Hopp til innhold

NC jr Holmenkollen

 

NORGESCUP HOLMENKOLLEN, 14.-16. FEBRUAR 2020

Norgescup junior - 4, 5 og 6

Informasjon oppdatert 10.02.2020

Sted

Holmenkollen, Oslo

Dato

14.-16. februar 2020

Reisemåte

Hver klubb har ansvaret for reisen.

Utøvere

 Junior

Overnatting

 Overnatting er reservert ved Scandic Holmenkollen Park i perioden 12.-16. februar 2020 (arrangøren sitt løperhotell).

Jamfør Norges Skiforbund administrative rutiner har Nordland Skikrets fått tildelt 18 dobbeltrom.

Dobbeltrom: 645,- pr. pers. pr. døgn 
Prisen er inkludert frukost.

Andre måltid:
Måltidspakke kr. 635,- pr. pers. pr. dag (inkluderer matpakke, lunsjbuffe, middagsbuffe og kveldsmåltid)

Bestilling av overnatting

Frist for bestilling av overnatting er 17. november 2019.

NB! Etter fristen må skikretsen avbestille rom som ikke er booket.

Bestilling av overnatting gjør du på linken under

Bestille overnatting

Påmelding

Merk at bestillingen er bindene. Ved forfall må løpere og foresatte benytte seg av egen reiseforsikring ved eventuell refusjon.

Måltider

Måltidspakke

kr. 635,- pr. pers. pr. dag (inkluderer matpakke, lunsjbuffe, middagsbuffe og kveldsmåltid)

Rennprogram

 Fredag 14. februar 2020

- Kvinner, Sprint F
- Menn, Sprint F

Lørdag 15. februar 2020
- Kvinner, 5 km K
- Menn, 10 km K

Søndag 16. februar 2020
- Kvinner, 10-10-15 km F
- Menn, 15-15-30 km F

Reiseleder

 Erling Eiterjord Innstranda IL - eiter@online.no

Adm. ansv.

Lars Nystadbakk tlf 91541903

Fellesopplegg

 Under finner du forslag til fellesopplegg for Nordland Skikrets:

https://www.skiforbundet.no/nordland/langrenn/arrangement/felleopplegg-2020/

Smørebod

Bestilles per e-post lars.nystadbakk@skiforbundet.no

Påmelding

Utøverne er selv ansvarlige for påmelding til løpet via www.minidrett.no 

Nettside

 https://www.skiforbundet.no/kollen/

Påmeldte løpere og ledere

Felles overnatting    
Navn Klubb Ankomst
Utøvere    
Birk Fjellheim Bossmo og Ytteren IL Onsdag
Nikolai Solem Eiterjord Innstranda IL Onsdag
Andrine Erika Elvenes Sortland & Omegn Skiklubb Onsdag
Henrik Blix Innstranda IL Onsdag
Andreas Blix Innstranda IL Onsdag
Armand Aune Innstranda IL Onsdag
Mariell Stavnes Hansen Tverlandet IL ski Onsdag
John Ivar Karlsen Melbo IL Onsdag
Morten Hjørnerød  Mosjøen il Ski  Onsdag
Jensine Vengberg Jensen Innstranda IL Onsdag
Johan Nordeng Alsvåg IL Onsdag
Håvard Aarthun Åga Onsdag
John Ivar Karlsen Melbo IL Onsdag
Tobias Larsen IL Splint Onsdag
     
Foreldre    
Erling H. Eiterjord Innstranda IL  Onsdag
John Eirik Karlsen Melbo IL  Onsdag
Kim Nordeng Alsvåg IL  Onsdag
Tommy Nordeng Alsvåg IL  Onsdag
Dorothea Blix Innstranda IL  Onsdag
Egil Fjellheim Bossmo & Ytteren IL  Onsdag
Nils Terje Elvenes Sortland & Omegn Skiklubb Onsdag
     
Egen Overnatting    
Navn Klubb Ankomst
Utøvere    
Petter Grahn Wangberg Fauske il Langrenn  
Asbjørn Megård Olsen Fauske IL Langrenn  
Eline Bentsen Vinger IL  
Marie Risvoll Amundsen Fauske IL Langrenn  
Tuva Katrine Pettersen Melbo IL  
Jakob Sørlie Pettersen Melbo IL  
Ella Ellingsen Mortensen KS Ski Lofoten  
     
Foreldre    
Kristian Amundsen    

Romfordeling

Rom Navn Klubb Ankomst
1 Birk Fjellheim Bossmo og Ytteren IL Onsdag
1 Egil Fjellheim Bossmo og Ytteren IL Onsdag
2 Nikolai Solem Eiterjord Innstranda IL Onsdag
2 Erling H. Eiterjord Innstranda IL Onsdag
3 Jensine Vengberg Jensen Innstrandens il langrenn Onsdag
3 Mariell Stavnes Hansen Tverlandet IL ski Onsdag
4 John Ivar Karlsen Melbo IL Onsdag
4 John Eirik Karlsen Melbo IL Onsdag
5 Tommy Nordeng Alsvåg IL Onsdag
5      
6 Henrik Blix Innstranda IL Onsdag
6 Andreas Blix Innstranda IL Onsdag
7 Håvard Aathun Åga Onsdag
7 Armand Aune Innstranda IL Onsdag
8 Andrine Erika Elvenes Sortland & Omegn Skiklubb Onsdag
8 Nils Terje Elvenes Sortland & Omegn Skiklubb Onsdag
9 Morten Hjørnerød  Mosjøen il ski  Onsdag
9 Tobias Larsen IL Splint  Onsdag
10 Kim Nordeng Alsvåg IL Onsdag
10 Johan Nordeng Alsvåg IL Onsdag
11 Dorothea Blix Innstranda IL Onsdag
NIF-EPI02, 02