Hopp til innhold

Sparebank 1 SMN Teamsprint

Tomannstafett på Henningvola. Gutter og Jenter fra 8 år Gutter og jenter 8 - 14 går tre runder hver på ca 500 meter. Gutter 15/16 og jenter 15/16, junior og senior damer går 3 runder hver på ca 900 meter. Junior og senior herre går 4 runde hver på ca 1300 meter. Starttid kl 1100. Startliste med tidspunkt blir sendt ut og publisert på Henningportalen.no.

  • Når: 05.12.2021
  • Oppstart: 11:00
  • Hvor: Henningvola
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 02.12.2021

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 05.12.2021 Klasse G 10 år Øvelse Sprint stafett fri Startkontingent 260 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.12.2021 Klasse G 11 år Øvelse Sprint stafett fri Startkontingent 260 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.12.2021 Klasse G 12 år Øvelse Sprint stafett fri Startkontingent 260 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.12.2021 Klasse G 13 år Øvelse Sprint stafett fri Startkontingent 260 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.12.2021 Klasse G 14 år Øvelse Sprint stafett fri Startkontingent 260 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.12.2021 Klasse G 15 år Øvelse Sprint stafett fri Startkontingent 260 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.12.2021 Klasse G 16 år Øvelse Sprint stafett fri Startkontingent 260 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.12.2021 Klasse G 8 år Øvelse Sprint stafett fri Startkontingent 260 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.12.2021 Klasse G 9 år Øvelse Sprint stafett fri Startkontingent 260 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.12.2021 Klasse J 10 år Øvelse Sprint stafett fri Startkontingent 260
Start 05.12.2021 Klasse J 11 år Øvelse Sprint stafett fri Startkontingent 260 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.12.2021 Klasse J 12 år Øvelse Sprint stafett fri Startkontingent 260 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.12.2021 Klasse J 13 år Øvelse Sprint stafett fri Startkontingent 260 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.12.2021 Klasse J 14 år Øvelse Sprint stafett fri Startkontingent 260 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.12.2021 Klasse J 15 år Øvelse Sprint stafett fri Startkontingent 260 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.12.2021 Klasse J 16 år Øvelse Sprint stafett fri Startkontingent 260 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.12.2021 Klasse J 8 år Øvelse Sprint stafett fri Startkontingent 260 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.12.2021 Klasse J 9 år Øvelse Sprint stafett fri Startkontingent 260
Start 05.12.2021 Klasse K 17 år Øvelse Sprint stafett fri Startkontingent 260
Start 05.12.2021 Klasse K 18 år Øvelse Sprint stafett fri Startkontingent 260
Start 05.12.2021 Klasse K 19/20 år Øvelse Sprint stafett fri Startkontingent 300 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 05.12.2021 Klasse Kvinner senior Øvelse Sprint stafett fri Startkontingent 340
Start 05.12.2021 Klasse M 17 år Øvelse Sprint stafett fri Startkontingent 260
Start 05.12.2021 Klasse M 18 år Øvelse Sprint stafett fri Startkontingent 260
Start 05.12.2021 Klasse M 19/20 år Øvelse Sprint stafett fri Startkontingent 300
Start 05.12.2021 Klasse Menn senior Øvelse Sprint stafett fri Startkontingent 340

Påmeldte deltagere

G 10 år - Sprint stafett fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Evjen, Iver Asp Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Kløvjan, Henrik Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Ludvigsen, Olaf Sand Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Saursaunet, Sverre Igelsrud Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 10 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Vatne, Brage Eggen Klubb Leksdal IL Klasse G 10 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Vollan, Ola Jørstad Klubb Leksdal IL Klasse G 10 år Øvelse Sprint stafett fri

G 11 år - Sprint stafett fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Barli, Johanne Gudding Klubb Vinne Skilag Klasse G 11 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Dretvik, Lavrans Haavik Klubb Inderøy IL Klasse G 11 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Farbu, Aksel Klubb Inderøy IL Klasse G 11 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Indahl, Lavrans Klubb Inderøy IL Klasse G 11 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Nordberg, Erlend Dalen Klubb Vinne Skilag Klasse G 11 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Værdal, Johannes Lyngsaunet Klubb Inderøy IL Klasse G 11 år Øvelse Sprint stafett fri

G 12 år - Sprint stafett fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bach, Philip Noel Klubb Inderøy IL Klasse G 12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Sivertsen, Frida Klubb Frol IL Klasse G 12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Sivertsen, Sverre Klubb Frol IL Klasse G 12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Værdal, Ole Klubb Inderøy IL Klasse G 12 år Øvelse Sprint stafett fri

G 13 år - Sprint stafett fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hallem-Berg, Njord Klubb Leksdal IL Klasse G 13 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Haugan, Lukas Stene Trøen Klubb Vinne Skilag Klasse G 13 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Karlsen, Petter Green Klubb Vinne Skilag Klasse G 13 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Kløvjan, Aurora Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Pigott, Elias Saether Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 13 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Vatne, Torje Eggen Klubb Leksdal IL Klasse G 13 år Øvelse Sprint stafett fri

G 14 år - Sprint stafett fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aarøe, Petter Hjulstad Klubb Sp.kl. Nessegutten Klasse G 14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Agle, Even Våset Klubb Inderøy IL Klasse G 14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Barli, Sivert Gudding Klubb Vinne Skilag Klasse G 14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Dretvik, Alfred Haavik Klubb Inderøy IL Klasse G 14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Nordberg, Magnus Dalen Klubb Vinne Skilag Klasse G 14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Rannem, Andreas Haugan Klubb Inderøy IL Klasse G 14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Sagen, Ole Christian Klubb Inderøy IL Klasse G 14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Sivertsen, Even Klubb Frol IL Klasse G 14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Støp, Nikolai Hakonsen Klubb Sp.kl. Nessegutten Klasse G 14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Viken, Marius Klubb Frol IL Klasse G 14 år Øvelse Sprint stafett fri

G 15 år - Sprint stafett fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hallem, Petter Klubb Leksdal IL Klasse G 15 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Rotmo, Aron Alexander Klubb Leksdal IL Klasse G 15 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Sørholt, Ane Sørlie Klubb Vinne Skilag Klasse G 15 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Sørholt, Børge Sørlie Klubb Vinne Skilag Klasse G 15 år Øvelse Sprint stafett fri

G 16 år - Sprint stafett fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bragstad, Peder Grønnesby Klubb Inderøy IL Klasse G 16 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Mjømen, Sindre Skei Klubb Inderøy IL Klasse G 16 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Mollan, Fredrik Klubb Inderøy IL Klasse G 16 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Rotmo, Jesper Marelius Klubb Leksdal IL Klasse G 16 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Rygg, Emil Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Sjaastad, Niklas Halås Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Vatne, Vinjar Eggen Klubb Leksdal IL Klasse G 16 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Vist, Sigve Klubb Inderøy IL Klasse G 16 år Øvelse Sprint stafett fri

G 8 år - Sprint stafett fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Lorvik, Sander Mathias Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 8 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Skjevik, Ludvig Fossum Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 8 år Øvelse Sprint stafett fri

G 9 år - Sprint stafett fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Finstad, Gard Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Overrein, Edvard Klubb Ogndal IL Klasse G 9 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Sandhaugen, Anton Klubb Ogndal IL Klasse G 9 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Strøm, Emil Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 9 år Øvelse Sprint stafett fri

J 11 år - Sprint stafett fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brørs, Andrine Klubb Beitstad IL Klasse J 11 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Børøsund, Emilie Lund Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Gudding, Ingeborg Grande Klubb Vinne Skilag Klasse J 11 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Gudding, Mali Klubb Vinne Skilag Klasse J 11 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Saugestad, Rebekka Klubb Beitstad IL Klasse J 11 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Strøm, Andrea Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse J 11 år Øvelse Sprint stafett fri

J 12 år - Sprint stafett fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Almlid-Larsen, Ella Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Finstad, Lilja Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse J 12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Håkonardottir, Agnes Run Kolberg Klubb Leksdal IL Klasse J 12 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Ravlo-Morland, Oliva Klubb Leksdal IL Klasse J 12 år Øvelse Sprint stafett fri

J 13 år - Sprint stafett fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hoem, Christine Klubb Inderøy IL Klasse J 13 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Klepp, Kristine Iversen Klubb Inderøy IL Klasse J 13 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Rannem, Lisa Bragstad Klubb Inderøy IL Klasse J 13 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Vist, Mali Klubb Inderøy IL Klasse J 13 år Øvelse Sprint stafett fri

J 14 år - Sprint stafett fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Farbu, Signe Klubb Inderøy IL Klasse J 14 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Øyesvold-Grongstad, Linnea Cicilie Klubb Inderøy IL Klasse J 14 år Øvelse Sprint stafett fri

J 15 år - Sprint stafett fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Jørstad, Emelie Øksnes Klubb Inderøy IL Klasse J 15 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Mjømen, Ingeborg Skei Klubb Inderøy IL Klasse J 15 år Øvelse Sprint stafett fri

J 16 år - Sprint stafett fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Farbu, Jenny Klubb Inderøy IL Klasse J 16 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Rannem, Berit Haugan Klubb Inderøy IL Klasse J 16 år Øvelse Sprint stafett fri

J 8 år - Sprint stafett fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Ludvigsen, Gunhild Sand Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse J 8 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Saursaunet, Sigrid Igelsrud Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse J 8 år Øvelse Sprint stafett fri

K 19/20 år - Sprint stafett fri

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aksnes, Silje Klubb Helgådal IL Klasse K 19/20 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Aksnes, Sunniva Klubb Helgådal IL Klasse K 19/20 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Brørs, Camilla Klubb Beitstad IL Klasse K 19/20 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Hegdahl, Nora Amalie Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Kleppa, Astrid Haugen Klubb Beitstad IL Klasse K 19/20 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Mjømen, Maren Skei Klubb Inderøy IL Klasse K 19/20 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Røflo, Maren Kjølstad Klubb Inderøy IL Klasse K 19/20 år Øvelse Sprint stafett fri
Navn Tangen, Emma Sofie Totsås Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse Sprint stafett fri
NIF-EPI02, 02
Daniel Nordby