Hopp til innhold

Midterfjellrennet (F)

NB! FRIST FOR PÅMELDING: 2. FEBRUAR! Fri- fellesstart med innlagt skicross inne på stadion. Klasser J/G 8-12 år går ei sløyfe på ca 1,6 km skicross rundt stadion. Klasser J/G 13 år og eldre går ei sløyfe på 3,5 km rundt Lomtjønnhøgda.

  • Når: 04.02.2023
  • Oppstart: 12:00
  • Hvor: Midterfjellet, Steinkjer
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 02.02.2023

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 04.02.2023 Klasse G 10 år Øvelse 1400m Skicross Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.02.2023 Klasse G 11 år Øvelse 1400m Skicross Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.02.2023 Klasse G 12 år Øvelse 1400m Skicross Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.02.2023 Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.02.2023 Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.02.2023 Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.02.2023 Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.02.2023 Klasse G 8 år Øvelse 1400m Skicross Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.02.2023 Klasse G 9 år Øvelse 1400m Skicross Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.02.2023 Klasse J 10 år Øvelse 1400m Skicross Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.02.2023 Klasse J 11 år Øvelse 1400m Skicross Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.02.2023 Klasse J 12 år Øvelse 1400m Skicross Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.02.2023 Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.02.2023 Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.02.2023 Klasse J 15 år Øvelse 7,5 km fri felles Startkontingent 130
Start 04.02.2023 Klasse J 16 år Øvelse 7,5 km fri felles Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.02.2023 Klasse J 8 år Øvelse 1400m Skicross Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.02.2023 Klasse J 9 år Øvelse 1400m Skicross Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.02.2023 Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km fri felles Startkontingent 150
Start 04.02.2023 Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km fri felles Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.02.2023 Klasse K 19/20 år Øvelse 7,5 km fri felles Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.02.2023 Klasse Kvinner senior Øvelse 7,5 km fri felles Startkontingent 170
Start 04.02.2023 Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri felles Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.02.2023 Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri felles Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.02.2023 Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri felles Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 04.02.2023 Klasse Menn senior Øvelse 10 km fri felles Startkontingent 170

Påmeldte deltagere

G 10 år - 1400m Skicross

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aal, Edvard Vassmo Klubb Følling IL Klasse G 10 år Øvelse 1400m Skicross
Navn Finstad, Gard Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse 1400m Skicross
Navn Guin, Elias Klubb Kvam IL Klasse G 10 år Øvelse 1400m Skicross
Navn Hognes, Håkon Trongmo Klubb Rygg IL Klasse G 10 år Øvelse 1400m Skicross
Navn Kløvjan, Henrik Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse 1400m Skicross
Navn Rønning, Gard Klubb Følling IL Klasse G 10 år Øvelse 1400m Skicross
Navn Steinmo, Philip Pereira Klubb Følling IL Klasse G 10 år Øvelse 1400m Skicross

G 11 år - 1400m Skicross

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bardal, Thomas Opheim Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 1400m Skicross
Navn Belbo, Birk Magnus Klubb Snåsa IL Klasse G 11 år Øvelse 1400m Skicross
Navn Evjen, Iver Asp Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 1400m Skicross
Navn Grøtan, Oskar Moan Klubb Beitstad IL Klasse G 11 år Øvelse 1400m Skicross
Navn Ludvigsen, Olaf Sand Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 1400m Skicross
Navn Saursaunet, Sverre Igelsrud Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 11 år Øvelse 1400m Skicross

G 12 år - 1400m Skicross

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Rognerud, Isak Holstad Klubb Snåsa IL Klasse G 12 år Øvelse 1400m Skicross

G 13 år - 3 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Green, Tor-Ivar Klubb Vinne Skilag Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Hallem-Berg, Njord Klubb Leksdal IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Ludvigsen, Sivert Sand Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles
Navn Opdahl, Filip Bentzen Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km fri felles

G 14 år - 3 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Belbo, Ask Viljar Klubb Snåsa IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km fri felles

G 15 år - 5 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Iversen, Leander Helland Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km fri felles

G 16 år - 7,5 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Farbu, Kasper Ramdal Klubb Leksvik IL Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Sørholt, Børge Sørlie Klubb Vinne Skilag Klasse G 16 år Øvelse 7,5 km fri felles

G 8 år - 1400m Skicross

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Ringseth, Edvard Belbo Klubb Rygg IL Klasse G 8 år Øvelse 1400m Skicross
Navn Rømo, Herman Klubb Følling IL Klasse G 8 år Øvelse 1400m Skicross

G 9 år - 1400m Skicross

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Estenstad, Alexander Roma Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse 1400m Skicross
Navn Meldal, Oskar Klubb Kvam IL Klasse G 9 år Øvelse 1400m Skicross

J 10 år - 1400m Skicross

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Rognerud, Ylva Holstad Klubb Snåsa IL Klasse J 10 år Øvelse 1400m Skicross
Navn Rømo, Lina Klubb Følling IL Klasse J 10 år Øvelse 1400m Skicross

J 11 år - 1400m Skicross

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Buhaug, Heidi Sofie Klubb Kvam IL Klasse J 11 år Øvelse 1400m Skicross
Navn Green, Mari-Pauline Klubb Vinne Skilag Klasse J 11 år Øvelse 1400m Skicross
Navn Ringseth, Ylva Belbo Klubb Rygg IL Klasse J 11 år Øvelse 1400m Skicross
Navn Rønning, Eira Klubb Følling IL Klasse J 11 år Øvelse 1400m Skicross

J 12 år - 1400m Skicross

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brørs, Andrine Klubb Beitstad IL Klasse J 12 år Øvelse 1400m Skicross
Navn Langlid, Kari Elise Modell Klubb Kvam IL Klasse J 12 år Øvelse 1400m Skicross
Navn Saugestad, Rebekka Klubb Beitstad IL Klasse J 12 år Øvelse 1400m Skicross

J 13 år - 3 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Finstad, Lilja Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse J 13 år Øvelse 3 km fri felles

J 14 år - 3 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Ringseth, Ragne Belbo Klubb Rygg IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km fri felles

J 16 år - 7,5 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Mjømen, Ingeborg Skei Klubb Inderøy IL Klasse J 16 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Sørholt, Ane Sørlie Klubb Vinne Skilag Klasse J 16 år Øvelse 7,5 km fri felles

J 8 år - 1400m Skicross

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aasberg, Aria Wegner Fjær Klubb Følling IL Klasse J 8 år Øvelse 1400m Skicross
Navn Bardal, Elise Opheim Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse J 8 år Øvelse 1400m Skicross
Navn Buhaug, Ada Alina Klubb Kvam IL Klasse J 8 år Øvelse 1400m Skicross
Navn Estenstad, Samantha Roma Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse J 8 år Øvelse 1400m Skicross
Navn Finstad, Mildrid Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse J 8 år Øvelse 1400m Skicross
Navn Lunkan, Silje Klubb Følling IL Klasse J 8 år Øvelse 1400m Skicross
Navn Reinsberg, Martine Margrete Klubb Følling IL Klasse J 8 år Øvelse 1400m Skicross
Navn Slåttelid-Nilsen, Benedicte Klubb Kvam IL Klasse J 8 år Øvelse 1400m Skicross
Navn Vekseth, Mie Inderberg Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse J 8 år Øvelse 1400m Skicross

J 9 år - 1400m Skicross

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Guin, Nora Klubb Kvam IL Klasse J 9 år Øvelse 1400m Skicross
Navn Saursaunet, Sigrid Igelsrud Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse J 9 år Øvelse 1400m Skicross

K 18 år - 7,5 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aksnes, Sunniva Klubb Helgådal IL Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Bjørkeng, Fredrikke Baglo Klubb Leirådal IL Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km fri felles

K 19/20 år - 7,5 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aksnes, Silje Klubb Helgådal IL Klasse K 19/20 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Hegdahl, Nora Amalie Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 7,5 km fri felles
Navn Kleppa, Astrid Haugen Klubb Beitstad IL Klasse K 19/20 år Øvelse 7,5 km fri felles

M 17 år - 10 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Rygg, Emil Klubb Inderøy IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km fri felles

M 18 år - 10 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Karlsen, Simon Green Klubb Vinne Skilag Klasse M 18 år Øvelse 10 km fri felles

M 19/20 år - 10 km fri felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bratsve, Vegar Lægran Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Melhus, Niklas Landsem Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri felles
Navn Sivertsen, Johannes Klubb Leirådal IL Klasse M 19/20 år Øvelse 10 km fri felles
NIF-EPI02, 02
NTB