Hopp til innhold

Hovedlandsrennet, stafetter

På høstmøtet til NSF langrenn ble det bestemt at det skal innføres reise-fordeling på Hovedlandsrennet i Meråker. Skistyret har godkjent at det legges på et reisefordelings-beløp på kr 150,- pr løper på konkurransene på Hovedlandsrennet.

  • Når: 26.02.2023
  • Hvor: Meråker
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 21.02.2023

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 26.02.2023 Klasse Gutter stafett Øvelse Stafett 4 etapper Startkontingent 1320 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.02.2023 Klasse Jenter stafett Øvelse Stafett 4 etapper Startkontingent 1320 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

Gutter stafett - Stafett 4 etapper

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aaby, Kristoffer Ødemark Klubb Buskerud Skikrets Klasse Gutter stafett Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Aakerli, Fredrik Aune Klubb Sør-Trøndelag Skikrets Klasse Gutter stafett Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Aalberg, Eirik Hauer Klubb Oppland Skikrets Klasse Gutter stafett Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Aas, Andreas Fyksen Klubb Oslo Skikrets Klasse Gutter stafett Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Aas, Fredrik Fyksen Klubb Oslo Skikrets Klasse Gutter stafett Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Aasen, Embrik Segelvik Klubb Buskerud Skikrets Klasse Gutter stafett Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Aasheim, Sander Klubb Hedmark Skikrets Klasse Gutter stafett Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Almås, Markus Klubb Sør-Trøndelag Skikrets Klasse Gutter stafett Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Almåsbak, Magnus Vestmo Klubb Hedmark Skikrets Klasse Gutter stafett Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Alseen-Robertsen, Emil Klubb Finnmark Skikrets Klasse Gutter stafett Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Anbakk, Matheo Nicolai Klubb Nordland Skikrets Klasse Gutter stafett Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Andersen, Håvard Klubb Hordaland Skikrets Klasse Gutter stafett Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Andersen-Bransfjell, Aanta Klubb Troms Skikrets Klasse Gutter stafett Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Andreassen, Peder Wettre Klubb Akershus Skikrets Klasse Gutter stafett Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Andreassen, Sivert Sverklie Klubb Sør-Trøndelag Skikrets Klasse Gutter stafett Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Antonsen, Simen Klubb Hedmark Skikrets Klasse Gutter stafett Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Arfvedahl, Sondre Klubb Oslo Skikrets Klasse Gutter stafett Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Arfvedahl, Markus Klubb Oslo Skikrets Klasse Gutter stafett Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Aronsen, Andreas Klubb Buskerud Skikrets Klasse Gutter stafett Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Arstad, Lukas Stilson Klubb Sør-Trøndelag Skikrets Klasse Gutter stafett Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Aslaksen, Gabriel Fjone Klubb Agder og Rogaland Skikrets Klasse Gutter stafett Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Asmyhr-Andersen, Herman Klubb Buskerud Skikrets Klasse Gutter stafett Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Aune, Pelle Christiansen Stub Klubb Akershus Skikrets Klasse Gutter stafett Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Bakka, Olav Dybing Klubb Agder og Rogaland Skikrets Klasse Gutter stafett Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Barli, Sivert Gudding Klubb Nord Trøndelag Skikrets Klasse Gutter stafett Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Bastlien, Iver Klubb Agder og Rogaland Skikrets Klasse Gutter stafett Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Bergene, Jacob Klubb Oslo Skikrets Klasse Gutter stafett Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Berget, Tord Mathias Hareland Klubb Oppland Skikrets Klasse Gutter stafett Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Bergli, Iver August Klubb Nordland Skikrets Klasse Gutter stafett Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Bernhardsen, Kristian Klubb Finnmark Skikrets Klasse Gutter stafett Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Birkely, Peder Elias Klubb Finnmark Skikrets Klasse Gutter stafett Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Bjerkeli, Brage Klubb Møre og Romsdal Skikrets Klasse Gutter stafett Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Bjørnstad, Iver Klubb Nordland Skikrets Klasse Gutter stafett Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Boge, Noah Rønningen Klubb Vestfold Og Telemark Skikrets Klasse Gutter stafett Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Bogsti, Erling Klubb Hedmark Skikrets Klasse Gutter stafett Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Bonden, Kristian Moen Klubb Hedmark Skikrets Klasse Gutter stafett Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Book, Benjamin Thomsen Klubb Oslo Skikrets Klasse Gutter stafett Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Bordi Øvergaard, Hågen Klubb Finnmark Skikrets Klasse Gutter stafett Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Borgen, Sondre Klubb Oppland Skikrets Klasse Gutter stafett Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Borgersen, Karl-Henrik Klubb Troms Skikrets Klasse Gutter stafett Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Borgersen, Leif-Andreas Klubb Troms Skikrets Klasse Gutter stafett Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Brattabø, Eirik Klubb Hordaland Skikrets Klasse Gutter stafett Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Brattebø, Emil Klubb Hordaland Skikrets Klasse Gutter stafett Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Breie, Håkon Klubb Buskerud Skikrets Klasse Gutter stafett Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Brenna, Oskar Jørgensen Klubb Akershus Skikrets Klasse Gutter stafett Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Brennhaug, Mathias Klubb Nordland Skikrets Klasse Gutter stafett Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Broberg, Even Klubb Oppland Skikrets Klasse Gutter stafett Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Bruland, August Klubb Oslo Skikrets Klasse Gutter stafett Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Brødbøl, Jon Are Aasen Klubb Hedmark Skikrets Klasse Gutter stafett Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Bull, Fredrik Olesøn Klubb Oslo Skikrets Klasse Gutter stafett Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Bye, Lucas Voytovich Klubb Oppland Skikrets Klasse Gutter stafett Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Bøhleng, Sturla Dahl Klubb Hedmark Skikrets Klasse Gutter stafett Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Bøklep, Håkon Klubb Sør-Trøndelag Skikrets Klasse Gutter stafett Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Børke, Markus Klubb Hedmark Skikrets Klasse Gutter stafett Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Børsheim, Johan Berge Klubb Hordaland Skikrets Klasse Gutter stafett Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Båtnes, Emil Hansen Klubb Akershus Skikrets Klasse Gutter stafett Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Dahl, Kristian Heggelund Klubb Oslo Skikrets Klasse Gutter stafett Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Dalen, Peter Bøhagen Klubb Vestfold Og Telemark Skikrets Klasse Gutter stafett Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Deinboll, Peter Alexander Hjelpdahl Klubb Oslo Skikrets Klasse Gutter stafett Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Djupvik, Magnus Klubb Nordland Skikrets Klasse Gutter stafett Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Djupvik, Sivert Klubb Nordland Skikrets Klasse Gutter stafett Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Doseth, Gaute Hernæs Klubb Oppland Skikrets Klasse Gutter stafett Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Drønnesund, Oliver Redigh Klubb Oslo Skikrets Klasse Gutter stafett Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Duncan, Thomas Morten Klubb Agder og Rogaland Skikrets Klasse Gutter stafett Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Dybing, Elias Klubb Agder og Rogaland Skikrets Klasse Gutter stafett Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Dyrberg, Niklas Gundhus Klubb Akershus Skikrets Klasse Gutter stafett Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Egelie, Falk Halkier Klubb Vestfold Og Telemark Skikrets Klasse Gutter stafett Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Eide, Marius Klubb Nord Trøndelag Skikrets Klasse Gutter stafett Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Eik, William Samland Klubb Hordaland Skikrets Klasse Gutter stafett Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Eikrem, Herman Sylte Klubb Akershus Skikrets Klasse Gutter stafett Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Ekern, Kristian Klubb Oslo Skikrets Klasse Gutter stafett Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Elle-Dietrichson, Tobias Klubb Oslo Skikrets Klasse Gutter stafett Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Ellevold, Karsten Klubb Hedmark Skikrets Klasse Gutter stafett Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Ellevold, Ole Jacob Klubb Hedmark Skikrets Klasse Gutter stafett Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Ellingvåg, Henrik Kampen Klubb Oslo Skikrets Klasse Gutter stafett Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Elvebakk, Lasse Klubb Sør-Trøndelag Skikrets Klasse Gutter stafett Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Endreson, Isak Holm Klubb Akershus Skikrets Klasse Gutter stafett Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Engen, Theodor Klubb Troms Skikrets Klasse Gutter stafett Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Engeseth, Herman Klubb Oslo Skikrets Klasse Gutter stafett Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Engeseth, Ulrik Klubb Oslo Skikrets Klasse Gutter stafett Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Engesland, Johannes Gumpen Klubb Agder og Rogaland Skikrets Klasse Gutter stafett Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Engesæter, David Klubb Nord Trøndelag Skikrets Klasse Gutter stafett Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Eriksen, Morten Weber Klubb Akershus Skikrets Klasse Gutter stafett Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Evensen, Vetle Østlien Klubb Oppland Skikrets Klasse Gutter stafett Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Falck-Øien, Håkon Klubb Akershus Skikrets Klasse Gutter stafett Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Falkenberg-Jensen, Emil Klubb Akershus Skikrets Klasse Gutter stafett Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Farbu, Kasper Ramdal Klubb Nord Trøndelag Skikrets Klasse Gutter stafett Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Finstad, Magnus Klubb Oslo Skikrets Klasse Gutter stafett Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Fischer, Ola Klubb Oslo Skikrets Klasse Gutter stafett Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Fjell, Ulrik Aleksander Klubb Oslo Skikrets Klasse Gutter stafett Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Fjelldal, Arnt Klubb Vestfold Og Telemark Skikrets Klasse Gutter stafett Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Fjellheim, Oskar Flaen Klubb Akershus Skikrets Klasse Gutter stafett Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Fjellheim, Viljar Klubb Nordland Skikrets Klasse Gutter stafett Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Foros, Henrik Mikkelsen Klubb Akershus Skikrets Klasse Gutter stafett Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Foss, Anton Klubb Oslo Skikrets Klasse Gutter stafett Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Frey, Sondre Leknes Klubb Akershus Skikrets Klasse Gutter stafett Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Fuglem, Jørgen Klubb Troms Skikrets Klasse Gutter stafett Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Fuglem, Heine Klubb Møre og Romsdal Skikrets Klasse Gutter stafett Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Fyksen, Sebastian Sander Klubb Oslo Skikrets Klasse Gutter stafett Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Garmo, Johannes Lykseth Klubb Vestfold Og Telemark Skikrets Klasse Gutter stafett Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Garstad, Fredrik Wilhelmsen Klubb Oslo Skikrets Klasse Gutter stafett Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Gilje, Oskar Eriksen Klubb Oslo Skikrets Klasse Gutter stafett Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Giæver-Engesmo, Ludvig Klubb Sør-Trøndelag Skikrets Klasse Gutter stafett Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Gjefsen, Johan Borge Klubb Oslo Skikrets Klasse Gutter stafett Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Gjerde, Iver Lund Klubb Sør-Trøndelag Skikrets Klasse Gutter stafett Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Gjesteland, Johan Klubb Agder og Rogaland Skikrets Klasse Gutter stafett Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Gjethammer, Oliver Klubb Oslo Skikrets Klasse Gutter stafett Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Glad, Kristian Klubb Buskerud Skikrets Klasse Gutter stafett Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Granås, Jesper Sande Klubb Akershus Skikrets Klasse Gutter stafett Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Greni, Sander Botness Klubb Akershus Skikrets Klasse Gutter stafett Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Grindheim, Torbjørn Klubb Agder og Rogaland Skikrets Klasse Gutter stafett Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Grønvold, Sigurd Storvik Klubb Akershus Skikrets Klasse Gutter stafett Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Gulbrandsen, Noa Klubb Troms Skikrets Klasse Gutter stafett Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Guldbrandsen, Tristan Kahrs Klubb Hordaland Skikrets Klasse Gutter stafett Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Gullberg-Mathisen, Magnus Klubb Oslo Skikrets Klasse Gutter stafett Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Gundersen, Kristoffer Hofseth Klubb Akershus Skikrets Klasse Gutter stafett Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Haanshus, Nataniel Bjugan Klubb Oppland Skikrets Klasse Gutter stafett Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Hagbø, Håkon Tornås Klubb Akershus Skikrets Klasse Gutter stafett Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Hagen, Elias Hetle Klubb Akershus Skikrets Klasse Gutter stafett Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Hagen, Tormod Klubb Agder og Rogaland Skikrets Klasse Gutter stafett Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Hagen, Ulrik Jåvoll Klubb Oppland Skikrets Klasse Gutter stafett Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Hagen, Peder Klubb Hedmark Skikrets Klasse Gutter stafett Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Hagenes, Tobias Klubb Nordland Skikrets Klasse Gutter stafett Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Hansen, Christen Anders Klubb Troms Skikrets Klasse Gutter stafett Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Hansen, Edvin Sortvik Klubb Oslo Skikrets Klasse Gutter stafett Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Hansen, Mattis Klubb Akershus Skikrets Klasse Gutter stafett Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Hanssen, Henrik Westgaard Klubb Troms Skikrets Klasse Gutter stafett Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Harstad, Ludvik Ytredal Klubb Oppland Skikrets Klasse Gutter stafett Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Haug, Lars Hermund Klubb Østfold Skikrets Klasse Gutter stafett Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Haug, Anders Granum Klubb Oppland Skikrets Klasse Gutter stafett Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Hauger, Mathias Klubb Akershus Skikrets Klasse Gutter stafett Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Haugnes, Vetle Klubb Akershus Skikrets Klasse Gutter stafett Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Haustreis, Magnus Christian Klubb Oslo Skikrets Klasse Gutter stafett Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Heimdal, Peder Kristian Klubb Troms Skikrets Klasse Gutter stafett Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Helgeland, Birk Klubb Troms Skikrets Klasse Gutter stafett Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Helgesen, Daniel Klubb Troms Skikrets Klasse Gutter stafett Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Hellefossmo, Emil Aron Klubb Troms Skikrets Klasse Gutter stafett Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Helling, Svein Nikolai Klubb Buskerud Skikrets Klasse Gutter stafett Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Henriksen, Håkon Moe Klubb Buskerud Skikrets Klasse Gutter stafett Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Hepsøe, Adrian Ekle Klubb Sør-Trøndelag Skikrets Klasse Gutter stafett Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Hermansen, Christoffer Klubb Akershus Skikrets Klasse Gutter stafett Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Hjorth-Johansen, Kristian Klubb Oslo Skikrets Klasse Gutter stafett Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Hjort-Larsen, Erlend Olai Klubb Troms Skikrets Klasse Gutter stafett Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Holand, Emil Olai Klubb Nordland Skikrets Klasse Gutter stafett Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Holberg, Henrik Klubb Oslo Skikrets Klasse Gutter stafett Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Holmen, Emrik Heesch Klubb Oslo Skikrets Klasse Gutter stafett Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Holtet, Martin Klubb Hedmark Skikrets Klasse Gutter stafett Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Holum-Jakobsen, Oliver Klubb Hedmark Skikrets Klasse Gutter stafett Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Hov, Henrik Garmo Klubb Sør-Trøndelag Skikrets Klasse Gutter stafett Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Hovde, Sverre Svindland Klubb Oslo Skikrets Klasse Gutter stafett Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Hovde, Noah Aasen Klubb Akershus Skikrets Klasse Gutter stafett Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Hox-Meedom, Nils Henrik Klubb Oslo Skikrets Klasse Gutter stafett Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Hvale, Albert Klubb Akershus Skikrets Klasse Gutter stafett Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Høegh-Sørensen, Sander Klubb Troms Skikrets Klasse Gutter stafett Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Høy, Fredrik Gillesen Klubb Oslo Skikrets Klasse Gutter stafett Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Håland, Henrik Klubb Agder og Rogaland Skikrets Klasse Gutter stafett Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Idsøe, Herman Klubb Oslo Skikrets Klasse Gutter stafett Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Ihler, Håvard Torsgard Klubb Akershus Skikrets Klasse Gutter stafett Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Isaksen, Vegard Solhaug Klubb Oslo Skikrets Klasse Gutter stafett Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Isaksen, Theo Klubb Troms Skikrets Klasse Gutter stafett Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Iversen, Leander Helland Klubb Nord Trøndelag Skikrets Klasse Gutter stafett Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Jacobsen, Noah Nygård Klubb Akershus Skikrets Klasse Gutter stafett Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Jensrud, Henrik Sebastian Klubb Hedmark Skikrets Klasse Gutter stafett Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Jernberg, Oliver Vatterholm Klubb Sør-Trøndelag Skikrets Klasse Gutter stafett Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Jevne, Kasper Høylo Klubb Oslo Skikrets Klasse Gutter stafett Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Johansen, Simen Landmark Klubb Oppland Skikrets Klasse Gutter stafett Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Johansen, Ingvar Dervola Klubb Finnmark Skikrets Klasse Gutter stafett Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Johansen, Bjørnar Øhrn Klubb Oslo Skikrets Klasse Gutter stafett Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Johansen, Aksel Oliver Klubb Troms Skikrets Klasse Gutter stafett Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Johansen, Marelius Lind Klubb Nordland Skikrets Klasse Gutter stafett Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Johnsen, Phillip Christian Joys Klubb Oslo Skikrets Klasse Gutter stafett Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Johnsen, Henrik Vea Klubb Akershus Skikrets Klasse Gutter stafett Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Jorde, Jens Aksel Klubb Akershus Skikrets Klasse Gutter stafett Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Jørgensen, Henrik Klubb Akershus Skikrets Klasse Gutter stafett Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Jøsendal, Eik Viljar Nertun Klubb Akershus Skikrets Klasse Gutter stafett Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Keilman, Jesper Klubb Oslo Skikrets Klasse Gutter stafett Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Kjerstadmo, Jørgen Klubb Buskerud Skikrets Klasse Gutter stafett Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Kleven, Elias Klubb Buskerud Skikrets Klasse Gutter stafett Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Klingen, Emil Stabekk Klubb Hedmark Skikrets Klasse Gutter stafett Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Klingen, Per Ole Klubb Nord Trøndelag Skikrets Klasse Gutter stafett Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Klungland, Sverre Amundsen Klubb Oslo Skikrets Klasse Gutter stafett Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Kofoed-Steen, Albert Klubb Akershus Skikrets Klasse Gutter stafett Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Kollerud, Filip Hochnowski Klubb Buskerud Skikrets Klasse Gutter stafett Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Kollerud, Eivind Klubb Buskerud Skikrets Klasse Gutter stafett Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Korneliussen-Eriksen, Philip Andre Klubb Troms Skikrets Klasse Gutter stafett Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Kozar, Martin Gunnes Klubb Oslo Skikrets Klasse Gutter stafett Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Krangnes, Emil Klubb Buskerud Skikrets Klasse Gutter stafett Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Kristiansen, Alexander Klubb Finnmark Skikrets Klasse Gutter stafett Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Kvalvik, Sverre Klubb Nord Trøndelag Skikrets Klasse Gutter stafett Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Kvarsnes, Kasper Skaugvoll Klubb Akershus Skikrets Klasse Gutter stafett Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Köhler-Olsen, Kilian Syver Klubb Akershus Skikrets Klasse Gutter stafett Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Lagethon, Anders Ludahl Klubb Oppland Skikrets Klasse Gutter stafett Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Lande, Magnus Klubb Sør-Trøndelag Skikrets Klasse Gutter stafett Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Langbråten, Henrik Glasrud Klubb Oppland Skikrets Klasse Gutter stafett Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Langlete, Oliver Klubb Nordland Skikrets Klasse Gutter stafett Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Langøygard, Ludvig Klubb Nord Trøndelag Skikrets Klasse Gutter stafett Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Lantz-Juløy, Albert Klubb Nordland Skikrets Klasse Gutter stafett Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Larstad, Aleksander Asbjørn Klubb Oslo Skikrets Klasse Gutter stafett Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Laukli, Laurits Klubb Buskerud Skikrets Klasse Gutter stafett Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Lauvlid, Herman Klubb Buskerud Skikrets Klasse Gutter stafett Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Le, Alvin Klubb Sør-Trøndelag Skikrets Klasse Gutter stafett Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Leinslie, Filip Bjørgen Klubb Sør-Trøndelag Skikrets Klasse Gutter stafett Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Leiråmo, Erik Klubb Nordland Skikrets Klasse Gutter stafett Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Leithe, Sondre Skoglund Klubb Nord Trøndelag Skikrets Klasse Gutter stafett Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Lindheim, Olav Klubb Oslo Skikrets Klasse Gutter stafett Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Lindskog, Petter Klubb Vestfold Og Telemark Skikrets Klasse Gutter stafett Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Lindvall, Sondre Dølven Klubb Vestfold Og Telemark Skikrets Klasse Gutter stafett Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Linnebo, Sivert Klubb Oslo Skikrets Klasse Gutter stafett Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Ljåstad, Andreas Klubb Akershus Skikrets Klasse Gutter stafett Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Lohne-Nilsen, Sverre Klubb Sør-Trøndelag Skikrets Klasse Gutter stafett Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Lommerud, Elmer Olaf Klubb Akershus Skikrets Klasse Gutter stafett Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Lorentsen, Andreas Klubb Troms Skikrets Klasse Gutter stafett Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Lund, Henrik Krohn Klubb Oslo Skikrets Klasse Gutter stafett Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Lund, Ola Jahre Klubb Akershus Skikrets Klasse Gutter stafett Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Lund, Georg Knudsen Klubb Buskerud Skikrets Klasse Gutter stafett Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Lunde, Oskar Klubb Sør-Trøndelag Skikrets Klasse Gutter stafett Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Lunheim, Emil Klubb Sør-Trøndelag Skikrets Klasse Gutter stafett Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Lysheden-Vogt, Jonatan Herman Klubb Buskerud Skikrets Klasse Gutter stafett Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Løkken, Kornelius Brendjord Klubb Akershus Skikrets Klasse Gutter stafett Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Matheson, Mads Agner Klubb Akershus Skikrets Klasse Gutter stafett Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Megård, Ola Gjøen Klubb Møre og Romsdal Skikrets Klasse Gutter stafett Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Meldal, Oliver Klubb Nord Trøndelag Skikrets Klasse Gutter stafett Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Melsom-Johansen, Mathias Klubb Akershus Skikrets Klasse Gutter stafett Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Mengshoel, Arnt Wessel Klubb Hedmark Skikrets Klasse Gutter stafett Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Mikalsen, Sindre Kopperud Klubb Akershus Skikrets Klasse Gutter stafett Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Mjømen, Sindre Skei Klubb Nord Trøndelag Skikrets Klasse Gutter stafett Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Moe, Noah Nicolai Hartz Klubb Oslo Skikrets Klasse Gutter stafett Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Moen, Sondre Aarflot Klubb Oslo Skikrets Klasse Gutter stafett Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Mosvoll, Nicolai Klubb Oslo Skikrets Klasse Gutter stafett Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Mundal, Vebjørn Orheim Klubb Nord Trøndelag Skikrets Klasse Gutter stafett Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Myhre, Johannes Giertsen Klubb Akershus Skikrets Klasse Gutter stafett Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Myhre, Vemund Klubb Agder og Rogaland Skikrets Klasse Gutter stafett Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Mykkeltvedt, Markus Nordgren Klubb Oslo Skikrets Klasse Gutter stafett Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Myran, Marius Klubb Akershus Skikrets Klasse Gutter stafett Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Myrland, Jacob Sæther Klubb Sør-Trøndelag Skikrets Klasse Gutter stafett Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Myrvoll, Markus Kroer Klubb Troms Skikrets Klasse Gutter stafett Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Mæhlum Kruger, Sondre Klubb Sør-Trøndelag Skikrets Klasse Gutter stafett Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Møller, Axel Wold Klubb Oslo Skikrets Klasse Gutter stafett Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Mørch, Sivert Klubb Sør-Trøndelag Skikrets Klasse Gutter stafett Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Nakling, Mathias Klubb Akershus Skikrets Klasse Gutter stafett Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Nielsen, Henrik Sæterbø Klubb Sør-Trøndelag Skikrets Klasse Gutter stafett Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Nordbøe, Jonas Leander Høyem Klubb Sør-Trøndelag Skikrets Klasse Gutter stafett Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Nordklev, Elias Klubb Oslo Skikrets Klasse Gutter stafett Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Nordlie, Kasper Aasvangen Klubb Akershus Skikrets Klasse Gutter stafett Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Nupen-Breivik, Peder Klubb Oslo Skikrets Klasse Gutter stafett Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Nystadbakk, Tobias Klubb Nordland Skikrets Klasse Gutter stafett Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Nysted, Tobias Emblem Klubb Oslo Skikrets Klasse Gutter stafett Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Nystuen, Mathis Breie Klubb Hedmark Skikrets Klasse Gutter stafett Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Obrestad-Kolbu, Ask Klubb Vestfold Og Telemark Skikrets Klasse Gutter stafett Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Oddebug, Haakon Klubb Sør-Trøndelag Skikrets Klasse Gutter stafett Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Olaussen, Eskil Klubb Oslo Skikrets Klasse Gutter stafett Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Olstad, Iver Klubb Oppland Skikrets Klasse Gutter stafett Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Omland, Sondre Strande Klubb Oslo Skikrets Klasse Gutter stafett Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Osdal, Steinar Klubb Troms Skikrets Klasse Gutter stafett Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Osland, Torarin Klubb Sør-Trøndelag Skikrets Klasse Gutter stafett Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Ouren, Arne Klubb Oppland Skikrets Klasse Gutter stafett Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Palmelind, Andreas Børstad Klubb Nord Trøndelag Skikrets Klasse Gutter stafett Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Pedersen, Joakim Marsteintredet Klubb Oppland Skikrets Klasse Gutter stafett Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Pettersen, Vemund Klubb Finnmark Skikrets Klasse Gutter stafett Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Ragnhildsløkken, Ludvig Lunde Klubb Oppland Skikrets Klasse Gutter stafett Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Reiersen, Johan Harila Klubb Finnmark Skikrets Klasse Gutter stafett Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Reitan, Tobias Bergquist Klubb Sør-Trøndelag Skikrets Klasse Gutter stafett Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Rekstad, Markus Klubb Sør-Trøndelag Skikrets Klasse Gutter stafett Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Rinde, Tobias Harstad Klubb Vestfold Og Telemark Skikrets Klasse Gutter stafett Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Robøle-Sørensen, Peder Klubb Oppland Skikrets Klasse Gutter stafett Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Rogne, Sebastian Leksund Klubb Akershus Skikrets Klasse Gutter stafett Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Rogne, Alexander Leksund Klubb Akershus Skikrets Klasse Gutter stafett Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Roland, Sverre Johannes Klubb Buskerud Skikrets Klasse Gutter stafett Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Rolfsen, Erik Thune Klubb Oslo Skikrets Klasse Gutter stafett Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Romsaas, Håkon Klubb Troms Skikrets Klasse Gutter stafett Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Rudstaden, Mathias Kopland Klubb Buskerud Skikrets Klasse Gutter stafett Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Røang, William Austad Klubb Akershus Skikrets Klasse Gutter stafett Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Rød, Ludvik Blichfeldt Klubb Akershus Skikrets Klasse Gutter stafett Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Røed, Sondre Larsen Klubb Buskerud Skikrets Klasse Gutter stafett Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Rønning, Per Sunde Klubb Akershus Skikrets Klasse Gutter stafett Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Røsåsen, Nikolai Klubb Akershus Skikrets Klasse Gutter stafett Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Råheim, Sigurd Bertnes Klubb Nordland Skikrets Klasse Gutter stafett Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Sagerup-Nordkild, Sivert Klubb Troms Skikrets Klasse Gutter stafett Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Sand, Simen Svehaug Klubb Akershus Skikrets Klasse Gutter stafett Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Sandaker, Sondre Klubb Vestfold Og Telemark Skikrets Klasse Gutter stafett Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Sandemose, Even Aunbu Klubb Oslo Skikrets Klasse Gutter stafett Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Sanderud, Alfred Holtan Klubb Oslo Skikrets Klasse Gutter stafett Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Sandøy, Nicolay Herlofson Klubb Akershus Skikrets Klasse Gutter stafett Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Schelver, Truls Tangen Klubb Vestfold Og Telemark Skikrets Klasse Gutter stafett Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Sellesbakk, Halvor Klubb Sør-Trøndelag Skikrets Klasse Gutter stafett Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Selnes, Elias Klubb Nordland Skikrets Klasse Gutter stafett Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Signebøen, Fredrik Klubb Østfold Skikrets Klasse Gutter stafett Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Skaalerud, Anders Klubb Oslo Skikrets Klasse Gutter stafett Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Skarsbakk, Lars Klubb Sør-Trøndelag Skikrets Klasse Gutter stafett Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Skei, Jonatan Fuglesang Klubb Nord Trøndelag Skikrets Klasse Gutter stafett Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Skiaker, Niklas Berg Klubb Vestfold Og Telemark Skikrets Klasse Gutter stafett Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Skistad, Johannes Klubb Nord Trøndelag Skikrets Klasse Gutter stafett Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Skjeldal, Håkon Samnøy Klubb Hordaland Skikrets Klasse Gutter stafett Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Skjetlein, Oscar Klubb Sør-Trøndelag Skikrets Klasse Gutter stafett Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Skjærholt, Sverre Klubb Oslo Skikrets Klasse Gutter stafett Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Skjævesland, Herman Letmolie Klubb Buskerud Skikrets Klasse Gutter stafett Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Skovseth, Tobias Hansen Klubb Akershus Skikrets Klasse Gutter stafett Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Slettaløkken, Ådne Klubb Oppland Skikrets Klasse Gutter stafett Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Slind, Ola Klubb Sør-Trøndelag Skikrets Klasse Gutter stafett Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Smedsvig, Oscar August Klubb Oslo Skikrets Klasse Gutter stafett Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Smith, Ethan Beaumont Klubb Oslo Skikrets Klasse Gutter stafett Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Sola, Theodor Klubb Agder og Rogaland Skikrets Klasse Gutter stafett Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Solbakken, Birk Arne Klubb Hedmark Skikrets Klasse Gutter stafett Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Solbrekke, Benjamin Klubb Oppland Skikrets Klasse Gutter stafett Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Sommerstad, Erik Tobias Klubb Oslo Skikrets Klasse Gutter stafett Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Sorthe, Markus Solli Klubb Møre og Romsdal Skikrets Klasse Gutter stafett Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Spiten, Petter Jan Klubb Buskerud Skikrets Klasse Gutter stafett Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Stangvik, Sigmund Aashaug Klubb Akershus Skikrets Klasse Gutter stafett Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Staune-Mittet, Martinus Klubb Oppland Skikrets Klasse Gutter stafett Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Stickler, Frederik Redigh Klubb Oslo Skikrets Klasse Gutter stafett Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Stramrud, Erik Klubb Hedmark Skikrets Klasse Gutter stafett Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Strand, Linus Stjern Klubb Sør-Trøndelag Skikrets Klasse Gutter stafett Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Strand, Mathias Løvset Klubb Buskerud Skikrets Klasse Gutter stafett Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Strand, Leopold Klubb Oslo Skikrets Klasse Gutter stafett Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Strande, Eirik Kaas Klubb Oslo Skikrets Klasse Gutter stafett Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Strandli, Brage Klubb Akershus Skikrets Klasse Gutter stafett Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Støre, Lars Teigland Klubb Akershus Skikrets Klasse Gutter stafett Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Sundal, Vegard Klubb Sør-Trøndelag Skikrets Klasse Gutter stafett Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Sundal, Andreas Klubb Sør-Trøndelag Skikrets Klasse Gutter stafett Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Sundnes, Birk Bakke Klubb Akershus Skikrets Klasse Gutter stafett Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Sundve, Hans Øyvind Klubb Buskerud Skikrets Klasse Gutter stafett Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Sundvor, Magnus Klubb Agder og Rogaland Skikrets Klasse Gutter stafett Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Svendsen, Fredrik Kvien Klubb Agder og Rogaland Skikrets Klasse Gutter stafett Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Svindseth, Henrik Klubb Akershus Skikrets Klasse Gutter stafett Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Syvertsen, Christer Vatsaas Klubb Buskerud Skikrets Klasse Gutter stafett Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Sæter, Jon Klubb Sør-Trøndelag Skikrets Klasse Gutter stafett Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Sætnan, Ask Felland Klubb Akershus Skikrets Klasse Gutter stafett Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Sødring, Sondre Holås Klubb Sør-Trøndelag Skikrets Klasse Gutter stafett Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Søfting, Torben Djuv Klubb Agder og Rogaland Skikrets Klasse Gutter stafett Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Sønvisen-Valnes, Viljar Klubb Troms Skikrets Klasse Gutter stafett Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Sørholt, Børge Sørlie Klubb Nord Trøndelag Skikrets Klasse Gutter stafett Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Takle, Lucas Gabriel Asplin Klubb Hordaland Skikrets Klasse Gutter stafett Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Teigen, Even Sveaass Klubb Buskerud Skikrets Klasse Gutter stafett Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Tenold, Emil Klubb Akershus Skikrets Klasse Gutter stafett Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Thorseng, Even Nygård Klubb Akershus Skikrets Klasse Gutter stafett Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Thorsø, Teodor Klubb Sør-Trøndelag Skikrets Klasse Gutter stafett Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Thronsen, Erik Clark Klubb Akershus Skikrets Klasse Gutter stafett Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Thurmann-Moe, Philip Klubb Oslo Skikrets Klasse Gutter stafett Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Tjelle, Martin Sølvberg Klubb Akershus Skikrets Klasse Gutter stafett Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Torbergsen, Eskil de Smedt Klubb Troms Skikrets Klasse Gutter stafett Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Torgersen, Magnus Kaixiao Klubb Oslo Skikrets Klasse Gutter stafett Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Torkildsen-Husvik, Sander Klubb Oslo Skikrets Klasse Gutter stafett Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Tornes, Kasper Klubb Oslo Skikrets Klasse Gutter stafett Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Torp, Jonas Klubb Akershus Skikrets Klasse Gutter stafett Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Torvund, Christian Klubb Vestfold Og Telemark Skikrets Klasse Gutter stafett Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Toussaint, Victor Åsrud Klubb Akershus Skikrets Klasse Gutter stafett Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Trana, Erik Hårstad Klubb Oslo Skikrets Klasse Gutter stafett Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Trontveit, Ulrik Helmen Klubb Buskerud Skikrets Klasse Gutter stafett Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Troye, Herman Eide Klubb Oslo Skikrets Klasse Gutter stafett Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Tuguldur, Sanjay Klubb Oslo Skikrets Klasse Gutter stafett Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Tveit, Haakon Robert Klubb Oslo Skikrets Klasse Gutter stafett Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Tveitnes, Albert Juvik Klubb Akershus Skikrets Klasse Gutter stafett Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Tømte, Tobias Klubb Akershus Skikrets Klasse Gutter stafett Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Ulberg, Knut Lexander Klubb Oppland Skikrets Klasse Gutter stafett Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Ulsaker, Sondre Malecki Klubb Oslo Skikrets Klasse Gutter stafett Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Unhjem, Bjørnar Skjeflo Klubb Møre og Romsdal Skikrets Klasse Gutter stafett Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Unhjem, Kristian Skjeflo Klubb Møre og Romsdal Skikrets Klasse Gutter stafett Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Ursin, Nils Erlend Soldal Klubb Oslo Skikrets Klasse Gutter stafett Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Ustad, Edvard Martinius Klubb Vestfold Og Telemark Skikrets Klasse Gutter stafett Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Vangstein, Victor Aamot Klubb Akershus Skikrets Klasse Gutter stafett Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Vartdal, Iver Klubb Møre og Romsdal Skikrets Klasse Gutter stafett Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Vassdal, Mons Emil Klubb Møre og Romsdal Skikrets Klasse Gutter stafett Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Veisetaune, Håvard Klubb Nordland Skikrets Klasse Gutter stafett Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Venbakken, Thomas Klubb Akershus Skikrets Klasse Gutter stafett Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Vik, Håvard Audahl Klubb Akershus Skikrets Klasse Gutter stafett Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Wadahl, Håvard Kraggerud Klubb Oppland Skikrets Klasse Gutter stafett Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Wallberg, Frode Sven Klubb Oslo Skikrets Klasse Gutter stafett Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Warloff, Theodor Gillingsrød Klubb Buskerud Skikrets Klasse Gutter stafett Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Wassbakk, Elias Kongsli Klubb Troms Skikrets Klasse Gutter stafett Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Wassbakk, Magnus Klubb Troms Skikrets Klasse Gutter stafett Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Westad-Davidsen, Jo Klubb Oslo Skikrets Klasse Gutter stafett Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Wiig, Lauritz Øvland Klubb Akershus Skikrets Klasse Gutter stafett Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Wikerøy, Lucas Kibsgaard Klubb Nordland Skikrets Klasse Gutter stafett Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Wille, Herman Klubb Vestfold Og Telemark Skikrets Klasse Gutter stafett Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Winberg, Birk Bjaadal Klubb Vestfold Og Telemark Skikrets Klasse Gutter stafett Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Wisth, Petter Elias Klubb Oslo Skikrets Klasse Gutter stafett Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Woll, Kristoffer Hoslemo Klubb Oslo Skikrets Klasse Gutter stafett Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Wøllo, Magnus Klubb Akershus Skikrets Klasse Gutter stafett Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Øpstad, Erlend Hellerud Klubb Akershus Skikrets Klasse Gutter stafett Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Østensen, Torstein Sirisønn Klubb Oslo Skikrets Klasse Gutter stafett Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Østervold, Marius Klubb Agder og Rogaland Skikrets Klasse Gutter stafett Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Øverås, Jacob Klubb Troms Skikrets Klasse Gutter stafett Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Øwre-Johnsen, Tobias Klubb Akershus Skikrets Klasse Gutter stafett Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Årdal, Marius Klubb Akershus Skikrets Klasse Gutter stafett Øvelse Stafett 4 etapper

Jenter stafett - Stafett 4 etapper

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aabel, Frida Bjerke Klubb Buskerud Skikrets Klasse Jenter stafett Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Aanensen, Anja Thomasgaard Klubb Akershus Skikrets Klasse Jenter stafett Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Aas, Anna Fareth Klubb Hordaland Skikrets Klasse Jenter stafett Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Akselsen, Nora Klubb Buskerud Skikrets Klasse Jenter stafett Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Alfstadsæther, Andrea Klubb Oppland Skikrets Klasse Jenter stafett Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Allergodt, Marthe Hjell Klubb Hedmark Skikrets Klasse Jenter stafett Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Allum, Solveig Michaelsen Klubb Akershus Skikrets Klasse Jenter stafett Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Alme, Hedda Faraasen Klubb Hedmark Skikrets Klasse Jenter stafett Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Almås, Johanne Elise Klubb Oslo Skikrets Klasse Jenter stafett Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Alsgaard, Maria Schei Klubb Akershus Skikrets Klasse Jenter stafett Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Alstad, Mari Othelie Boberg Klubb Troms Skikrets Klasse Jenter stafett Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Amundsen, Kaja Risvoll Klubb Nordland Skikrets Klasse Jenter stafett Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Andersen, Mina Klubb Nordland Skikrets Klasse Jenter stafett Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Andersen, Sigri Hjelset Klubb Troms Skikrets Klasse Jenter stafett Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Aukland, Anna Klubb Vestfold Og Telemark Skikrets Klasse Jenter stafett Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Bartnes, Nora Catharina Klubb Oslo Skikrets Klasse Jenter stafett Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Bay-Otterholm, Thea Klubb Hordaland Skikrets Klasse Jenter stafett Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Bekkedal, Elle Klubb Akershus Skikrets Klasse Jenter stafett Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Bekkelund, Selma Klubb Oppland Skikrets Klasse Jenter stafett Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Belbo-Stenhagen, Ada Elise Klubb Oslo Skikrets Klasse Jenter stafett Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Benediktsson, June Steigum Klubb Oslo Skikrets Klasse Jenter stafett Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Benum, Ingrid Wollan Klubb Sør-Trøndelag Skikrets Klasse Jenter stafett Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Berg, Maria Nordal Klubb Oslo Skikrets Klasse Jenter stafett Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Berg, Emilie Husby Klubb Oppland Skikrets Klasse Jenter stafett Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Berg, Nora Flyvholm Klubb Akershus Skikrets Klasse Jenter stafett Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Berger, Marie Klubb Oppland Skikrets Klasse Jenter stafett Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Bergersen, Hedda Resellhagen Klubb Hedmark Skikrets Klasse Jenter stafett Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Berre, Astrid Klubb Hordaland Skikrets Klasse Jenter stafett Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Bersås, Julie Klubb Agder og Rogaland Skikrets Klasse Jenter stafett Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Bertnes, Henrikke Oline Klubb Akershus Skikrets Klasse Jenter stafett Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Birkely, Karmen Angermo Klubb Troms Skikrets Klasse Jenter stafett Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Bjerke, Kaja Aarskog Klubb Hedmark Skikrets Klasse Jenter stafett Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Bjerke, Sanna Emilie Nymoen Klubb Oppland Skikrets Klasse Jenter stafett Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Bjerregaard, Kristiane Antczak Klubb Buskerud Skikrets Klasse Jenter stafett Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Bjørgen, Ida Klubb Sør-Trøndelag Skikrets Klasse Jenter stafett Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Bjørkhaug, Jenny Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse Jenter stafett Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Bjørkmann, Hedda Njå Klubb Oslo Skikrets Klasse Jenter stafett Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Bjørntvedt, Elmira Nordheim Klubb Vestfold Og Telemark Skikrets Klasse Jenter stafett Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Bones, Hanna Fløttum Klubb Sør-Trøndelag Skikrets Klasse Jenter stafett Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Borander, Marlin Klubb Oslo Skikrets Klasse Jenter stafett Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Borge, Julie Klubb Hedmark Skikrets Klasse Jenter stafett Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Brakestad, Lotte Kruge Klubb Akershus Skikrets Klasse Jenter stafett Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Breivik, Vilde Setten Klubb Nordland Skikrets Klasse Jenter stafett Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Brenne, Mari Lauvstad Klubb Sør-Trøndelag Skikrets Klasse Jenter stafett Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Brorson, Sol Frid Linvollen Klubb Oppland Skikrets Klasse Jenter stafett Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Brox, Karoline Klubb Troms Skikrets Klasse Jenter stafett Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Brustad-Olsen, Mia Klubb Troms Skikrets Klasse Jenter stafett Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Brørs-Larsen, Eva Klubb Oslo Skikrets Klasse Jenter stafett Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Bøhn, Mathilde Thorkildssen Klubb Akershus Skikrets Klasse Jenter stafett Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Børsheim, Yvonne Berge Klubb Hordaland Skikrets Klasse Jenter stafett Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Carlsen, Nora Duus Klubb Oslo Skikrets Klasse Jenter stafett Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Christensen, Mie Klubb Oslo Skikrets Klasse Jenter stafett Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Christoffersen, Mari Emaus Klubb Finnmark Skikrets Klasse Jenter stafett Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Clement, Lotte Klubb Oslo Skikrets Klasse Jenter stafett Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Daltveit, Heidi Klubb Hordaland Skikrets Klasse Jenter stafett Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Dankworth, Sienna Fosstenløkken Klubb Oslo Skikrets Klasse Jenter stafett Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Degnepoll, Aurora Furnes Klubb Hordaland Skikrets Klasse Jenter stafett Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Dokken, Anne Birgit Klubb Oppland Skikrets Klasse Jenter stafett Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Dolven, Marte Klubb Akershus Skikrets Klasse Jenter stafett Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Dunham, Mia Klubb Akershus Skikrets Klasse Jenter stafett Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Dæhli, Julie Snekvik Klubb Buskerud Skikrets Klasse Jenter stafett Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Eide, Rebecca Stusvik Klubb Oslo Skikrets Klasse Jenter stafett Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Eide, Julia Stusvik Klubb Oslo Skikrets Klasse Jenter stafett Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Eidem, Amalie Hofset Klubb Møre og Romsdal Skikrets Klasse Jenter stafett Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Elshaug-Tørstad, Vilma Klubb Sør-Trøndelag Skikrets Klasse Jenter stafett Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Enes-Seberg, Emilie Klubb Hordaland Skikrets Klasse Jenter stafett Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Engelstad, Madicken Bjerke Klubb Oslo Skikrets Klasse Jenter stafett Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Engelvoorn, Stella Klubb Oslo Skikrets Klasse Jenter stafett Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Eriksen, Ada Korsnes Klubb Oslo Skikrets Klasse Jenter stafett Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Evensen, Jonette Celia Klubb Troms Skikrets Klasse Jenter stafett Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Fagernes, Frida Aurora Sletmoen Klubb Akershus Skikrets Klasse Jenter stafett Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Femoen, Julie Wågsæther Klubb Møre og Romsdal Skikrets Klasse Jenter stafett Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Feragen, Eline Rød Klubb Hedmark Skikrets Klasse Jenter stafett Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Fergestad, Mia Matheson Klubb Oslo Skikrets Klasse Jenter stafett Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Fjellheim, Synne Marie Klubb Oslo Skikrets Klasse Jenter stafett Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Fjellskålnes, Margrethe Klubb Hordaland Skikrets Klasse Jenter stafett Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Franck-Sætervoll, Leah Klubb Oslo Skikrets Klasse Jenter stafett Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Fuglehaug-Wetting, Katrine Klubb Oppland Skikrets Klasse Jenter stafett Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Furuhaug, Marie Klubb Sør-Trøndelag Skikrets Klasse Jenter stafett Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Galleberg, Mathea Berget Klubb Hordaland Skikrets Klasse Jenter stafett Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Garverhaugen, Symra Emilia Klubb Hordaland Skikrets Klasse Jenter stafett Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Gihle, Synne Syversen Klubb Oslo Skikrets Klasse Jenter stafett Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Gissinger, Marit Kvåle Klubb Sør-Trøndelag Skikrets Klasse Jenter stafett Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Giving, Martine Klubb Oslo Skikrets Klasse Jenter stafett Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Gjerde, Josefine Klubb Akershus Skikrets Klasse Jenter stafett Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Grimsmo, Selma Klubb Akershus Skikrets Klasse Jenter stafett Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Grøndalen, Maren Mjøen Klubb Akershus Skikrets Klasse Jenter stafett Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Grøthe, Emilie Drege Klubb Akershus Skikrets Klasse Jenter stafett Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Hagen, Mali Jåvoll Klubb Oppland Skikrets Klasse Jenter stafett Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Hagerup, Tiril Pedersen Klubb Finnmark Skikrets Klasse Jenter stafett Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Hansen, Ragnhild Arnsteinsdatter Klubb Sør-Trøndelag Skikrets Klasse Jenter stafett Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Haugberg, Anne Klubb Vestfold Og Telemark Skikrets Klasse Jenter stafett Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Hauge, Vilma Rathe Klubb Sør-Trøndelag Skikrets Klasse Jenter stafett Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Haugen, Kaja Ekrheim Klubb Akershus Skikrets Klasse Jenter stafett Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Haugen, Silje Hagelsteen Klubb Akershus Skikrets Klasse Jenter stafett Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Haukaas, Mina Berge Klubb Hordaland Skikrets Klasse Jenter stafett Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Heggen, Kari Klubb Oppland Skikrets Klasse Jenter stafett Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Heimdal, Tora Klubb Troms Skikrets Klasse Jenter stafett Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Helbø, Oda Ruud Klubb Akershus Skikrets Klasse Jenter stafett Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Henaug-Hansen, Anna Klubb Oslo Skikrets Klasse Jenter stafett Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Henriksen, Julie Holter Klubb Oslo Skikrets Klasse Jenter stafett Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Hermansen, Christiane Klubb Hedmark Skikrets Klasse Jenter stafett Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Himle-Hopland, Ingrid Klubb Akershus Skikrets Klasse Jenter stafett Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Hodt-Billington, Mai Louise Klubb Oslo Skikrets Klasse Jenter stafett Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Hoen-Lund, Magnhild Klubb Buskerud Skikrets Klasse Jenter stafett Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Hofgaard, Hermine Klubb Oslo Skikrets Klasse Jenter stafett Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Hole, Ingeborg Synstnes Klubb Møre og Romsdal Skikrets Klasse Jenter stafett Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Holland-Tuvsjøen, Caroline Klubb Akershus Skikrets Klasse Jenter stafett Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Hopsnes, Kristin Klubb Hordaland Skikrets Klasse Jenter stafett Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Horgen, Ingvild Klubb Vestfold Og Telemark Skikrets Klasse Jenter stafett Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Husby, Selma Solberg Klubb Nord Trøndelag Skikrets Klasse Jenter stafett Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Ims, Johanne Klubb Troms Skikrets Klasse Jenter stafett Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Imsgard, Karoline Grane Klubb Buskerud Skikrets Klasse Jenter stafett Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Irgum, Maria Klubb Nordland Skikrets Klasse Jenter stafett Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Jacobsen-Sjue, Mina Klubb Akershus Skikrets Klasse Jenter stafett Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Jakobsen, Mina Helene Nordgård Klubb Sør-Trøndelag Skikrets Klasse Jenter stafett Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Jebsen, Ingrid Merete Klubb Oslo Skikrets Klasse Jenter stafett Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Jensen, Anna Klubb Oslo Skikrets Klasse Jenter stafett Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Jensen, Helene Arneberg Klubb Nordland Skikrets Klasse Jenter stafett Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Jensås, Johanne Klubb Sør-Trøndelag Skikrets Klasse Jenter stafett Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Jernberg, Tuva Wilkens Klubb Oslo Skikrets Klasse Jenter stafett Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Johannesen, Mia Minge Klubb Akershus Skikrets Klasse Jenter stafett Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Johansen, Signe Øhrn Klubb Oslo Skikrets Klasse Jenter stafett Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Johnsen, Ylva Klubb Finnmark Skikrets Klasse Jenter stafett Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Johnsen, Emilie Solheim Klubb Sør-Trøndelag Skikrets Klasse Jenter stafett Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Julsrud, Anna Klubb Akershus Skikrets Klasse Jenter stafett Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Jørgensen, Lilja Celina Kjær Klubb Oppland Skikrets Klasse Jenter stafett Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Kjeldsberg, Elise Stangstuen Klubb Oppland Skikrets Klasse Jenter stafett Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Kjellås, Erle Heksem Klubb Sør-Trøndelag Skikrets Klasse Jenter stafett Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Kjesbu, Lovise Klubb Nord Trøndelag Skikrets Klasse Jenter stafett Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Kjosavik, Synnøve Klubb Vestfold Og Telemark Skikrets Klasse Jenter stafett Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Kleppan, Victoria Klubb Vestfold Og Telemark Skikrets Klasse Jenter stafett Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Klette, Julie Klubb Hordaland Skikrets Klasse Jenter stafett Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Klinkenberg, Karen Klubb Oppland Skikrets Klasse Jenter stafett Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Knoblauch, Emelin Klubb Akershus Skikrets Klasse Jenter stafett Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Kolbeinsvik, Frida Klubb Agder og Rogaland Skikrets Klasse Jenter stafett Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Koren, Mathilde Rekkertbø Klubb Oslo Skikrets Klasse Jenter stafett Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Kristensen, Henni Hattestad Klubb Oslo Skikrets Klasse Jenter stafett Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Kristiansen, Vilma Hallan Klubb Oslo Skikrets Klasse Jenter stafett Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Krogh, Juni Fang Klubb Oslo Skikrets Klasse Jenter stafett Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Krogh, Marte Klubb Agder og Rogaland Skikrets Klasse Jenter stafett Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Krogh, Malin Lorvik Klubb Sør-Trøndelag Skikrets Klasse Jenter stafett Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Krogh, Selma Lorvik Klubb Sør-Trøndelag Skikrets Klasse Jenter stafett Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Kvalvik, Elise Klubb Nord Trøndelag Skikrets Klasse Jenter stafett Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Kvamme, Helena Bergman Klubb Oslo Skikrets Klasse Jenter stafett Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Kvarme, Elvira Klubb Sør-Trøndelag Skikrets Klasse Jenter stafett Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Lambine, Marion Kleivstul Klubb Oslo Skikrets Klasse Jenter stafett Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Langbakk, Aurora Kristiansen Klubb Oslo Skikrets Klasse Jenter stafett Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Langengen, Lotte Kornbråten Klubb Buskerud Skikrets Klasse Jenter stafett Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Langstedalen, Aurora Nathalie Klubb Akershus Skikrets Klasse Jenter stafett Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Leiren, Vilde Nordgård Klubb Sør-Trøndelag Skikrets Klasse Jenter stafett Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Levang, Ane Byrkjedal Klubb Agder og Rogaland Skikrets Klasse Jenter stafett Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Lia, Emilie Ruud Klubb Hedmark Skikrets Klasse Jenter stafett Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Libak-Feiring, Marte Klubb Hedmark Skikrets Klasse Jenter stafett Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Lillebekk, Dorthe Klubb Hedmark Skikrets Klasse Jenter stafett Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Lindvik, Ina Klubb Akershus Skikrets Klasse Jenter stafett Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Lofterød, Eline Torp Klubb Akershus Skikrets Klasse Jenter stafett Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Lorentzen, Ada Hagli Klubb Oslo Skikrets Klasse Jenter stafett Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Lund, Frida Wangberg Klubb Nord Trøndelag Skikrets Klasse Jenter stafett Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Lundekvam, Rebekka Otternes Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse Jenter stafett Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Lunåsmo, Oda Klubb Agder og Rogaland Skikrets Klasse Jenter stafett Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Lødøen, Vilma Klubb Akershus Skikrets Klasse Jenter stafett Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Løkke, Frøy Bøe Klubb Buskerud Skikrets Klasse Jenter stafett Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Lønstad, Anniken Klubb Oslo Skikrets Klasse Jenter stafett Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Malonæs-Skjæret, Charlotte Klubb Hedmark Skikrets Klasse Jenter stafett Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Marcussen, Charlotte Weyergang Klubb Oslo Skikrets Klasse Jenter stafett Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Mienna, Inga Hanna Teresa Klubb Finnmark Skikrets Klasse Jenter stafett Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Mikkelsen, Maria Klubb Finnmark Skikrets Klasse Jenter stafett Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Mikkonen, Ida Karoline Klubb Akershus Skikrets Klasse Jenter stafett Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Mjømen, Ingeborg Skei Klubb Nord Trøndelag Skikrets Klasse Jenter stafett Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Moen, Hedda Klubb Akershus Skikrets Klasse Jenter stafett Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Munkelien, Hannah Sophie Liland Klubb Akershus Skikrets Klasse Jenter stafett Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Mustad, Mia Martine Klubb Vestfold Og Telemark Skikrets Klasse Jenter stafett Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Møller-Hansen, Lotta Klubb Vestfold Og Telemark Skikrets Klasse Jenter stafett Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Nedkvitne, Emma Herre Klubb Hordaland Skikrets Klasse Jenter stafett Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Njå, Hedda Klubb Oppland Skikrets Klasse Jenter stafett Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Noordhof-Hansen, Mari Klubb Akershus Skikrets Klasse Jenter stafett Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Nordengen, Ida Marie Sirevåg Klubb Oslo Skikrets Klasse Jenter stafett Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Ohnstad, Maria Ringheim Klubb Hordaland Skikrets Klasse Jenter stafett Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Olaussen, Une Maria Klubb Oslo Skikrets Klasse Jenter stafett Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Olaussen, Anna Hennie Klubb Troms Skikrets Klasse Jenter stafett Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Olden, Mathilde Fagervoll Klubb Akershus Skikrets Klasse Jenter stafett Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Olsen, Louise Marie Aud Briet Klubb Troms Skikrets Klasse Jenter stafett Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Olset, Norah Brøndbo Klubb Finnmark Skikrets Klasse Jenter stafett Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Orset, Ida Brakstad Klubb Møre og Romsdal Skikrets Klasse Jenter stafett Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Pedersen, Erle Klubb Oslo Skikrets Klasse Jenter stafett Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Petterson, Isabella Klubb Vestfold Og Telemark Skikrets Klasse Jenter stafett Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Pinnerød, Sigrid Klubb Nordland Skikrets Klasse Jenter stafett Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Posaasen, Pernille Dønnum Klubb Akershus Skikrets Klasse Jenter stafett Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Raastad, Ingeborg Klubb Akershus Skikrets Klasse Jenter stafett Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Reikvam, Helle Marie Moen Klubb Oslo Skikrets Klasse Jenter stafett Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Reiss-Jacobsen, Matilde Haugen Klubb Oppland Skikrets Klasse Jenter stafett Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Reusch, Astrid Marianne Jøranlid Klubb Oslo Skikrets Klasse Jenter stafett Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Rimol, Lea Maria Klubb Oslo Skikrets Klasse Jenter stafett Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Romsdal, Aurora Hagerupsen Klubb Finnmark Skikrets Klasse Jenter stafett Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Romulslie, Hedda Gyllan Klubb Sør-Trøndelag Skikrets Klasse Jenter stafett Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Rosling, Johanna Kristina Klubb Nord Trøndelag Skikrets Klasse Jenter stafett Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Ruud-Hansen, Erika Marie Klubb Oslo Skikrets Klasse Jenter stafett Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Rystad, Ingeborg Marvik Dahl Klubb Oslo Skikrets Klasse Jenter stafett Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Rød, Emma Elise Meinert Klubb Akershus Skikrets Klasse Jenter stafett Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Rønning, Petra Klubb Oslo Skikrets Klasse Jenter stafett Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Rørvik, Ingeborg Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse Jenter stafett Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Rørvik, Amanda Klubb Hordaland Skikrets Klasse Jenter stafett Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Sagberg, Emilie Klubb Buskerud Skikrets Klasse Jenter stafett Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Saint-Amand, Mathilde Jeanne Ines Roelly Klubb Oslo Skikrets Klasse Jenter stafett Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Sandberg, Tiril Hansen Klubb Troms Skikrets Klasse Jenter stafett Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Scheele, Helene Klubb Oslo Skikrets Klasse Jenter stafett Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Schjetne, Vårin Klubb Oppland Skikrets Klasse Jenter stafett Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Schomacker, Ella Mathea Bogerud Klubb Akershus Skikrets Klasse Jenter stafett Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Sivertsen, Andrine Låge Klubb Akershus Skikrets Klasse Jenter stafett Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Sjaaeng, June Isell Klubb Akershus Skikrets Klasse Jenter stafett Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Skaar, Eline Klubb Akershus Skikrets Klasse Jenter stafett Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Skarbøvik, Mia Sofie Borchgrevink Klubb Vestfold Og Telemark Skikrets Klasse Jenter stafett Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Skari, Selma Klubb Akershus Skikrets Klasse Jenter stafett Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Skari, Oda Klubb Akershus Skikrets Klasse Jenter stafett Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Skildheim, Martine Engevik Klubb Troms Skikrets Klasse Jenter stafett Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Skjellestad, Anja Møgedal Klubb Akershus Skikrets Klasse Jenter stafett Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Skjerve-Hansen, Idun Klubb Oslo Skikrets Klasse Jenter stafett Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Skjerven, Hennie Fjeldheim Klubb Oslo Skikrets Klasse Jenter stafett Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Skog, Martine Sofie Klubb Troms Skikrets Klasse Jenter stafett Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Skogedal, Selma Aure Klubb Akershus Skikrets Klasse Jenter stafett Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Skoglund, Vera Elaine Klubb Oppland Skikrets Klasse Jenter stafett Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Skramstad, Eli Anne Klubb Hedmark Skikrets Klasse Jenter stafett Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Småge-Hilsen, Mone Klubb Buskerud Skikrets Klasse Jenter stafett Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Solberg, Anna Klubb Østfold Skikrets Klasse Jenter stafett Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Solli, Mina Daasvand Klubb Akershus Skikrets Klasse Jenter stafett Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Staalesen, Mathea Stubnova Klubb Finnmark Skikrets Klasse Jenter stafett Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Stavå-Ringdal, Tuva Klubb Oslo Skikrets Klasse Jenter stafett Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Steensen, Linea Klubb Akershus Skikrets Klasse Jenter stafett Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Steinmo, Mie Klubb Nordland Skikrets Klasse Jenter stafett Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Steiro, Anna Jakobsen Klubb Troms Skikrets Klasse Jenter stafett Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Stenseth, Ada Marie Klubb Oslo Skikrets Klasse Jenter stafett Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Storbekkrønning, Natacha Cecile Jeanne Lefevre Klubb Akershus Skikrets Klasse Jenter stafett Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Storlimo, Guro Hovin Klubb Sør-Trøndelag Skikrets Klasse Jenter stafett Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Strand, Nicoline Klubb Oslo Skikrets Klasse Jenter stafett Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Strengelsrud, Isa Klubb Oslo Skikrets Klasse Jenter stafett Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Stueflotten, Emma Klubb Oslo Skikrets Klasse Jenter stafett Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Støen, Ida Øverli Klubb Oppland Skikrets Klasse Jenter stafett Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Støvern, Ida Østbye Klubb Buskerud Skikrets Klasse Jenter stafett Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Sundset, Karianne Klubb Sør-Trøndelag Skikrets Klasse Jenter stafett Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Svela, Marie Utheim Klubb Agder og Rogaland Skikrets Klasse Jenter stafett Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Syversen, Kristin Narum Klubb Hedmark Skikrets Klasse Jenter stafett Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Sørensen, Ingrid Lie Klubb Vestfold Og Telemark Skikrets Klasse Jenter stafett Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Sørholt, Ane Sørlie Klubb Nord Trøndelag Skikrets Klasse Jenter stafett Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Sørumshagen, Lisbeth Østerbø Klubb Oppland Skikrets Klasse Jenter stafett Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Tegdal, Helene Klubb Buskerud Skikrets Klasse Jenter stafett Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Teigen, Marianne Haug Klubb Buskerud Skikrets Klasse Jenter stafett Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Thorsen, Othilie Bosdal Klubb Sogn og Fjordane Skikrins Klasse Jenter stafett Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Thuv, Kaja Nordhus Klubb Akershus Skikrets Klasse Jenter stafett Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Tronrud, Louise Marken Klubb Buskerud Skikrets Klasse Jenter stafett Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Tuoremaa, Hanna Mathea Hansen Klubb Troms Skikrets Klasse Jenter stafett Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Tøien, Ingrid Klubb Akershus Skikrets Klasse Jenter stafett Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Udnæseth, Mathea Klubb Akershus Skikrets Klasse Jenter stafett Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Ulriksen, Silje Fjellheim Klubb Nordland Skikrets Klasse Jenter stafett Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Ursin, Erle Henriette Soldal Klubb Oslo Skikrets Klasse Jenter stafett Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Vanem, Sigrid Berger Klubb Troms Skikrets Klasse Jenter stafett Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Veiseth, Iselin Klubb Akershus Skikrets Klasse Jenter stafett Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Verdenius, Lisa Sæther Klubb Hedmark Skikrets Klasse Jenter stafett Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Veslestølen, Synne Wollebæk Klubb Buskerud Skikrets Klasse Jenter stafett Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Vigerust, Vilde Linnéa Klubb Oppland Skikrets Klasse Jenter stafett Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Vik, Mathea Klubb Agder og Rogaland Skikrets Klasse Jenter stafett Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Vingereid, Marie Elisabeth Gylder Klubb Vestfold Og Telemark Skikrets Klasse Jenter stafett Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Værnes, Hedda Pauline Sjøl Klubb Akershus Skikrets Klasse Jenter stafett Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Vølstad, Hanna Klubb Agder og Rogaland Skikrets Klasse Jenter stafett Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Wagner, Hedda Uta Klubb Akershus Skikrets Klasse Jenter stafett Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Welle, Sofie Klubb Oslo Skikrets Klasse Jenter stafett Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Wergeland, Maria Klubb Akershus Skikrets Klasse Jenter stafett Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Werket-Haug, Iselin Klubb Buskerud Skikrets Klasse Jenter stafett Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Werven, Emilie Starheim Klubb Hedmark Skikrets Klasse Jenter stafett Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Wiken, Ella Klubb Hedmark Skikrets Klasse Jenter stafett Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Willoch, Agathe Dorthea Klubb Oslo Skikrets Klasse Jenter stafett Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Willoch, Hedvig Marie Klubb Oslo Skikrets Klasse Jenter stafett Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Ørbeck-Nilssen, Thelma Klubb Akershus Skikrets Klasse Jenter stafett Øvelse Stafett 4 etapper
Navn Øyesvold-Grongstad, Linnea Cicilie Klubb Nord Trøndelag Skikrets Klasse Jenter stafett Øvelse Stafett 4 etapper
NIF-EPI03, 03
NTB