Hopp til innhold

Inderøyrennet - KM Stafett (F-F)

Kretsrenn 8 år-senior. KM-stafett 13 år- senior (F-F) NB! Endring av stilart! Pga mildværet har rennjuryen besluttet at begge etapper går i friteknikk. Med bakgrunn innspill fra skikretsens høstmøte om ønske å gjennomføre KM-stafett som en prøveordning med 2 etapper, en klassisk og en fri. Skikretsstyret har besluttet at årets KM-stafett blir arrangert med 2 etapper som en prøveordning. J/G 8-10 år 2x1 km, J/G 11-12 år 2x2 km, J/G 13-14 år 2x2 km, J/G 15-16 år 2x3 km, K-junior/senior 2x5km, M-junior 2x5 km, M-senior 2x7,5 km

  • Når: 29.01.2023
  • Oppstart: 12:00
  • Hvor: Inderøy
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 26.01.2023

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 29.01.2023 Klasse Gutter 11-12 år Øvelse Sprint stafett Startkontingent 260 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.01.2023 Klasse Gutter 13-14 år Øvelse Sprint stafett Startkontingent 280 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.01.2023 Klasse Gutter 15-16 år Øvelse Sprint stafett Startkontingent 280 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.01.2023 Klasse Gutter 8-10 år Øvelse Sprint stafett Startkontingent 260 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.01.2023 Klasse Jenter 11-12 år Øvelse Sprint stafett Startkontingent 260 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.01.2023 Klasse Jenter 13-14 år Øvelse Sprint stafett Startkontingent 320 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.01.2023 Klasse Jenter 15-16 år Øvelse Sprint stafett Startkontingent 320 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.01.2023 Klasse Jenter 8-10 år Øvelse Sprint stafett Startkontingent 260 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.01.2023 Klasse K junior Øvelse Sprint stafett Startkontingent 320 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.01.2023 Klasse K senior Øvelse Sprint stafett Startkontingent 320 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.01.2023 Klasse Menn junior Øvelse Sprint stafett Startkontingent 320 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 29.01.2023 Klasse Menn senior Øvelse Sprint stafett Startkontingent 360 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

Gutter 11-12 år - Sprint stafett

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasheim, Theodor Kvernland Klubb Beitstad IL Klasse Gutter 11-12 år Øvelse Sprint stafett
Navn Bardal, Thomas Opheim Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse Gutter 11-12 år Øvelse Sprint stafett
Navn Belbo, Birk Magnus Klubb Snåsa IL Klasse Gutter 11-12 år Øvelse Sprint stafett
Navn Bjugan, Ada Klubb Leksdal IL Klasse Gutter 11-12 år Øvelse Sprint stafett
Navn Dretvik, Lavrans Haavik Klubb Inderøy IL Klasse Gutter 11-12 år Øvelse Sprint stafett
Navn Dybdahl, Ingeborg Klubb Sp.kl. Nessegutten Klasse Gutter 11-12 år Øvelse Sprint stafett
Navn Evjen, Iver Asp Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse Gutter 11-12 år Øvelse Sprint stafett
Navn Farbu, Aksel Klubb Inderøy IL Klasse Gutter 11-12 år Øvelse Sprint stafett
Navn Grøtan, Oskar Moan Klubb Beitstad IL Klasse Gutter 11-12 år Øvelse Sprint stafett
Navn Gudding, Johannes Klubb Vinne Skilag Klasse Gutter 11-12 år Øvelse Sprint stafett
Navn Holmstrand, Hans Garstad Klubb Sp.kl. Nessegutten Klasse Gutter 11-12 år Øvelse Sprint stafett
Navn Høknes, Theodor Hestegrei Klubb Vinne Skilag Klasse Gutter 11-12 år Øvelse Sprint stafett
Navn Høknes, Alfred Hestegrei Klubb Vinne Skilag Klasse Gutter 11-12 år Øvelse Sprint stafett
Navn Jacobsen, Mathias Klubb Frol IL Klasse Gutter 11-12 år Øvelse Sprint stafett
Navn Kvalvik, Iver Klubb Inderøy IL Klasse Gutter 11-12 år Øvelse Sprint stafett
Navn Ludvigsen, Olaf Sand Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse Gutter 11-12 år Øvelse Sprint stafett
Navn Ripfjäll, Nils Alvin Emanuel Israelsson Klubb Lierne IL Klasse Gutter 11-12 år Øvelse Sprint stafett
Navn Rognerud, Isak Holstad Klubb Snåsa IL Klasse Gutter 11-12 år Øvelse Sprint stafett
Navn Røiseng, Elias Olsen Klubb Vinne Skilag Klasse Gutter 11-12 år Øvelse Sprint stafett
Navn Saursaunet, Sverre Igelsrud Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse Gutter 11-12 år Øvelse Sprint stafett
Navn Skjeset, Aksel Sandstad Klubb Frol IL Klasse Gutter 11-12 år Øvelse Sprint stafett
Navn Steffenrem, Iver Klubb Sp.kl. Nessegutten Klasse Gutter 11-12 år Øvelse Sprint stafett
Navn Valstad, Petter Løvås Klubb Sp.kl. Nessegutten Klasse Gutter 11-12 år Øvelse Sprint stafett
Navn Vatne, Brage Eggen Klubb Leksdal IL Klasse Gutter 11-12 år Øvelse Sprint stafett
Navn Værdal, Johannes Lyngsaunet Klubb Inderøy IL Klasse Gutter 11-12 år Øvelse Sprint stafett
Navn Westum, Maxim Erikovich Klubb Lierne IL Klasse Gutter 11-12 år Øvelse Sprint stafett

Gutter 13-14 år - Sprint stafett

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Almlid, Even Klubb IL Aasguten Klasse Gutter 13-14 år Øvelse Sprint stafett
Navn Bach, Philip Klubb Inderøy IL Klasse Gutter 13-14 år Øvelse Sprint stafett
Navn Bollerud, Luca Klubb IL Aasguten Klasse Gutter 13-14 år Øvelse Sprint stafett
Navn Estil, Filip Klubb IL Varden Meråker Klasse Gutter 13-14 år Øvelse Sprint stafett
Navn Fossheim, Odin Klubb Spillum IL Klasse Gutter 13-14 år Øvelse Sprint stafett
Navn Green, Tor-Ivar Klubb Vinne Skilag Klasse Gutter 13-14 år Øvelse Sprint stafett
Navn Kveen, Emil Klubb IL Varden Meråker Klasse Gutter 13-14 år Øvelse Sprint stafett
Navn Linden, Alexander van der Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse Gutter 13-14 år Øvelse Sprint stafett
Navn Moan, Jon Klubb Leksvik IL Klasse Gutter 13-14 år Øvelse Sprint stafett
Navn Neverås, Magnar Klubb Leksvik IL Klasse Gutter 13-14 år Øvelse Sprint stafett
Navn Nordberg, Erlend Dalen Klubb Vinne Skilag Klasse Gutter 13-14 år Øvelse Sprint stafett
Navn Nordberg, Magnus Dalen Klubb Vinne Skilag Klasse Gutter 13-14 år Øvelse Sprint stafett
Navn Pigott, Elias Saether Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse Gutter 13-14 år Øvelse Sprint stafett
Navn Rånes, Erik Klubb Vinne Skilag Klasse Gutter 13-14 år Øvelse Sprint stafett
Navn Sivertsen, Even Klubb Frol IL Klasse Gutter 13-14 år Øvelse Sprint stafett
Navn Værdal, Ole Klubb Inderøy IL Klasse Gutter 13-14 år Øvelse Sprint stafett
Navn Westum, Sebastian Aakervik Klubb Spillum IL Klasse Gutter 13-14 år Øvelse Sprint stafett
Navn Zetterström, Eirik Gravdal Klubb Frol IL Klasse Gutter 13-14 år Øvelse Sprint stafett

Gutter 15-16 år - Sprint stafett

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Agle, Even Våset Klubb Inderøy IL Klasse Gutter 15-16 år Øvelse Sprint stafett
Navn Alstad, Jonas Klubb Frol IL Klasse Gutter 15-16 år Øvelse Sprint stafett
Navn Barli, Sivert Gudding Klubb Vinne Skilag Klasse Gutter 15-16 år Øvelse Sprint stafett
Navn Dretvik, Alfred Haavik Klubb Inderøy IL Klasse Gutter 15-16 år Øvelse Sprint stafett
Navn Farbu, Kasper Ramdal Klubb Leksvik IL Klasse Gutter 15-16 år Øvelse Sprint stafett
Navn Farbu, Vetle Ramdal Klubb Leksvik IL Klasse Gutter 15-16 år Øvelse Sprint stafett
Navn Kvalvik, Sverre Klubb Inderøy IL Klasse Gutter 15-16 år Øvelse Sprint stafett
Navn Langøygard, Ludvig Klubb Frol IL Klasse Gutter 15-16 år Øvelse Sprint stafett
Navn Mjømen, Sindre Skei Klubb Inderøy IL Klasse Gutter 15-16 år Øvelse Sprint stafett
Navn Rannem, Andreas Haugan Klubb Inderøy IL Klasse Gutter 15-16 år Øvelse Sprint stafett
Navn Sagen, Ole Christian Klubb Inderøy IL Klasse Gutter 15-16 år Øvelse Sprint stafett
Navn Skei, Jonatan Fuglesang Klubb Sp.kl. Nessegutten Klasse Gutter 15-16 år Øvelse Sprint stafett
Navn Skistad, Johannes Klubb Overhalla IL Klasse Gutter 15-16 år Øvelse Sprint stafett
Navn Steffenrem, Hallvard Klubb Sp.kl. Nessegutten Klasse Gutter 15-16 år Øvelse Sprint stafett
Navn Sørholt, Børge Sørlie Klubb Vinne Skilag Klasse Gutter 15-16 år Øvelse Sprint stafett
Navn Øyesvold-Grongstad, Linnea Cicilie Klubb Overhalla IL Klasse Gutter 15-16 år Øvelse Sprint stafett

Gutter 8-10 år - Sprint stafett

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aas, Nathaniel Stenberg Klubb Sp.kl. Nessegutten Klasse Gutter 8-10 år Øvelse Sprint stafett
Navn Aasheim, Trygve Kvernland Klubb Beitstad IL Klasse Gutter 8-10 år Øvelse Sprint stafett
Navn Almlid, Jonas Klubb IL Aasguten Klasse Gutter 8-10 år Øvelse Sprint stafett
Navn Bakken, Isak Austad Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse Gutter 8-10 år Øvelse Sprint stafett
Navn Bardal, Kornelius Aunan Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse Gutter 8-10 år Øvelse Sprint stafett
Navn Berfjord, Sverre Klubb Inderøy IL Klasse Gutter 8-10 år Øvelse Sprint stafett
Navn Brøndbo, Amund Mathias Klubb Snåsa IL Klasse Gutter 8-10 år Øvelse Sprint stafett
Navn Dybdahl, Marius Klubb Sp.kl. Nessegutten Klasse Gutter 8-10 år Øvelse Sprint stafett
Navn Ertsås, Jonas Rønning Klubb Sparbu IL Klasse Gutter 8-10 år Øvelse Sprint stafett
Navn Finstad, Gard Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse Gutter 8-10 år Øvelse Sprint stafett
Navn Haugan, Live Lillefuhr Klubb Beitstad IL Klasse Gutter 8-10 år Øvelse Sprint stafett
Navn Haugdahl, Peder Klubb Leksdal IL Klasse Gutter 8-10 år Øvelse Sprint stafett
Navn Heistad, Per Even Grøseth Klubb Sparbu IL Klasse Gutter 8-10 år Øvelse Sprint stafett
Navn Herstad, Endre Skjerve Klubb Sp.kl. Nessegutten Klasse Gutter 8-10 år Øvelse Sprint stafett
Navn Hestmann, Vebjørn Laugsand Klubb Sp.kl. Nessegutten Klasse Gutter 8-10 år Øvelse Sprint stafett
Navn Hestmann, Håvard Laugsand Klubb Sp.kl. Nessegutten Klasse Gutter 8-10 år Øvelse Sprint stafett
Navn Hoff, Tore Jimte Klubb Sp.kl. Nessegutten Klasse Gutter 8-10 år Øvelse Sprint stafett
Navn Klev, Sondre Klubb Snåsa IL Klasse Gutter 8-10 år Øvelse Sprint stafett
Navn Kløvjan, Henrik Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse Gutter 8-10 år Øvelse Sprint stafett
Navn Kristensen, Per Sakshaug Klubb Inderøy IL Klasse Gutter 8-10 år Øvelse Sprint stafett
Navn Kristensen, Henrik Sakshaug Klubb Inderøy IL Klasse Gutter 8-10 år Øvelse Sprint stafett
Navn Langøygard, Live Marie Klubb Frol IL Klasse Gutter 8-10 år Øvelse Sprint stafett
Navn Leithe, Sigurd Skoglund Klubb Frol IL Klasse Gutter 8-10 år Øvelse Sprint stafett
Navn Matberg, Sander Klubb Frol IL Klasse Gutter 8-10 år Øvelse Sprint stafett
Navn Melby, Petter Klubb Leksdal IL Klasse Gutter 8-10 år Øvelse Sprint stafett
Navn Meyer-Ekle, Sverre Klubb IL Aasguten Klasse Gutter 8-10 år Øvelse Sprint stafett
Navn Ness-Jensen, Trym Klubb Frol IL Klasse Gutter 8-10 år Øvelse Sprint stafett
Navn Norum, Sander Nordtug Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse Gutter 8-10 år Øvelse Sprint stafett
Navn Norum, Isak Nordtug Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse Gutter 8-10 år Øvelse Sprint stafett
Navn Norum, Anton Elias Klubb Inderøy IL Klasse Gutter 8-10 år Øvelse Sprint stafett
Navn Ringseth, Edvard Belbo Klubb Rygg IL Klasse Gutter 8-10 år Øvelse Sprint stafett
Navn Rønning, Johan Wist Klubb Sp.kl. Nessegutten Klasse Gutter 8-10 år Øvelse Sprint stafett
Navn Saur, Sigurd Martin Løveid Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse Gutter 8-10 år Øvelse Sprint stafett
Navn Sende, Mathea Klubb IL Varden Meråker Klasse Gutter 8-10 år Øvelse Sprint stafett
Navn Sivertsen, Sverre Klubb Frol IL Klasse Gutter 8-10 år Øvelse Sprint stafett
Navn Skei, Oliver Fuglesang Klubb Sp.kl. Nessegutten Klasse Gutter 8-10 år Øvelse Sprint stafett
Navn Skjeset, Ville Sandstad Klubb Frol IL Klasse Gutter 8-10 år Øvelse Sprint stafett
Navn Sormul, Abel Håpnes Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse Gutter 8-10 år Øvelse Sprint stafett
Navn Susegg, Einar Levinsen Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse Gutter 8-10 år Øvelse Sprint stafett
Navn Sæther, Marco Emanuel Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse Gutter 8-10 år Øvelse Sprint stafett
Navn Teveldal, Aleksander Klubb IL Varden Meråker Klasse Gutter 8-10 år Øvelse Sprint stafett
Navn Øksnes, Edvin Sivertsen Klubb Rygg IL Klasse Gutter 8-10 år Øvelse Sprint stafett

Jenter 11-12 år - Sprint stafett

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Barli, Johanne Gudding Klubb Vinne Skilag Klasse Jenter 11-12 år Øvelse Sprint stafett
Navn Bollerud, Mille Klubb IL Aasguten Klasse Jenter 11-12 år Øvelse Sprint stafett
Navn Brænne, Malin Ledal Klubb IL Aasguten Klasse Jenter 11-12 år Øvelse Sprint stafett
Navn Brørs, Andrine Klubb Beitstad IL Klasse Jenter 11-12 år Øvelse Sprint stafett
Navn Børøsund, Emilie Lund Klubb Beitstad IL Klasse Jenter 11-12 år Øvelse Sprint stafett
Navn Green, Mari-Pauline Klubb Vinne Skilag Klasse Jenter 11-12 år Øvelse Sprint stafett
Navn Gudding, Ingrid Klubb Vinne Skilag Klasse Jenter 11-12 år Øvelse Sprint stafett
Navn Gudding, Ingeborg Grande Klubb Vinne Skilag Klasse Jenter 11-12 år Øvelse Sprint stafett
Navn Gudding, Mali Klubb Vinne Skilag Klasse Jenter 11-12 år Øvelse Sprint stafett
Navn Haugan, Mina Johanne Lillefuhr Klubb Beitstad IL Klasse Jenter 11-12 år Øvelse Sprint stafett
Navn Hjelde, Amalie Mediaas Klubb Snåsa IL Klasse Jenter 11-12 år Øvelse Sprint stafett
Navn Hovdal, Oda Klubb IL Aasguten Klasse Jenter 11-12 år Øvelse Sprint stafett
Navn Husvang, Mali Karin Klubb IL Aasguten Klasse Jenter 11-12 år Øvelse Sprint stafett
Navn Langlid, Kari Elise Modell Klubb Kvam IL Klasse Jenter 11-12 år Øvelse Sprint stafett
Navn Meyer-Ekle, Sofia Klubb IL Aasguten Klasse Jenter 11-12 år Øvelse Sprint stafett
Navn Nordaune, Runa Husby Klubb IL Aasguten Klasse Jenter 11-12 år Øvelse Sprint stafett
Navn Ringseth, Ylva Belbo Klubb Kvam IL Klasse Jenter 11-12 år Øvelse Sprint stafett
Navn Rognerud, Ylva Holstad Klubb Snåsa IL Klasse Jenter 11-12 år Øvelse Sprint stafett
Navn Rånes, Heidi Klubb Vinne Skilag Klasse Jenter 11-12 år Øvelse Sprint stafett
Navn Saugestad, Rebekka Klubb Beitstad IL Klasse Jenter 11-12 år Øvelse Sprint stafett

Jenter 13-14 år - Sprint stafett

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Almlid-Larsen, Ella Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse Jenter 13-14 år Øvelse Sprint stafett
Navn Brænne, Amalie Ledal Klubb IL Aasguten Klasse Jenter 13-14 år Øvelse Sprint stafett
Navn Farbu, Signe Klubb Inderøy IL Klasse Jenter 13-14 år Øvelse Sprint stafett
Navn Finstad, Lilja Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse Jenter 13-14 år Øvelse Sprint stafett
Navn Hoem, Christine Klubb Inderøy IL Klasse Jenter 13-14 år Øvelse Sprint stafett
Navn Husby, Vilde Tangstad Klubb IL Aasguten Klasse Jenter 13-14 år Øvelse Sprint stafett
Navn Langøygard, Selma Klubb Frol IL Klasse Jenter 13-14 år Øvelse Sprint stafett
Navn Rannem, Lisa Bragstad Klubb Inderøy IL Klasse Jenter 13-14 år Øvelse Sprint stafett
Navn Reitan, Mari Klubb IL Aasguten Klasse Jenter 13-14 år Øvelse Sprint stafett
Navn Sivertsen, Frida Klubb Frol IL Klasse Jenter 13-14 år Øvelse Sprint stafett
Navn Tunset, Live Thun Klubb IL Aasguten Klasse Jenter 13-14 år Øvelse Sprint stafett
Navn Vist, Mali Klubb Inderøy IL Klasse Jenter 13-14 år Øvelse Sprint stafett

Jenter 15-16 år - Sprint stafett

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hakonardottir, Greta Osk Kolberg Klubb Leksdal IL Klasse Jenter 15-16 år Øvelse Sprint stafett
Navn Johnsborg, Othelia Totsås Klubb Leksdal IL Klasse Jenter 15-16 år Øvelse Sprint stafett
Navn Jørstad, Emelie Øksnes Klubb Inderøy IL Klasse Jenter 15-16 år Øvelse Sprint stafett
Navn Kvalvik, Elise Klubb Inderøy IL Klasse Jenter 15-16 år Øvelse Sprint stafett

Jenter 8-10 år - Sprint stafett

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bardal, Elise Opheim Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse Jenter 8-10 år Øvelse Sprint stafett
Navn Barli, Mathea Klubb Vinne Skilag Klasse Jenter 8-10 år Øvelse Sprint stafett
Navn Bjørvik, Liv Olava Strømsli Klubb Leksvik IL Klasse Jenter 8-10 år Øvelse Sprint stafett
Navn Bjørvik-Graven, Nora Marie Klubb Leksvik IL Klasse Jenter 8-10 år Øvelse Sprint stafett
Navn Didon, Verity Klubb Leksdal IL Klasse Jenter 8-10 år Øvelse Sprint stafett
Navn Farbu, Mali Ramdal Klubb Leksvik IL Klasse Jenter 8-10 år Øvelse Sprint stafett
Navn Finstad, Mildrid Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse Jenter 8-10 år Øvelse Sprint stafett
Navn Flaat, Sanna Nordaune Klubb Snåsa IL Klasse Jenter 8-10 år Øvelse Sprint stafett
Navn Flaat, Inga Nordaune Klubb Snåsa IL Klasse Jenter 8-10 år Øvelse Sprint stafett
Navn Gjeldnes, Iris Klubb Inderøy IL Klasse Jenter 8-10 år Øvelse Sprint stafett
Navn Gudding, Tiril Klubb Vinne Skilag Klasse Jenter 8-10 år Øvelse Sprint stafett
Navn Haugdal, Ella Barkhald Klubb Sparbu IL Klasse Jenter 8-10 år Øvelse Sprint stafett
Navn Heistad, Tonje Grøseth Klubb Sparbu IL Klasse Jenter 8-10 år Øvelse Sprint stafett
Navn Hjelde, Mathilde Mediaas Klubb Snåsa IL Klasse Jenter 8-10 år Øvelse Sprint stafett
Navn Jørstad, Inga Ålmo Klubb Inderøy IL Klasse Jenter 8-10 år Øvelse Sprint stafett
Navn Landstad, Sofie Klubb Sparbu IL Klasse Jenter 8-10 år Øvelse Sprint stafett
Navn Linmo, Mina Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse Jenter 8-10 år Øvelse Sprint stafett
Navn Ludvigsen, Gunhild Sand Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse Jenter 8-10 år Øvelse Sprint stafett
Navn Lunkan, Silje Klubb Følling IL Klasse Jenter 8-10 år Øvelse Sprint stafett
Navn Løseth, Tuva Gausen Klubb Inderøy IL Klasse Jenter 8-10 år Øvelse Sprint stafett
Navn Moan, Anna Oline Klubb Leksvik IL Klasse Jenter 8-10 år Øvelse Sprint stafett
Navn Mollan, Sigrid Klubb Sparbu IL Klasse Jenter 8-10 år Øvelse Sprint stafett
Navn Mollan, Helga Pernille Klubb Snåsa IL Klasse Jenter 8-10 år Øvelse Sprint stafett
Navn Neergård, Ine Næss Klubb Inderøy IL Klasse Jenter 8-10 år Øvelse Sprint stafett
Navn Reinsberg, Martine Margrete Klubb Følling IL Klasse Jenter 8-10 år Øvelse Sprint stafett
Navn Rotmo, Nora Olivia Klubb Leksdal IL Klasse Jenter 8-10 år Øvelse Sprint stafett
Navn Sagøy, Lotte Bruheim Klubb Leksdal IL Klasse Jenter 8-10 år Øvelse Sprint stafett
Navn Sagøy, Pernille Bruheim Klubb Leksdal IL Klasse Jenter 8-10 år Øvelse Sprint stafett
Navn Susegg Korsøen, Agnes Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse Jenter 8-10 år Øvelse Sprint stafett
Navn Tunset, Alde Thun Klubb IL Aasguten Klasse Jenter 8-10 år Øvelse Sprint stafett
Navn Tunset, Helle Thun Klubb IL Aasguten Klasse Jenter 8-10 år Øvelse Sprint stafett
Navn Vekseth, Mie Inderberg Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse Jenter 8-10 år Øvelse Sprint stafett
Navn Ålmo, Lene Klubb Snåsa IL Klasse Jenter 8-10 år Øvelse Sprint stafett
Navn Ålmo, Oline Klubb Snåsa IL Klasse Jenter 8-10 år Øvelse Sprint stafett

K junior - Sprint stafett

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aunvik, Amanda Wognild Klubb Lånke IL Klasse K junior Øvelse Sprint stafett
Navn Austheim, Mari Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse K junior Øvelse Sprint stafett
Navn Brørs, Camilla Klubb Beitstad IL Klasse K junior Øvelse Sprint stafett
Navn Evenhus, Anniken Klubb IL Aasguten Klasse K junior Øvelse Sprint stafett
Navn Farbu, Jenny Klubb Inderøy IL Klasse K junior Øvelse Sprint stafett
Navn Fossheim, Hannah Klubb Spillum IL Klasse K junior Øvelse Sprint stafett
Navn Hegdahl, Nora Amalie Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse K junior Øvelse Sprint stafett
Navn Kleppa, Astrid Haugen Klubb Beitstad IL Klasse K junior Øvelse Sprint stafett
Navn Lerfall, Eline Klevberg Klubb Lånke IL Klasse K junior Øvelse Sprint stafett
Navn Lysberg, Julie Røthe Klubb Spillum IL Klasse K junior Øvelse Sprint stafett
Navn Mjømen, Ingeborg Skei Klubb Inderøy IL Klasse K junior Øvelse Sprint stafett
Navn Mjømen, Maren Skei Klubb Inderøy IL Klasse K junior Øvelse Sprint stafett
Navn Rannem, Berit Haugan Klubb Inderøy IL Klasse K junior Øvelse Sprint stafett
Navn Rønning, Andrine Klubb IL Aasguten Klasse K junior Øvelse Sprint stafett
Navn Skjerve, Mia Klubb Markabygda IL Klasse K junior Øvelse Sprint stafett
Navn Svendgård, Ingri Klubb Markabygda IL Klasse K junior Øvelse Sprint stafett

K senior - Sprint stafett

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Breding, Tale Bruheim Klubb Henning Skilag Klasse K senior Øvelse Sprint stafett
Navn Brørs, Ingrid Lie Klubb Beitstad IL Klasse K senior Øvelse Sprint stafett
Navn Sagland, Maren Smulan Klubb Henning Skilag Klasse K senior Øvelse Sprint stafett
Navn Skei, Sigrid Klubb Beitstad IL Klasse K senior Øvelse Sprint stafett

Menn junior - Sprint stafett

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bragstad, Peder Grønnesby Klubb Inderøy IL Klasse Menn junior Øvelse Sprint stafett
Navn Fossheim, Are Klubb Spillum IL Klasse Menn junior Øvelse Sprint stafett
Navn Johnsborg, Vemund Totsås Klubb Leksdal IL Klasse Menn junior Øvelse Sprint stafett
Navn Karlsen, Simon Green Klubb Vinne Skilag Klasse Menn junior Øvelse Sprint stafett
Navn Kvalvik, Johan Klubb Spillum IL Klasse Menn junior Øvelse Sprint stafett
Navn Kvalvik, Sigurd Klubb Inderøy IL Klasse Menn junior Øvelse Sprint stafett
Navn Lund, Torstein Gjedrem Klubb Vinne Skilag Klasse Menn junior Øvelse Sprint stafett
Navn Melhus, Niklas Landsem Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse Menn junior Øvelse Sprint stafett
Navn Rannem, Kristian Bragstad Klubb Inderøy IL Klasse Menn junior Øvelse Sprint stafett
Navn Rotmo, Jesper Marelius Klubb Leksdal IL Klasse Menn junior Øvelse Sprint stafett
Navn Sandberg, Kaare Markus Haaland Klubb Sp.kl. Nessegutten Klasse Menn junior Øvelse Sprint stafett
Navn Schiefloe, Marius Møller Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse Menn junior Øvelse Sprint stafett
Navn Stavrum, Viljar Klubb Leksdal IL Klasse Menn junior Øvelse Sprint stafett
Navn Vatne, Vinjar Eggen Klubb Leksdal IL Klasse Menn junior Øvelse Sprint stafett
Navn Veske, Ole Andreas Rinnan Klubb Sp.kl. Nessegutten Klasse Menn junior Øvelse Sprint stafett
Navn Vist, Sigve Klubb Inderøy IL Klasse Menn junior Øvelse Sprint stafett

Menn senior - Sprint stafett

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brørs, Mattias Klubb Beitstad IL Klasse Menn senior Øvelse Sprint stafett
Navn Brørs, Fredrik Lie Klubb Beitstad IL Klasse Menn senior Øvelse Sprint stafett
Navn Reppen, Martin Klubb Spillum IL Klasse Menn senior Øvelse Sprint stafett
Navn Sivertsen, Magnus Klubb Leirådal IL Klasse Menn senior Øvelse Sprint stafett
Navn Sivertsen, Johannes Klubb Leirådal IL Klasse Menn senior Øvelse Sprint stafett
Navn Viken, Vemund Trebostad Klubb Spillum IL Klasse Menn senior Øvelse Sprint stafett
NIF-EPI02, 02
NTB