Hopp til innhold

Lånkerennet 2021

Det er feil i påmeldingen. M18 skal gå 10 km. G15 skal gå 5 km

  • Når: 12.12.2021
  • Oppstart: 12:00
  • Hvor: Selbuskogen skisenter
  • Gren: Langrenn
  • Type: Competition
  • Påmeldingsfrist: 08.12.2021
Meld meg på

Annen informasjon

Øvelser

Start Klasse Øvelse Startkontingent Vis påmeldte
Start 12.12.2021 Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.12.2021 Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.12.2021 Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.12.2021 Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.12.2021 Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.12.2021 Klasse G 15 år Øvelse 4 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.12.2021 Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.12.2021 Klasse G 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130
Start 12.12.2021 Klasse G 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130
Start 12.12.2021 Klasse J 10 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130
Start 12.12.2021 Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.12.2021 Klasse J 12 år Øvelse 2 km klassisk Startkontingent 130
Start 12.12.2021 Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.12.2021 Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.12.2021 Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.12.2021 Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.12.2021 Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.12.2021 Klasse J 9 år Øvelse 1 km klassisk Startkontingent 130
Start 12.12.2021 Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.12.2021 Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.12.2021 Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.12.2021 Klasse Kvinner senior Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 170
Start 12.12.2021 Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.12.2021 Klasse M 18 år Øvelse 7,5 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.12.2021 Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk Startkontingent 150 Vis påmeldte Vis påmeldte
Start 12.12.2021 Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk Startkontingent 170 Vis påmeldte Vis påmeldte

Påmeldte deltagere

G 10 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Kvål, Johan Nykkelmo Klubb Lånke IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Vatne, Brage Eggen Klubb Leksdal IL Klasse G 10 år Øvelse 1 km klassisk

G 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hoven, Ole Petter Øiestad Klubb Lånke IL Klasse G 11 år Øvelse 2 km klassisk

G 12 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gjerde, Herman Lund Klubb Byåsen IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Lund, Thomas Wangberg Klubb Lånke IL Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Morgan, Leo Benjamin Klubb Malvik Idrettslag Klasse G 12 år Øvelse 2 km klassisk

G 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Benum, Kristian Wollan Klubb Byåsen IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Eikemo-Nilsen, Jonatan Klubb Byåsen IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Herfindal, Trym August Velle Klubb Hommelvik IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Hov, Martin Garmo Klubb Byåsen IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Kvål, Edvard Hagen Klubb Lånke IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Rønning, Sander Klubb Lånke IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Standal, Gustav Klubb Lånke IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Vatne, Torje Eggen Klubb Leksdal IL Klasse G 13 år Øvelse 3 km klassisk

G 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Rotmo, Aron Alexander Klubb Leksdal IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Slind, Ola Klubb Selbu IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Sundal, Vegard Klubb Byåsen IL Klasse G 14 år Øvelse 3 km klassisk

G 15 år - 4 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gjerde, Iver Lund Klubb Byåsen IL Klasse G 15 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Hov, Henrik Garmo Klubb Byåsen IL Klasse G 15 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Skarsbakk, Lars Klubb Malvik Idrettslag Klasse G 15 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Sundal, Andreas Klubb Byåsen IL Klasse G 15 år Øvelse 4 km klassisk
Navn Sæter, Jon Klubb Byåsen IL Klasse G 15 år Øvelse 4 km klassisk

G 16 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Eikemo-Nilsen, Theodor Klubb Byåsen IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Fugelsøy, Olav Klubb Surnadal IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Furuhaug, Oliver Klubb Byåsen IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Mollan, Fredrik Klubb Inderøy IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Rannem, Kristian Bragstad Klubb Inderøy IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Rekstad, Ottar Klubb Byåsen IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Rotmo, Jesper Marelius Klubb Leksdal IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Strand, Kristian Viken Klubb Byåsen IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Vatne, Vinjar Eggen Klubb Leksdal IL Klasse G 16 år Øvelse 5 km klassisk

J 11 år - 2 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Gudding, Ingeborg Grande Klubb Vinne Skilag Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk
Navn Sivertsen, Frida Klubb Frol IL Klasse J 11 år Øvelse 2 km klassisk

J 13 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Kvamvold, Amalie Røvik Klubb Hommelvik IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Rian, Malin Klubb Lånke IL Klasse J 13 år Øvelse 3 km klassisk

J 14 år - 3 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Kjesbu, Lovise Klubb Lånke IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Leiren, Vilde Nordgård Klubb Byåsen IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk
Navn Lund, Frida Wangberg Klubb Lånke IL Klasse J 14 år Øvelse 3 km klassisk

J 15 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Benum, Ingrid Wollan Klubb Byåsen IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Græsli, Elin Klubb Tydal IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hansen, Ragnhild Arnsteinsdatter Klubb Malvik Idrettslag Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Johnsborg, Othelia Totsås Klubb Leksdal IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Rosling, Johanna Kristina Klubb Stjørdals-Blink, IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Standal, Emilie Klubb Lånke IL Klasse J 15 år Øvelse 5 km klassisk

J 16 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Benum, Marie Wollan Klubb Byåsen IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Hafsmo, Nora Klubb Byåsen IL Klasse J 16 år Øvelse 5 km klassisk

J 8 år - 1 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Eikemo-Nilsen, Pernille Klubb Byåsen IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk
Navn Rødde, Olea Kirknes Klubb Lånke IL Klasse J 8 år Øvelse 1 km klassisk

K 17 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Aunvik, Amanda Wognild Klubb Lånke IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Haugland, Frida Elisabeth Klubb Innstranda IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Lerfall, Eline Klevberg Klubb Lånke IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Strøm, Matilde Klubb Tverlandet IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Vikan, Madelen Løvoll Klubb Byåsen IL Klasse K 17 år Øvelse 5 km klassisk

K 18 år - 5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bjørnli, Hanna Klubb Mosjøen IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk
Navn Evensen, Martine Klubb Sømna IL Klasse K 18 år Øvelse 5 km klassisk

K 19/20 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Hegdahl, Nora Amalie Klubb Steinkjer Skiklubb Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Kvamvold, Viktoria Røvik Klubb Hommelvik IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Lambertsen, Sarah Michelle Klubb Medkila Skilag Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Røflo, Maren Kjølstad Klubb Inderøy IL Klasse K 19/20 år Øvelse 10 km klassisk

M 17 år - 10 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Brennhaug, Johannes Klubb Grane IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Dahl, Mats Augdal Klubb Byåsen IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Grøthe, Markus Bryan Klubb Meråker Skoleidrettslag Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Johnsborg, Vemund Totsås Klubb Leksdal IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Kolloen, Petter Klubb Meråker Skoleidrettslag Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Myrvang, Magnus Eide Klubb Terråk IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Sandberg, Kaare Markus Haaland Klubb Meråker Skoleidrettslag Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Vatten, Håvard Klubb Surnadal IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk
Navn Veisetaune, Vegard Klubb Tverlandet IL Klasse M 17 år Øvelse 10 km klassisk

M 18 år - 7,5 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Bakke, Sigurd Klubb Meråker Skoleidrettslag Klasse M 18 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Gjestvang, Roar Klubb Moelven IL Klasse M 18 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Nes Hjelle, Ingebrigt Klubb Eid IL Klasse M 18 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Nordhøy, Marcus Forsbakk Klubb Grong IL Klasse M 18 år Øvelse 7,5 km klassisk
Navn Svendgård, Sander Klubb Hommelvik IL Klasse M 18 år Øvelse 7,5 km klassisk

M 19/20 år - 15 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Ahoniemi, Rasmus Klubb IL Varden Meråker Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Ellingsen, Mads Richstad Klubb Hommelvik IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk
Navn Rannem, Lars Bragstad Klubb Inderøy IL Klasse M 19/20 år Øvelse 15 km klassisk

Menn senior - 15 km klassisk

Navn Klubb Klasse Øvelse
Navn Drivenes, Philip Klubb Nes Ski Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Ressem, Marius Klubb Frol IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
Navn Svendgård, Markus Klubb Hommelvik IL Klasse Menn senior Øvelse 15 km klassisk
nif-epi04, 04
Daniel Nordby