Hopp til innhold

Grongrennet - KM 13-16 år og NTE-cup

NB! NB! På grunn av massivt regnvær og sterk vind i natt har mye snø smeltet. Dette fører til at vi må stenge deler av løypenettet og halverer distansene for menn junior og senior. Det betyr at M17 til og med senior går 10 km (2 km x 5 runder). K19/20 til og med senior går 7,5km (2km x 4 runder). Distanser ellers: 8-10 år: 1 km, 11-12 år: 2 km, 13-14 år: 3 km (2 km + 1 km). 15-16 år 5 km (2 km x 3 runder). K17/18 5 km (2 km x 3 runder). Skirennet den 23. januar er i klassisk stilart. Første start kl. 12. 15 sek individuell start 8-12 år og fellesstart 13-senior. Åpen klasse for de som ønsker det. Påmelding i åpen klasse til tidtaker kai.rune.lande@gmail.com før kl. 23.59. Startlister legges ut i løpet av lørdagskveld. Åpen klasse: fri lengde.

  • Når: 23.01.2022
  • Oppstart: 12:00
  • Hvor: Grong
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 20.01.2022

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 23.01.2022 Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.01.2022 Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.01.2022 Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.01.2022 Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.01.2022 Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.01.2022 Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.01.2022 Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.01.2022 Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.01.2022 Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.01.2022 Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.01.2022 Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.01.2022 Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.01.2022 Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.01.2022 Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk felles Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.01.2022 Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.01.2022 Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk felles Startkontingent 140 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.01.2022 Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.01.2022 Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.01.2022 Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk felles Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.01.2022 Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk felles Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.01.2022 Klasse K 19/20 år Øvelse 7,5 km klassisk felles Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.01.2022 Klasse Kvinner senior Øvelse 7,5 km klassisk felles Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.01.2022 Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk felles Startkontingent 150
Start 23.01.2022 Klasse M 18 år Øvelse 15 km klassisk felles Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.01.2022 Klasse M 19/20 år Øvelse 20 km klassisk Fellesstart Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 23.01.2022 Klasse Menn senior Øvelse 20 km klassisk Fellesstart Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Belbo, Birk Magnus Klubb Snåsa IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Rye, Bendik Klubb Spillum IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sollie, Ulrik Ekker Klubb Overhalla IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Vatne, Brage Eggen Klubb Leksdal IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk

G 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brekkvassmo, Mathias Fjerdingøy Klubb Elva/Namsskogan IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Dretvik, Lavrans Haavik Klubb Inderøy IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Farbu, Aksel Klubb Inderøy IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hallager, Jonathan Rohde Klubb Grong IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Nordberg, Erlend Dalen Klubb Vinne Skilag Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Rognerud, Isak Holstad Klubb Snåsa IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Solhaug, Henrik Indermo Klubb Spillum IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Værdal, Johannes Lyngsaunet Klubb Inderøy IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Westum, Maxim Erikovich Klubb Lierne IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Østerås, Leonard Klubb Grong IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk

G 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Følstad-Wågheim, Sigve Klubb Overhalla IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Hamnes, Kristoffer Klubb Elva/Namsskogan IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Laugen, Henrik Skille Klubb Spillum IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Rogstad, Sverre Berntsen Klubb Elva/Namsskogan IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sivertsen, Even Klubb Frol IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Thongwiset, Vio Klubb Elva/Namsskogan IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Værdal, Ole Klubb Inderøy IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Westum, Sebastian Aakervik Klubb Spillum IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk

G 13 år - 3 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Belbo, Ask Viljar Klubb Snåsa IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Bjørkeng, Ovid Baglo Klubb Leirådal IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Fiskum, Birk Klubb Grong IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Nordberg, Magnus Dalen Klubb Vinne Skilag Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Viken, Marius Klubb Frol IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk felles

G 14 år - 3 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Barli, Sivert Gudding Klubb Vinne Skilag Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Dretvik, Alfred Haavik Klubb Inderøy IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Iversen, Leander Helland Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Kvalvik, Sverre Klubb Inderøy IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Rotmo, Aron Alexander Klubb Leksdal IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Østerås, Marius Klubb Grong IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk felles

G 15 år - 5 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Farbu, Kasper Ramdal Klubb Leksvik IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Freland-Linmo, Mattis Klubb Grong IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Klingen, Per Ole Klubb Spillum IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Lillefjell, Anders Henrik Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Skistad, Johannes Klubb Overhalla IL Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Sørholt, Børge Sørlie Klubb Vinne Skilag Klasse G 15 år Øvelse 5 km klassisk felles

G 16 år - 5 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bragstad, Peder Grønnesby Klubb Inderøy IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Estil, Konrad Klubb IL Varden Meråker Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Hamnes, Andreas Klubb Elva/Namsskogan IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Mollan, Fredrik Klubb Inderøy IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Rannem, Kristian Bragstad Klubb Inderøy IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Rotmo, Jesper Marelius Klubb Leksdal IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Rygg, Emil Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Vatne, Vinjar Eggen Klubb Leksdal IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Vist, Sigve Klubb Inderøy IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Wallervand, Martin Staldvik Klubb Røyrvik IF Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Østerås, Theodor Pedersen Klubb IL Varden Meråker Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk felles

G 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Følstad-Wågheim, Iver Klubb Overhalla IL Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk

G 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hognes, Håkon Trongmo Klubb Rygg IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sivertsen, Sverre Klubb Frol IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Sollie, Isak Ekker Klubb Overhalla IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Westum, Matheo Aakervik Klubb Spillum IL Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk

J 10 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bratberg, Leah Mathilde Kjøglum Klubb Overhalla IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Fiskum, Agnes Klubb Grong IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Ringseth, Ylva Belbo Klubb Rygg IL Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk

J 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Barli, Johanne Gudding Klubb Vinne Skilag Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Bjugan, Ada Klubb Leksdal IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Langlid, Kari Elise Modell Klubb Kvam IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sivertsen, Frida Klubb Frol IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Østerås, Lovise Klubb Grong IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk

J 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Viken, Kaja Klubb Overhalla IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Vold, Ada Klubb Overhalla IL Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk

J 13 år - 3 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Farbu, Signe Klubb Inderøy IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Hallager, Kristiane Rohde Klubb Grong IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Jørstad, Emelie Øksnes Klubb Inderøy IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Klepp, Kristine Iversen Klubb Inderøy IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Rannem, Lisa Bragstad Klubb Inderøy IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Ringseth, Ragne Belbo Klubb Rygg IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Vist, Mali Klubb Inderøy IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk felles

J 14 år - 3 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Belbo, Embla Kristine Gederaas Klubb Snåsa IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Sesseng, Sara Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk felles
Navn Øyesvold-Grongstad, Linnea Cicilie Klubb Overhalla IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk felles

J 15 år - 5 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gjertsås, Martine Klubb Lierne IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Hognes, Sigrid Trongmo Klubb Rygg IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Husby, Selma Solberg Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Johnsborg, Othelia Totsås Klubb Leksdal IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Kvalvik, Elise Klubb Inderøy IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Rosling, Johanna Kristina Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Sørholt, Ane Sørlie Klubb Vinne Skilag Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk felles

J 16 år - 5 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjugan, Johanne Klubb Leksdal IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Farbu, Jenny Klubb Inderøy IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Larsen, Isa Gjertsås Klubb Lierne IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Rannem, Berit Haugan Klubb Inderøy IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk felles

J 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Linmo, Mina Klubb Rygg IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk

J 9 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aspnes, Live Linmo Klubb Grong IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Hallager, Alde Andrea Rohde Klubb Grong IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Rognerud, Ylva Holstad Klubb Snåsa IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Skogmo-Bjørhusdahl, Ina Maria Klubb Grong IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Viken, Kristine Klubb Overhalla IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Ålmo, Lene Klubb Snåsa IL Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk

K 17 år - 5 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aksnes, Sunniva Klubb Helgådal IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Bjørkeng, Fredrikke Baglo Klubb Leirådal IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk felles
Navn Kvalvik, Anette Klubb Spillum IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk felles

K 18 år - 5 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Kleppa, Astrid Haugen Klubb Beitstad IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk felles

K 19/20 år - 7,5 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aksnes, Silje Klubb Helgådal IL Klasse K 19/20 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Hegdahl, Nora Amalie Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 7,5 km klassisk felles
Navn Tangen, Emma Sofie Totsås Klubb Lierne IL Klasse K 19/20 år Øvelse 7,5 km klassisk felles

Kvinner senior - 7,5 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Kleppa, Eline Haugen Klubb Beitstad IL Klasse Kvinner senior Øvelse 7,5 km klassisk felles

M 18 år - 15 km klassisk felles

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bratsve, Vegar Lægran Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Brissach, Are Estil Klubb Lierne IL Klasse M 18 år Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Johnsborg, Vemund Totsås Klubb Leksdal IL Klasse M 18 år Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Karlsen, Simon Green Klubb Vinne Skilag Klasse M 18 år Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Kvalvik, Sigurd Klubb Inderøy IL Klasse M 18 år Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Lillefjell, Marius Lukas Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse M 18 år Øvelse 15 km klassisk felles
Navn Sivertsen, Johannes Klubb Leirådal IL Klasse M 18 år Øvelse 15 km klassisk felles

M 19/20 år - 20 km klassisk Fellesstart

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Iversen, August Helland Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 20 km klassisk Fellesstart
Navn Kvalvik, Johan Klubb Spillum IL Klasse M 19/20 år Øvelse 20 km klassisk Fellesstart
Navn Lillefjell, Haakon Andreas Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 20 km klassisk Fellesstart
Navn Lillefjell, Sigur Johan Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 20 km klassisk Fellesstart
Navn Melhus, Niklas Landsem Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse M 19/20 år Øvelse 20 km klassisk Fellesstart

Menn senior - 20 km klassisk Fellesstart

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Granli, Hallvard Klubb Grong IL Klasse Menn senior Øvelse 20 km klassisk Fellesstart
nif-epi04, 04