Hopp til innhold

Spillumsrennet 2022 - AVLYST!

Rennet avlyst pga snøforholdene

  • Når: 16.01.2022
  • Oppstart: 11:00
  • Hvor: Spillum
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 14.01.2022

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 16.01.2022 Klasse Gutter 1 KM Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.01.2022 Klasse Gutter 2 KM Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.01.2022 Klasse Gutter 3 KM Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.01.2022 Klasse Gutter 5 KM Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.01.2022 Klasse Jenter 1 KM Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.01.2022 Klasse Jenter 2 KM Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.01.2022 Klasse Jenter 3 KM Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.01.2022 Klasse Jenter 5 KM Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130
Start 16.01.2022 Klasse Kvinner 10 KM Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 150
Start 16.01.2022 Klasse Kvinner 7 KM Øvelse 7,5 km klassisk Startkontingent 150
Start 16.01.2022 Klasse Ledsager Øvelse annet Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.01.2022 Klasse Menn 10 KM Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 16.01.2022 Klasse Menn 7 KM Øvelse 7,5 km klassisk Startkontingent 150
Start 16.01.2022 Klasse Åpen klasse Øvelse Klassisk Startkontingent 130

Påmeldte deltagere

Gutter 1 KM - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Kvalheim, Kristian-Johannes Stylo Klubb Botnan IL Klasse Gutter 1 KM Øvelse 1 km klassisk
Navn Strøm, Emil Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse Gutter 1 KM Øvelse 1 km klassisk
Navn Westum, Matheo Aakervik Klubb Spillum IL Klasse Gutter 1 KM Øvelse 1 km klassisk

Gutter 2 KM - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hallager, Jonathan Rohde Klubb Grong IL Klasse Gutter 2 KM Øvelse 2 km klassisk
Navn Hamnes, Kristoffer Klubb Elva/Namsskogan IL Klasse Gutter 2 KM Øvelse 2 km klassisk
Navn Rogstad, Sverre Berntsen Klubb Elva/Namsskogan IL Klasse Gutter 2 KM Øvelse 2 km klassisk
Navn Westum, Sebastian Aakervik Klubb Spillum IL Klasse Gutter 2 KM Øvelse 2 km klassisk
Navn Østerås, Leonard Klubb Grong IL Klasse Gutter 2 KM Øvelse 2 km klassisk

Gutter 3 KM - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Pigott, Elias Saether Klubb Beitstad IL Klasse Gutter 3 KM Øvelse 3 km klassisk
Navn Østerås, Marius Klubb Grong IL Klasse Gutter 3 KM Øvelse 3 km klassisk

Gutter 5 KM - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Devik, Gustav Klubb Spillum IL Klasse Gutter 5 KM Øvelse 5 km klassisk
Navn Hamnes, Andreas Klubb Elva/Namsskogan IL Klasse Gutter 5 KM Øvelse 5 km klassisk
Navn Klingen, Per Ole Klubb Spillum IL Klasse Gutter 5 KM Øvelse 5 km klassisk

Jenter 1 KM - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hallager, Alde Andrea Rohde Klubb Grong IL Klasse Jenter 1 KM Øvelse 1 km klassisk

Jenter 2 KM - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brørs, Andrine Klubb Beitstad IL Klasse Jenter 2 KM Øvelse 2 km klassisk
Navn Saugestad, Rebekka Klubb Beitstad IL Klasse Jenter 2 KM Øvelse 2 km klassisk
Navn Strøm, Andrea Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse Jenter 2 KM Øvelse 2 km klassisk
Navn Østerås, Lovise Klubb Grong IL Klasse Jenter 2 KM Øvelse 2 km klassisk

Jenter 3 KM - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hallager, Kristiane Rohde Klubb Grong IL Klasse Jenter 3 KM Øvelse 3 km klassisk
Navn Lande, Mina Aasen Klubb Spillum IL Klasse Jenter 3 KM Øvelse 3 km klassisk

Ledsager - annet

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brørs, Tone Klubb Beitstad IL Klasse Ledsager Øvelse annet
Navn Hallager, Sigve Klubb Grong IL Klasse Ledsager Øvelse annet
Navn Saugestad, Espen Halvorsen Klubb Beitstad IL Klasse Ledsager Øvelse annet
Navn Strøm, Torbjørn Hals Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse Ledsager Øvelse annet
Navn Wågheim, Hallvard Klubb Overhalla IL Klasse Ledsager Øvelse annet
Navn Østerås, Salamon Andreas Klubb Grong IL Klasse Ledsager Øvelse annet
Navn Østerås, Kristin Jenssen Klubb Grong IL Klasse Ledsager Øvelse annet

Menn 10 KM - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Lande, Sondre Aasen Klubb Spillum IL Klasse Menn 10 KM Øvelse 10 km klassisk
NIF-EPI02, 02
VM snøsport