Hopp til innhold

Heimhugdilten

Kretsrenn i langrenn alle klasser inkludert rekrutteringsklasse. Rekrutteringsklassen starter kl 12:00. Start og mål i lysløypa på Russånes Tilbud overnatting Nordnes Camp og Bygdesenter 3 til 4 mars - se vedlegg. Bestill tidlig, hyttene blir fort fullbooket. Det er også mulighet for å kunne få overnatte i ungdomshuset vårt.

  • Når: 04.03.2018
  • Oppstart: 12:00
  • Hvor: Russånes, Saltdal
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 02.03.2018

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 04.03.2018 Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.03.2018 Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.03.2018 Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.03.2018 Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.03.2018 Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.03.2018 Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.03.2018 Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0
Start 04.03.2018 Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.03.2018 Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.03.2018 Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0
Start 04.03.2018 Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.03.2018 Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.03.2018 Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.03.2018 Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.03.2018 Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0
Start 04.03.2018 Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.03.2018 Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.03.2018 Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.03.2018 Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0
Start 04.03.2018 Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0
Start 04.03.2018 Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0
Start 04.03.2018 Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.03.2018 Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 0
Start 04.03.2018 Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.03.2018 Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 0
Start 04.03.2018 Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 0
Start 04.03.2018 Klasse Rekruteringsklasse Øvelse Klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alm, Lucas Lehn Klubb Vinger IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Grauer-Kristensen, Tore Klubb Heimhug IL/UL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Strøm, Peder Mathias Klubb Heimhug IL/UL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Veisetaune, Håvard Klubb Tverlandet IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk

G 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Kristensen, Aksel Grauer Klubb Heimhug IL/UL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Solbakk, Sander Ørnes Klubb Fauske IL Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk

G 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Ingvaldsen, Sivert Børø Klubb Vinger IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk

G 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Jakobsen, Jakob Andreas Svaleng Klubb Tverlandet IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Leite, David Bertnes Klubb Innstrandens IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Strøm, Pål Simon Klubb Heimhug IL/UL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Veisetaune, Vegard Klubb Tverlandet IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk

G 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Knutsen, Vetle Mathiesen Klubb Innstrandens IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk

G 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fredheim, Leander Moises Klubb Fauske IL Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Støvset, Chris Aleksander Klubb Skjerstad IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk

G 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bentsen, Emil Staupåmo Klubb Vinger IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Knutsen, Iver Mathiesen Klubb Innstrandens IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Løkås, Steinar Nikolai Karlsen Klubb Vinger IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk

G 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alm, Max Odin Klubb Vinger IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Berntsen, Thor Breimo Klubb Fauske IL Ski Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Berntsen, Trym Breimo Klubb Fauske IL Ski Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Hüttepohl, Karl Martin Klubb Vinger IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Ingvaldsen, Sigurd Børø Klubb Vinger IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sørfjord, Tobias Klubb Fauske IL Ski Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk

J 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bentsen Nevervik, Elise Klubb Vinger IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hammerfall, Malin Klubb Fauske IL Ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Haukland, Hedda Utne Klubb Innstrandens IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk

J 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hasselbergsen, Sofie Muurmans Klubb Heimhug IL/UL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Ludvigsen-Wahome, Nadia Klubb Vinger IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Solvang, Emilie Victoria Pedersen Klubb Vinger IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk

J 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alm, Mia Aurora Klubb Vinger IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Amundsen, Pernille Oline Pedersen Klubb Fauske IL Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Haugland, Frida Elisabeth Klubb Innstrandens IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Selnes, Nora Kristine Finstad Klubb Innstrandens IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sjø, Maia Timonen Klubb Fauske IL Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk

J 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Kjelstrup, Lena Martine Elveos Klubb Innstrandens IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kristiansen, Maria Hopen Klubb Innstrandens IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sande, Lisa Otterlei Klubb Innstrandens IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk

J 16 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hansen, Mariell Stavnes Klubb Tverlandet IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk

J 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Lien, Ariel Adelén Høgseth Klubb Fauske IL Ski Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Rånes, Ronja Nordvik Klubb Heimhug IL/UL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk

J 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Nordvik, Malin Klubb Heimhug IL/UL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk

Kvinner senior - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berg, Kjersti Lise Lehn Klubb Vinger IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk
Navn Valen, Isabell Katharina Klubb Innstrandens IL Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk

M 18 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Knutsen, Elias Mathiesen Klubb Innstrandens IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk

Rekruteringsklasse - Klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alm, Ailin Lehn Klubb Vinger IL Klasse Rekruteringsklasse Øvelse Klassisk
Navn Bentsen, Mathea Klubb Vinger IL Klasse Rekruteringsklasse Øvelse Klassisk
Navn Bredesen, Jenny Sofie Klubb Heimhug IL/UL Klasse Rekruteringsklasse Øvelse Klassisk
Navn Bredesen, Amalie Elise Klubb Heimhug IL/UL Klasse Rekruteringsklasse Øvelse Klassisk
Navn Hüttepohl, Anton Klubb Vinger IL Klasse Rekruteringsklasse Øvelse Klassisk
Navn Ingvaldsen, Mathilde Børø Klubb Vinger IL Klasse Rekruteringsklasse Øvelse Klassisk
Navn Kristensen, Joar Grauer Klubb Heimhug IL/UL Klasse Rekruteringsklasse Øvelse Klassisk
Navn Lien, Sofia Michelle Høgseth Klubb Fauske IL Ski Klasse Rekruteringsklasse Øvelse Klassisk
Navn Ludvigsen Wahome, Sienna Klubb Vinger IL Klasse Rekruteringsklasse Øvelse Klassisk
Navn Nordvik, Anders Klubb Heimhug IL/UL Klasse Rekruteringsklasse Øvelse Klassisk
Navn Rånes, Sandra Nordvik Klubb Heimhug IL/UL Klasse Rekruteringsklasse Øvelse Klassisk
Navn Veisetaune, Kristin Klubb Tverlandet IL Klasse Rekruteringsklasse Øvelse Klassisk
NIF-EPI02, 02
Lars O. Berge