Hopp til innhold

Aasgutenrennet 2022 - NTE-cup 13-16 år

IL Aasguten ønsker velkommen til skirenn. Oppdatering 25/3: Fortsatt bra med snø og gode forhold. For oppdatering av værvarsel søk på Møssingdalen i Yr For link til startliste og live tidtaking: https://aasguten.no/2022/03/25/startliste-aasgutenrennet/?avdeling=skiavdelingen

  • Når: 26.03.2022
  • Oppstart: 11:00
  • Hvor: Møssingdalen
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 23.03.2022

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 26.03.2022 Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.03.2022 Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.03.2022 Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.03.2022 Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.03.2022 Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.03.2022 Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.03.2022 Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.03.2022 Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.03.2022 Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.03.2022 Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.03.2022 Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.03.2022 Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.03.2022 Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.03.2022 Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130
Start 26.03.2022 Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.03.2022 Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.03.2022 Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.03.2022 Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.03.2022 Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.03.2022 Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.03.2022 Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.03.2022 Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 170
Start 26.03.2022 Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.03.2022 Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.03.2022 Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 26.03.2022 Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hammeren, Lukas Klubb IL Aasguten Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Ludvigsen, Olaf Sand Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Moan, Jon Klubb Leksvik IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk

G 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Almlid, Even Klubb IL Aasguten Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bryhn, Sigurd Klubb IL Aasguten Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Dretvik, Lavrans Haavik Klubb Inderøy IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Farbu, Aksel Klubb Inderøy IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Fossen, Mikal Klubb Skjelstadmark IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hasselvold, Lars Herman Østerås Klubb IL Varden Meråker Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Munkeby, Trygve Klubb Frol IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Nordberg, Erlend Dalen Klubb Vinne Skilag Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Vedul, Johannes Klubb IL Aasguten Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Værdal, Johannes Lyngsaunet Klubb Inderøy IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Østerås, Leonard Klubb Grong IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk

G 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bollerud, Luca Klubb IL Aasguten Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Ludvigsen, Sivert Sand Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Mossige, Mikkel Klubb IL Varden Meråker Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Munkeby, Sivert Klubb Frol IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sivertsen, Even Klubb Frol IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Værdal, Ole Klubb Inderøy IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk

G 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bolås, Johannes Hanem Klubb Ogndal IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Haldorsen, Halvar Rochmann Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Nordberg, Magnus Dalen Klubb Vinne Skilag Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Pigott, Elias Saether Klubb Beitstad IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Stenseth, Sondre Klubb Byåsen IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Viken, Marius Klubb Frol IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Zetterström, Eirik Gravdal Klubb Frol IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk

G 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Agle, Even Våset Klubb Inderøy IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Barli, Sivert Gudding Klubb Vinne Skilag Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Dretvik, Alfred Haavik Klubb Inderøy IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Iversen, Leander Helland Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Meldal, Oliver Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Mjømen, Sindre Skei Klubb Inderøy IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Østerås, Marius Klubb Grong IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk

G 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Farbu, Kasper Ramdal Klubb Leksvik IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sørholt, Børge Sørlie Klubb Vinne Skilag Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk

G 16 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Haabeth, Martin Klubb IL Aasguten Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Kråkenes, Viktor Klubb Skjelstadmark IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Mollan, Fredrik Klubb Inderøy IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Rannem, Kristian Bragstad Klubb Inderøy IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Rygg, Emil Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Vist, Sigve Klubb Inderøy IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Østerås, Theodor Pedersen Klubb IL Varden Meråker Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk

G 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Leithe, Sigurd Skoglund Klubb Frol IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Ness-Jensen, Trym Klubb Frol IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk

G 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Almlid, Jonas Klubb IL Aasguten Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Evenhus, Isak Klubb Lånke IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Finstad, Gard Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Haldorsen, Sondre Rochmann Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Meyer-Ekle, Sverre Klubb IL Aasguten Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sivertsen, Sverre Klubb Frol IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk

J 10 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bollerud, Mille Klubb IL Aasguten Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Brænne, Malin Ledal Klubb IL Aasguten Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Husvang, Mali Karin Klubb IL Aasguten Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Storli, Vilma Trøgstad Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk

J 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Barli, Johanne Gudding Klubb Vinne Skilag Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bjugan, Ada Klubb Leksdal IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Gederaas, Tiril Hansen Klubb Skjelstadmark IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Haldorsen, Vilde Lovise Rochmann Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hovdal, Oda Klubb IL Aasguten Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Meyer-Ekle, Sofia Klubb IL Aasguten Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Nordaune, Runa Husby Klubb IL Aasguten Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sivertsen, Frida Klubb Frol IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Østerås, Lovise Klubb Grong IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk

J 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Almlid-Larsen, Ella Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Brænne, Amalie Ledal Klubb IL Aasguten Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Finstad, Lilja Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Husby, Vilde Tangstad Klubb IL Aasguten Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Ivardatter, Live Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Leithe, Solveig Skoglund Klubb Frol IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Reitan, Mari Klubb IL Aasguten Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Tunset, Live Thun Klubb IL Aasguten Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk

J 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Farbu, Signe Klubb Inderøy IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Rannem, Lisa Bragstad Klubb Inderøy IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Vist, Mali Klubb Inderøy IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk

J 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Johnsborg, Othelia Totsås Klubb Leksdal IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Mjømen, Ingeborg Skei Klubb Inderøy IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Sørholt, Ane Sørlie Klubb Vinne Skilag Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk

J 16 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjugan, Johanne Klubb Leksdal IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Farbu, Jenny Klubb Inderøy IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Rannem, Berit Haugan Klubb Inderøy IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk

J 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bryhn, Johanne Klubb IL Aasguten Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Farbu, Mali Ramdal Klubb Leksvik IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Ludvigsen, Gunhild Sand Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Moan, Anna Oline Klubb Leksvik IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk

J 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Vedul, Andrea Klubb IL Aasguten Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk

K 17 år - 7,5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Evenhus, Anniken Klubb IL Aasguten Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Rønning, Andrine Klubb IL Aasguten Klasse K 17 år Øvelse 7,5 km klassisk

K 18 år - 7,5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Kleppa, Astrid Haugen Klubb Beitstad IL Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Mjømen, Maren Skei Klubb Inderøy IL Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Mossige, Mia Klubb IL Varden Meråker Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Svendgård, Ingri Klubb Markabygda IL Klasse K 18 år Øvelse 7,5 km klassisk

K 19/20 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brandtzæg, Malin Andrea Nilsen Klubb Båtsfjord Sportsklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Hegdahl, Nora Amalie Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk

M 17 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fossen, Martin Klubb Skjelstadmark IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Holien, Peter Mortensen Klubb Rendalen IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk

M 18 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Almåsbak, Petter Vestmo Klubb Grue IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Nordhøy, Marcus Forsbakk Klubb Grong IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Sandberg, Kaare Markus Haaland Klubb Sp.kl. Nessegutten Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Sivertsen, Johannes Klubb Leirådal IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Svendgård, Sander Klubb Hommelvik IL Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Østtun, Petter Klubb IL Varden Meråker Klasse M 18 år Øvelse 10 km klassisk

M 19/20 år - 15 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Ahoniemi, Rasmus Klubb IL Varden Meråker Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk

Menn senior - 15 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Einangshaug, Henrik Klubb IL Aasguten Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
NIF-EPI02, 02
Foto: Heiko Junge / NTB