Hopp til innhold

Barnas mini-VM 4 - Inderøy IL (flyttet)

I samarbeid med Barnas mini-VM ønsker Inderøy IL å invitere skiglade barn mellom 0 og 12 år til barneskirennet "Barnas mini-VM"! Barnas mini-VM er en skikarusell for barn bestående av 16 skirenn gjennom vintersesongen 2021/2022. Skirennene er lavterskelarrangement som passer både unge skiløpere, og også barn som ønsker en lekfylt og morsom dag utendørs. Deltakelse er gratis, og det blir premie til alle utøvere. Vi vurderer koronasituasjonen fortløpende, og forholder oss til retningslinjer nasjonalt og fra NSF. Kun forhåndspåmelding grunnet smittesporing.

  • Når: 10.02.2022
  • Oppstart: 17:30
  • Hvor: Petter Northug stadion
  • Gren: Ski
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 10.02.2022

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 10.02.2022 Klasse Felles 0-5 år Øvelse Samling Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 10.02.2022 Klasse Felles 6-12 år Øvelse Samling Startkontingent 0 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

Felles 0-5 år - Samling

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bach, Levi Johannes Klubb Inderøy IL Klasse Felles 0-5 år Øvelse Samling
Navn Berfjord, Tale Klubb Inderøy IL Klasse Felles 0-5 år Øvelse Samling
Navn Eiriksdatter, Milla Klubb Inderøy IL Klasse Felles 0-5 år Øvelse Samling
Navn Fossum, Signe Thestesen Klubb Inderøy IL Klasse Felles 0-5 år Øvelse Samling
Navn Hallem-Støa, Mikkel Klubb Klasse Felles 0-5 år Øvelse Samling
Navn Heistad, Marius Grøseth Klubb Sparbu IL Klasse Felles 0-5 år Øvelse Samling
Navn Høilo, Live Brenne Klubb Røra IL Klasse Felles 0-5 år Øvelse Samling
Navn Håpnes, May-Helen Klubb Klasse Felles 0-5 år Øvelse Samling
Navn Kammen, Ida Holtan Klubb Inderøy IL Klasse Felles 0-5 år Øvelse Samling
Navn Kveli, Oda Klubb Inderøy IL Klasse Felles 0-5 år Øvelse Samling
Navn Løseth, Elise Gausen Klubb Inderøy IL Klasse Felles 0-5 år Øvelse Samling
Navn Neergård, Markus Næss Klubb Klasse Felles 0-5 år Øvelse Samling
Navn Nestvold, Iver Matheo Knardal Klubb Klasse Felles 0-5 år Øvelse Samling
Navn Nestvold, John Aksel Knardal Klubb Klasse Felles 0-5 år Øvelse Samling
Navn Røkenes, Noel Sivertsen Klubb Vinne Skilag Klasse Felles 0-5 år Øvelse Samling
Navn Sakshaug, Jakob Aspli Klubb Inderøy IL Klasse Felles 0-5 år Øvelse Samling
Navn Skrove, Laura Stavdahl Klubb Inderøy IL Klasse Felles 0-5 år Øvelse Samling
Navn Snerting, Tiril Damås Klubb Klasse Felles 0-5 år Øvelse Samling
Navn Strugstad, Andrea Klubb Sparbu IL Klasse Felles 0-5 år Øvelse Samling
Navn Ulvin, Egil Nilsen Klubb Klasse Felles 0-5 år Øvelse Samling
Navn Wass, Emilian Selnes Klubb Stiklestad IL Klasse Felles 0-5 år Øvelse Samling
Navn Wennes, Karoline Klubb Stod IL Klasse Felles 0-5 år Øvelse Samling
Navn Wennes, Malene Klubb Stod IL Klasse Felles 0-5 år Øvelse Samling
Navn Årstadvold, Helena Valbekmo Klubb Stiklestad IL Klasse Felles 0-5 år Øvelse Samling

Felles 6-12 år - Samling

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aune, Amanda Klubb Sparbu IL Klasse Felles 6-12 år Øvelse Samling
Navn Bach, Philip Noel Klubb Inderøy IL Klasse Felles 6-12 år Øvelse Samling
Navn Berfjord, Sverre Klubb Inderøy IL Klasse Felles 6-12 år Øvelse Samling
Navn Berre, Eirik Klubb Inderøy IL Klasse Felles 6-12 år Øvelse Samling
Navn Bjørnås, Elida Woll Klubb Røra IL Klasse Felles 6-12 år Øvelse Samling
Navn Bragstad, Iver Grønnesby Klubb Inderøy IL Klasse Felles 6-12 år Øvelse Samling
Navn Dragland, Marius Kvam Klubb Klasse Felles 6-12 år Øvelse Samling
Navn Eide, Aksel Lucas Todal Klubb Bjugn IL Klasse Felles 6-12 år Øvelse Samling
Navn Fossum, Oliver Heistad Klubb Inderøy IL Klasse Felles 6-12 år Øvelse Samling
Navn Fossum, Helle Heistad Klubb Inderøy IL Klasse Felles 6-12 år Øvelse Samling
Navn Fuglår, Matheo Johnsen Klubb Røra IL Klasse Felles 6-12 år Øvelse Samling
Navn Gjeldnes, Iris Klubb Inderøy IL Klasse Felles 6-12 år Øvelse Samling
Navn Gjeldnes, Oliver Klubb Inderøy IL Klasse Felles 6-12 år Øvelse Samling
Navn Gregersen, Anton Klubb Røra IL Klasse Felles 6-12 år Øvelse Samling
Navn Gregersen, Petra Klubb Røra IL Klasse Felles 6-12 år Øvelse Samling
Navn Gregersen, Olea Klubb Røra IL Klasse Felles 6-12 år Øvelse Samling
Navn Hallset, Gustav Norum Klubb Klasse Felles 6-12 år Øvelse Samling
Navn Haugdal, Phillip Barkhald Klubb Sparbu IL Klasse Felles 6-12 år Øvelse Samling
Navn Haugdal, Ella Barkhald Klubb Sparbu IL Klasse Felles 6-12 år Øvelse Samling
Navn Heistad, Per Even Grøseth Klubb Sparbu IL Klasse Felles 6-12 år Øvelse Samling
Navn Heistad, Tonje Grøseth Klubb Sparbu IL Klasse Felles 6-12 år Øvelse Samling
Navn Holmsve, Linnea Erichsen Klubb Sparbu IL Klasse Felles 6-12 år Øvelse Samling
Navn Høilo, Johan Brenne Klubb Røra IL Klasse Felles 6-12 år Øvelse Samling
Navn Høilo, Ludvig Brenne Klubb Røra IL Klasse Felles 6-12 år Øvelse Samling
Navn Inderberg, Pia Johanne Burheim Klubb Inderøy IL Klasse Felles 6-12 år Øvelse Samling
Navn Jiménez, Miguel Lundereng Klubb Sparbu IL Klasse Felles 6-12 år Øvelse Samling
Navn Jiménez, Isabella Lundereng Klubb Sparbu IL Klasse Felles 6-12 år Øvelse Samling
Navn Jystad, Jonas Wassdahl Klubb Mosvik IL Klasse Felles 6-12 år Øvelse Samling
Navn Jørstad, Inga Ålmo Klubb Inderøy IL Klasse Felles 6-12 år Øvelse Samling
Navn Kammen, Matilde Holtan Klubb Inderøy IL Klasse Felles 6-12 år Øvelse Samling
Navn Kristensen, Per Sakshaug Klubb Inderøy IL Klasse Felles 6-12 år Øvelse Samling
Navn Kristensen, Henrik Sakshaug Klubb Inderøy IL Klasse Felles 6-12 år Øvelse Samling
Navn Landrø, Erik Melgård Klubb Sparbu IL Klasse Felles 6-12 år Øvelse Samling
Navn Landstad, Sofie Klubb Sparbu IL Klasse Felles 6-12 år Øvelse Samling
Navn Lauritzen, Aurora Klubb Sparbu IL Klasse Felles 6-12 år Øvelse Samling
Navn Lysfjord, Ane Olsen Klubb Inderøy IL Klasse Felles 6-12 år Øvelse Samling
Navn Løseth, Tuva Gausen Klubb Inderøy IL Klasse Felles 6-12 år Øvelse Samling
Navn Mehl-Hansen, Lilly Klubb Klasse Felles 6-12 år Øvelse Samling
Navn Melhus, Fredrik Klubb Inderøy IL Klasse Felles 6-12 år Øvelse Samling
Navn Melhus, Ragnhild Klubb Inderøy IL Klasse Felles 6-12 år Øvelse Samling
Navn Mollan, Sigrid Klubb Sparbu IL Klasse Felles 6-12 år Øvelse Samling
Navn Neergård, Ine Næss Klubb Inderøy IL Klasse Felles 6-12 år Øvelse Samling
Navn Norum, Astrid Olava Klubb Inderøy IL Klasse Felles 6-12 år Øvelse Samling
Navn Norum, Anton Elias Klubb Inderøy IL Klasse Felles 6-12 år Øvelse Samling
Navn Næss, Linde Sundet Klubb Inderøy IL Klasse Felles 6-12 år Øvelse Samling
Navn Rygg, Oliver Strømskag Klubb Frosta IL Klasse Felles 6-12 år Øvelse Samling
Navn Sakshaug, Edvard Aspli Klubb Inderøy IL Klasse Felles 6-12 år Øvelse Samling
Navn Seim, Eirik Gran Klubb Inderøy IL Klasse Felles 6-12 år Øvelse Samling
Navn Sesseng, Malin Klubb Sparbu IL Klasse Felles 6-12 år Øvelse Samling
Navn Sesseng, Marie Klubb Sparbu IL Klasse Felles 6-12 år Øvelse Samling
Navn Skell, Elizabeth Klubb Sparbu IL Klasse Felles 6-12 år Øvelse Samling
Navn Skrove, Elise Stavdahl Klubb Inderøy IL Klasse Felles 6-12 år Øvelse Samling
Navn Storli, Olav Martin Trøgstad Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse Felles 6-12 år Øvelse Samling
Navn Tronhus, Eivor Lorentsen Klubb Inderøy IL Klasse Felles 6-12 år Øvelse Samling
Navn Tronhus, Saga Lorentsen Klubb Inderøy IL Klasse Felles 6-12 år Øvelse Samling
Navn Ulvin, Anna Nilsen Klubb Klasse Felles 6-12 år Øvelse Samling
Navn Ulvin, Eline Nilsen Klubb Klasse Felles 6-12 år Øvelse Samling
Navn Værdal, Tobias Hovland Klubb Inderøy IL Klasse Felles 6-12 år Øvelse Samling
Navn Wennes, Sondre Klubb Stod IL Klasse Felles 6-12 år Øvelse Samling
Navn Wågan, Tilde Klubb Sparbu IL Klasse Felles 6-12 år Øvelse Samling
NIF-EPI03, 03
Hoppanlegget i Tomter. Foto: Tomter Hoppteam