Hopp til innhold

Saltdalsrennet

Klassisk stil, fellesstart fra 13 år og oppover. Egen rekruttklasse. Søndagen arrangerer UIL Heimhug kretsrenn på Rusånes. I den forbindelse tilbyr de overnatting på Nordnes camping (se vedlegg) og evt på flatseng på Rusånes ungdomshus. Ta kontakt med Heimhug for info.

  • Når: 03.03.2018
  • Oppstart: 12:00
  • Hvor: Røkland
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 01.03.2018

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 03.03.2018 Klasse Felles 5 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.03.2018 Klasse Felles 6 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.03.2018 Klasse Felles 7 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.03.2018 Klasse FH Kvinner senior sittende Øvelse 5 km klassisk felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.03.2018 Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.03.2018 Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.03.2018 Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.03.2018 Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.03.2018 Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.03.2018 Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.03.2018 Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles Startkontingent 0
Start 03.03.2018 Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.03.2018 Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.03.2018 Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.03.2018 Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.03.2018 Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.03.2018 Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.03.2018 Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.03.2018 Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.03.2018 Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.03.2018 Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.03.2018 Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.03.2018 Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk felles Startkontingent 0
Start 03.03.2018 Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk felles Startkontingent 0
Start 03.03.2018 Klasse K 19/20 år Øvelse 5 km klassisk felles Startkontingent 0
Start 03.03.2018 Klasse Kvinner senior Øvelse 5 km klassisk felles Startkontingent 0
Start 03.03.2018 Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk felles Startkontingent 0
Start 03.03.2018 Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 03.03.2018 Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km klassisk felles Startkontingent 0
Start 03.03.2018 Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk felles Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

Felles 5 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bredesen, Jenny Sofie Klubb Heimhug IL/UL Klasse Felles 5 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Haugen, Konrad Aardal Klubb Rognan IL Klasse Felles 5 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Lien, Sofia Michelle Høgseth Klubb Fauske IL Ski Klasse Felles 5 år Øvelse 1 km klassisk

Felles 6 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alm, Ailin Lehn Klubb Vinger IL Klasse Felles 6 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Bolle Johnsen, Teodor Klubb Innstrandens IL Klasse Felles 6 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Godø, Aslak Hermod Risvoll Klubb Fauske IL Ski Klasse Felles 6 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Haukland, Signe Utne Klubb Innstrandens IL Klasse Felles 6 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Ingvaldsen, Mathilde Børø Klubb Vinger IL Klasse Felles 6 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Knutsen, Oda Mathiesen Klubb Innstrandens IL Klasse Felles 6 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Kristensen, Joar Grauer Klubb Heimhug IL/UL Klasse Felles 6 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Megård, Marius Klubb Fauske IL Ski Klasse Felles 6 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Nystadbakk, Sander Klubb Innstrandens IL Klasse Felles 6 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Tidemann, Joakim Klubb Rognan IL Klasse Felles 6 år Øvelse 1 km klassisk

Felles 7 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bentsen, Mathea Klubb Vinger IL Klasse Felles 7 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Bjørnstad, Elias Olai Klubb Fauske IL Ski Klasse Felles 7 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Bredesen, Amalie Elise Klubb Heimhug IL/UL Klasse Felles 7 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Haraldsvik, Ada Klubb Valnesfjord IL Klasse Felles 7 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Kristensen, Agnes Leiråmo Klubb Stormfjell IL Klasse Felles 7 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Pinnerød, Vegard Klubb Tverlandet IL Klasse Felles 7 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Tidemann, Lucas Klubb Rognan IL Klasse Felles 7 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Veisetaune, Kristin Klubb Tverlandet IL Klasse Felles 7 år Øvelse 1 km klassisk

FH Kvinner senior sittende - 5 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Valen, Isabell Katharina Klubb Innstrandens IL Klasse FH Kvinner senior sittende Øvelse 5 km klassisk felles

G 10 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alm, Lucas Lehn Klubb Vinger IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Alm, Lucas Lehn Klubb Vinger IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Bjørnstad, Iver Klubb Fauske IL Ski Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Bolle Johnsen, Jonatan Klubb Innstrandens IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Djupvik, Magnus Klubb Valnesfjord IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Grauer-Kristensen, Tore Klubb Heimhug IL/UL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Holand, Emil Olai Klubb Innstrandens IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Kilen, Jakob Klubb Innstrandens IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Leite, Eyvind Bertnes Klubb Innstrandens IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Myhre, Lucas Andre Klubb Heimhug IL/UL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Nystadbakk, Tobias Klubb Innstrandens IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Strøm, Peder Mathias Klubb Heimhug IL/UL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Tobiassen, Isak Klubb Fauske IL Ski Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Veisetaune, Håvard Klubb Tverlandet IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Volden-Kristensen, Robin Klubb Rognan IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk

G 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Blind, Olov Johannes Klubb Vinger IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kristensen, Aksel Grauer Klubb Heimhug IL/UL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Solbakk, Sander Ørnes Klubb Fauske IL Ski Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk

G 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Ingvaldsen, Sivert Børø Klubb Vinger IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Nilssen, Erlend Holter Klubb Innstrandens IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Wikerøy, Fredrik Andreas Trondsen Klubb Tverlandet IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk

G 13 år - 3 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Botten, Theodor Klubb Tverlandet IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Jakobsen, Jakob Andreas Svaleng Klubb Tverlandet IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Leite, David Bertnes Klubb Innstrandens IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Pinnerød, Magne Klubb Tverlandet IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Strøm, Pål Simon Klubb Heimhug IL/UL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Veisetaune, Vegard Klubb Tverlandet IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles

G 14 år - 3 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Blind, Per Anders Klubb Vinger IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Knutsen, Vetle Mathiesen Klubb Innstrandens IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles

G 15 år - 5 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fredheim, Leander Moises Klubb Fauske IL Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Karlsen, Stian Sagnes Klubb Siso, IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Megård Olsen, Asbjørn Klubb Fauske IL Ski Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Støvset, Chris Aleksander Klubb Skjerstad IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles

G 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bentsen, Emil Staupåmo Klubb Vinger IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Djupvik, Emil Klubb Valnesfjord IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Knutsen, Iver Mathiesen Klubb Innstrandens IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Løkås, Steinar Nikolai Karlsen Klubb Vinger IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Megård, Morten Klubb Fauske IL Ski Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Nystadbakk, Sebastian Klubb Innstrandens IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Willumstad Valvik, Henrik Klubb Siso, IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk

G 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alm, Jonas Bardal Klubb Vinger IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Alm, Max Odin Klubb Vinger IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Godø, Peder Risvoll Klubb Fauske IL Ski Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Ingvaldsen, Sigurd Børø Klubb Vinger IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Leite, Johan Bertnes Klubb Innstrandens IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Mannsåker, Jakob Solli Klubb Fauske IL Ski Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Strand, Mikkel Hagemoen Klubb Fauske IL Ski Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk

J 10 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Botten, Bertine Klubb Tverlandet IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Fredheim, Helene Klubb Fauske IL Ski Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Hansen, Andrea Arntzen Klubb Fauske IL Ski Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Johnsen, Sofia Strømsnes Klubb Fauske IL Ski Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Kristensen, Henriette Leiråmo Klubb Stormfjell IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Pinnerød, Sigrid Klubb Tverlandet IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk

J 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amundsen, Kaja Risvoll Klubb Fauske IL Ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bentsen Nevervik, Elise Klubb Vinger IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hammerfall, Malin Klubb Fauske IL Ski Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Haukland, Hedda Utne Klubb Innstrandens IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Miller, Arja Jensen Klubb Vinger IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk

J 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hasselbergsen, Sofie Muurmans Klubb Heimhug IL/UL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Ludvigsen-Wahome, Nadia Klubb Vinger IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Solvang, Emilie Victoria Pedersen Klubb Vinger IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk

J 13 år - 3 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alm, Mia Aurora Klubb Vinger IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Amundsen, Pernille Oline Pedersen Klubb Fauske IL Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Bentsen, Ingrid Klubb Vinger IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Haugland, Frida Elisabeth Klubb Innstrandens IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Selnes, Nora Kristine Finstad Klubb Innstrandens IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Sjø, Maia Timonen Klubb Fauske IL Ski Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Strøm, Matilde Klubb Tverlandet IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles

J 14 år - 3 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alstad-Larsen, Marte Klubb Fauske IL Ski Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Kjelstrup, Lena Martine Elveos Klubb Innstrandens IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Kristiansen, Maria Hopen Klubb Innstrandens IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Sande, Lisa Otterlei Klubb Innstrandens IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Strøm, Emilie Klubb Tverlandet IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk felles

J 15 år - 5 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Amundsen, Marie Risvoll Klubb Fauske IL Ski Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Bentsen, Eline Klubb Vinger IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Grovassbakk, Pernille Klubb Siso, IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Valvik, Ingvild Willumstad Klubb Siso, IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles

J 16 år - 5 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Blind, Christina Elise Klubb Vinger IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Hansen, Mariell Stavnes Klubb Tverlandet IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk felles

J 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Haraldsvik, Agathe Klubb Valnesfjord IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Haugen, Amalie Aardal Klubb Rognan IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Haukland, Oda Utne Klubb Innstrandens IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Lien, Ariel Adelén Høgseth Klubb Fauske IL Ski Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Volden-Kristensen, Aurora Klubb Rognan IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk

J 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hasselbergsen, Guro Muurmans Klubb Heimhug IL/UL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Løkås, Martine Karlsen Klubb Vinger IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Miller, Mina Jensen Klubb Vinger IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Nilssen, Kristine Holter Klubb Innstrandens IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Pedersen, Mai Linn Nilsen Klubb Vinger IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk

M 18 år - 10 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Knutsen, Elias Mathiesen Klubb Innstrandens IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk felles

Menn senior - 10 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Albinussen, Håvard Klubb Rognan IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Kilen, Morten Klubb Innstrandens IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Murbræch, Sander Klubb Innstrandens IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk felles
Navn Olsen, Gøran Klubb Siso, IL Klasse Menn senior Øvelse 10 km klassisk felles
NIF-EPI01, 01
NTB scanpix