19/20 år Øvelse 30 km klassisk felles
Navn Kristiansen, Joakim Støre Klubb Siso, IL Klasse M 19/20 år Øvelse 30 km klassisk felles
Navn Lillevoll, Adrian Sandnes Klubb Valnesfjord IL Klasse M 19/20 år Øvelse 30 km klassisk felles

Menn senior - 30 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Dragsten, Bjørn-Erik Klubb Junkeren IK Klasse Menn senior Øvelse 30 km klassisk felles
Navn Grundnes, Johan August Klubb Gjelleråsen IF Klasse Menn senior Øvelse 30 km klassisk felles
Navn Hermansen, Svenn Petter Klubb Fauske IL Ski Klasse Menn senior Øvelse 30 km klassisk felles
Navn Holmstrøm, Brian Nymo Klubb Fauske IL Ski Klasse Menn senior Øvelse 30 km klassisk felles
Navn Jeremiassen, Thomas Klubb Tverlandet IL Klasse Menn senior Øvelse 30 km klassisk felles
Navn Kilen, Morten Klubb Innstrandens IL Klasse Menn senior Øvelse 30 km klassisk felles
Navn Larsen, Tom Emil Klubb Stormfjell IL Klasse Menn senior Øvelse 30 km klassisk felles
Navn Moen, Ivar Klubb Tverlandet IL Klasse Menn senior Øvelse 30 km klassisk felles
Navn Nilsen, Sindre Aaberg Klubb Junkeren IK Klasse Menn senior Øvelse 30 km klassisk felles
Navn Olsen, Gøran Klubb Siso, IL Klasse Menn senior Øvelse 30 km klassisk felles
nif-epi04, 04