Hopp til innhold

Leksvikrennet - KM-13 år-senior, NTE-Cup 13-16 år (K)

TUSEN TAKK til alle som kom til Leksvik skisenter i dag! Resultatliste finnes i linken under.

  • Når: 28.01.2023
  • Oppstart: 11:00
  • Hvor: Leksvik
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 26.01.2023

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 28.01.2023 Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2023 Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2023 Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2023 Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2023 Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2023 Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2023 Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2023 Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130
Start 28.01.2023 Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2023 Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2023 Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2023 Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2023 Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2023 Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2023 Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2023 Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2023 Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2023 Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2023 Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk Startkontingent 160 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2023 Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km klassisk Startkontingent 160 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2023 Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 160 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2023 Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 180 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2023 Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 160 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2023 Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 160 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2023 Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk Startkontingent 160 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 28.01.2023 Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk Startkontingent 180 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Almlid, Jonas Klubb IL Aasguten Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Berg, Odin Johannes Klubb Leksvik IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Finstad, Gard Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Meyer-Ekle, Sverre Klubb IL Aasguten Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sivertsen, Sverre Klubb Frol IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk

G 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Evjen, Iver Asp Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Ludvigsen, Olaf Sand Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Moan, Jon Klubb Leksvik IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk

G 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Almlid, Even Klubb IL Aasguten Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bjartnes, Ola Kolberg Klubb Stiklestad IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Dretvik, Lavrans Haavik Klubb Inderøy IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Farbu, Aksel Klubb Inderøy IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Gudding, Johannes Klubb Vinne Skilag Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Værdal, Johannes Lyngsaunet Klubb Inderøy IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk

G 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bach, Philip Noel Klubb Inderøy IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Bollerud, Luca Klubb IL Aasguten Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Neverås, Magnar Klubb Leksvik IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sivertsen, Even Klubb Frol IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Værdal, Ole Klubb Inderøy IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk

G 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fossheim, Odin Klubb Spillum IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kvål, Edvard Hagen Klubb Lånke IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Nordberg, Magnus Dalen Klubb Vinne Skilag Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Standal, Gustav Klubb Lånke IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Viken, Marius Klubb Frol IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Zetterström, Eirik Gravdal Klubb Frol IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk

G 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Agle, Even Våset Klubb Inderøy IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Barli, Sivert Gudding Klubb Vinne Skilag Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Dretvik, Alfred Haavik Klubb Inderøy IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Iversen, Leander Helland Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kvalvik, Sverre Klubb Inderøy IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Mjømen, Sindre Skei Klubb Inderøy IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Rannem, Andreas Haugan Klubb Inderøy IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk

G 16 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Farbu, Kasper Ramdal Klubb Leksvik IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Skistad, Johannes Klubb Overhalla IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sørholt, Børge Sørlie Klubb Vinne Skilag Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk

G 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bragstad, Iver Grønnesby Klubb Inderøy IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Finsmyr, Stefan Martinus Berg Klubb Leksvik IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Tuskevicius, Domas Klubb Leksvik IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk

J 10 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjartnes, Signe Kolberg Klubb Stiklestad IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Hølaas, Nora Aasmundstad Klubb Leksvik IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sagøy, Lotte Bruheim Klubb Leksdal IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sagøy, Pernille Bruheim Klubb Leksdal IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk

J 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brænne, Malin Ledal Klubb IL Aasguten Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Gudding, Ingrid Klubb Vinne Skilag Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Kvalvik, Anna Katarina Klubb Inderøy IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk

J 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Barli, Johanne Gudding Klubb Vinne Skilag Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bjugan, Ada Klubb Leksdal IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Brørs, Andrine Klubb Beitstad IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Meyer-Ekle, Sofia Klubb IL Aasguten Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Saugestad, Rebekka Klubb Beitstad IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sivertsen, Frida Klubb Frol IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk

J 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brænne, Amalie Ledal Klubb IL Aasguten Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Finstad, Lilja Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Husby, Vilde Tangstad Klubb IL Aasguten Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Tunset, Live Thun Klubb IL Aasguten Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk

J 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Farbu, Signe Klubb Inderøy IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hoem, Christine Klubb Inderøy IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Rannem, Lisa Bragstad Klubb Inderøy IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Vist, Mali Klubb Inderøy IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk

J 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Øyesvold-Grongstad, Linnea Cicilie Klubb Overhalla IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk

J 16 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gjertsås, Martine Klubb Lierne IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kvalvik, Elise Klubb Inderøy IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Mjømen, Ingeborg Skei Klubb Inderøy IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sørholt, Ane Sørlie Klubb Vinne Skilag Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk

J 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brænne, Sofie Ledal Klubb IL Aasguten Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Hovstein, Karoline Klubb Leksvik IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk

J 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørvik, Liv Olava Strømsli Klubb Leksvik IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Bjørvik-Graven, Nora Marie Klubb Leksvik IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Farbu, Mali Ramdal Klubb Leksvik IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Moan, Anna Oline Klubb Leksvik IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk

K 17 år - 7,5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjugan, Johanne Klubb Leksdal IL Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Farbu, Jenny Klubb Inderøy IL Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Larsen, Isa Gjertsås Klubb Lierne IL Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Lysberg, Julie Røthe Klubb Spillum IL Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Rannem, Berit Haugan Klubb Inderøy IL Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk

K 18 år - 7,5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aksnes, Sunniva Klubb Helgådal IL Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Berg, Oda Elise Klubb Leksvik IL Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Bjørkeng, Fredrikke Baglo Klubb Leirådal IL Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Evenhus, Anniken Klubb IL Aasguten Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Fallan, Ingrid Sørlie Klubb Skogn IL Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Fossheim, Hannah Klubb Spillum IL Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Kvalvik, Anette Klubb Spillum IL Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Lerfall, Eline Klevberg Klubb Lånke IL Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Rønning, Andrine Klubb IL Aasguten Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Skjerve, Mia Klubb Markabygda IL Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km klassisk

K 19/20 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hegdahl, Nora Amalie Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Kleppa, Astrid Haugen Klubb Beitstad IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Mjømen, Maren Skei Klubb Inderøy IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Svendgård, Ingri Klubb Markabygda IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk

Kvinner senior - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Berg, Julie Victoria Klubb Leksvik IL Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Breding, Tale Bruheim Klubb Henning Skilag Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk
Navn Sagland, Maren Smulan Klubb Henning Skilag Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk

M 17 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bragstad, Peder Grønnesby Klubb Inderøy IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Haabeth, Martin Klubb IL Aasguten Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Hjelle, Marius Kolloen Klubb Moelven IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Rannem, Kristian Bragstad Klubb Inderøy IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Rotmo, Jesper Marelius Klubb Leksdal IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Rygg, Emil Klubb Inderøy IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Rønning, Stian Klubb Lånke IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Vatne, Vinjar Eggen Klubb Leksdal IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Veske, Ole Andreas Rinnan Klubb Sp.kl. Nessegutten Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Vist, Sigve Klubb Inderøy IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Østerås, Theodor Pedersen Klubb IL Varden Meråker Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk

M 18 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brennhaug, Johannes Klubb Grane IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Falk, Mauritz Magnus Bengt Borgerud Klubb Drøbak-Frogn IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Grøthe, Markus Bryan Klubb Tormod Skilag Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Johnsborg, Vemund Totsås Klubb Leksdal IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Karlsen, Simon Green Klubb Vinne Skilag Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Kvalvik, Sigurd Klubb Inderøy IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Rømo, Erik Klubb Meråker Skoleidrettslag Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Stavrum, Viljar Klubb Leksdal IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk

M 19/20 år - 15 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brissach, Are Estil Klubb Lierne IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Fossheim, Are Klubb Spillum IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Johnsborg, Matias Totsås Klubb Leksdal IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Lillefjell, Marius Lukas Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Melhus, Niklas Landsem Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Sandberg, Kaare Markus Haaland Klubb Sp.kl. Nessegutten Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Sivertsen, Johannes Klubb Leirådal IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk

Menn senior - 15 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brørs, Mattias Klubb Beitstad IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Viken, Vemund Trebostad Klubb Spillum IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
NIF-EPI03, 03
NTB