Hopp til innhold

KM-stafett - Leksvik

Tusen takk til alle deltakere, støtteapparat og frivillige som deltok på stafett i Leksvik. Resultatlisten er nå klar! Liveresultater: https://beta.liveresultater.no/event.html?event_id=GrAmaQsBEiiHCcp6cLjn

  • Når: 22.01.2022
  • Oppstart: 11:00
  • Hvor: Leksvik
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 21.01.2022

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 22.01.2022 Klasse G 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper Startkontingent 390 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.01.2022 Klasse G 11-12 år mix-lag Øvelse Stafett 3 etapper Startkontingent 390 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.01.2022 Klasse G 13-14 år Øvelse Stafett 3 etapper Startkontingent 420 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.01.2022 Klasse G 13-14 år mix-lag Øvelse Stafett 3 etapper Startkontingent 420 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.01.2022 Klasse G 15-16 år Øvelse Stafett 3 etapper Startkontingent 420 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.01.2022 Klasse G 15-16 år mix-lag Øvelse Stafett 3 etapper Startkontingent 420 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.01.2022 Klasse G 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper Startkontingent 390 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.01.2022 Klasse J 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper Startkontingent 390 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.01.2022 Klasse J 11-12 år mix-lag Øvelse Stafett 3 etapper Startkontingent 390
Start 22.01.2022 Klasse J 13-14 år Øvelse Stafett 3 etapper Startkontingent 420 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.01.2022 Klasse J 13-14 år mix-lag Øvelse Stafett 3 etapper Startkontingent 420
Start 22.01.2022 Klasse J 15-16 år Øvelse Stafett 3 etapper Startkontingent 420 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.01.2022 Klasse J 15-16 år mix-lag Øvelse Stafett 3 etapper Startkontingent 420
Start 22.01.2022 Klasse J 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper Startkontingent 390 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.01.2022 Klasse Kvinner jr mix-lag Øvelse Stafett 3 etapper Startkontingent 480
Start 22.01.2022 Klasse Kvinner junior Øvelse Stafett 3 etapper Startkontingent 480 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.01.2022 Klasse Kvinner senior Øvelse Stafett 3 etapper Startkontingent 540 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.01.2022 Klasse Kvinner senior mix-lag Øvelse Stafett 3 etapper Startkontingent 540
Start 22.01.2022 Klasse Kvinner veteran Øvelse Stafett 3 etapper Startkontingent 510
Start 22.01.2022 Klasse Kvinner veteran mix-lag Øvelse Stafett 3 etapper Startkontingent 510
Start 22.01.2022 Klasse Menn jr mix-lag Øvelse Stafett 3 etapper Startkontingent 480 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.01.2022 Klasse Menn junior Øvelse Stafett 3 etapper Startkontingent 480 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.01.2022 Klasse Menn senior Øvelse Stafett 3 etapper Startkontingent 540 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.01.2022 Klasse Menn senior mix-lag Øvelse Stafett 3 etapper Startkontingent 540
Start 22.01.2022 Klasse Menn veteran Øvelse Stafett 3 etapper Startkontingent 510 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 22.01.2022 Klasse Menn veteran mix-lag Øvelse Stafett 3 etapper Startkontingent 510

Påmeldte deltagere

G 11-12 år - Stafett 3 etapper

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Almlid, Even Klubb IL Aasguten Klasse G 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Alstad, Daniel Klubb Frol IL Klasse G 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Bach, Philip Noel Klubb Inderøy IL Klasse G 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Bollerud, Luca Klubb IL Aasguten Klasse G 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Dretvik, Lavrans Haavik Klubb Inderøy IL Klasse G 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Farbu, Aksel Klubb Inderøy IL Klasse G 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Green, Tor-Ivar Klubb Vinne Skilag Klasse G 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Gudding, Johannes Klubb Vinne Skilag Klasse G 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hallager, Jonathan Rohde Klubb Grong IL Klasse G 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Holmstrand, Hans Garstad Klubb Sp.kl. Nessegutten Klasse G 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hoven, Ole Petter Øiestad Klubb Lånke IL Klasse G 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Kvalvik, Anna Katarina Klubb Inderøy IL Klasse G 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Lerfall, Petter Klevberg Klubb Lånke IL Klasse G 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Lund, Thomas Wangberg Klubb Lånke IL Klasse G 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Munkeby, Sivert Klubb Frol IL Klasse G 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Munkeby, Trygve Klubb Frol IL Klasse G 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Nordberg, Erlend Dalen Klubb Vinne Skilag Klasse G 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Reinås, Brage Klubb Frol IL Klasse G 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Reitan, Mari Klubb IL Aasguten Klasse G 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Sagen, Oskar Lundås Klubb Inderøy IL Klasse G 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Sivertsen, Even Klubb Frol IL Klasse G 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Skjeset, Aksel Sandstad Klubb Frol IL Klasse G 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Steffenrem, Iver Klubb Sp.kl. Nessegutten Klasse G 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Valstad, Petter Løvås Klubb Sp.kl. Nessegutten Klasse G 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Værdal, Johannes Lyngsaunet Klubb Inderøy IL Klasse G 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Østerås, Leonard Klubb Grong IL Klasse G 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Østerås, Lovise Klubb Grong IL Klasse G 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper

G 11-12 år mix-lag - Stafett 3 etapper

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørhusdahl, William Sund Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 11-12 år mix-lag Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Ludvigsen, Sivert Sand Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 11-12 år mix-lag Øvelse Stafett 3 etapper

G 13-14 år - Stafett 3 etapper

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aalberg, Sindre Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Agle, Even Våset Klubb Inderøy IL Klasse G 13-14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Barli, Sivert Gudding Klubb Vinne Skilag Klasse G 13-14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Bolås, Johannes Hanem Klubb Ogndal IL Klasse G 13-14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Dretvik, Alfred Haavik Klubb Inderøy IL Klasse G 13-14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Farbu, Vetle Ramdal Klubb Leksvik IL Klasse G 13-14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Haugan, Lukas Stene Trøen Klubb Vinne Skilag Klasse G 13-14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Iversen, Leander Helland Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Karlsen, Petter Green Klubb Vinne Skilag Klasse G 13-14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Kjesbu, Eirik Klubb Ogndal IL Klasse G 13-14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Kvalvik, Sverre Klubb Inderøy IL Klasse G 13-14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Kvål, Edvard Hagen Klubb Lånke IL Klasse G 13-14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Lerfall, Martin Klevberg Klubb Lånke IL Klasse G 13-14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Moan, Jon Klubb Leksvik IL Klasse G 13-14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Neverås, Magnar Klubb Leksvik IL Klasse G 13-14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Nordberg, Magnus Dalen Klubb Vinne Skilag Klasse G 13-14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Overrein, Andreas Bragstad Klubb Ogndal IL Klasse G 13-14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Pigott, Elias Saether Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 13-14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Rannem, Andreas Haugan Klubb Inderøy IL Klasse G 13-14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Rånes, Erik Klubb Vinne Skilag Klasse G 13-14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Sagen, Ole Christian Klubb Inderøy IL Klasse G 13-14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Skei, Jonatan Fuglesang Klubb Sp.kl. Nessegutten Klasse G 13-14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Standal, Gustav Klubb Lånke IL Klasse G 13-14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Støp, Nikolai Hakonsen Klubb Sp.kl. Nessegutten Klasse G 13-14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Thingstad, Emil Klubb Vinne Skilag Klasse G 13-14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Valstad, Sivert Løvås Klubb Sp.kl. Nessegutten Klasse G 13-14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Værdal, Ole Klubb Inderøy IL Klasse G 13-14 år Øvelse Stafett 3 etapper

G 13-14 år mix-lag - Stafett 3 etapper

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Alstad, Johannes Klubb Frol IL Klasse G 13-14 år mix-lag Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Alstad, Jonas Klubb Frol IL Klasse G 13-14 år mix-lag Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Leithe, Sondre Skoglund Klubb Frol IL Klasse G 13-14 år mix-lag Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Reinås, Mia Klubb Frol IL Klasse G 13-14 år mix-lag Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Viken, Marius Klubb Frol IL Klasse G 13-14 år mix-lag Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Vold, Ola Klubb Grong IL Klasse G 13-14 år mix-lag Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Zetterström, Eirik Gravdal Klubb Frol IL Klasse G 13-14 år mix-lag Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Østerås, Marius Klubb Grong IL Klasse G 13-14 år mix-lag Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Øyesvold-Grongstad, Linnea Cicilie Klubb Grong IL Klasse G 13-14 år mix-lag Øvelse Stafett 3 etapper

G 15-16 år - Stafett 3 etapper

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bragstad, Peder Grønnesby Klubb Inderøy IL Klasse G 15-16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Farbu, Kasper Ramdal Klubb Leksvik IL Klasse G 15-16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Høydal, Noa Klubb Vinne Skilag Klasse G 15-16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Mollan, Fredrik Klubb Inderøy IL Klasse G 15-16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Rolitrø, Johannes Svanem Klubb Leksvik IL Klasse G 15-16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Sørholt, Ane Sørlie Klubb Vinne Skilag Klasse G 15-16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Sørholt, Børge Sørlie Klubb Vinne Skilag Klasse G 15-16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Vist, Sigve Klubb Inderøy IL Klasse G 15-16 år Øvelse Stafett 3 etapper

G 15-16 år mix-lag - Stafett 3 etapper

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Freland-Linmo, Mattis Klubb Grong IL Klasse G 15-16 år mix-lag Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hamnes, Andreas Klubb Grong IL Klasse G 15-16 år mix-lag Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Skistad, Johannes Klubb Grong IL Klasse G 15-16 år mix-lag Øvelse Stafett 3 etapper

G 8-10 år - Stafett 3 etapper

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aalberg, Sigurd Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Almlid, Jonas Klubb IL Aasguten Klasse G 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Alstad, Kristian Klubb Frol IL Klasse G 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Berg, Odin Johannes Klubb Leksvik IL Klasse G 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Bragstad, Iver Grønnesby Klubb Inderøy IL Klasse G 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Evjen, Iver Asp Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Finsmyr, Stefan Martinus Berg Klubb Leksvik IL Klasse G 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Finstad, Gard Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hauge, Emilian Tangen Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Husvang, Mali Karin Klubb IL Aasguten Klasse G 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Høknes, Theodor Hestegrei Klubb Vinne Skilag Klasse G 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Høknes, Alfred Hestegrei Klubb Vinne Skilag Klasse G 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Jørstad, Inga Ålmo Klubb Inderøy IL Klasse G 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Kløvjan, Henrik Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Kulstad, Espen Klubb Vinne Skilag Klasse G 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Kvalvik, Iver Klubb Inderøy IL Klasse G 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Leithe, Sigurd Skoglund Klubb Frol IL Klasse G 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Lomsdal, Iver Hov Klubb Frol IL Klasse G 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Lorvik, Sander Mathias Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Ludvigsen, Olaf Sand Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Matberg, Sander Klubb Frol IL Klasse G 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Meyer-Ekle, Sverre Klubb IL Aasguten Klasse G 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Moan, Jon Klubb Leksvik IL Klasse G 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Ness-Jensen, Trym Klubb Frol IL Klasse G 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Norum, Sander Nordtug Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Saursaunet, Sverre Igelsrud Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Sivertsen, Sverre Klubb Frol IL Klasse G 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Sjaastad, Jonathan Halås Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Skei, Oliver Fuglesang Klubb Frol IL Klasse G 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Skjeset, Ville Sandstad Klubb Frol IL Klasse G 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Skjevik, Ludvig Fossum Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Sormul, Abel Håpnes Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse G 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Sæther, Siri Mari Klubb Leksvik IL Klasse G 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Sørli, Jonas Hagen Klubb Leksvik IL Klasse G 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Talseth, Edvard Lello Klubb Frol IL Klasse G 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Thrana, Markus Gynnild Klubb Leksvik IL Klasse G 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper

J 11-12 år - Stafett 3 etapper

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Almlid-Larsen, Ella Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Barli, Johanne Gudding Klubb Vinne Skilag Klasse J 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Bjugan, Ada Klubb Leksdal IL Klasse J 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Brænne, Amalie Ledal Klubb IL Aasguten Klasse J 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Brørs, Andrine Klubb Beitstad IL Klasse J 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Finstad, Lilja Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Gudding, Ingeborg Grande Klubb Vinne Skilag Klasse J 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Gudding, Mali Klubb Vinne Skilag Klasse J 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Haugan, Mina Johanne Lillefuhr Klubb Beitstad IL Klasse J 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hovdal, Oda Klubb IL Aasguten Klasse J 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Husby, Vilde Tangstad Klubb IL Aasguten Klasse J 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Håkonardottir, Agnes Run Kolberg Klubb Leksdal IL Klasse J 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Langøygard, Selma Klubb Frol IL Klasse J 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Leithe, Solveig Skoglund Klubb Frol IL Klasse J 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Meyer-Ekle, Sofia Klubb IL Aasguten Klasse J 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Musum, Maren Klubb Leksdal IL Klasse J 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Nordaune, Runa Husby Klubb IL Aasguten Klasse J 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Saugestad, Rebekka Klubb Beitstad IL Klasse J 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Sivertsen, Frida Klubb Frol IL Klasse J 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Sjaastad, Sofia Halås Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse J 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Tunset, Live Thun Klubb IL Aasguten Klasse J 11-12 år Øvelse Stafett 3 etapper

J 13-14 år - Stafett 3 etapper

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Farbu, Signe Klubb Inderøy IL Klasse J 13-14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Finsmyr, Rebekka Berg Klubb Leksvik IL Klasse J 13-14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Gjørv, Ingrid Skevik Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hoem, Christine Klubb Inderøy IL Klasse J 13-14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Jørstad, Emelie Øksnes Klubb Inderøy IL Klasse J 13-14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Kjesbu, Lovise Klubb Lånke IL Klasse J 13-14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Klepp, Kristine Iversen Klubb Inderøy IL Klasse J 13-14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Kløvjan, Aurora Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Lund, Frida Wangberg Klubb Lånke IL Klasse J 13-14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Neverås, Oda Elisabeth Klubb Leksvik IL Klasse J 13-14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Ramdal, Astrid Klubb Leksvik IL Klasse J 13-14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Rannem, Lisa Bragstad Klubb Inderøy IL Klasse J 13-14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Rian, Malin Klubb Lånke IL Klasse J 13-14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Undersaker, Tuva Andrea Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse J 13-14 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Vist, Mali Klubb Inderøy IL Klasse J 13-14 år Øvelse Stafett 3 etapper

J 15-16 år - Stafett 3 etapper

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Farbu, Jenny Klubb Inderøy IL Klasse J 15-16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Finsmyr, Rikke Emilie Berg Klubb Leksvik IL Klasse J 15-16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Grande, Hilde Sæther Klubb Leksvik IL Klasse J 15-16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Kvalvik, Elise Klubb Inderøy IL Klasse J 15-16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Rannem, Berit Haugan Klubb Inderøy IL Klasse J 15-16 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Solvåg, Linnea Klubb Leksvik IL Klasse J 15-16 år Øvelse Stafett 3 etapper

J 8-10 år - Stafett 3 etapper

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Almlid-Larsen, Kaja Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse J 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Bjørvik, Liv Olava Strømsli Klubb Leksvik IL Klasse J 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Bjørvik-Graven, Nora Marie Klubb Leksvik IL Klasse J 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Bollerud, Mille Klubb IL Aasguten Klasse J 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Brænne, Malin Ledal Klubb IL Aasguten Klasse J 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Farbu, Mali Ramdal Klubb Leksvik IL Klasse J 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Gudding, Tiril Klubb Vinne Skilag Klasse J 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Gudding, Ingrid Klubb Vinne Skilag Klasse J 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hagevik, Sofie Klubb Leksdal IL Klasse J 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Haugan, Live Lillefuhr Klubb Beitstad IL Klasse J 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hølaas, Nora Aasmundstad Klubb Leksvik IL Klasse J 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Ludvigsen, Gunhild Sand Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse J 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Moan, Anna Oline Klubb Leksvik IL Klasse J 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Ressem-Folden, Sigrid Serine Klubb Beitstad IL Klasse J 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Rånes, Heidi Klubb Vinne Skilag Klasse J 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Sagøy, Lotte Bruheim Klubb Leksdal IL Klasse J 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Sagøy, Pernille Bruheim Klubb Leksdal IL Klasse J 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Sandgrind, Mathea Kristine Aasland Klubb Leksvik IL Klasse J 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Saursaunet, Sigrid Igelsrud Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse J 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Skaufel, Maja Haugan Klubb Frol IL Klasse J 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Steinkjer, Johanna Tverås Klubb Beitstad IL Klasse J 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Storli, Vilma Trøgstad Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse J 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Susegg, Leah Levinsen Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse J 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Susegg, Anna Korssjøen Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse J 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Talseth, Amanda Lello Klubb Frol IL Klasse J 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Tunset, Helle Thun Klubb IL Aasguten Klasse J 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Valbjør, Vilde Klubb Frol IL Klasse J 8-10 år Øvelse Stafett 3 etapper

Kvinner junior - Stafett 3 etapper

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Evenhus, Anniken Klubb IL Aasguten Klasse Kvinner junior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Hegstad, Guro Klubb IL Aasguten Klasse Kvinner junior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Rønning, Andrine Klubb IL Aasguten Klasse Kvinner junior Øvelse Stafett 3 etapper

Kvinner senior - Stafett 3 etapper

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Breding, Tale Bruheim Klubb Henning Skilag Klasse Kvinner senior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Brørs, Camilla Klubb Beitstad IL Klasse Kvinner senior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Kleppa, Astrid Haugen Klubb Beitstad IL Klasse Kvinner senior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Lange, Vilde Roysdatter Klubb Henning Skilag Klasse Kvinner senior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Sagland, Maren Smulan Klubb Henning Skilag Klasse Kvinner senior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Skei, Sigrid Klubb Beitstad IL Klasse Kvinner senior Øvelse Stafett 3 etapper

Menn jr mix-lag - Stafett 3 etapper

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Almåsbak, Petter Vestmo Klubb Meråker Skoleidrettslag Klasse Menn jr mix-lag Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Almåsbak, Simen Vestmo Klubb Meråker Skoleidrettslag Klasse Menn jr mix-lag Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Gjestvang, Roar Klubb Meråker Skoleidrettslag Klasse Menn jr mix-lag Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Holien, Peter Mortensen Klubb Meråker Skoleidrettslag Klasse Menn jr mix-lag Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Nes Hjelle, Ingebrigt Klubb Meråker Skoleidrettslag Klasse Menn jr mix-lag Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Nordhøy, Marcus Forsbakk Klubb Meråker Skoleidrettslag Klasse Menn jr mix-lag Øvelse Stafett 3 etapper

Menn junior - Stafett 3 etapper

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bratsve, Vegar Lægran Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse Menn junior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Iversen, August Helland Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse Menn junior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Kvalvik, Sigurd Klubb Inderøy IL Klasse Menn junior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Melhus, Niklas Landsem Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse Menn junior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Rannem, Lars Bragstad Klubb Inderøy IL Klasse Menn junior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Rannem, Kristian Bragstad Klubb Inderøy IL Klasse Menn junior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Sandberg, Kaare Markus Haaland Klubb Sp.kl. Nessegutten Klasse Menn junior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Ukkelberg, Mathias Kjønstad Klubb Sp.kl. Nessegutten Klasse Menn junior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Veske, Aksel Rinnan Klubb Sp.kl. Nessegutten Klasse Menn junior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Yilmaz, Abdullah Klubb IL Varden Meråker Klasse Menn junior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Østerås, Theodor Pedersen Klubb IL Varden Meråker Klasse Menn junior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Østtun, Petter Klubb IL Varden Meråker Klasse Menn junior Øvelse Stafett 3 etapper

Menn senior - Stafett 3 etapper

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Austad, Jonas Klubb Henning Skilag Klasse Menn senior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Bjørnstad, Sondre Albrigtsen Klubb Henning Skilag Klasse Menn senior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Devik, Jonathan Klubb Spillum IL Klasse Menn senior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Melhus, Marius Landsem Klubb Henning Skilag Klasse Menn senior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Reppen, Martin Klubb Spillum IL Klasse Menn senior Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Viken, Vemund Trebostad Klubb Spillum IL Klasse Menn senior Øvelse Stafett 3 etapper

Menn veteran - Stafett 3 etapper

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Fornes, Trond Marius Klubb Henning Skilag Klasse Menn veteran Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Kolstad, Jonas Austmo Klubb Henning Skilag Klasse Menn veteran Øvelse Stafett 3 etapper
Navn Nordvik, Eirik Klubb Henning Skilag Klasse Menn veteran Øvelse Stafett 3 etapper
NIF-EPI03, 03